Stockport 3-1 Barnsley: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Stockport 3–1 Barnsley (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
Stockport – Barnsley maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 8/14 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %58 7/12 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,86 (26 gol) | 2,29 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (14 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (12 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,83 (22 gol) | 1,83 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %67 8/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 12,4 |
| 7,5 Üst | %100 14/14 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 9,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 14,3 | 12,3 |
| 7,5 Üst | %100 12/12 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 10,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,9 | 2,6 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| 4,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/7 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %58 7/12 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %50 6/12 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %42 5/12 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %57 4/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Geride | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Berabere | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Geride | %25 3/12 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Stockport (14 maç)
Barnsley (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Stockport (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 7 | 2 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 6 | 4 |
| 61-75 | 6 | 0 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Barnsley (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 1 | 6 |
| 61-75 | 3 | 6 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Kartlar
Stockport
Sarı 15 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,1)
Barnsley
Sarı 28 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Stockport: iç saha, 7 maç · Barnsley: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League One puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 14 | +16 | 29 |
| 2 | Stockport County | 14 | +12 | 26 |
| 3 | Oxford United | 13 | +11 | 26 |
| 4 | Luton | 14 | +6 | 24 |
| 5 | Plymouth | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Reading | 14 | +10 | 22 |
| 7 | Bradford | 13 | +2 | 22 |
| 8 | Cambridge United | 14 | 0 | 21 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 13 | +8 | 20 |
| 10 | Leicester | 13 | +3 | 19 |
| 11 | Mansfield Town | 13 | +2 | 19 |
| 12 | Milton Keynes Dons | 13 | +2 | 18 |
| 13 | Wycombe | 13 | -2 | 18 |
| 14 | Leyton Orient | 13 | +5 | 17 |
| 15 | Burton Albion | 14 | -3 | 17 |
| 16 | Stevenage | 12 | +4 | 16 |
| 17 | Notts County | 12 | -1 | 14 |
| 18 | AFC Wimbledon | 13 | -12 | 13 |
| 19 | Blackpool | 12 | -4 | 12 |
| 20 | Doncaster | 13 | -8 | 12 |
| 21 | Wigan | 14 | -11 | 11 |
| 22 | Peterborough | 13 | -12 | 10 |
| 23 | Barnsley | 12 | -10 | 9 |
| 24 | Bromley | 13 | -20 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Huddersfield | 7 | +9 | 15 |
| 3 | Stockport County | 7 | +7 | 15 |
| 4 | Oxford United | 7 | +7 | 15 |
| 5 | Luton | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Milton Keynes Dons | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Mansfield Town | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Cambridge United | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Sheffield Wednesday | 7 | +9 | 10 |
| 10 | Stevenage | 6 | +3 | 10 |
| 11 | Burton Albion | 7 | +2 | 10 |
| 12 | Plymouth | 7 | +1 | 10 |
| 13 | Bradford | 6 | +1 | 10 |
| 14 | Leicester | 7 | -1 | 10 |
| 15 | Wigan | 7 | -3 | 10 |
| 16 | Wycombe | 7 | 0 | 9 |
| 17 | Leyton Orient | 7 | 0 | 9 |
| 18 | AFC Wimbledon | 6 | -1 | 9 |
| 19 | Blackpool | 6 | +1 | 8 |
| 20 | Notts County | 6 | +1 | 8 |
| 21 | Doncaster | 6 | 0 | 8 |
| 22 | Peterborough | 6 | -4 | 5 |
| 23 | Barnsley | 6 | -5 | 5 |
| 24 | Bromley | 6 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huddersfield | 7 | +7 | 14 |
| 2 | Plymouth | 7 | +1 | 13 |
| 3 | Bradford | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Stockport County | 7 | +5 | 11 |
| 5 | Oxford United | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Luton | 7 | +1 | 10 |
| 7 | Cambridge United | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Sheffield Wednesday | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Leicester | 6 | +4 | 9 |
| 10 | Wycombe | 6 | -2 | 9 |
| 11 | Leyton Orient | 6 | +5 | 8 |
| 12 | Mansfield Town | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Burton Albion | 7 | -5 | 7 |
| 14 | Stevenage | 6 | +1 | 6 |
| 15 | Reading | 7 | 0 | 6 |
| 16 | Notts County | 6 | -2 | 6 |
| 17 | Milton Keynes Dons | 6 | -3 | 6 |
| 18 | Peterborough | 7 | -8 | 5 |
| 19 | Barnsley | 6 | -5 | 4 |
| 20 | Blackpool | 6 | -5 | 4 |
| 21 | Doncaster | 7 | -8 | 4 |
| 22 | Bromley | 7 | -10 | 4 |
| 23 | AFC Wimbledon | 7 | -11 | 4 |
| 24 | Wigan | 7 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar
- 14:30 Notts County 1–2 Oxford
- 14:30 Plymouth 2–1 Wimbledon
- 17:00 Bradford 0–0 Leyton Orient
- 17:00 Doncaster 1–0 Burton Albion
- 17:00 Huddersfield 2–2 Sheffield Wednesday
- 17:00 Leicester City 1–3 Peterborough
- 17:00 Mansfield 2–1 Bromley
- 17:00 Stevenage 1–0 Wigan Athletic
- 17:00 Wycombe 1–4 Luton Town
- 17:15 Cambridge 1–0 Blackpool
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
