← Maçlar
Tunus · Ligue 1 · 6. hafta29 Ekim 2026 · 16:30 TSİ

Stade Tunisien 1-0 ES Zarzis: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Stade Tunisien
1–0İY 1–0
ES Zarzis
Maç sonu

Stade Tunisien 1–0 ES Zarzis (29 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Stade Tunisien – ES Zarzis maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: R. Riahi 28' (Stade Tunisien).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Stade Tunisien üstte · ES Zarzis altta

01530İY607590 8' sarı kart: J. Belkilani (ES Zarzis)28' gol: R. Riahi (Stade Tunisien)34' oyuncu değişikliği: S. Charfi ↔ H. Ghanmi (ES Zarzis)↔51' sarı kart: A. Tajourii (ES Zarzis)59' oyuncu değişikliği: F. Ben Youssef ↔ Y. Toure (Stade Tunisien)↔59' oyuncu değişikliği: R. Riahi ↔ A. N'Diaye (Stade Tunisien)↔61' oyuncu değişikliği: Y. El Kassah ↔ A. Garreb (ES Zarzis)↔61' oyuncu değişikliği: A. Tajourii ↔ M. Jertila (ES Zarzis)↔61' oyuncu değişikliği: A. Oluwaseun ↔ Y. Abubakar (ES Zarzis)↔67' sarı kart: S. Sghaier (Stade Tunisien)83' oyuncu değişikliği: S. Sghaier ↔ H. Refai (Stade Tunisien)↔83' oyuncu değişikliği: Y. Dhaflaoui ↔ M. Khemissi (Stade Tunisien)↔86' oyuncu değişikliği: O. Toure ↔ K. Sowe (ES Zarzis)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 8' sarı kart: J. Belkilani (ES Zarzis)
  • 28' gol: R. Riahi (Stade Tunisien)
  • 34' oyuncu değişikliği: S. Charfi ↔ H. Ghanmi (ES Zarzis)
  • 51' sarı kart: A. Tajourii (ES Zarzis)
  • 59' oyuncu değişikliği: F. Ben Youssef ↔ Y. Toure (Stade Tunisien)
  • 59' oyuncu değişikliği: R. Riahi ↔ A. N'Diaye (Stade Tunisien)
  • 61' oyuncu değişikliği: Y. El Kassah ↔ A. Garreb (ES Zarzis)
  • 61' oyuncu değişikliği: A. Tajourii ↔ M. Jertila (ES Zarzis)
  • 61' oyuncu değişikliği: A. Oluwaseun ↔ Y. Abubakar (ES Zarzis)
  • 67' sarı kart: S. Sghaier (Stade Tunisien)
  • 83' oyuncu değişikliği: S. Sghaier ↔ H. Refai (Stade Tunisien)
  • 83' oyuncu değişikliği: Y. Dhaflaoui ↔ M. Khemissi (Stade Tunisien)
  • 86' oyuncu değişikliği: O. Toure ↔ K. Sowe (ES Zarzis)

Maç olayları

  1. Stade TunisienES Zarzis
  2. 86'O. Toure ↔ K. SoweOyuncu değişikliği
  3. S. Sghaier ↔ H. RefaiOyuncu değişikliği83'
  4. Y. Dhaflaoui ↔ M. KhemissiOyuncu değişikliği83'
  5. S. SghaierSarı kart67'
  6. 61'Y. El Kassah ↔ A. GarrebOyuncu değişikliği
  7. 61'A. Tajourii ↔ M. JertilaOyuncu değişikliği
  8. 61'A. Oluwaseun ↔ Y. AbubakarOyuncu değişikliği
  9. F. Ben Youssef ↔ Y. ToureOyuncu değişikliği59'
  10. R. Riahi ↔ A. N'DiayeOyuncu değişikliği59'
  11. 51'A. TajouriiSarı kart
  12. 34'S. Charfi ↔ H. GhanmiOyuncu değişikliği
  13. Gol R. Riahi 1–028'
  14. 8'J. BelkilaniSarı kart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Stade Tunisien
Toplam (7)İç saha (3)
Galibiyet%57 4/7%67 2/3
Beraberlik%14 1/7%33 1/3
Mağlubiyet%29 2/7%0 0/3
ES Zarzis
Toplam (6)Dış saha (3)
Galibiyet%33 2/6%0 0/3
Beraberlik%0 0/6%0 0/3
Mağlubiyet%67 4/6%100 3/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Stade Tunisien
Toplam (7)İç saha (3)
Attığı gol / maç1,43 (10 gol)1,33 (4 gol)
Yediği gol / maç1,00 (7 gol)0,67 (2 gol)
ES Zarzis
Toplam (6)Dış saha (3)
Attığı gol / maç0,83 (5 gol)0,33 (1 gol)
Yediği gol / maç1,00 (6 gol)1,33 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Stade Tunisien
Toplam (7)İç saha (3)
KG Var%71 5/7%67 2/3
1,5 Üst%71 5/7%67 2/3
2,5 Üst%57 4/7%33 1/3
3,5 Üst%14 1/7%0 0/3
Gol yememe%14 1/7%33 1/3
ES Zarzis
Toplam (6)Dış saha (3)
KG Var%33 2/6%33 1/3
1,5 Üst%50 3/6%33 1/3
2,5 Üst%33 2/6%33 1/3
3,5 Üst%0 0/6%0 0/3
Gol yememe%33 2/6%0 0/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Stade Tunisien
Toplam (7)İç saha (3)
Önde%14 1/7%33 1/3
Berabere%43 3/7%33 1/3
Geride%43 3/7%33 1/3
ES Zarzis
Toplam (6)Dış saha (3)
Önde%0 0/6%0 0/3
Berabere%67 4/6%33 1/3
Geride%33 2/6%67 2/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Stade Tunisien (7 maç)

1/111/X01/20X/12X/X0X/212/112/X12/21

ES Zarzis (6 maç)

1/101/X01/20X/12X/X0X/222/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Stade Tunisien (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 1 0
31-45 3 5
46-60 0 0
61-75 2 1
76-90 4 0

ES Zarzis (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 3
31-45 1 0
46-60 1 3
61-75 1 0
76-90 2 0

Kartlar

Stade Tunisien

Sarı 11 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 1,6)

ES Zarzis

Sarı 14 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 2,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:30 TSİ itibarıyla · ligde 55 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Stade Tunisien için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 6. ES Zarzis son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 8 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Stade Tunisien 3 – ES Zarzis 2; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Nisan 2026, ES Zarzis 0-0 Stade Tunisien.

Sıralama
10. (7 p) – 12. (6 p)
Form (son 5)
MGGMB – BMGMM
H2H (G-B-M)
3-3-2 (8 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %40
iddaa MS 1-0-2
1,59 – 2,82 – 4,95
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Stade Tunisien bu sezon 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,20 gol yedi; ES Zarzis bu sezon 5 maçta 1,00 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Stade Tunisien %60, ES Zarzis %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Stade Tunisien %80, ES Zarzis %40. İlk yarıyı önde kapatma: Stade Tunisien 0/5, ES Zarzis 0/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,59, 0 – 2,82, 2 – 4,95. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,22, Üst 2,73. Karşılıklı Gol: Var 2,50, Yok 1,27.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %60; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 26 Ekim 2026 13:40 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Tunus · Ligue 1 puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1US Ben Guerdane 7520 126 +617 BGGGG
2ES Tunis 6411 107 +313 MGGGB
3Stade Tunisien 7412 107 +313 GGMGG
4US Monastirienne 6330 85 +312 GBGBG
5Club Africain 6402 86 +212 GGMGM
6Progrès Sakiet Eddaïer 6321 52 +311 BGBGM
7CA Bizertin 7322 87 +111 BMBGM
8Jeunesse Sportive Omrane 7241 65 +110 BGBBB
9CS Sfaxien 6231 64 +29 GBGMB
10ES Sahel 5212 77 07 MGBMG
11AS Marsa 6132 54 +16 BMBGB
12ES Zarzis 6204 56 -16 MMMGM
13CS Hammam-Lif 7124 36 -35 MMGBB
14Olympique Béja 7034 510 -53 BBMMB
15ES Metlaoui 6105 39 -63 MGMMM
16ES Hammam-Sousse 7016 212 -101 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1US Ben Guerdane 4310 52 +310
2ES Tunis 3300 84 +49
3Progrès Sakiet Eddaïer 3300 40 +49
4Club Africain 3300 52 +39
5CA Bizertin 4220 52 +38
6Jeunesse Sportive Omrane 4220 41 +38
7CS Sfaxien 3210 41 +37
8US Monastirienne 3210 64 +27
9Stade Tunisien 3210 42 +27
10ES Zarzis 3201 42 +26
11AS Marsa 3120 41 +35
12ES Sahel 3111 33 04
13ES Metlaoui 3102 23 -13
14Olympique Béja 3012 35 -21
15CS Hammam-Lif 3012 13 -21
16ES Hammam-Sousse 3012 15 -41
#TakımOGBMAYAVP
1US Ben Guerdane 3210 74 +37
2Stade Tunisien 4202 65 +16
3US Monastirienne 3120 21 +15
4CS Hammam-Lif 4112 23 -14
5ES Tunis 3111 23 -14
6ES Sahel 2101 44 03
7Club Africain 3102 34 -13
8CA Bizertin 3102 35 -23
9CS Sfaxien 3021 23 -12
10Progrès Sakiet Eddaïer 3021 12 -12
11Jeunesse Sportive Omrane 3021 24 -22
12Olympique Béja 4022 25 -32
13AS Marsa 3012 13 -21
14ES Zarzis 3003 14 -30
15ES Metlaoui 3003 16 -50
16ES Hammam-Sousse 4004 17 -60

Güncel değil Puan durumu 05.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 13:40 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,59X2,8224,95

Çifte şans

121,20X21,72

Karşılıklı gol

Var2,50Yok1,27

1,5 Alt / Üst

Alt1,91Üst1,51

2,5 Alt / Üst

Alt1,22Üst2,73

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligue 1'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.