Tenerife 1-1 Girona: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Tenerife 1–1 Girona (12 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 12–12, isabetli şut 3–4, topa sahip olma %41–%59, korner 6–3.
Maç özeti
Tenerife – Girona maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Enric Gallego 26' (Tenerife); Yaser Asprilla 4' (Girona). xG: Tenerife 0,6 – 1,1 Girona.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Tenerife: Álvaro · Girona: Quique Álvarez
Maç akışı
Tenerife üstte · Girona altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 4' gol: Yaser Asprilla (Girona)
- 21' sarı kart: David Rodríguez Ramos (Tenerife)
- 23' sarı kart: Izan González (Girona)
- 24' sarı kart: Fabricio Assis de Souza Barbosa (Tenerife)
- 26' gol: Enric Gallego (Tenerife)
- 45' oyuncu değişikliği: Paulo Gazzaniga ↔ Vladyslav Krapyvtsov (Girona)
- 52' oyuncu değişikliği: Fabricio Assis de Souza Barbosa ↔ Jesus Alvarez (Tenerife)
- 53' sarı kart: Vladyslav Vanat (Girona)
- 55' sarı kart: Holmes Júnior Zamorano Muñoz (Girona)
- 59' oyuncu değişikliği: Abel Ruíz ↔ Bryan Gil (Girona)
- 59' oyuncu değişikliği: Yaser Asprilla ↔ Donny van de Beek (Girona)
- 67' oyuncu değişikliği: Dani Fernández ↔ Gerard Valentín (Tenerife)
- 71' oyuncu değişikliği: Carles Pérez ↔ Unai Hernández (Girona)
- 76' oyuncu değişikliği: Nacho Gil ↔ Noel López (Tenerife)
- 76' oyuncu değişikliği: Mauro Pitton ↔ A. Krdžalić (Tenerife)
- 76' oyuncu değişikliği: Christian Pierre Louis Gomis ↔ Grant Leon Ranos (Tenerife)
- 78' oyuncu değişikliği: Izan González ↔ Oleksandr Pyshchur (Girona)
- 88' sarı kart: Enric Gallego (Tenerife)
- 89' sarı kart: Donny van de Beek (Girona)
Maç olayları
- TenerifeGirona
- 89'Donny van de BeekSarı kart
- Enric GallegoSarı kart88'
- 78'Izan González ↔ Oleksandr PyshchurOyuncu değişikliği
- Nacho Gil ↔ Noel LópezOyuncu değişikliği76'
- Mauro Pitton ↔ A. KrdžalićOyuncu değişikliği76'
- Christian Pierre Louis Gomis ↔ Grant Leon RanosOyuncu değişikliği76'
- 71'Carles Pérez ↔ Unai HernándezOyuncu değişikliği
- Dani Fernández ↔ Gerard ValentínOyuncu değişikliği67'
- 59'Abel Ruíz ↔ Bryan GilOyuncu değişikliği
- 59'Yaser Asprilla ↔ Donny van de BeekOyuncu değişikliği
- 55'Holmes Júnior Zamorano MuñozSarı kart
- 53'Vladyslav VanatSarı kart
- Fabricio Assis de Souza Barbosa ↔ Jesus AlvarezOyuncu değişikliği52'
- 45'Paulo Gazzaniga ↔ Vladyslav KrapyvtsovOyuncu değişikliği
- Gol Enric Gallego 1–1Asist: Nacho Gil26'
- Fabricio Assis de Souza BarbosaSarı kart24'
- 23'Izan GonzálezSarı kart
- David Rodríguez RamosSarı kart21'
- 4'Gol Yaser Asprilla 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 6/12 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (15 gol)ligde 13.–15. · lig ortalamasında | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (17 gol)ligde 12.–13. · lig ortalamasında | 0,83 (5 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,83 (22 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,45 yüksek | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,92 (11 gol)ligde 4.–5. · lig ortalamasından 0,45 düşük | 1,00 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 8/12ligde 3.–4. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %33 4/12ligde 19.–21. · lig ortalamasından 18 puan düşük | %17 1/6 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12ligde 9.–13. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %42 5/12ligde 16.–17. · lig ortalamasından 10 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %17 2/12 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,3 | 6,5 |
| 7,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,8 | 5,6 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %20 1/5 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %17 2/12 | %0 0/5 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %0 0/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,5 | 5,7 |
| 2,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,3 | 7,4 |
| 2,5 Üst | %100 12/12 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %100 12/12 | %100 5/5 |
| 4,5 Üst | %83 10/12 | %80 4/5 |
| 5,5 Üst | %50 6/12 | %80 4/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,3 | 5,5 |
| 6,5 Üst | %50 6/12 | %17 1/6 |
| 7,5 Üst | %25 3/12 | %0 0/6 |
| 8,5 Üst | %17 2/12 | %0 0/6 |
| 9,5 Üst | %0 0/12 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 8,2 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 5/12 | %67 4/6 |
| Berabere | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Geride | %25 3/12 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %58 7/12 | %40 2/5 |
| Berabere | %33 4/12 | %40 2/5 |
| Geride | %8 1/12 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Tenerife (12 maç)
Girona (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Tenerife (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 0 | 5 |
Girona (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 5 | 1 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Kartlar
Tenerife
Sarı 31 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,6)
Girona
Sarı 30 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Tenerife: iç saha, 6 maç · Girona: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Tenerife – Girona ilk 11'ler
Tenerife · 4-4-2
- 1Dani MartínK
- 19César ÁlvarezD
- 12A. LandázuriD
- 4José LeónD
- 2David RodríguezD21' sarı kart 21. dk
- 29Daniel FernándezO67' oyundan çıktı 67. dk
- 15FabricioO24' sarı kart 24. dk52' oyundan çıktı 52. dk
- 20M. PittónO76' oyundan çıktı 76. dk
- 10Nacho GilO26' asist 26. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 18Enric GallegoF26' gol 26. dk88' sarı kart 88. dk
- 17C. GomisF76' oyundan çıktı 76. dk
- 23A. KrdžalićO76' oyuna girdi 76. dk
- 3R. JureškinD
- 40Gabriel LozanoK
- 11Noel LópezF76' oyuna girdi 76. dk
- 21Marc MateuD
- 5Jorge MorenoD
- 7M. PečarO
- 22G. RanosF76' oyuna girdi 76. dk
- 14Gerard ValentínF67' oyuna girdi 67. dk
- 27N. ViereckD
- 9De MiguelF
- 16Jesús ÁlvarezO52' oyuna girdi 52. dk
Teknik direktör: Álvaro
Girona · 4-4-2
- 13P. GazzanigaK45' oyundan çıktı 45. dk
- 4Javier BoñarD
- 38Holmes ZamoranoD55' sarı kart 55. dk
- 16Alejandro FrancésD
- 11Álex MorenoD
- 22Y. AsprillaO4' gol 4. dk59' oyundan çıktı 59. dk
- 8Fran BeltránO
- 24I. GonzalezO23' sarı kart 23. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 23Carles PérezO71' oyundan çıktı 71. dk
- 9Abel RuizF59' oyundan çıktı 59. dk
- 19V. VanatF53' sarı kart 53. dk
- 30Unai HernándezO71' oyuna girdi 71. dk
- 29L. KouroumaO
- 25V. KrapyvtsovK45' oyuna girdi 45. dk
- 5David LópezD
- 14Iván MoranteO
- 3Mateu MoreyD
- 2A. MuminD
- 10PortuF
- 1Sergi PuigK
- 15Oleksandr PishchurF78' oyuna girdi 78. dk
- 6D. van de BeekO59' oyuna girdi 59. dk89' sarı kart 89. dk
- 17Bryan GilF59' oyuna girdi 59. dk
Teknik direktör: Quique Álvarez
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İspanya · Segunda División puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Tenerife 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-10). Girona için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 7, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Tenerife 4 – Girona 3; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Haziran 2022, Tenerife 1-3 Girona.
- Sıralama
- 14. (11 p) – 7. (14 p)
- Form (son 5)
- MBMGB – BGGMG
- H2H (G-B-M)
- 4-3-3 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %62
- Korner ort. (maç)
- 7,4
- iddaa MS 1-0-2
- 2,65 – 3,00 – 2,38
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Tenerife iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,50 gol yedi; Girona bu sezon 8 maçta 1,75 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Tenerife %0, Girona %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tenerife %25, Girona %62. İlk yarıyı önde kapatma: Tenerife 3/4, Girona 5/8.
Korner ve kart
Maç başına korner: Tenerife 3,2, Girona 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,4. Maç başına kart: Tenerife 1,5, Girona 2,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,65, 0 – 3,00, 2 – 2,38. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,57, Üst 2,04. Karşılıklı Gol: Var 1,77, Yok 1,77.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %44; maç başına toplam korner ortalaması 7,4; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 12 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 12 | +18 | 27 |
| 2 | Almeria | 12 | +13 | 26 |
| 3 | Burgos | 13 | +5 | 24 |
| 4 | Eibar | 12 | +7 | 23 |
| 5 | Granada CF | 12 | +6 | 23 |
| 6 | Mallorca | 12 | +8 | 22 |
| 7 | Sporting Gijon | 12 | 0 | 22 |
| 8 | Girona | 12 | +11 | 21 |
| 9 | Oviedo | 13 | +3 | 21 |
| 10 | Cordoba | 13 | 0 | 19 |
| 11 | Sabadell | 12 | +1 | 17 |
| 12 | Las Palmas | 12 | -4 | 17 |
| 13 | Valladolid | 12 | +1 | 15 |
| 14 | Tenerife | 12 | -2 | 15 |
| 15 | Eldense | 12 | -4 | 14 |
| 16 | Celta de Vigo II | 13 | -6 | 13 |
| 17 | Leganes | 13 | -12 | 12 |
| 18 | FC Andorra | 12 | -5 | 11 |
| 19 | Real Sociedad II | 12 | -7 | 11 |
| 20 | Cadiz | 13 | -2 | 10 |
| 21 | Albacete | 13 | -11 | 10 |
| 22 | AD Ceuta FC | 13 | -20 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Burgos | 8 | +5 | 17 |
| 2 | Almeria | 6 | +10 | 16 |
| 3 | Mallorca | 6 | +9 | 15 |
| 4 | Girona | 7 | +10 | 14 |
| 5 | Valladolid | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Cordoba | 6 | +3 | 12 |
| 7 | Castellón | 5 | +11 | 11 |
| 8 | Sabadell | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Eibar | 6 | +3 | 11 |
| 10 | Granada CF | 5 | +4 | 10 |
| 11 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Tenerife | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Celta de Vigo II | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Cadiz | 8 | +2 | 8 |
| 15 | Oviedo | 6 | +2 | 8 |
| 16 | Eldense | 6 | +1 | 8 |
| 17 | Las Palmas | 6 | -2 | 8 |
| 18 | Leganes | 6 | -3 | 7 |
| 19 | FC Andorra | 6 | -1 | 6 |
| 20 | Albacete | 6 | -2 | 6 |
| 21 | Real Sociedad II | 6 | -4 | 4 |
| 22 | AD Ceuta FC | 7 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Granada CF | 7 | +2 | 13 |
| 3 | Oviedo | 7 | +1 | 13 |
| 4 | Eibar | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 12 |
| 6 | Almeria | 6 | +3 | 10 |
| 7 | Las Palmas | 6 | -2 | 9 |
| 8 | Girona | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Burgos | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Mallorca | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Cordoba | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Real Sociedad II | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sabadell | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Tenerife | 6 | -4 | 6 |
| 15 | Eldense | 6 | -5 | 6 |
| 16 | FC Andorra | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Leganes | 7 | -9 | 5 |
| 18 | Celta de Vigo II | 6 | -6 | 4 |
| 19 | Albacete | 7 | -9 | 4 |
| 20 | Valladolid | 6 | -4 | 3 |
| 21 | Cadiz | 5 | -4 | 2 |
| 22 | AD Ceuta FC | 6 | -14 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda División'de oynanan diğer maçlar
- 15:00 Real Valladolid 5–0 Albacete
- 17:15 CF Burgos 0–1 Granada
- 19:30 Real Oviedo 3–1 Eibar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
