← Maçlar
İngiltere · League One · 10. hafta10 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Stevenage 1-0 Wigan Athletic: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Stevenage
1–0İY 0–0
Wigan Athletic
Maç sonu

Stevenage 1–0 Wigan Athletic (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Stevenage – Wigan Athletic maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Stevenage
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%33 4/12%50 3/6
Beraberlik%33 4/12%17 1/6
Mağlubiyet%33 4/12%33 2/6
Wigan Athletic
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%21 3/14%0 0/7
Beraberlik%14 2/14%14 1/7
Mağlubiyet%64 9/14%86 6/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Stevenage
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,42 (17 gol)1,50 (9 gol)
Yediği gol / maç1,08 (13 gol)1,00 (6 gol)
Wigan Athletic
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç0,79 (11 gol)0,57 (4 gol)
Yediği gol / maç1,57 (22 gol)1,71 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Stevenage
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%50 6/12%50 3/6
1,5 Üst%67 8/12%67 4/6
2,5 Üst%50 6/12%67 4/6
3,5 Üst%25 3/12%17 1/6
Gol yememe%25 3/12%33 2/6
Wigan Athletic
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%36 5/14%43 3/7
1,5 Üst%57 8/14%57 4/7
2,5 Üst%50 7/14%57 4/7
3,5 Üst%29 4/14%14 1/7
Gol yememe%21 3/14%14 1/7

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Stevenage
Toplam (12)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)10,311,8
7,5 Üst%75 9/12%83 5/6
8,5 Üst%75 9/12%83 5/6
9,5 Üst%58 7/12%67 4/6
10,5 Üst%42 5/12%50 3/6
Wigan Athletic
Toplam (14)Dış saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)10,311,6
7,5 Üst%86 12/14%100 7/7
8,5 Üst%86 12/14%100 7/7
9,5 Üst%64 9/14%86 6/7
10,5 Üst%29 4/14%43 3/7

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Stevenage
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı kart3,24,3
2,5 Üst%58 7/12%83 5/6
3,5 Üst%42 5/12%67 4/6
4,5 Üst%25 3/12%50 3/6
5,5 Üst%8 1/12%17 1/6
Wigan Athletic
Toplam (14)Dış saha (7)
Maç başı kart5,35,9
2,5 Üst%93 13/14%86 6/7
3,5 Üst%86 12/14%86 6/7
4,5 Üst%50 7/14%71 5/7
5,5 Üst%43 6/14%57 4/7

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Stevenage
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut6,77,2
6,5 Üst%50 6/12%67 4/6
7,5 Üst%42 5/12%50 3/6
8,5 Üst%25 3/12%17 1/6
9,5 Üst%8 1/12%0 0/6
Wigan Athletic
Toplam (14)Dış saha (7)
Maç başı isabetli şut7,67,4
6,5 Üst%71 10/14%86 6/7
7,5 Üst%50 7/14%43 3/7
8,5 Üst%36 5/14%14 1/7
9,5 Üst%29 4/14%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Stevenage
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%17 2/12%33 2/6
Berabere%83 10/12%67 4/6
Geride%0 0/12%0 0/6
Wigan Athletic
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%7 1/14%0 0/7
Berabere%50 7/14%43 3/7
Geride%43 6/14%57 4/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Stevenage (12 maç)

1/121/X01/20X/12X/X4X/242/102/X02/20

Wigan Athletic (14 maç)

1/111/X01/20X/12X/X2X/232/102/X02/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Stevenage (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 4 1
31-45 1 0
46-60 4 0
61-75 2 5
76-90 6 6

Wigan Athletic (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 4
16-30 2 3
31-45 1 4
46-60 2 3
61-75 5 2
76-90 1 6

Kartlar

Stevenage

Sarı 20 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,7)

Wigan Athletic

Sarı 38 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Stevenage: iç saha, 6 maç · Wigan Athletic: dış saha, 7 maç

StevenageWigan Athletic
%45,0Topa sahip olma%49,9
1,13Beklenen gol (xG)1,37
12,3Toplam şut10,9
4,3İsabetli şut2,6
9,5Ceza sahası içi şut7,3
5,2Korner5,1
307Pas418
%66Pas isabeti%80
1,8Kurtarış2,9
12,2Faul11,1
1,8Ofsayt2,1
1,5Sarı kart3,1
0,00Kırmızı kart0,14

Rakiplerine izin verdikleri

0,98Rakibin xG'si1,91
10,7Rakibin şutu15,9
2,8Rakibin isabetli şutu4,9
6,7Rakibin korneri6,4

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · League One puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Huddersfield 14851 2812 +1629 GGGGB
2Stockport County 14824 2614 +1226 GGBMG
3Oxford United 13751 2211 +1126 GBGBG
4Luton 14734 2721 +624 GGGGB
5Plymouth 14725 2119 +223 GMMGB
6Reading 14644 2515 +1022 MGGBM
7Bradford 13643 108 +222 BGBBM
8Cambridge United 14563 2121 021 GBMBM
9Sheffield Wednesday 13553 2214 +820 GMMBB
10Leicester 13544 2219 +319 GGMGB
11Mansfield Town 13544 2018 +219 BGGMB
12Milton Keynes Dons 13463 2220 +218 GMGGG
13Wycombe 13463 2123 -218 MGBBG
14Leyton Orient 13526 1914 +517 BGMMG
15Burton Albion 14455 1821 -317 MBBGM
16Stevenage 12444 1713 +416 GMGMB
17Notts County 12354 1314 -114 MMGBG
18AFC Wimbledon 13346 921 -1213 MMMBM
19Blackpool 12336 1721 -412 MMGMB
20Doncaster 13337 1422 -812 MMGMM
21Wigan 14329 1122 -1111 MMMGB
22Peterborough 13247 1123 -1210 GBMBM
23Barnsley 12237 1222 -109 MMMMB
24Bromley 13238 1333 -209 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Reading 7511 177 +1016
2Huddersfield 7430 167 +915
3Stockport County 7502 169 +715
4Oxford United 7430 114 +715
5Luton 7421 127 +514
6Milton Keynes Dons 7331 1510 +512
7Mansfield Town 6321 107 +311
8Cambridge United 7322 1211 +111
9Sheffield Wednesday 7241 145 +910
10Stevenage 6312 96 +310
11Burton Albion 7241 1210 +210
12Plymouth 7313 87 +110
13Bradford 6312 65 +110
14Leicester 7313 1112 -110
15Wigan 7313 710 -310
16Wycombe 7232 1212 09
17Leyton Orient 7304 1010 09
18AFC Wimbledon 6231 34 -19
19Blackpool 6222 1211 +18
20Notts County 6222 76 +18
21Doncaster 6222 66 08
22Peterborough 6123 59 -45
23Barnsley 6123 611 -55
24Bromley 6123 414 -105
#TakımOGBMAYAVP
1Huddersfield 7421 125 +714
2Plymouth 7412 1312 +113
3Bradford 7331 43 +112
4Stockport County 7322 105 +511
5Oxford United 6321 117 +411
6Luton 7313 1514 +110
7Cambridge United 7241 910 -110
8Sheffield Wednesday 6312 89 -110
9Leicester 6231 117 +49
10Wycombe 6231 911 -29
11Leyton Orient 6222 94 +58
12Mansfield Town 7223 1011 -18
13Burton Albion 7214 611 -57
14Stevenage 6132 87 +16
15Reading 7133 88 06
16Notts County 6132 68 -26
17Milton Keynes Dons 6132 710 -36
18Peterborough 7124 614 -85
19Barnsley 6114 611 -54
20Blackpool 6114 510 -54
21Doncaster 7115 816 -84
22Bromley 7115 919 -104
23AFC Wimbledon 7115 617 -114
24Wigan 7016 412 -81

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,88X2,9723,24

Çifte şans

1X1,16121,20X21,51

Karşılıklı gol

Var1,77Yok1,65

1,5 Alt / Üst

Alt2,65Üst1,26

2,5 Alt / Üst

Alt1,50Üst1,97

3,5 Alt / Üst

Alt1,12Üst3,49

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.