CA Tigre 0-1 Atl. Tucuman: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CA Tigre 0–1 Atl. Tucuman (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 16–11, isabetli şut 5–3, topa sahip olma %69–%31, korner 9–4.
Maç özeti
CA Tigre – Atl. Tucuman maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Ramiro Ruiz Rodriguez 72' (Atl. Tucuman). xG: CA Tigre 1,3 – 1,0 Atl. Tucuman.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- CA Tigre: D. Dabove · Atl. Tucuman: J. Falcioni
Maç akışı
CA Tigre üstte · Atl. Tucuman altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 32' sarı kart: Santiago Gonzalez (CA Tigre)
- 43' sarı kart: César Leonel Vega (Atl. Tucuman)
- 45' oyuncu değişikliği: Alan Barrionuevo ↔ Juan Villalba (CA Tigre)
- 45' sarı kart: Clever Domingo Ferreira Ñamandu (Atl. Tucuman)
- 64' sarı kart: Ramiro Ruiz Rodriguez (Atl. Tucuman)
- 67' oyuncu değişikliği: Santiago Lopez Grobin ↔ Gonzalo Martínez (CA Tigre)
- 67' oyuncu değişikliği: Ignacio Russo ↔ Mauro Méndez (CA Tigre)
- 72' gol: Ramiro Ruiz Rodriguez (Atl. Tucuman)
- 75' kırmızı kart: Ramiro Ruiz Rodriguez (Atl. Tucuman)
- 78' oyuncu değişikliği: Nicolás Laméndola ↔ Manuel Brondo (Atl. Tucuman)
- 82' oyuncu değişikliği: Federico Alvarez ↔ Ian Subiabre (CA Tigre)
- 82' oyuncu değişikliği: Jabes Saralegui ↔ Manuel Fernández (CA Tigre)
- 83' oyuncu değişikliği: Lautaro Godoy ↔ Gabriel Compagnucci (Atl. Tucuman)
- 83' oyuncu değişikliği: Iván Tesuri ↔ Julián Fernández (Atl. Tucuman)
Maç olayları
- CA TigreAtl. Tucuman
- 83'Lautaro Godoy ↔ Gabriel CompagnucciOyuncu değişikliği
- 83'Iván Tesuri ↔ Julián FernándezOyuncu değişikliği
- Federico Alvarez ↔ Ian SubiabreOyuncu değişikliği82'
- Jabes Saralegui ↔ Manuel FernándezOyuncu değişikliği82'
- 78'Nicolás Laméndola ↔ Manuel BrondoOyuncu değişikliği
- 75'Ramiro Ruiz RodriguezKırmızı kart
- 72'Gol Ramiro Ruiz Rodriguez 0–1Asist: Juan Infante
- Santiago Lopez Grobin ↔ Gonzalo MartínezOyuncu değişikliği67'
- Ignacio Russo ↔ Mauro MéndezOyuncu değişikliği67'
- 64'Ramiro Ruiz RodriguezSarı kart
- Alan Barrionuevo ↔ Juan VillalbaOyuncu değişikliği45'
- 45'Clever Domingo Ferreira ÑamanduSarı kart
- 43'César Leonel VegaSarı kart
- Santiago GonzalezSarı kart32'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %28 9/32 | %38 6/16 |
| Beraberlik | %38 12/32 | %38 6/16 |
| Mağlubiyet | %34 11/32 | %25 4/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 7/32 | %31 5/16 |
| Beraberlik | %34 11/32 | %19 3/16 |
| Mağlubiyet | %44 14/32 | %50 8/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,06 (34 gol) | 1,00 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,97 (31 gol) | 0,81 (13 gol) |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,97 (31 gol) | 1,00 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,16 (37 gol) | 1,19 (19 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 16/32 | %44 7/16 |
| 1,5 Üst | %59 19/32 | %56 9/16 |
| 2,5 Üst | %34 11/32 | %25 4/16 |
| 3,5 Üst | %19 6/32 | %13 2/16 |
| Gol yememe | %31 10/32 | %38 6/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 17/32 | %56 9/16 |
| 1,5 Üst | %63 20/32 | %63 10/16 |
| 2,5 Üst | %47 15/32 | %50 8/16 |
| 3,5 Üst | %16 5/32 | %13 2/16 |
| Gol yememe | %38 12/32 | %31 5/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,7 | 8,5 |
| 7,5 Üst | %71 22/31 | %67 10/15 |
| 8,5 Üst | %52 16/31 | %40 6/15 |
| 9,5 Üst | %32 10/31 | %33 5/15 |
| 10,5 Üst | %26 8/31 | %33 5/15 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 8,3 |
| 7,5 Üst | %66 21/32 | %50 8/16 |
| 8,5 Üst | %59 19/32 | %50 8/16 |
| 9,5 Üst | %47 15/32 | %38 6/16 |
| 10,5 Üst | %28 9/32 | %19 3/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 5,5 |
| 2,5 Üst | %94 29/31 | %100 15/15 |
| 3,5 Üst | %87 27/31 | %93 14/15 |
| 4,5 Üst | %65 20/31 | %73 11/15 |
| 5,5 Üst | %45 14/31 | %47 7/15 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 4,9 |
| 2,5 Üst | %91 29/32 | %88 14/16 |
| 3,5 Üst | %78 25/32 | %75 12/16 |
| 4,5 Üst | %56 18/32 | %50 8/16 |
| 5,5 Üst | %31 10/32 | %38 6/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,6 | 7,1 |
| 6,5 Üst | %52 16/31 | %53 8/15 |
| 7,5 Üst | %52 16/31 | %53 8/15 |
| 8,5 Üst | %42 13/31 | %33 5/15 |
| 9,5 Üst | %26 8/31 | %27 4/15 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,0 | 6,9 |
| 6,5 Üst | %47 15/32 | %50 8/16 |
| 7,5 Üst | %38 12/32 | %44 7/16 |
| 8,5 Üst | %25 8/32 | %25 4/16 |
| 9,5 Üst | %19 6/32 | %19 3/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 7/32 | %25 4/16 |
| Berabere | %50 16/32 | %56 9/16 |
| Geride | %28 9/32 | %19 3/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 7/32 | %19 3/16 |
| Berabere | %53 17/32 | %56 9/16 |
| Geride | %25 8/32 | %25 4/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CA Tigre (32 maç)
Atl. Tucuman (32 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CA Tigre (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 7 | 4 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 9 | 6 |
| 61-75 | 5 | 7 |
| 76-90 | 7 | 5 |
Atl. Tucuman (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 7 | 5 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 3 | 6 |
| 76-90 | 10 | 12 |
Kartlar
CA Tigre
Sarı 68 · Kırmızı 2 (32 maç · maç başı sarı 2,1)
Atl. Tucuman
Sarı 76 · Kırmızı 7 (32 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
CA Tigre: iç saha, 15 maç · Atl. Tucuman: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
CA Tigre – Atl. Tucuman ilk 11'ler
CA Tigre · 4-4-2
- 12F. ZenobioK
- 8M. GarayD
- 2J. LasoD
- 20A. BarrionuevoD45' oyundan çıktı 45. dk
- 24F. ÁlvarezD82' oyundan çıktı 82. dk
- 22S. LópezO67' oyundan çıktı 67. dk
- 27S. GonzálezO32' sarı kart 32. dk
- 5B. LeyesO
- 10J. SaraleguiO82' oyundan çıktı 82. dk
- 30J. DóminaF
- 29I. RussoF67' oyundan çıktı 67. dk
- 28P. MartínezO67' oyuna girdi 67. dk
- 21S. MedinaO
- 26L. MoralesK
- 4V. MorenoD
- 33M. MéndezF67' oyuna girdi 67. dk
- 19A. OviedoF
- 50I. PeluffoF
- 23G. RequenaD
- 11T. SerragoO
- 25Ian Martin SubiabreF82' oyuna girdi 82. dk
- 32J. VillalbaD45' oyuna girdi 45. dk
- 18M. FernándezF82' oyuna girdi 82. dk
Teknik direktör: D. Dabove
Atl. Tucuman · 4-1-4-1
- 1L. IngolottiK
- 24L. Di PlácidoD
- 26C. FerreiraD45' sarı kart 45. dk
- 36Luciano VallejoD
- 32J. InfanteD72' asist 72. dk
- 19L. VegaO43' sarı kart 43. dk
- 11R. TesuriO83' oyundan çıktı 83. dk
- 31L. GodoyO83' oyundan çıktı 83. dk
- 10F. NicolaO
- 23N. LaméndolaO78' oyundan çıktı 78. dk
- 18R. Ruíz RodríguezF64' sarı kart 64. dk72' gol 72. dk75' kırmızı kart 75. dk
- 14A. CaneloF
- 30M. BrondoF78' oyuna girdi 78. dk
- 28G. CompagnucciD83' oyuna girdi 83. dk
- 25T. DursoK
- 9L. DíazF
- 5J. FernándezO83' oyuna girdi 83. dk
- 6G. FerrariD
- 27R. GranilloF
- 8E. HamO
- 22F. PimientaF
- 17J. RodríguezD
- 3M. VillaD
Teknik direktör: J. Falcioni
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Tigre son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 6 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Atletico Tucuman son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 9 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 7 maçta galibiyetler Tigre 1 – Atletico Tucuman 1; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Nisan 2026, Atletico Tucuman 0-0 Tigre.
- Sıralama
- 10. (20 p) – 13. (14 p)
- Form (son 5)
- BMMMM – MBMMB
- H2H (G-B-M)
- 1-5-1 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %57
- Korner ort. (maç)
- 7,9
- iddaa MS 1-0-2
- 1,58 – 3,19 – 5,12
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Tigre iç saha 14 maçta maç başına 1,07 gol attı, 0,86 gol yedi; Atletico Tucuman dış saha 14 maçta 0,93 attı, 1,21 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %29, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tigre %50, Atletico Tucuman %57. İlk yarıyı önde kapatma: Tigre 4/14, Atletico Tucuman 2/14.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Tigre 4,2, Atletico Tucuman 3,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,9. Maç başına kart: Tigre 2,0, Atletico Tucuman 3,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,58, 0 – 3,19, 2 – 5,12. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,40, Üst 2,36. Karşılıklı Gol: Var 2,24, Yok 1,43.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %39; KG var ortalaması %54; maç başına toplam korner ortalaması 7,9; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 20 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu · Apertura - Group B
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independ. Rivadavia | 16 | +14 | 34 |
| 2 | River Plate | 16 | +10 | 29 |
| 3 | Argentinos JRS | 16 | +4 | 29 |
| 4 | Rosario Central | 16 | +4 | 28 |
| 5 | Belgrano Cordoba | 16 | +4 | 26 |
| 6 | Gimnasia L.P. | 16 | 0 | 26 |
| 7 | Huracan | 16 | +4 | 22 |
| 8 | Racing Club | 16 | +2 | 21 |
| 9 | Barracas Central | 16 | 0 | 21 |
| 10 | Tigre | 16 | +3 | 20 |
| 11 | Sarmiento Junin | 16 | -7 | 19 |
| 12 | Banfield | 16 | -2 | 18 |
| 13 | Atletico Tucuman | 16 | -5 | 14 |
| 14 | Aldosivi | 16 | -13 | 8 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 16 | -19 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Argentinos JRS | 9 | +6 | 21 |
| 2 | Independ. Rivadavia | 9 | +9 | 19 |
| 3 | Sarmiento Junin | 8 | +3 | 16 |
| 4 | River Plate | 8 | +6 | 15 |
| 5 | Belgrano Cordoba | 8 | +6 | 14 |
| 6 | Banfield | 8 | +4 | 14 |
| 7 | Rosario Central | 8 | +3 | 14 |
| 8 | Huracan | 8 | +3 | 13 |
| 9 | Tigre | 8 | +3 | 13 |
| 10 | Gimnasia L.P. | 8 | +1 | 13 |
| 11 | Atletico Tucuman | 8 | +2 | 11 |
| 12 | Barracas Central | 8 | +1 | 11 |
| 13 | Racing Club | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Aldosivi | 8 | -2 | 7 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 8 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independ. Rivadavia | 7 | +5 | 15 |
| 2 | River Plate | 8 | +4 | 14 |
| 3 | Rosario Central | 8 | +1 | 14 |
| 4 | Gimnasia L.P. | 8 | -1 | 13 |
| 5 | Racing Club | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Belgrano Cordoba | 8 | -2 | 12 |
| 7 | Barracas Central | 8 | -1 | 10 |
| 8 | Huracan | 8 | +1 | 9 |
| 9 | Argentinos JRS | 7 | -2 | 8 |
| 10 | Tigre | 8 | 0 | 7 |
| 11 | Banfield | 8 | -6 | 4 |
| 12 | Atletico Tucuman | 8 | -7 | 3 |
| 13 | Sarmiento Junin | 8 | -10 | 3 |
| 14 | Aldosivi | 8 | -11 | 1 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 8 | -13 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga Profesional Argentina'da oynanan diğer maçlar
- 00:00 Gimnasia 2–0 CA Sarmiento
- 00:30 Gimnasia Y 1–2 CA Platense
- 20:45 Banfield 1–1 Ath Lanus
- 23:00 Talleres 1–2 Df. Justicia
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
