← Maçlar
Jamaika · Premier Lig · 6. hafta18 Ekim 2026 · 23:00 TSİ

Chapelton Maroons FC 1-0 Treasure Beach FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Chapelton Maroons FC
1–0İY 0–0
Treasure Beach FC
Maç sonu

Chapelton Maroons FC 1–0 Treasure Beach FC (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Chapelton Maroons FC – Treasure Beach FC maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: R. Gordon 75' (Chapelton Maroons FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Chapelton Maroons FC üstte · Treasure Beach FC altta

01530İY607590 75' gol: R. Gordon (Chapelton Maroons FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 75' gol: R. Gordon (Chapelton Maroons FC)

Maç olayları

  1. Chapelton Maroons FCTreasure Beach FC
  2. Gol R. Gordon 1–075'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Chapelton Maroons FC
Toplam (8)İç saha (3)
Galibiyet%25 2/8%67 2/3
Beraberlik%38 3/8%0 0/3
Mağlubiyet%38 3/8%33 1/3
Treasure Beach FC
Toplam (8)Dış saha (5)
Galibiyet%13 1/8%20 1/5
Beraberlik%25 2/8%0 0/5
Mağlubiyet%63 5/8%80 4/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Chapelton Maroons FC
Toplam (8)İç saha (3)
Attığı gol / maç0,50 (4 gol)1,00 (3 gol)
Yediği gol / maç1,38 (11 gol)2,33 (7 gol)
Treasure Beach FC
Toplam (8)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,00 (8 gol)1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç2,25 (18 gol)2,20 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Chapelton Maroons FC
Toplam (8)İç saha (3)
KG Var%25 2/8%33 1/3
1,5 Üst%50 4/8%67 2/3
2,5 Üst%25 2/8%67 2/3
3,5 Üst%13 1/8%33 1/3
Gol yememe%38 3/8%33 1/3
Treasure Beach FC
Toplam (8)Dış saha (5)
KG Var%50 4/8%40 2/5
1,5 Üst%88 7/8%80 4/5
2,5 Üst%38 3/8%40 2/5
3,5 Üst%38 3/8%40 2/5
Gol yememe%0 0/8%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Chapelton Maroons FC
Toplam (8)İç saha (3)
Önde%13 1/8%33 1/3
Berabere%63 5/8%33 1/3
Geride%25 2/8%33 1/3
Treasure Beach FC
Toplam (8)Dış saha (5)
Önde%25 2/8%20 1/5
Berabere%50 4/8%60 3/5
Geride%25 2/8%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Chapelton Maroons FC (8 maç)

1/111/X01/20X/11X/X3X/212/102/X02/22

Treasure Beach FC (8 maç)

1/101/X11/21X/11X/X1X/222/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Chapelton Maroons FC (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 0 3
31-45 2 0
46-60 0 2
61-75 1 1
76-90 1 3

Treasure Beach FC (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 2 2
31-45 3 4
46-60 0 2
61-75 1 3
76-90 1 5

Kartlar

Chapelton Maroons FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Treasure Beach FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 06:38 TSİ itibarıyla · ligde 54 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Chapelton 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 3-10). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Treasure Beach son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Chapelton 3 – Treasure Beach 0; 0 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Nisan 2026, Treasure Beach 0-3 Chapelton.

Sıralama
8. (5 p) – 13. (2 p)
Form (son 5)
BMBGM – BMBMM
H2H (G-B-M)
3-0-0 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %75
iddaa MS 1-0-2
1,69 – 3,06 – 3,76
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Chapelton bu sezon 5 maçta maç başına 0,60 gol attı, 2,00 gol yedi; Treasure Beach bu sezon 4 maçta 1,00 attı, 1,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Chapelton %40, Treasure Beach %75. İlk yarıyı önde kapatma: Chapelton 1/5, Treasure Beach 2/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,69, 0 – 3,06, 2 – 3,76. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,74, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,55, Yok 1,85.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %32; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 19 gol yediler.

Veri: 13 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Jamaika · Premier Lig puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Waterhouse 8530 193 +1618 BBBGG
2Tru-Juice 8521 163 +1317 MBGGG
3Racing United 8512 1911 +816 GGBGM
4Montego Bay United 8431 127 +515 GGBMB
5Tivoli Gardens 8332 159 +612 GMGMB
6Mount Pleasant Academy 7322 89 -111 GBGGB
7Portmore United 6240 105 +510 BBBBG
8Arnett Gardens 8242 1612 +410 BBGBB
9Cavalier 7313 1011 -110 BMMGM
10Chapelton 8233 411 -79 MBGBM
11Dunbeholden 8206 513 -86 MGMMG
12Molynes United 8206 718 -116 MMGMM
13Treasure Beach 8125 818 -105 BMMGM
14Humble Lions 8026 322 -192 BBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Waterhouse 4310 72 +510
2Tru-Juice 4301 92 +79
3Montego Bay United 5230 74 +39
4Arnett Gardens 4220 93 +68
5Tivoli Gardens 5221 116 +58
6Portmore United 4220 72 +58
7Dunbeholden 4202 54 +16
8Cavalier 3201 66 06
9Chapelton 3201 37 -46
10Molynes United 5203 511 -66
11Mount Pleasant Academy 3111 33 04
12Racing United 4112 67 -14
13Treasure Beach 3021 27 -52
14Humble Lions 3012 17 -61
#TakımOGBMAYAVP
1Racing United 4400 134 +912
2Waterhouse 4220 121 +118
3Tru-Juice 4220 71 +68
4Mount Pleasant Academy 4211 56 -17
5Montego Bay United 3201 53 +26
6Tivoli Gardens 3111 43 +14
7Cavalier 4112 45 -14
8Chapelton 5032 14 -33
9Treasure Beach 5104 611 -53
10Portmore United 2020 33 02
11Arnett Gardens 4022 79 -22
12Humble Lions 5014 215 -131
13Molynes United 3003 27 -50
14Dunbeholden 4004 09 -90

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 06.11.2026 06:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,69X3,0623,76

Çifte şans

1X1,10121,17X21,63

Karşılıklı gol

Var1,55Yok1,85

2,5 Alt / Üst

Alt1,74Üst1,63

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.