Fleetwood 2-0 Rotherham: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Fleetwood 2–0 Rotherham (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 15–8, isabetli şut 5–0, topa sahip olma %54–%46, korner 9–5.
Maç özeti
Fleetwood – Rotherham maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Shaun Rooney 46', Ronan Coughlan 80' (Fleetwood). xG: Fleetwood 1,5 – 1,2 Rotherham.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Fleetwood: M. Lawlor · Rotherham: A. Bruce
Maç akışı
Fleetwood üstte · Rotherham altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 38' sarı kart: brandon cover (Rotherham)
- 46' gol: Shaun Rooney (Fleetwood)
- 53' oyuncu değişikliği: Sonny Aljofree ↔ Aaron Nemane (Rotherham)
- 53' oyuncu değişikliği: Josh Austerfield ↔ kian spence (Rotherham)
- 54' oyuncu değişikliği: Tom Bradshaw ↔ K. Lolas (Rotherham)
- 54' oyuncu değişikliği: brandon cover ↔ Jayce Fitzgerald (Rotherham)
- 62' sarı kart: H. Douglas (Rotherham)
- 65' oyuncu değişikliği: Ched Evans ↔ Will davies (Fleetwood)
- 65' sarı kart: Mark Helm (Fleetwood)
- 66' sarı kart: Ronan Coughlan (Fleetwood)
- 77' oyuncu değişikliği: Adam Murphy ↔ Crispin McLean (Fleetwood)
- 80' gol: Ronan Coughlan (Fleetwood)
- 85' oyuncu değişikliği: Mark Helm ↔ Conor Haughey (Fleetwood)
- 85' oyuncu değişikliği: Ronan Coughlan ↔ R. Cirino (Fleetwood)
- 89' sarı kart: K. Lolas (Rotherham)
- 89' sarı kart: Jay Lynch (Fleetwood)
- 90+1' sarı kart: Dominic Iorfa (Rotherham)
- 90+1' sarı kart: Lewis McCann (Fleetwood)
Maç olayları
- FleetwoodRotherham
- 90+1'Dominic IorfaSarı kart
- Lewis McCannSarı kart90+1'
- 89'K. LolasSarı kart
- Jay LynchSarı kart89'
- Mark Helm ↔ Conor HaugheyOyuncu değişikliği85'
- Ronan Coughlan ↔ R. CirinoOyuncu değişikliği85'
- Gol Ronan Coughlan 2–0Asist: Crispin McLean80'
- Adam Murphy ↔ Crispin McLeanOyuncu değişikliği77'
- Ronan CoughlanSarı kart66'
- Ched Evans ↔ Will daviesOyuncu değişikliği65'
- Mark HelmSarı kart65'
- 62'H. DouglasSarı kart
- 54'Tom Bradshaw ↔ K. LolasOyuncu değişikliği
- 54'brandon cover ↔ Jayce FitzgeraldOyuncu değişikliği
- 53'Sonny Aljofree ↔ Aaron NemaneOyuncu değişikliği
- 53'Josh Austerfield ↔ kian spenceOyuncu değişikliği
- Gol Shaun Rooney 1–046'
- 38'brandon coverSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %43 6/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %71 5/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (18 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,29 (18 gol) | 0,71 (5 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (18 gol) | 0,71 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,79 (25 gol) | 1,43 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 10/14 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %64 9/14 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 6,7 |
| 6,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %14 1/7 |
| 9,5 Üst | %14 2/14 | %0 0/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Geride | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %0 0/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Geride | %29 4/14 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Fleetwood (14 maç)
Rotherham (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Fleetwood (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Rotherham (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 1 | 5 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 5 | 5 |
Kartlar
Fleetwood
Sarı 34 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,4)
Rotherham
Sarı 31 · Kırmızı 4 (14 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 04.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 164 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Fleetwood: iç saha, 7 maç · Rotherham: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Fleetwood – Rotherham ilk 11'ler
Fleetwood · 3-1-4-2
- 1J. LynchK89' sarı kart 89. dk
- 26S. RooneyD46' gol 46. dk
- 6R. BennettD
- 5F. PotterD
- 4H. NealO
- 14L. McCannO90+1' sarı kart 90+1. dk
- 15A. MurphyO77' oyundan çıktı 77. dk
- 10M. HelmO65' sarı kart 65. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 24Jake Thomas BattyO
- 17C. EvansF65' oyundan çıktı 65. dk
- 19R. CoughlanF66' sarı kart 66. dk80' gol 80. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 9W. DaviesF65' oyuna girdi 65. dk
- 20A. Loupalo-BiF
- 22J. PradicK
- 28J. RobertsonO
- 29R. CirinoD85' oyuna girdi 85. dk
- 16Conor HaugheyD85' oyuna girdi 85. dk
- 27C. McLeanO77' oyuna girdi 77. dk80' asist 80. dk
Teknik direktör: M. Lawlor
Rotherham · 3-4-1-2
- 13J. EyestoneK
- 27D. IorfaD90+1' sarı kart 90+1. dk
- 14Sonny AljofreeD53' oyundan çıktı 53. dk
- 26H. DouglasD62' sarı kart 62. dk
- 12D. HallO
- 28Brandon Ashley CoverO38' sarı kart 38. dk54' oyundan çıktı 54. dk
- 22Jamie JellisO
- 24J. BuyabuO
- 4J. AusterfieldO53' oyundan çıktı 53. dk
- 9T. BradshawF54' oyundan çıktı 54. dk
- 10P. MullinF
- 8K. SpenceO53' oyuna girdi 53. dk
- 2J. RaffertyD
- 5K. NgwenyaD
- 23A. NemaneF53' oyuna girdi 53. dk
- 20K. LolasO
- 15Jayce FitzgeraldO54' oyuna girdi 54. dk
- 1T. CannK
Teknik direktör: A. Bruce
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Fleetwood 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-6). Rotherham için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 3, yenilen 11. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Fleetwood 4 – Rotherham 3; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Ağustos 2024, Fleetwood 2-1 Rotherham.
- Sıralama
- 16. (11 p) – 20. (10 p)
- Form (son 5)
- BGMMM – MMMBB
- H2H (G-B-M)
- 4-1-3 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %40
- Korner ort. (maç)
- 9,9
- iddaa MS 1-0-2
- 2,00 – 3,05 – 2,80
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Fleetwood iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,80 gol yedi; Rotherham dış saha 5 maçta 0,80 attı, 1,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Fleetwood %20, Rotherham %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Fleetwood %60, Rotherham %40. İlk yarıyı önde kapatma: Fleetwood 1/5, Rotherham 0/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: Fleetwood 6,4, Rotherham 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,9. Maç başına kart: Fleetwood 2,0, Rotherham 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,00, 0 – 3,05, 2 – 2,80. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,69, Üst 1,69. Karşılıklı Gol: Var 1,55, Yok 1,85.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %30; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 9,9; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 07:39 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League Two puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 14 | +10 | 31 |
| 2 | Barnet | 13 | +10 | 26 |
| 3 | Walsall | 13 | +9 | 22 |
| 4 | Crewe | 14 | 0 | 22 |
| 5 | Cheltenham | 14 | -2 | 21 |
| 6 | Grimsby | 14 | +6 | 20 |
| 7 | York | 14 | +3 | 20 |
| 8 | Gillingham | 14 | +1 | 20 |
| 9 | Accrington ST | 14 | +6 | 19 |
| 10 | Chesterfield | 14 | +3 | 19 |
| 11 | Tranmere | 14 | +2 | 19 |
| 12 | Exeter City | 14 | +2 | 19 |
| 13 | Swindon Town | 14 | -2 | 19 |
| 14 | Newport County | 14 | +3 | 18 |
| 15 | Shrewsbury | 14 | -5 | 18 |
| 16 | Fleetwood Town | 14 | 0 | 17 |
| 17 | Bristol Rovers | 14 | -6 | 16 |
| 18 | Oldham | 14 | -4 | 15 |
| 19 | Port Vale | 12 | -4 | 15 |
| 20 | Rochdale | 14 | -9 | 15 |
| 21 | Northampton | 13 | -1 | 14 |
| 22 | Rotherham | 14 | -7 | 12 |
| 23 | Colchester | 13 | -7 | 12 |
| 24 | Crawley Town | 12 | -8 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 18 |
| 2 | York | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Cheltenham | 7 | +4 | 16 |
| 4 | Newport County | 7 | +8 | 15 |
| 5 | Exeter City | 7 | +6 | 15 |
| 6 | Barnet | 7 | +5 | 14 |
| 7 | Swindon Town | 7 | +5 | 14 |
| 8 | Port Vale | 6 | +5 | 14 |
| 9 | Accrington ST | 7 | +5 | 13 |
| 10 | Grimsby | 7 | +5 | 13 |
| 11 | Crewe | 7 | +4 | 13 |
| 12 | Bristol Rovers | 7 | +3 | 13 |
| 13 | Chesterfield | 7 | +7 | 12 |
| 14 | Tranmere | 7 | +5 | 12 |
| 15 | Fleetwood Town | 7 | +5 | 12 |
| 16 | Walsall | 6 | +4 | 11 |
| 17 | Oldham | 7 | +3 | 10 |
| 18 | Shrewsbury | 7 | 0 | 10 |
| 19 | Rochdale | 7 | -3 | 10 |
| 20 | Colchester | 6 | 0 | 9 |
| 21 | Gillingham | 7 | -1 | 9 |
| 22 | Northampton | 7 | 0 | 8 |
| 23 | Rotherham | 7 | -2 | 8 |
| 24 | Crawley Town | 6 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 13 |
| 2 | Barnet | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Walsall | 7 | +5 | 11 |
| 4 | Gillingham | 7 | +2 | 11 |
| 5 | Crewe | 7 | -4 | 9 |
| 6 | Shrewsbury | 7 | -5 | 8 |
| 7 | Grimsby | 7 | +1 | 7 |
| 8 | Crawley Town | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Tranmere | 7 | -3 | 7 |
| 10 | Chesterfield | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Accrington ST | 7 | +1 | 6 |
| 12 | Northampton | 6 | -1 | 6 |
| 13 | Fleetwood Town | 7 | -5 | 5 |
| 14 | Cheltenham | 7 | -6 | 5 |
| 15 | Rochdale | 7 | -6 | 5 |
| 16 | Oldham | 7 | -7 | 5 |
| 17 | Swindon Town | 7 | -7 | 5 |
| 18 | Exeter City | 7 | -4 | 4 |
| 19 | Rotherham | 7 | -5 | 4 |
| 20 | Newport County | 7 | -5 | 3 |
| 21 | Colchester | 7 | -7 | 3 |
| 22 | York | 7 | -8 | 3 |
| 23 | Bristol Rovers | 7 | -9 | 3 |
| 24 | Port Vale | 6 | -9 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 04.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League Two'da oynanan diğer maçlar
- 14:30 Shrewsbury 1–0 Bristol Rovers
- 17:00 Accrington 3–1 Gillingham
- 17:00 Colchester 0–0 Exeter City
- 17:00 Crewe Alexandra 3–2 Rochdale
- 17:00 Grimsby Town 0–2 Northampton
- 17:00 Newport 1–1 York City
- 17:00 Oldham 4–1 Cheltenham
- 17:00 Port Vale 1–0 Chesterfield
- 17:00 Salford City 2–1 Crawley Town
- 17:00 Swindon Town 1–1 Walsall
- 17:00 Tranmere 1–2 Barnet
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
