← Maçlar
Japonya · J2 League · 15. hafta3 Kasım 2026 · 08:00 TSİ

Tegevajaro Miyazaki 3-0 Tochigi City FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Tegevajaro Miyazaki
3–0İY 2–0
Tochigi City FC
Maç sonu

Tegevajaro Miyazaki 3–0 Tochigi City FC (3 Kasım 2026). İlk yarı 2–0.

Maç özeti

Tegevajaro Miyazaki – Tochigi City FC maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: K. Matsumoto 21', K. Murakoshi 45+2', T. Abe 84' (Tegevajaro Miyazaki).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Tegevajaro Miyazaki üstte · Tochigi City FC altta

01530İY607590 10' kırmızı kart: M. Hiraoka (Tochigi City FC)16' oyuncu değişikliği: B. Vasquez ↔ A. Yoshida (Tochigi City FC)↔21' gol: K. Matsumoto (Tegevajaro Miyazaki)46' oyuncu değişikliği: M. Kato ↔ K. Nishiya (Tochigi City FC)↔46' oyuncu değişikliği: Pedro Augusto ↔ Kato Jo (Tochigi City FC)↔46' oyuncu değişikliği: T. Inui ↔ Y. Masukake (Tochigi City FC)↔45+2' gol: K. Murakoshi (Tegevajaro Miyazaki)66' oyuncu değişikliği: K. Matsumoto ↔ K. Hashimoto (Tegevajaro Miyazaki)↔66' oyuncu değişikliği: R. Inoue ↔ R. Sato (Tegevajaro Miyazaki)↔66' oyuncu değişikliği: K. Okumura ↔ Y. Tanaka (Tegevajaro Miyazaki)↔78' oyuncu değişikliği: T. Mori ↔ K. Yamashita (Tochigi City FC)↔79' oyuncu değişikliği: E. Watanabe ↔ K. Okuma (Tegevajaro Miyazaki)↔84' gol: T. Abe (Tegevajaro Miyazaki)86' oyuncu değişikliği: K. Murakoshi ↔ Y. Iesaka (Tegevajaro Miyazaki)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 10' kırmızı kart: M. Hiraoka (Tochigi City FC)
  • 16' oyuncu değişikliği: B. Vasquez ↔ A. Yoshida (Tochigi City FC)
  • 21' gol: K. Matsumoto (Tegevajaro Miyazaki)
  • 46' oyuncu değişikliği: M. Kato ↔ K. Nishiya (Tochigi City FC)
  • 46' oyuncu değişikliği: Pedro Augusto ↔ Kato Jo (Tochigi City FC)
  • 46' oyuncu değişikliği: T. Inui ↔ Y. Masukake (Tochigi City FC)
  • 45+2' gol: K. Murakoshi (Tegevajaro Miyazaki)
  • 66' oyuncu değişikliği: K. Matsumoto ↔ K. Hashimoto (Tegevajaro Miyazaki)
  • 66' oyuncu değişikliği: R. Inoue ↔ R. Sato (Tegevajaro Miyazaki)
  • 66' oyuncu değişikliği: K. Okumura ↔ Y. Tanaka (Tegevajaro Miyazaki)
  • 78' oyuncu değişikliği: T. Mori ↔ K. Yamashita (Tochigi City FC)
  • 79' oyuncu değişikliği: E. Watanabe ↔ K. Okuma (Tegevajaro Miyazaki)
  • 84' gol: T. Abe (Tegevajaro Miyazaki)
  • 86' oyuncu değişikliği: K. Murakoshi ↔ Y. Iesaka (Tegevajaro Miyazaki)

Maç olayları

  1. Tegevajaro MiyazakiTochigi City FC
  2. K. Murakoshi ↔ Y. IesakaOyuncu değişikliği86'
  3. Gol T. Abe 3–0Asist: S. Miyawaki84'
  4. E. Watanabe ↔ K. OkumaOyuncu değişikliği79'
  5. 78'T. Mori ↔ K. YamashitaOyuncu değişikliği
  6. K. Matsumoto ↔ K. HashimotoOyuncu değişikliği66'
  7. R. Inoue ↔ R. SatoOyuncu değişikliği66'
  8. K. Okumura ↔ Y. TanakaOyuncu değişikliği66'
  9. 46'M. Kato ↔ K. NishiyaOyuncu değişikliği
  10. 46'Pedro Augusto ↔ Kato JoOyuncu değişikliği
  11. 46'T. Inui ↔ Y. MasukakeOyuncu değişikliği
  12. Gol K. Murakoshi 2–0Asist: Y. Matsumoto45+2'
  13. Gol K. Matsumoto 1–0Asist: K. Murakoshi21'
  14. 16'B. Vasquez ↔ A. YoshidaOyuncu değişikliği
  15. 10'M. HiraokaKırmızı kart

Maç istatistikleri

Tegevajaro MiyazakiTochigi City FC
0Kırmızı kart1

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Tegevajaro Miyazaki
Toplam (16)İç saha (9)
Galibiyet%50 8/16%56 5/9
Beraberlik%31 5/16%33 3/9
Mağlubiyet%19 3/16%11 1/9
Tochigi City FC
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%20 3/15%25 2/8
Beraberlik%20 3/15%13 1/8
Mağlubiyet%60 9/15%63 5/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Tegevajaro Miyazaki
Toplam (16)İç saha (9)
Attığı gol / maç1,62 (26 gol)1,67 (15 gol)
Yediği gol / maç1,06 (17 gol)0,89 (8 gol)
Tochigi City FC
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,40 (21 gol)1,12 (9 gol)
Yediği gol / maç1,87 (28 gol)1,75 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Tegevajaro Miyazaki
Toplam (16)İç saha (9)
KG Var%56 9/16%56 5/9
1,5 Üst%88 14/16%78 7/9
2,5 Üst%44 7/16%44 4/9
3,5 Üst%19 3/16%22 2/9
Gol yememe%31 5/16%33 3/9
Tochigi City FC
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%67 10/15%50 4/8
1,5 Üst%93 14/15%88 7/8
2,5 Üst%80 12/15%75 6/8
3,5 Üst%47 7/15%25 2/8
Gol yememe%13 2/15%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Tegevajaro Miyazaki
Toplam (16)İç saha (9)
Önde%44 7/16%56 5/9
Berabere%38 6/16%44 4/9
Geride%19 3/16%0 0/9
Tochigi City FC
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%20 3/15%25 2/8
Berabere%20 3/15%13 1/8
Geride%60 9/15%63 5/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Tegevajaro Miyazaki (16 maç)

1/161/X11/20X/11X/X3X/222/112/X12/21

Tochigi City FC (15 maç)

1/121/X01/21X/10X/X2X/212/112/X12/27

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Tegevajaro Miyazaki (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 3
16-30 3 3
31-45 4 1
46-60 4 2
61-75 3 1
76-90 5 7

Tochigi City FC (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 4
16-30 2 8
31-45 2 3
46-60 6 5
61-75 2 1
76-90 5 4

Kartlar

Tegevajaro Miyazaki

Sarı 18 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 1,1)

Tochigi City FC

Sarı 28 · Kırmızı 6 (15 maç · maç başı sarı 1,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Tegevajaro Miyazaki son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 8 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Tochigi City 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-10). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Tegevajaro Miyazaki 0 – Tochigi City 1; 1 beraberlik var. Son maç: 19 Ekim 2025, Tegevajaro Miyazaki 1-1 Tochigi City.

Sıralama
6. (23 p) – 18. (12 p)
Form (son 5)
GGGBB – MMBBM
H2H (G-B-M)
0-1-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%38 – %71
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%62 – %57
iddaa MS 1-0-2
1,55 – 3,56 – 3,83
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Tegevajaro Miyazaki iç saha 8 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,00 gol yedi; Tochigi City dış saha 7 maçta 1,29 attı, 1,57 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Tegevajaro Miyazaki %38, Tochigi City %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tegevajaro Miyazaki %62, Tochigi City %57. İlk yarıyı önde kapatma: Tegevajaro Miyazaki 4/8, Tochigi City 2/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,55, 0 – 3,56, 2 – 3,83. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,05, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,44, Yok 2,03.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %60; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 12:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J2 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Albirex Niigata 161024 2324 -132 GGMGG
2Yokohama FC 16943 3217 +1531 GBGGG
3Kataller Toyama 16943 2915 +1431 GMGGG
4Tegevajaro Miyazaki 16853 2617 +929 GGGGG
5Omiya Ardija 15762 2718 +927 MMBGG
6Vegalta Sendai 15834 2314 +927 BGMMM
7Iwaki 16727 2622 +423 BBGMG
8Consadole Sapporo 15726 2119 +223 GGGGG
9Oita Trinita 16574 1914 +522 BBMGM
10Jubilo Iwata 15645 1816 +222 BBBGG
11Shonan Bellmare 15573 1514 +122 BBGMM
12Blaublitz Akita 16556 1818 020 MGBMG
13Sagan Tosu 16628 1619 -320 MGMGM
14Montedio Yamagata 16619 1416 -219 MMGGM
15Tokushima Vortis 16529 1217 -517 MGMMM
16Fujieda MYFC 16376 1721 -416 BMBMM
17Vanraure Hachinohe 15429 1125 -1414 BGMMM
18Tochigi City 15339 2128 -712 BBMMM
19Imabari 163310 1632 -1612 MMBMM
20Ventforet Kofu 15339 1129 -1812 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Albirex Niigata 9801 158 +724
2Tegevajaro Miyazaki 9531 158 +718
3Blaublitz Akita 9531 149 +518
4Yokohama FC 7511 197 +1216
5Iwaki 8512 157 +816
6Oita Trinita 8431 157 +815
7Omiya Ardija 8431 1510 +515
8Sagan Tosu 8503 129 +315
9Consadole Sapporo 7412 910 -113
10Vegalta Sendai 7331 117 +412
11Montedio Yamagata 9405 89 -112
12Jubilo Iwata 7322 75 +211
13Kataller Toyama 8242 129 +310
14Fujieda MYFC 8242 86 +210
15Tokushima Vortis 8314 76 +110
16Shonan Bellmare 7232 78 -19
17Ventforet Kofu 8215 611 -57
18Vanraure Hachinohe 7205 410 -66
19Tochigi City 7124 1214 -25
20Imabari 7124 816 -85
#TakımOGBMAYAVP
1Kataller Toyama 8701 176 +1121
2Vegalta Sendai 8503 127 +515
3Yokohama FC 9432 1310 +315
4Shonan Bellmare 8341 86 +213
5Omiya Ardija 7331 128 +412
6Tegevajaro Miyazaki 7322 119 +211
7Jubilo Iwata 8323 1111 011
8Consadole Sapporo 8314 129 +310
9Albirex Niigata 7223 816 -88
10Vanraure Hachinohe 8224 715 -88
11Montedio Yamagata 7214 67 -17
12Oita Trinita 8143 47 -37
13Iwaki 8215 1115 -47
14Tochigi City 8215 914 -57
15Tokushima Vortis 8215 511 -67
16Imabari 9216 816 -87
17Fujieda MYFC 8134 915 -66
18Sagan Tosu 8125 410 -65
19Ventforet Kofu 7124 518 -135
20Blaublitz Akita 7025 49 -52

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,55X3,5623,83

Çifte şans

1X1,09121,12X21,77

Karşılıklı gol

Var1,44Yok2,03

1,5 Alt / Üst

Alt4,05Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,05Üst1,43

3,5 Alt / Üst

Alt1,37Üst2,19

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J2 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.