← Maçlar
İngiltere · League Two · 11. hafta17 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Swindon Town 1-1 Walsall: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Swindon Town
1–1İY 1–0
Walsall
Maç sonu

Swindon Town 1–1 Walsall (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 17–17, isabetli şut 4–8, topa sahip olma %38–%62, korner 2–10.

Maç özeti

Swindon Town – Walsall maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Aaron Drinan 5' (Swindon Town); Taione Richard Evumena Sodje 55' (Walsall). xG: Swindon Town 1,8 – 1,7 Walsall.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Swindon Town: Ian Holloway · Walsall: Lee Grant

Maç akışı

Swindon Town üstte · Walsall altta

01530İY607590 5' gol: Aaron Drinan (Swindon Town)45' oyuncu değişikliği: Ryan Leak ↔ Elicha Ahui (Walsall)↔55' gol: Taione Richard Evumena Sodje (Walsall)59' sarı kart: L. Grant (Walsall)61' oyuncu değişikliği: antwoine hackford ↔ Louis Millard (Swindon Town)↔61' oyuncu değişikliği: Joseph Hungbo ↔ Matthew Virtue-Thick (Swindon Town)↔62' oyuncu değişikliği: Ollie Clarke ↔ Joe Snowdon (Swindon Town)↔69' oyuncu değişikliği: Isaac Moore ↔ Charlie Crew (Walsall)↔76' oyuncu değişikliği: Anthony Munda ↔ Jaylan Pearman (Swindon Town)↔77' sarı kart: James Ball (Swindon Town)80' oyuncu değişikliği: James Ball ↔ Kaelan Majekodunmi (Swindon Town)↔81' oyuncu değişikliği: Courtney Alphonso Clarke ↔ Lewis Simper (Walsall)↔81' oyuncu değişikliği: Mason·Hancock ↔ James Furlong (Walsall)↔85' oyuncu değişikliği: Taione Richard Evumena Sodje ↔ Andrew Dallas (Walsall)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 5' gol: Aaron Drinan (Swindon Town)
  • 45' oyuncu değişikliği: Ryan Leak ↔ Elicha Ahui (Walsall)
  • 55' gol: Taione Richard Evumena Sodje (Walsall)
  • 59' sarı kart: L. Grant (Walsall)
  • 61' oyuncu değişikliği: antwoine hackford ↔ Louis Millard (Swindon Town)
  • 61' oyuncu değişikliği: Joseph Hungbo ↔ Matthew Virtue-Thick (Swindon Town)
  • 62' oyuncu değişikliği: Ollie Clarke ↔ Joe Snowdon (Swindon Town)
  • 69' oyuncu değişikliği: Isaac Moore ↔ Charlie Crew (Walsall)
  • 76' oyuncu değişikliği: Anthony Munda ↔ Jaylan Pearman (Swindon Town)
  • 77' sarı kart: James Ball (Swindon Town)
  • 80' oyuncu değişikliği: James Ball ↔ Kaelan Majekodunmi (Swindon Town)
  • 81' oyuncu değişikliği: Courtney Alphonso Clarke ↔ Lewis Simper (Walsall)
  • 81' oyuncu değişikliği: Mason·Hancock ↔ James Furlong (Walsall)
  • 85' oyuncu değişikliği: Taione Richard Evumena Sodje ↔ Andrew Dallas (Walsall)

Maç olayları

  1. Swindon TownWalsall
  2. 85'Taione Richard Evumena Sodje ↔ Andrew DallasOyuncu değişikliği
  3. 81'Courtney Alphonso Clarke ↔ Lewis SimperOyuncu değişikliği
  4. 81'Mason·Hancock ↔ James FurlongOyuncu değişikliği
  5. James Ball ↔ Kaelan MajekodunmiOyuncu değişikliği80'
  6. James BallSarı kart77'
  7. Anthony Munda ↔ Jaylan PearmanOyuncu değişikliği76'
  8. 69'Isaac Moore ↔ Charlie CrewOyuncu değişikliği
  9. Ollie Clarke ↔ Joe SnowdonOyuncu değişikliği62'
  10. antwoine hackford ↔ Louis MillardOyuncu değişikliği61'
  11. Joseph Hungbo ↔ Matthew Virtue-ThickOyuncu değişikliği61'
  12. 59'L. GrantSarı kart
  13. 55'Gol Taione Richard Evumena Sodje 1–1
  14. 45'Ryan Leak ↔ Elicha AhuiOyuncu değişikliği
  15. Gol Aaron Drinan 1–0Asist: Stephan Negru5'

Maç istatistikleri

Swindon TownWalsall
38%Topa sahip olma62%
1,84Beklenen gol (xG)1,68
17Toplam şut17
4İsabetli şut8
9İsabetsiz şut7
4Engellenen şut2
10Ceza sahası içi şut14
7Ceza sahası dışı şut3
2Korner10
1Ofsayt4
5Faul9
1Sarı kart1
0Kırmızı kart0
7Kurtarış3
285Pas455
176İsabetli pas344

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Swindon Town
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%36 5/14%57 4/7
Beraberlik%29 4/14%29 2/7
Mağlubiyet%36 5/14%14 1/7
Walsall
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%38 5/13%29 2/7
Beraberlik%54 7/13%71 5/7
Mağlubiyet%8 1/13%0 0/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Swindon Town
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,07 (15 gol)1,71 (12 gol)
Yediği gol / maç1,21 (17 gol)1,00 (7 gol)
Walsall
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,62 (21 gol)1,57 (11 gol)
Yediği gol / maç0,92 (12 gol)0,86 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Swindon Town
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%50 7/14%86 6/7
1,5 Üst%64 9/14%86 6/7
2,5 Üst%50 7/14%57 4/7
3,5 Üst%29 4/14%29 2/7
Gol yememe%14 2/14%0 0/7
Walsall
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%54 7/13%71 5/7
1,5 Üst%77 10/13%86 6/7
2,5 Üst%46 6/13%43 3/7
3,5 Üst%31 4/13%29 2/7
Gol yememe%46 6/13%29 2/7

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Swindon Town
Toplam (14)İç saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)11,610,1
7,5 Üst%79 11/14%71 5/7
8,5 Üst%64 9/14%57 4/7
9,5 Üst%64 9/14%57 4/7
10,5 Üst%57 8/14%43 3/7
Walsall
Toplam (13)Dış saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)11,812,4
7,5 Üst%100 13/13%100 7/7
8,5 Üst%85 11/13%86 6/7
9,5 Üst%77 10/13%86 6/7
10,5 Üst%77 10/13%86 6/7

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Swindon Town
Toplam (14)İç saha (7)
Maç başı kart2,42,3
2,5 Üst%50 7/14%29 2/7
3,5 Üst%7 1/14%14 1/7
4,5 Üst%0 0/14%0 0/7
5,5 Üst%0 0/14%0 0/7
Walsall
Toplam (13)Dış saha (7)
Maç başı kart3,93,4
2,5 Üst%62 8/13%57 4/7
3,5 Üst%54 7/13%43 3/7
4,5 Üst%38 5/13%29 2/7
5,5 Üst%38 5/13%29 2/7

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Swindon Town
Toplam (14)İç saha (7)
Maç başı isabetli şut9,28,9
6,5 Üst%79 11/14%71 5/7
7,5 Üst%64 9/14%71 5/7
8,5 Üst%57 8/14%57 4/7
9,5 Üst%43 6/14%29 2/7
Walsall
Toplam (13)Dış saha (7)
Maç başı isabetli şut9,710,9
6,5 Üst%77 10/13%86 6/7
7,5 Üst%77 10/13%86 6/7
8,5 Üst%69 9/13%86 6/7
9,5 Üst%54 7/13%57 4/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Swindon Town
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%29 4/14%43 3/7
Berabere%50 7/14%43 3/7
Geride%21 3/14%14 1/7
Walsall
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%31 4/13%14 1/7
Berabere%54 7/13%71 5/7
Geride%15 2/13%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Swindon Town (14 maç)

1/131/X11/20X/11X/X3X/232/112/X02/22

Walsall (13 maç)

1/131/X11/20X/12X/X5X/202/102/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Swindon Town (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 1 2
31-45 4 1
46-60 2 2
61-75 1 1
76-90 4 8

Walsall (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 2 0
31-45 3 2
46-60 5 3
61-75 1 3
76-90 8 2

Kartlar

Swindon Town

Sarı 22 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 1,6)

Walsall

Sarı 28 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 04.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 164 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Swindon Town: iç saha, 7 maç · Walsall: dış saha, 7 maç

Swindon TownWalsall
%50,9Topa sahip olma%54,6
1,56Beklenen gol (xG)1,86
12,6Toplam şut12,7
4,3İsabetli şut4,6
8,0Ceza sahası içi şut9,3
5,3Korner6,1
366Pas427
%67Pas isabeti%77
3,6Kurtarış5,4
7,9Faul12,9
1,1Ofsayt1,6
1,1Sarı kart2,0
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,27Rakibin xG'si2,05
11,9Rakibin şutu18,0
4,6Rakibin isabetli şutu6,3
4,9Rakibin korneri6,3

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Swindon Town – Walsall ilk 11'ler

Swindon Town · 3-4-2-1

  1. 1C. RipleyK
  2. 6J. BallD77' sarı kart 77. dk80' oyundan çıktı 80. dk
  3. 5S. NegruD5' asist 5. dk
  4. 8O. ClarkeD62' oyundan çıktı 62. dk
  5. 2M. ClarkO
  6. 27A. MundaO76' oyundan çıktı 76. dk
  7. 25J. ThomsonO
  8. 34B. KirkmanO
  9. 29A. HackfordO61' oyundan çıktı 61. dk
  10. 15J. HungboO61' oyundan çıktı 61. dk
  11. 23A. DrinanF5' gol 5. dk
Yedekler
  • 21K. MajekodunmiD80' oyuna girdi 80. dk
  • 7T. NicholsO
  • 22J. PearmanO76' oyuna girdi 76. dk
  • 19J. SnowdonO62' oyuna girdi 62. dk
  • 24M. Virtue-ThickO61' oyuna girdi 61. dk
  • 12Lewis Moore WardK
  • 39L. MillardF61' oyuna girdi 61. dk

Teknik direktör: Ian Holloway

Walsall · 4-2-3-1

  1. 1J. WardK
  2. 25D. SkuraD
  3. 4J. ConnollyD
  4. 26R. LeakD45' oyundan çıktı 45. dk
  5. 3M. HancockD81' oyundan çıktı 81. dk
  6. 6S. SpranglerO
  7. 15Isaac MooreO69' oyundan çıktı 69. dk
  8. 17Courtney ClarkeO81' oyundan çıktı 81. dk
  9. 7Taione Richard Evumena SodjeO55' gol 55. dk85' oyundan çıktı 85. dk
  10. 11R. SmithO
  11. 19A. PressleyF
Yedekler
  • 29J. FurlongD81' oyuna girdi 81. dk
  • 10L. SimperO81' oyuna girdi 81. dk
  • 31Tom WoosterK
  • 8C. CrewO69' oyuna girdi 69. dk
  • 22E. AhuiD45' oyuna girdi 45. dk
  • 9A. DallasF85' oyuna girdi 85. dk
  • 37A. AdomahF

Teknik direktör: Lee Grant

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Swindon Town için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 1, yenilen 6. Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Walsall son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 10 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 15 maçta galibiyetler Swindon Town 7 – Walsall 7; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Nisan 2026, Swindon Town 2-1 Walsall.

Sıralama
17. (11 p) – 6. (15 p)
Form (son 5)
MMBMM – GBBMG
H2H (G-B-M)
7-1-7 (15 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %60
Korner ort. (maç)
11,1
iddaa MS 1-0-2
2,43 – 3,19 – 2,18
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Swindon Town iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,00 gol yedi; Walsall dış saha 5 maçta 1,40 attı, 0,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Swindon Town %60, Walsall %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Swindon Town %80, Walsall %60. İlk yarıyı önde kapatma: Swindon Town 1/5, Walsall 1/5.

Korner ve kart

Maç başına korner: Swindon Town 5,6, Walsall 5,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,1. Maç başına kart: Swindon Town 1,4, Walsall 2,2.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,43, 0 – 3,19, 2 – 2,18. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,92, Üst 1,50. Karşılıklı Gol: Var 1,42, Yok 2,09.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 11,1; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 07:39 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · League Two puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Salford City 141013 2515 +1031 GGGGG
2Barnet 13751 2818 +1026 GMBGB
3Walsall 13571 2112 +922 BBGMG
4Crewe 14572 1717 022 GGMMB
5Cheltenham 14635 2325 -221 MMGGM
6Grimsby 14554 2418 +620 MMBGG
7York 14554 2421 +320 BBGMM
8Gillingham 14554 2019 +120 GMBMG
9Accrington ST 14473 2317 +619 BGBGB
10Chesterfield 14545 2421 +319 BMBGM
11Tranmere 14473 1917 +219 BMGBG
12Exeter City 14545 119 +219 GBGGM
13Swindon Town 14545 1517 -219 MBGBG
14Newport County 14464 2017 +318 GBBMG
15Shrewsbury 14536 1722 -518 MGGBM
16Fleetwood Town 14455 1818 017 BGMMG
17Bristol Rovers 14518 1723 -616 MMMBM
18Oldham 14437 1519 -415 GMBMG
19Port Vale 12435 1014 -415 GGBMG
20Rochdale 14437 1726 -915 BMBMM
21Northampton 13355 910 -114 GMGBM
22Rotherham 14266 1825 -712 MMBBM
23Colchester 13265 1219 -712 MBBMM
24Crawley Town 12237 1321 -89 BMMBG
#TakımOGBMAYAVP
1Salford City 7601 94 +518
2York 7520 165 +1117
3Cheltenham 7511 1410 +416
4Newport County 7430 146 +815
5Exeter City 7430 82 +615
6Barnet 7421 1510 +514
7Swindon Town 7421 127 +514
8Port Vale 6420 83 +514
9Accrington ST 7340 138 +513
10Grimsby 7412 138 +513
11Crewe 7340 128 +413
12Bristol Rovers 7412 118 +313
13Chesterfield 7331 169 +712
14Tranmere 7331 127 +512
15Fleetwood Town 7331 105 +512
16Walsall 6321 106 +411
17Oldham 7313 118 +310
18Shrewsbury 7313 88 010
19Rochdale 7313 1013 -310
20Colchester 6231 66 09
21Gillingham 7232 89 -19
22Northampton 7223 44 08
23Rotherham 7151 1315 -28
24Crawley Town 6024 612 -62
#TakımOGBMAYAVP
1Salford City 7412 1611 +513
2Barnet 6330 138 +512
3Walsall 7250 116 +511
4Gillingham 7322 1210 +211
5Crewe 7232 59 -49
6Shrewsbury 7223 914 -58
7Grimsby 7142 1110 +17
8Crawley Town 6213 79 -27
9Tranmere 7142 710 -37
10Chesterfield 7214 812 -47
11Accrington ST 7133 109 +16
12Northampton 6132 56 -16
13Fleetwood Town 7124 813 -55
14Cheltenham 7124 915 -65
15Rochdale 7124 713 -65
16Oldham 7124 411 -75
17Swindon Town 7124 310 -75
18Exeter City 7115 37 -44
19Rotherham 7115 510 -54
20Newport County 7034 611 -53
21Colchester 7034 613 -73
22York 7034 816 -83
23Bristol Rovers 7106 615 -93
24Port Vale 6015 211 -91

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 04.11.2026 02:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,43X3,1922,18

Çifte şans

1X1,36121,16X21,29

Karşılıklı gol

Var1,42Yok2,09

1,5 Alt / Üst

Alt3,75Üst1,09

2,5 Alt / Üst

Alt1,92Üst1,50

3,5 Alt / Üst

Alt1,32Üst2,35

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün League Two'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.