CF Burgos 0-1 Granada: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CF Burgos 0–1 Granada (12 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 20–5, isabetli şut 6–2, topa sahip olma %64–%36, korner 4–0.
Maç özeti
CF Burgos – Granada maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Pedro Alemañ Serna 25' (Granada). xG: CF Burgos 1,1 – 1,5 Granada.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- CF Burgos: Sergio Francisco · Granada: José Rojo Martín
Maç akışı
CF Burgos üstte · Granada altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 17' sarı kart: Alejandro Lizancos Saldaña (CF Burgos)
- 25' gol: Pedro Alemañ Serna (Granada)
- 30' sarı kart: Rubén Alcaraz (Granada)
- 44' sarı kart: Pablo Galdames (CF Burgos)
- 54' sarı kart: David Gonzalez (CF Burgos)
- 55' oyuncu değişikliği: Mario Jiménez Gambín ↔ Owen Emeka (Granada)
- 55' oyuncu değişikliği: Sergio Rodelas Pintor ↔ Jorge Pascual (Granada)
- 64' oyuncu değişikliği: Alejandro Lizancos Saldaña ↔ Alberto Dadie (CF Burgos)
- 64' oyuncu değişikliği: Pablo Galdames ↔ José Gragera (CF Burgos)
- 65' oyuncu değişikliği: Curro ↔ Jon Karrikaburu (CF Burgos)
- 68' oyuncu değişikliği: Sergio López ↔ Pau Casadesús (Granada)
- 68' oyuncu değişikliği: Diego Varela Pampín ↔ Baïla Diallo (Granada)
- 77' oyuncu değişikliği: Álex Forés ↔ Santiago Lencina (CF Burgos)
- 83' oyuncu değişikliği: Unai Vencedor ↔ Victor Mollejo (CF Burgos)
- 83' oyuncu değişikliği: José Manuel Arnáiz ↔ Chinaza Onouha (Granada)
- 90' sarı kart: Jorge Pascual (Granada)
Maç olayları
- CF BurgosGranada
- 90+5'Baïla DialloVAR: inceleme
- 90'Jorge PascualSarı kart
- Unai Vencedor ↔ Victor MollejoOyuncu değişikliği83'
- 83'José Manuel Arnáiz ↔ Chinaza OnouhaOyuncu değişikliği
- Álex Forés ↔ Santiago LencinaOyuncu değişikliği77'
- 68'Sergio López ↔ Pau CasadesúsOyuncu değişikliği
- 68'Diego Varela Pampín ↔ Baïla DialloOyuncu değişikliği
- Curro ↔ Jon KarrikaburuOyuncu değişikliği65'
- Alejandro Lizancos Saldaña ↔ Alberto DadieOyuncu değişikliği64'
- Pablo Galdames ↔ José GrageraOyuncu değişikliği64'
- 59'Alberto Flores LópezVAR: gol iptal
- 55'Mario Jiménez Gambín ↔ Owen EmekaOyuncu değişikliği
- 55'Sergio Rodelas Pintor ↔ Jorge PascualOyuncu değişikliği
- David GonzalezSarı kart54'
- Pablo GaldamesSarı kart44'
- 30'Rubén AlcarazSarı kart
- 25'Gol Pedro Alemañ Serna 0–1Asist: Sergio Rodelas Pintor
- Alejandro Lizancos SaldañaSarı kart17'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 7/13 | %63 5/8 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %23 3/13 | %13 1/8 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %58 7/12 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %29 2/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,46 (19 gol)ligde 8.–10. · lig ortalamasında | 1,62 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,08 (14 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasından 0,29 düşük | 1,00 (8 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (20 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasından 0,29 yüksek | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (14 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasından 0,20 düşük | 1,29 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13ligde 5.–8. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %62 8/13 | %63 5/8 |
| 2,5 Üst | %54 7/13ligde 11.–12. · lig ortalamasında | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %25 2/8 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 6/12ligde 15.–16. · lig ortalamasından 3 puan düşük | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %50 6/12ligde 13.–15. · lig ortalamasında | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %42 5/12 | %43 3/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 7,9 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %38 3/8 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %38 3/8 |
| 10,5 Üst | %38 5/13 | %25 2/8 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 6,9 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %14 1/7 |
| 10,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 4,9 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %100 8/8 |
| 3,5 Üst | %69 9/13 | %75 6/8 |
| 4,5 Üst | %62 8/13 | %63 5/8 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %25 2/8 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,9 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %58 7/12 | %71 5/7 |
| 5,5 Üst | %42 5/12 | %43 3/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 7,9 |
| 6,5 Üst | %54 7/13 | %63 5/8 |
| 7,5 Üst | %46 6/13 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %46 6/13 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %13 1/8 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 10,4 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %13 1/8 |
| Berabere | %46 6/13 | %63 5/8 |
| Geride | %31 4/13 | %25 2/8 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %14 1/7 |
| Berabere | %33 4/12 | %29 2/7 |
| Geride | %42 5/12 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CF Burgos (13 maç)
Granada (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CF Burgos (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 5 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Granada (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 5 | 0 |
| 76-90 | 5 | 1 |
Kartlar
CF Burgos
Sarı 32 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,5)
Granada
Sarı 22 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
CF Burgos: iç saha, 8 maç · Granada: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
CF Burgos – Granada ilk 11'ler
CF Burgos · 4-4-2
- 13Ander CanteroK
- 2ÁlexD17' sarı kart 17. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 15Oier LuengoD
- 8GregoD
- 22Brais MartínezD
- 14David GonzálezO54' sarı kart 54. dk
- 4P. GaldamesO44' sarı kart 44. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 12Unai VencedorO83' oyundan çıktı 83. dk
- 19Javi LlabrésO
- 9Álex ForésF77' oyundan çıktı 77. dk
- 16Curro SánchezF65' oyundan çıktı 65. dk
- 21Fermin GarciaF
- 23Alberto DadieD64' oyuna girdi 64. dk
- 6Sergio GonzálezD
- 20José GrageraO64' oyuna girdi 64. dk
- 1Bruno IribarneK
- 7Jon KarrikaburuF65' oyuna girdi 65. dk
- 24S. LencinasO77' oyuna girdi 77. dk
- 36I. MartinezD
- 11Víctor MollejoF83' oyuna girdi 83. dk
- 3Ignasi VilarrasaD
- 18Saúl del CerroO
- 10K. AppinO
Teknik direktör: Sergio Francisco
Granada · 4-3-3
- 1Alberto FloresK
- 18Sergio LópezD68' oyundan çıktı 68. dk
- 30Juan José Flores CastroD
- 5Manu LamaD
- 16Diego PampínD68' oyundan çıktı 68. dk
- 8Pedro AlemañO25' gol 25. dk
- 4Rubén AlcarazO30' sarı kart 30. dk
- 6GumbauO
- 7Sergio RodelasF25' asist 25. dk55' oyundan çıktı 55. dk
- 11José ArnáizF83' oyundan çıktı 83. dk
- 27M. GambinF55' oyundan çıktı 55. dk
- 17K. BambaF
- 2Pau CasadesúsD68' oyuna girdi 68. dk
- 35B. DembeleD
- 22B. DialloD68' oyuna girdi 68. dk
- 33A. GarciaD
- 23B. GimberD
- 3Diego HormigoD
- 13Raúl LizoainK
- 36O. M. ChukwuemekaF55' oyuna girdi 55. dk
- 19Chinaza OnouhaF
- 10Jorge PascualF55' oyuna girdi 55. dk90' sarı kart 90. dk
- 32D. RodriguezO
Teknik direktör: José Rojo Martín
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İspanya · Segunda División puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Burgos 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-4). Granada için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 8, yenilen 12. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Burgos 1, Granada 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Mayıs 2026, Granada 0-1 Burgos.
- Sıralama
- 8. (14 p) – 9. (11 p)
- Form (son 5)
- MGGGB – GMMBM
- H2H (G-B-M)
- 1-3-2 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %60
- Korner ort. (maç)
- 7,9
- iddaa MS 1-0-2
- 2,38 – 2,98 – 2,67
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Burgos iç saha 4 maçta maç başına 2,25 gol attı, 1,25 gol yedi; Granada dış saha 5 maçta 1,60 attı, 1,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Burgos %75, Granada %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Burgos %75, Granada %60. İlk yarıyı önde kapatma: Burgos 1/4, Granada 0/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: Burgos 2,5, Granada 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,9. Maç başına kart: Burgos 2,0, Granada 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,38, 0 – 2,98, 2 – 2,67. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,52, Üst 2,11. Karşılıklı Gol: Var 1,82, Yok 1,72.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %78; KG var ortalaması %68; maç başına toplam korner ortalaması 7,9; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 12 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 12 | +18 | 27 |
| 2 | Almeria | 12 | +13 | 26 |
| 3 | Burgos | 13 | +5 | 24 |
| 4 | Eibar | 12 | +7 | 23 |
| 5 | Granada CF | 12 | +6 | 23 |
| 6 | Mallorca | 12 | +8 | 22 |
| 7 | Sporting Gijon | 12 | 0 | 22 |
| 8 | Girona | 12 | +11 | 21 |
| 9 | Oviedo | 13 | +3 | 21 |
| 10 | Cordoba | 13 | 0 | 19 |
| 11 | Sabadell | 12 | +1 | 17 |
| 12 | Las Palmas | 12 | -4 | 17 |
| 13 | Valladolid | 12 | +1 | 15 |
| 14 | Tenerife | 12 | -2 | 15 |
| 15 | Eldense | 12 | -4 | 14 |
| 16 | Celta de Vigo II | 13 | -6 | 13 |
| 17 | Leganes | 13 | -12 | 12 |
| 18 | FC Andorra | 12 | -5 | 11 |
| 19 | Real Sociedad II | 12 | -7 | 11 |
| 20 | Cadiz | 13 | -2 | 10 |
| 21 | Albacete | 13 | -11 | 10 |
| 22 | AD Ceuta FC | 13 | -20 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Burgos | 8 | +5 | 17 |
| 2 | Almeria | 6 | +10 | 16 |
| 3 | Mallorca | 6 | +9 | 15 |
| 4 | Girona | 7 | +10 | 14 |
| 5 | Valladolid | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Cordoba | 6 | +3 | 12 |
| 7 | Castellón | 5 | +11 | 11 |
| 8 | Sabadell | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Eibar | 6 | +3 | 11 |
| 10 | Granada CF | 5 | +4 | 10 |
| 11 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Tenerife | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Celta de Vigo II | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Cadiz | 8 | +2 | 8 |
| 15 | Oviedo | 6 | +2 | 8 |
| 16 | Eldense | 6 | +1 | 8 |
| 17 | Las Palmas | 6 | -2 | 8 |
| 18 | Leganes | 6 | -3 | 7 |
| 19 | FC Andorra | 6 | -1 | 6 |
| 20 | Albacete | 6 | -2 | 6 |
| 21 | Real Sociedad II | 6 | -4 | 4 |
| 22 | AD Ceuta FC | 7 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Granada CF | 7 | +2 | 13 |
| 3 | Oviedo | 7 | +1 | 13 |
| 4 | Eibar | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 12 |
| 6 | Almeria | 6 | +3 | 10 |
| 7 | Las Palmas | 6 | -2 | 9 |
| 8 | Girona | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Burgos | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Mallorca | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Cordoba | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Real Sociedad II | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sabadell | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Tenerife | 6 | -4 | 6 |
| 15 | Eldense | 6 | -5 | 6 |
| 16 | FC Andorra | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Leganes | 7 | -9 | 5 |
| 18 | Celta de Vigo II | 6 | -6 | 4 |
| 19 | Albacete | 7 | -9 | 4 |
| 20 | Valladolid | 6 | -4 | 3 |
| 21 | Cadiz | 5 | -4 | 2 |
| 22 | AD Ceuta FC | 6 | -14 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda División'de oynanan diğer maçlar
- 15:00 Real Valladolid 5–0 Albacete
- 19:30 Real Oviedo 3–1 Eibar
- 22:00 Tenerife 1–1 Girona
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
