Rayong FC 1-1 Uthai Thani FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Rayong FC 1–1 Uthai Thani FC (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 20–9, isabetli şut 5–2, topa sahip olma %46–%54, korner 7–6.
Maç özeti
Rayong FC – Uthai Thani FC maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: João Felipe Proscinski Giaccomoni 13' (Rayong FC); Antonio Abreu Lara (kendi kalesine) 56' (Uthai Thani FC). xG: Rayong FC 2,0 – 1,2 Uthai Thani FC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Rayong FC: A. Chalitaporn · Uthai Thani FC: Alexandre Gama
Maç akışı
Rayong FC üstte · Uthai Thani FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 13' gol: João Felipe Proscinski Giaccomoni (Rayong FC)
- 41' sarı kart: Jeong Tae-Wook (Uthai Thani FC)
- 56' kendi kalesine gol: Antonio Abreu Lara (Uthai Thani FC)
- 58' sarı kart: Wattana Playnum (Uthai Thani FC)
- 63' sarı kart: Mayron Marques Barboza da Rocha (Rayong FC)
- 64' oyuncu değişikliği: Trent Buhagiar ↔ William Gabriel Weidersjö (Uthai Thani FC)
- 64' oyuncu değişikliği: Wattana Playnum ↔ Possawee Muanmart (Uthai Thani FC)
- 64' oyuncu değişikliği: Renan Gorne ↔ Yeo Hong-Gyu (Rayong FC)
- 76' sarı kart: Charalampos Charalampous (Uthai Thani FC)
- 81' oyuncu değişikliği: Cristian·Magerusan ↔ Patipanchai Phothep (Rayong FC)
- 81' oyuncu değişikliği: Natcha Promsomboon ↔ Thanaset Sujarit (Rayong FC)
- 81' oyuncu değişikliği: Supawit Romphopak ↔ Matee Sarakum (Rayong FC)
- 84' oyuncu değişikliği: Willian Lira Sousa ↔ Itsuki Enomoto (Uthai Thani FC)
- 88' oyuncu değişikliği: Benjamin Davis ↔ Santipap Yaemsaen (Uthai Thani FC)
- 88' oyuncu değişikliği: Kelvin ↔ Siroch Chatthong (Uthai Thani FC)
Maç olayları
- Rayong FCUthai Thani FC
- 88'Benjamin Davis ↔ Santipap YaemsaenOyuncu değişikliği
- 88'Kelvin ↔ Siroch ChatthongOyuncu değişikliği
- 84'Willian Lira Sousa ↔ Itsuki EnomotoOyuncu değişikliği
- Cristian·Magerusan ↔ Patipanchai PhothepOyuncu değişikliği81'
- Natcha Promsomboon ↔ Thanaset SujaritOyuncu değişikliği81'
- Supawit Romphopak ↔ Matee SarakumOyuncu değişikliği81'
- 76'Charalampos CharalampousSarı kart
- 64'Trent Buhagiar ↔ William Gabriel WeidersjöOyuncu değişikliği
- 64'Wattana Playnum ↔ Possawee MuanmartOyuncu değişikliği
- Renan Gorne ↔ Yeo Hong-GyuOyuncu değişikliği64'
- Mayron Marques Barboza da RochaSarı kart63'
- 58'Wattana PlaynumSarı kart
- 56'Kendi kalesine gol Antonio Abreu Lara 1–1Kendi kalesine
- 41'Jeong Tae-WookSarı kart
- Gol João Felipe Proscinski Giaccomoni 1–013'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %29 2/7 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %43 3/7 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %38 3/8 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (9 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,14 (15 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,88 (15 gol) | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (13 gol) | 1,25 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 5/7 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %86 6/7 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %57 4/7 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %57 4/7 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %14 1/7 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %88 7/8 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %100 8/8 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %75 6/8 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %0 0/8 | %0 0/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,5 | 14,0 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 10,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| Toplam (5) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,8 | 13,0 |
| 7,5 Üst | %100 5/5 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %100 5/5 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %100 5/5 | %100 2/2 |
| 10,5 Üst | %100 5/5 | %100 2/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Toplam (5) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
| 5,5 Üst | %0 0/5 | %0 0/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 8,5 |
| 6,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %50 2/4 | %0 0/2 |
| Toplam (5) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 13,0 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %100 5/5 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %100 5/5 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %80 4/5 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Berabere | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Geride | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Geride | %25 2/8 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Rayong FC (7 maç)
Uthai Thani FC (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Rayong FC (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Uthai Thani FC (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Kartlar
Rayong FC
Sarı 13 · Kırmızı 2 (7 maç · maç başı sarı 1,9)
Uthai Thani FC
Sarı 13 · Kırmızı 2 (8 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla · ligde 58 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Rayong FC: tüm maçlar, 4 maç · Uthai Thani FC: tüm maçlar, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Rayong FC – Uthai Thani FC ilk 11'ler
Rayong FC · 4-3-3
- 30W. GanthongK
- 19S. RomphopakD81' oyundan çıktı 81. dk
- 94Antonio Abreu LaraD
- 37Mayron MarquesD63' sarı kart 63. dk
- 3Thanawat PimyothaD
- 8Natcha PromsomboonO81' oyundan çıktı 81. dk
- 6João AfonsoO
- 17Bruno LeiteO
- 26Renan GorneF
- 99C. MăgerușanF81' oyundan çıktı 81. dk
- 98João Felipe Proscinski GiaccomoniF
- 4H. KatanoD
- 2Noppol KerdkaewD
- 18P. NgernprasertO
- 5P. PhatthaphonD
- 79P. PhothepO81' oyuna girdi 81. dk
- 22C. PombubphaF
- 7M. SarakumF81' oyuna girdi 81. dk
- 36Worawut SrisuphaK
- 15Thanaset SujaritD
- 80W. WithunatO
- 77Yeo Hong-GyuF64' oyuna girdi 64. dk
- 10João Vitor Coutinho MaiaF
Teknik direktör: A. Chalitaporn
Uthai Thani FC · 4-3-3
- 97CaíqueK
- 5S. PeenagataphoD
- 13Jeong Tae-WookD41' sarı kart 41. dk
- 19W. PlaynumD58' sarı kart 58. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 3C. CharalampousD76' sarı kart 76. dk
- 25R. MaikamiO
- 10B. DavisO88' oyundan çıktı 88. dk
- 77RobertinhoO
- 22KelvinF88' oyundan çıktı 88. dk
- 99Willian Lira SousaF
- 7T. BuhagiarF64' oyundan çıktı 64. dk
- 6Pablo Dias De Souza AlmeidaO
- 35S. ChatthongF88' oyuna girdi 88. dk
- 29A. BoodjindaF
- 62A. DolohO
- 9I. EnomotoF84' oyuna girdi 84. dk
- 92A. MeethoumO
- 4Possawee MuanmartD
- 20N. NaksawatF
- 21T. RattanapoomO
- 1C. WangthaphanK
- 8William Gabriel WeidersjöO
- 24S. YaemsaenD88' oyuna girdi 88. dk
Teknik direktör: Alexandre Gama
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Rayong FC son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 7 gol yedi. Uthai Thani için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 11, yenilen 7. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Rayong FC 2, Uthai Thani 4 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Nisan 2026, Uthai Thani 4-1 Rayong FC.
- Sıralama
- 7. (7 p) – 2. (9 p)
- Form (son 5)
- MBGGB – GGMGM
- H2H (G-B-M)
- 2-0-4 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %100
- iddaa MS 1-0-2
- 2,30 – 2,99 – 2,40
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Rayong FC bu sezon 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,50 gol yedi; Uthai Thani bu sezon 4 maçta 2,75 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rayong FC %75, Uthai Thani %100. İlk yarıyı önde kapatma: Rayong FC 1/4, Uthai Thani 2/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,30, 0 – 2,99, 2 – 2,40. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,90, Üst 1,52. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,12.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %88; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 16 Ekim 2026 18:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Tayland · Thai League 1 puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Port FC | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Ayutthaya FC | 8 | +6 | 16 |
| 3 | Ratchaburi | 7 | +9 | 13 |
| 4 | Prachuap | 6 | +5 | 13 |
| 5 | Buriram United | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Bangkok United | 7 | +4 | 13 |
| 7 | Uthai Thani | 8 | +2 | 11 |
| 8 | Lamphun Warrior | 8 | +2 | 11 |
| 9 | Sisaket United | 7 | -3 | 10 |
| 10 | Sukhothai FC | 8 | -6 | 10 |
| 11 | BG Pathum United | 7 | +1 | 9 |
| 12 | Rayong FC | 7 | -6 | 8 |
| 13 | Chonburi FC | 8 | -3 | 7 |
| 14 | Pattani | 8 | -6 | 7 |
| 15 | Chiangrai United | 7 | -4 | 5 |
| 16 | Rasi Salai United | 7 | -12 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Port FC | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Bangkok United | 4 | +3 | 9 |
| 3 | BG Pathum United | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Prachuap | 3 | +2 | 7 |
| 5 | Ratchaburi | 3 | +6 | 6 |
| 6 | Sukhothai FC | 4 | 0 | 6 |
| 7 | Ayutthaya FC | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Rayong FC | 4 | -3 | 5 |
| 9 | Uthai Thani | 4 | 0 | 4 |
| 10 | Buriram United | 3 | 0 | 4 |
| 11 | Sisaket United | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Lamphun Warrior | 4 | -3 | 4 |
| 13 | Pattani | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Chiangrai United | 3 | -1 | 3 |
| 15 | Chonburi FC | 4 | -2 | 3 |
| 16 | Rasi Salai United | 3 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ayutthaya FC | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Buriram United | 3 | +4 | 9 |
| 3 | Lamphun Warrior | 4 | +5 | 7 |
| 4 | Ratchaburi | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Uthai Thani | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Prachuap | 3 | +3 | 6 |
| 7 | Port FC | 3 | +2 | 6 |
| 8 | Sisaket United | 3 | 0 | 6 |
| 9 | Bangkok United | 3 | +1 | 4 |
| 10 | Chonburi FC | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Sukhothai FC | 4 | -6 | 4 |
| 12 | Pattani | 4 | -3 | 3 |
| 13 | Rayong FC | 3 | -3 | 3 |
| 14 | BG Pathum United | 4 | -2 | 2 |
| 15 | Chiangrai United | 4 | -3 | 2 |
| 16 | Rasi Salai United | 4 | -8 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Thai League 1'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
