Sukhothai FC 5-1 Rasisalai United: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Sukhothai FC 5–1 Rasisalai United (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 15–3, isabetli şut 7–1, topa sahip olma %55–%45, korner 3–4.
Maç özeti
Sukhothai FC – Rasisalai United maçı 5-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Ratchanat Aranpiroj 36' (pen.), Alberto Moreira·Gouvea 63', 84', Gustavo Apis Pascoal De Farias 80', Nathan Palafoz 90+1' (Sukhothai FC); Nattapon Yongsakool 19' (Rasisalai United). xG: Sukhothai FC 1,8 – 0,2 Rasisalai United.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Sukhothai FC: Rattee Ueathanaphaisarn · Rasisalai United: S. Yodyadthai
Maç akışı
Sukhothai FC üstte · Rasisalai United altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 16' sarı kart: Jirawat Thongsaengphrao (Sukhothai FC)
- 19' gol: Nattapon Yongsakool (Rasisalai United)
- 36' gol: Ratchanat Aranpiroj (Sukhothai FC)
- 39' oyuncu değişikliği: Jirawat Chingchaiyaphum ↔ Caio Rosa Alves (Rasisalai United)
- 45' oyuncu değişikliği: Yan Victor Silva Paixão ↔ Surawich Lokavit (Sukhothai FC)
- 45' oyuncu değişikliği: Barreto ↔ Gustavo Apis Pascoal De Farias (Sukhothai FC)
- 45' oyuncu değişikliği: Thitiphong Photumtha ↔ Somyos Pongsuwan (Rasisalai United)
- 63' oyuncu değişikliği: Piyawat Petra ↔ Paripan Wongsa (Rasisalai United)
- 63' gol: Alberto Moreira·Gouvea (Sukhothai FC)
- 69' sarı kart: Somyos Pongsuwan (Rasisalai United)
- 73' oyuncu değişikliği: Ratchanat Aranpiroj ↔ Athirat Jantrapho (Sukhothai FC)
- 79' oyuncu değişikliği: nelson orji chukwuma ↔ Nattapon Malapun (Rasisalai United)
- 79' oyuncu değişikliği: Paripan Wongsa ↔ Matías Panigazzi (Rasisalai United)
- 80' gol: Gustavo Apis Pascoal De Farias (Sukhothai FC)
- 80' sarı kart: Gustavo Apis Pascoal De Farias (Sukhothai FC)
- 84' gol: Alberto Moreira·Gouvea (Sukhothai FC)
- 85' oyuncu değişikliği: Jirawat Thongsaengphrao ↔ Luan (Sukhothai FC)
- 87' sarı kart: Nattapon Yongsakool (Rasisalai United)
- 89' oyuncu değişikliği: Jefferson Mateus de Assis Estácio ↔ Nathan Palafoz (Sukhothai FC)
- 90+1' gol: Nathan Palafoz (Sukhothai FC)
Maç olayları
- Sukhothai FCRasisalai United
- Gol Nathan Palafoz 5–1Asist: Gustavo Apis Pascoal De Farias90+1'
- Jefferson Mateus de Assis Estácio ↔ Nathan PalafozOyuncu değişikliği89'
- 87'Nattapon YongsakoolSarı kart
- Jirawat Thongsaengphrao ↔ LuanOyuncu değişikliği85'
- Gol Alberto Moreira·Gouvea 4–1Asist: Gustavo Apis Pascoal De Farias84'
- Gol Gustavo Apis Pascoal De Farias 3–1Asist: Surawich Lokavit80'
- Gustavo Apis Pascoal De FariasSarı kart80'
- 79'nelson orji chukwuma ↔ Nattapon MalapunOyuncu değişikliği
- 79'Paripan Wongsa ↔ Matías PanigazziOyuncu değişikliği
- Ratchanat Aranpiroj ↔ Athirat JantraphoOyuncu değişikliği73'
- 69'Somyos PongsuwanSarı kart
- 63'Piyawat Petra ↔ Paripan WongsaOyuncu değişikliği
- Gol Alberto Moreira·Gouvea 2–1Asist: Ratchanat Aranpiroj63'
- Yan Victor Silva Paixão ↔ Surawich LokavitOyuncu değişikliği45'
- Barreto ↔ Gustavo Apis Pascoal De FariasOyuncu değişikliği45'
- 45'Thitiphong Photumtha ↔ Somyos PongsuwanOyuncu değişikliği
- 39'Jirawat Chingchaiyaphum ↔ Caio Rosa AlvesOyuncu değişikliği
- Penaltı golü Ratchanat Aranpiroj 1–1Penaltı36'
- 19'Gol Nattapon Yongsakool 0–1Asist: Gilberto Macena
- Jirawat ThongsaengphraoSarı kart16'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %50 4/8 | %50 2/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/7 | %0 0/4 |
| Beraberlik | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %86 6/7 | %100 4/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (10 gol) | 2,00 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (16 gol) | 2,00 (8 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (9 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 3,00 (21 gol) | 3,50 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 4/8 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %75 6/8 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %100 7/7 | %100 4/4 |
| 1,5 Üst | %100 7/7 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %86 6/7 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %57 4/7 | %75 3/4 |
| Gol yememe | %0 0/7 | %0 0/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (5) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %80 4/5 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %40 2/5 | %0 0/2 |
| 10,5 Üst | %40 2/5 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %33 1/3 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %33 1/3 |
| 10,5 Üst | %25 1/4 | %33 1/3 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (5) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,0 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %60 3/5 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %60 3/5 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %20 1/5 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %0 0/5 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,0 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %25 1/4 | %33 1/3 |
| 4,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/3 |
| 5,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/3 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (5) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 8,5 |
| 6,5 Üst | %80 4/5 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %80 4/5 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %40 2/5 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 15,0 | 14,7 |
| 6,5 Üst | %100 4/4 | %100 3/3 |
| 7,5 Üst | %100 4/4 | %100 3/3 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 9,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %50 4/8 | %50 2/4 |
| Geride | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/7 | %0 0/4 |
| Berabere | %57 4/7 | %50 2/4 |
| Geride | %43 3/7 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sukhothai FC (8 maç)
Rasisalai United (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sukhothai FC (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Rasisalai United (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 4 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 0 | 3 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 1 | 7 |
Kartlar
Sukhothai FC
Sarı 14 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 1,8)
Rasisalai United
Sarı 14 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla · ligde 58 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Sukhothai FC: tüm maçlar, 5 maç · Rasisalai United: dış saha, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Sukhothai FC – Rasisalai United ilk 11'ler
Sukhothai FC · 4-2-3-1
- 99K. SaensukK
- 5Yan Victor Silva PaixãoD
- 15S. PromsupaD
- 93CláudioD
- 2Jirawat ThongsaengphraoD
- 80Murilo de Souza FelisbertoO
- 8R. ArunyapairotO36' gol 36. dk63' asist 63. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 7Alberto Moreira·GouveaO
- 10BarretoO45' oyundan çıktı 45. dk
- 28Rhuan da Silveira CastroO
- 94JeffersonF89' oyundan çıktı 89. dk
- 70LuanD
- 25N. NaengwongsaK
- 6S. LogarwitD45' oyuna girdi 45. dk80' asist 80. dk
- 19Phiraphat KhamphaengF
- 3W. SawatlakhornD
- 12C. SrinawongF
- 27T. ThumpornD
- 9Nathan PalafozF89' oyuna girdi 89. dk90+1' gol 90+1. dk
- 4S. KanlayanabanditD
- 14A. JantraphoO73' oyuna girdi 73. dk
- 20N. JandkeO
- 11Gustavo Apis Pascoal De FariasO
Teknik direktör: Rattee Ueathanaphaisarn
Rasisalai United · 4-2-3-1
- 99S. SukprasertK
- 23J. ChingchaiyaphumD39' oyundan çıktı 39. dk
- 30Thitiphong PhotumthaD
- 26N. OrjiD79' oyundan çıktı 79. dk
- 19Aphisit NusonsalaD
- 80Gabriel Davis dos SantosO
- 77Nattapon YongsakoolO
- 39J. PalaponO
- 10Gilberto MacenaO
- 93P. PetraO63' oyundan çıktı 63. dk
- 9Kim Ji-MinF
- 91S. GassamaF
- 11Ricardo Gué Rosa CardosoF
- 28Thanongsak KhrutthasarnO
- 2N. MalapunD79' oyuna girdi 79. dk
- 4Chotika MueantaD
- 35M. PanigazziO79' oyuna girdi 79. dk
- 1Kiattisak PimyothaK
- 32Somyos PongsuwanO
- 18Thanachianchot RojtearawanichF
- 20Caio Rosa AlvesF
- 97P. WongsaO63' oyuna girdi 63. dk79' oyundan çıktı 79. dk
Teknik direktör: S. Yodyadthai
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Sukhothai FC son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Rasisalai United 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 9-13). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Gol istatistikleri
Sukhothai FC bu sezon 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 2,75 gol yedi; Rasisalai United bu sezon 4 maçta 1,50 attı, 2,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sukhothai FC %50, Rasisalai United %100. İlk yarıyı önde kapatma: Sukhothai FC 1/4, Rasisalai United 0/4.
- Sıralama
- 14. (3 p) – 15. (1 p)
- Form (son 5)
- MGMMG – MBMMB
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %100
- iddaa MS 1-0-2
- 1,75 – 3,38 – 3,13
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,75, 0 – 3,38, 2 – 3,13. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,98, Üst 1,47. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,06.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 24 gol yediler.
Veri: 16 Ekim 2026 18:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Tayland · Thai League 1 puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Port FC | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Ayutthaya FC | 8 | +6 | 16 |
| 3 | Ratchaburi | 7 | +9 | 13 |
| 4 | Prachuap | 6 | +5 | 13 |
| 5 | Buriram United | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Bangkok United | 7 | +4 | 13 |
| 7 | Uthai Thani | 8 | +2 | 11 |
| 8 | Lamphun Warrior | 8 | +2 | 11 |
| 9 | Sisaket United | 7 | -3 | 10 |
| 10 | Sukhothai FC | 8 | -6 | 10 |
| 11 | BG Pathum United | 7 | +1 | 9 |
| 12 | Rayong FC | 7 | -6 | 8 |
| 13 | Chonburi FC | 8 | -3 | 7 |
| 14 | Pattani | 8 | -6 | 7 |
| 15 | Chiangrai United | 7 | -4 | 5 |
| 16 | Rasi Salai United | 7 | -12 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Port FC | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Bangkok United | 4 | +3 | 9 |
| 3 | BG Pathum United | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Prachuap | 3 | +2 | 7 |
| 5 | Ratchaburi | 3 | +6 | 6 |
| 6 | Sukhothai FC | 4 | 0 | 6 |
| 7 | Ayutthaya FC | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Rayong FC | 4 | -3 | 5 |
| 9 | Uthai Thani | 4 | 0 | 4 |
| 10 | Buriram United | 3 | 0 | 4 |
| 11 | Sisaket United | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Lamphun Warrior | 4 | -3 | 4 |
| 13 | Pattani | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Chiangrai United | 3 | -1 | 3 |
| 15 | Chonburi FC | 4 | -2 | 3 |
| 16 | Rasi Salai United | 3 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ayutthaya FC | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Buriram United | 3 | +4 | 9 |
| 3 | Lamphun Warrior | 4 | +5 | 7 |
| 4 | Ratchaburi | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Uthai Thani | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Prachuap | 3 | +3 | 6 |
| 7 | Port FC | 3 | +2 | 6 |
| 8 | Sisaket United | 3 | 0 | 6 |
| 9 | Bangkok United | 3 | +1 | 4 |
| 10 | Chonburi FC | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Sukhothai FC | 4 | -6 | 4 |
| 12 | Pattani | 4 | -3 | 3 |
| 13 | Rayong FC | 3 | -3 | 3 |
| 14 | BG Pathum United | 4 | -2 | 2 |
| 15 | Chiangrai United | 4 | -3 | 2 |
| 16 | Rasi Salai United | 4 | -8 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Thai League 1'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
