← Maçlar
Jamaika · Premier Lig · 6. hafta18 Ekim 2026 · 23:00 TSİ

Tivoli Gardens 3-0 Dunbeholden FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Tivoli Gardens
3–0İY 1–0
Dunbeholden FC
Maç sonu

Tivoli Gardens 3–0 Dunbeholden FC (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Tivoli Gardens – Dunbeholden FC maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Tivoli Gardens üstte · Dunbeholden FC altta

01530İY607590 45+3' kendi kalesine gol: O. Pennycooke (Tivoli Gardens)90+4' gol (Tivoli Gardens)90+6' gol (Tivoli Gardens)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 45+3' kendi kalesine gol: O. Pennycooke (Tivoli Gardens)
  • 90+4' gol (Tivoli Gardens)
  • 90+6' gol (Tivoli Gardens)

Maç olayları

  1. Tivoli GardensDunbeholden FC
  2. Gol 3–090+6'
  3. Gol 2–090+4'
  4. Kendi kalesine gol O. Pennycooke 1–0Kendi kalesine45+3'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Tivoli Gardens
Toplam (8)İç saha (5)
Galibiyet%38 3/8%40 2/5
Beraberlik%38 3/8%40 2/5
Mağlubiyet%25 2/8%20 1/5
Dunbeholden FC
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%25 2/8%0 0/4
Beraberlik%0 0/8%0 0/4
Mağlubiyet%75 6/8%100 4/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Tivoli Gardens
Toplam (8)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,88 (15 gol)2,20 (11 gol)
Yediği gol / maç1,12 (9 gol)1,20 (6 gol)
Dunbeholden FC
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç0,62 (5 gol)0,00 (0 gol)
Yediği gol / maç1,62 (13 gol)2,25 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Tivoli Gardens
Toplam (8)İç saha (5)
KG Var%63 5/8%60 3/5
1,5 Üst%100 8/8%100 5/5
2,5 Üst%50 4/8%60 3/5
3,5 Üst%13 1/8%20 1/5
Gol yememe%38 3/8%40 2/5
Dunbeholden FC
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%13 1/8%0 0/4
1,5 Üst%75 6/8%75 3/4
2,5 Üst%50 4/8%50 2/4
3,5 Üst%0 0/8%0 0/4
Gol yememe%25 2/8%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Tivoli Gardens
Toplam (8)İç saha (5)
Önde%38 3/8%40 2/5
Berabere%38 3/8%40 2/5
Geride%25 2/8%20 1/5
Dunbeholden FC
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%13 1/8%0 0/4
Berabere%25 2/8%0 0/4
Geride%63 5/8%100 4/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Tivoli Gardens (8 maç)

1/131/X01/20X/10X/X3X/202/102/X02/22

Dunbeholden FC (8 maç)

1/111/X01/20X/11X/X0X/212/102/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Tivoli Gardens (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 3 1
31-45 3 4
46-60 1 0
61-75 0 0
76-90 2 2

Dunbeholden FC (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 0 3
31-45 2 2
46-60 0 0
61-75 1 0
76-90 1 2

Kartlar

Tivoli Gardens

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Dunbeholden FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 06:38 TSİ itibarıyla · ligde 54 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Tivoli Gardens son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 6 gol yedi. Son 5 maçta Dunbeholden 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 2-8). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 18 maçta galibiyetler Tivoli Gardens 7 – Dunbeholden 6; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Nisan 2026, Tivoli Gardens 2-0 Dunbeholden.

Sıralama
4. (8 p) – 11. (3 p)
Form (son 5)
MGBBG – GMMMM
H2H (G-B-M)
7-5-6 (18 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %20
iddaa MS 1-0-2
1,63 – 3,31 – 3,66
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Tivoli Gardens bu sezon 5 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,20 gol yedi; Dunbeholden bu sezon 5 maçta 0,40 attı, 1,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Tivoli Gardens %40, Dunbeholden %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tivoli Gardens %60, Dunbeholden %20. İlk yarıyı önde kapatma: Tivoli Gardens 2/5, Dunbeholden 0/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,63, 0 – 3,31, 2 – 3,66. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,87, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,92.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 13 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Jamaika · Premier Lig puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Waterhouse 8530 193 +1618 BBBGG
2Tru-Juice 8521 163 +1317 MBGGG
3Racing United 8512 1911 +816 GGBGM
4Montego Bay United 8431 127 +515 GGBMB
5Tivoli Gardens 8332 159 +612 GMGMB
6Mount Pleasant Academy 7322 89 -111 GBGGB
7Portmore United 6240 105 +510 BBBBG
8Arnett Gardens 8242 1612 +410 BBGBB
9Cavalier 7313 1011 -110 BMMGM
10Chapelton 8233 411 -79 MBGBM
11Dunbeholden 8206 513 -86 MGMMG
12Molynes United 8206 718 -116 MMGMM
13Treasure Beach 8125 818 -105 BMMGM
14Humble Lions 8026 322 -192 BBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Waterhouse 4310 72 +510
2Tru-Juice 4301 92 +79
3Montego Bay United 5230 74 +39
4Arnett Gardens 4220 93 +68
5Tivoli Gardens 5221 116 +58
6Portmore United 4220 72 +58
7Dunbeholden 4202 54 +16
8Cavalier 3201 66 06
9Chapelton 3201 37 -46
10Molynes United 5203 511 -66
11Mount Pleasant Academy 3111 33 04
12Racing United 4112 67 -14
13Treasure Beach 3021 27 -52
14Humble Lions 3012 17 -61
#TakımOGBMAYAVP
1Racing United 4400 134 +912
2Waterhouse 4220 121 +118
3Tru-Juice 4220 71 +68
4Mount Pleasant Academy 4211 56 -17
5Montego Bay United 3201 53 +26
6Tivoli Gardens 3111 43 +14
7Cavalier 4112 45 -14
8Chapelton 5032 14 -33
9Treasure Beach 5104 611 -53
10Portmore United 2020 33 02
11Arnett Gardens 4022 79 -22
12Humble Lions 5014 215 -131
13Molynes United 3003 27 -50
14Dunbeholden 4004 09 -90

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 06.11.2026 06:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,63X3,3123,66

Çifte şans

1X1,11121,15X21,68

Karşılıklı gol

Var1,50Yok1,92

2,5 Alt / Üst

Alt1,87Üst1,53

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.