← Maçlar
Fransa · Ligue 2 · 11. hafta30 Ekim 2026 · 22:00 TSİ

Stade Laval 1-0 US Boulogne: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Stade Laval
1–0İY 1–0
US Boulogne
Maç sonu

Stade Laval 1–0 US Boulogne (30 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 10–8, isabetli şut 2–2, topa sahip olma %62–%38, korner 3–4.

Maç özeti

Stade Laval – US Boulogne maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Mathys Houdayer 34' (Stade Laval). xG: Stade Laval 1,0 – 0,5 US Boulogne.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Stade Laval: David Vignes · US Boulogne: F. Dagneaux

Maç akışı

Stade Laval üstte · US Boulogne altta

01530İY607590 28' sarı kart: Layousse Samb (Stade Laval)34' gol: Mathys Houdayer (Stade Laval)37' sarı kart: Teddy Bouriaud (Stade Laval)41' sarı kart: Sonny Duflos (US Boulogne)43' kırmızı kart: Demba Thiam (US Boulogne)45' oyuncu değişikliği: Layousse Samb ↔ Jules Gaudin (Stade Laval)↔45' oyuncu değişikliği: Theo Epailly ↔ Jonathan Kapenga (US Boulogne)↔61' oyuncu değişikliği: Jonas Martin ↔ Joffrey Bultel (US Boulogne)↔61' oyuncu değişikliği: Sonny Duflos ↔ Zoran Christophe Moco (US Boulogne)↔71' oyuncu değişikliği: Nolan Binet ↔ Martin Lecolier (US Boulogne)↔71' oyuncu değişikliği: Aboubakary Kante ↔ Ethan Clavreul (Stade Laval)↔72' oyuncu değişikliği: Alessio Beaudouin ↔ Sacha Mellier (Stade Laval)↔72' oyuncu değişikliği: Teddy Bouriaud ↔ Cyril Mandouki (Stade Laval)↔83' oyuncu değişikliği: Julien Boyer ↔ Mathieu Mion (US Boulogne)↔88' oyuncu değişikliği: Mathys Houdayer ↔ Julien Maggiotti (Stade Laval)↔90+1' sarı kart: Trevis Dago (Stade Laval)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 28' sarı kart: Layousse Samb (Stade Laval)
  • 34' gol: Mathys Houdayer (Stade Laval)
  • 37' sarı kart: Teddy Bouriaud (Stade Laval)
  • 41' sarı kart: Sonny Duflos (US Boulogne)
  • 43' kırmızı kart: Demba Thiam (US Boulogne)
  • 45' oyuncu değişikliği: Layousse Samb ↔ Jules Gaudin (Stade Laval)
  • 45' oyuncu değişikliği: Theo Epailly ↔ Jonathan Kapenga (US Boulogne)
  • 61' oyuncu değişikliği: Jonas Martin ↔ Joffrey Bultel (US Boulogne)
  • 61' oyuncu değişikliği: Sonny Duflos ↔ Zoran Christophe Moco (US Boulogne)
  • 71' oyuncu değişikliği: Nolan Binet ↔ Martin Lecolier (US Boulogne)
  • 71' oyuncu değişikliği: Aboubakary Kante ↔ Ethan Clavreul (Stade Laval)
  • 72' oyuncu değişikliği: Alessio Beaudouin ↔ Sacha Mellier (Stade Laval)
  • 72' oyuncu değişikliği: Teddy Bouriaud ↔ Cyril Mandouki (Stade Laval)
  • 83' oyuncu değişikliği: Julien Boyer ↔ Mathieu Mion (US Boulogne)
  • 88' oyuncu değişikliği: Mathys Houdayer ↔ Julien Maggiotti (Stade Laval)
  • 90+1' sarı kart: Trevis Dago (Stade Laval)

Maç olayları

  1. Stade LavalUS Boulogne
  2. Trevis DagoSarı kart90+1'
  3. Mathys Houdayer ↔ Julien MaggiottiOyuncu değişikliği88'
  4. 83'Julien Boyer ↔ Mathieu MionOyuncu değişikliği
  5. Alessio Beaudouin ↔ Sacha MellierOyuncu değişikliği72'
  6. Teddy Bouriaud ↔ Cyril MandoukiOyuncu değişikliği72'
  7. 71'Nolan Binet ↔ Martin LecolierOyuncu değişikliği
  8. Aboubakary Kante ↔ Ethan ClavreulOyuncu değişikliği71'
  9. 61'Jonas Martin ↔ Joffrey BultelOyuncu değişikliği
  10. 61'Sonny Duflos ↔ Zoran Christophe MocoOyuncu değişikliği
  11. Layousse Samb ↔ Jules GaudinOyuncu değişikliği45'
  12. 45'Theo Epailly ↔ Jonathan KapengaOyuncu değişikliği
  13. 43'Demba ThiamKırmızı kart
  14. 41'Sonny DuflosSarı kart
  15. Teddy BouriaudSarı kart37'
  16. Gol Mathys Houdayer 1–0Asist: Layousse Samb34'
  17. Layousse SambSarı kart28'

Maç istatistikleri

Stade LavalUS Boulogne
62%Topa sahip olma38%
1,02Beklenen gol (xG)0,52
10Toplam şut8
2İsabetli şut2
4İsabetsiz şut3
4Engellenen şut3
4Ceza sahası içi şut3
6Ceza sahası dışı şut5
3Korner4
6Ofsayt0
26Faul16
3Sarı kart1
0Kırmızı kart1
2Kurtarış1
478Pas280
383İsabetli pas182

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Stade Laval
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%17 2/12%33 2/6
Beraberlik%25 3/12%33 2/6
Mağlubiyet%58 7/12%33 2/6
US Boulogne
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%17 2/12%17 1/6
Beraberlik%58 7/12%50 3/6
Mağlubiyet%25 3/12%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Stade Laval
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,17 (14 gol)ligde 11.–14. · lig ortalamasından 0,17 düşük1,33 (8 gol)
Yediği gol / maç1,92 (23 gol)ligde 17.–18. · lig ortalamasından 0,58 yüksek1,67 (10 gol)
US Boulogne
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç0,83 (10 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,51 düşük0,50 (3 gol)
Yediği gol / maç0,67 (8 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,67 düşük0,50 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Stade Laval
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%67 8/12ligde 4. · lig ortalamasından 12 puan yüksek%67 4/6
1,5 Üst%83 10/12%83 5/6
2,5 Üst%58 7/12ligde 4.–9. · lig ortalamasından 10 puan yüksek%67 4/6
3,5 Üst%33 4/12%17 1/6
Gol yememe%8 1/12%17 1/6
US Boulogne
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%42 5/12ligde 14.–17. · lig ortalamasından 13 puan düşük%17 1/6
1,5 Üst%58 7/12%33 2/6
2,5 Üst%17 2/12ligde 18. · lig ortalamasından 31 puan düşük%0 0/6
3,5 Üst%0 0/12%0 0/6
Gol yememe%42 5/12%50 3/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Stade Laval
Toplam (12)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,39,2
7,5 Üst%83 10/12%83 5/6
8,5 Üst%67 8/12%67 4/6
9,5 Üst%33 4/12%33 2/6
10,5 Üst%33 4/12%33 2/6
US Boulogne
Toplam (12)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)8,98,8
7,5 Üst%50 6/12%50 3/6
8,5 Üst%33 4/12%33 2/6
9,5 Üst%33 4/12%33 2/6
10,5 Üst%33 4/12%33 2/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Stade Laval
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı kart4,54,3
2,5 Üst%83 10/12%67 4/6
3,5 Üst%75 9/12%67 4/6
4,5 Üst%58 7/12%67 4/6
5,5 Üst%33 4/12%33 2/6
US Boulogne
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı kart4,84,8
2,5 Üst%92 11/12%100 6/6
3,5 Üst%83 10/12%83 5/6
4,5 Üst%67 8/12%67 4/6
5,5 Üst%33 4/12%33 2/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Stade Laval
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut8,88,5
6,5 Üst%83 10/12%83 5/6
7,5 Üst%75 9/12%83 5/6
8,5 Üst%67 8/12%67 4/6
9,5 Üst%50 6/12%33 2/6
US Boulogne
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut7,27,2
6,5 Üst%42 5/12%33 2/6
7,5 Üst%42 5/12%33 2/6
8,5 Üst%33 4/12%17 1/6
9,5 Üst%25 3/12%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Stade Laval
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%8 1/12%17 1/6
Berabere%50 6/12%33 2/6
Geride%42 5/12%50 3/6
US Boulogne
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%25 3/12%0 0/6
Berabere%50 6/12%67 4/6
Geride%25 3/12%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Stade Laval (12 maç)

1/111/X01/20X/11X/X2X/232/102/X12/24

US Boulogne (12 maç)

1/111/X21/20X/11X/X3X/222/102/X22/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Stade Laval (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 2 2
31-45 2 6
46-60 2 3
61-75 2 2
76-90 3 6

US Boulogne (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 0 0
31-45 2 1
46-60 2 1
61-75 2 1
76-90 3 3

Kartlar

Stade Laval

Sarı 26 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,2)

US Boulogne

Sarı 29 · Kırmızı 3 (12 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Stade Laval: iç saha, 6 maç · US Boulogne: dış saha, 6 maç

Stade LavalUS Boulogne
%57,7Topa sahip olma%42,0
2,32Beklenen gol (xG)1,11
14,8Toplam şut11,5
4,7İsabetli şut4,2
7,2Ceza sahası içi şut5,8
5,3Korner4,0
504Pas366
%83Pas isabeti%72
2,3Kurtarış2,5
15,5Faul18,5
2,7Ofsayt2,0
2,0Sarı kart2,5
0,00Kırmızı kart0,33

Rakiplerine izin verdikleri

0,74Rakibin xG'si0,87
11,2Rakibin şutu10,7
3,8Rakibin isabetli şutu3,0
3,8Rakibin korneri4,8

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Stade Laval – US Boulogne ilk 11'ler

Stade Laval · 4-3-1-2

  1. 1M. HautboisK
  2. 23E. MoutonD
  3. 21Alessio BeaudouinD
  4. 3W. BiandaD
  5. 35Layousse SambD
  6. 6S. SannaO
  7. 8T. BouriaudO37' sarı kart 37. dk72' oyundan çıktı 72. dk
  8. 29M. SidibeO
  9. 31M. HoudayerO34' gol 34. dk88' oyundan çıktı 88. dk
  10. 11T. DagoF90+1' sarı kart 90+1. dk
  11. 28A. KantéF71' oyundan çıktı 71. dk
Yedekler
  • 18A. LôD
  • 7Chafik GourichyO
  • 22J. GaudinD45' oyuna girdi 45. dk
  • 20E. ClavreulO71' oyuna girdi 71. dk
  • 5J. MaggiottiO88' oyuna girdi 88. dk
  • 14C. MandoukiO72' oyuna girdi 72. dk
  • 33S. MellierO72' oyuna girdi 72. dk
  • 34A. MoussaouiF
  • 30M. SamassaK

Teknik direktör: David Vignes

US Boulogne · 5-3-2

  1. 99Blondy Rudolph Nna NoukeuK
  2. 11N. FatarD
  3. 18D. ThiamD43' kırmızı kart 43. dk
  4. 25A. KerriouD
  5. 15A. PinotD
  6. 12J. BoyerD83' oyundan çıktı 83. dk
  7. 22S. DuflosO41' sarı kart 41. dk61' oyundan çıktı 61. dk
  8. 8J. MartinO61' oyundan çıktı 61. dk
  9. 19N. BinetO71' oyundan çıktı 71. dk
  10. 10A. HbouchF
  11. 64T. EpaillyF45' oyundan çıktı 45. dk
Yedekler
  • 21A. PlatretD
  • 17B. BesicF
  • 14J. BultelO61' oyuna girdi 61. dk
  • 9M. LecolierF71' oyuna girdi 71. dk
  • 1X. LenogueK
  • 29M. MionD83' oyuna girdi 83. dk
  • 97Z. MocoO61' oyuna girdi 61. dk
  • 4Jonathan KapengaD45' oyuna girdi 45. dk
  • 28Sohan PaillardO

Teknik direktör: F. Dagneaux

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Stade Laval son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 8 gol attı, 11 gol yedi. Boulogne için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 5, yenilen 4. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Stade Laval 5 – Boulogne 4; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Mayıs 2026, Stade Laval 2-1 Boulogne.

Sıralama
18. (6 p) – 13. (10 p)
Form (son 5)
MBMBM – BGBMB
H2H (G-B-M)
5-3-4 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %0
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %20
Korner ort. (maç)
9,4
iddaa MS 1-0-2
2,42 – 2,85 – 2,64
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Stade Laval iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,00 gol yedi; Boulogne dış saha 5 maçta 0,60 attı, 0,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %80, konukta %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Stade Laval %80, Boulogne %20. İlk yarıyı önde kapatma: Stade Laval 0/5, Boulogne 0/5.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Stade Laval 5,8, Boulogne 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,4. Maç başına kart: Stade Laval 1,8, Boulogne 3,0.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,42, 0 – 2,85, 2 – 2,64. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,47, Üst 2,17. Karşılıklı Gol: Var 1,83, Yok 1,68.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 28 Ekim 2026 17:13 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Fransa · Ligue 2 puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Saint Etienne 10811 238 +1525 MBGGG
2Montpellier 10631 136 +721 GBGGG
3Nancy 10613 128 +419 MGGGG
4Reims 10460 2012 +818 GBBGB
5Pau 10523 1310 +317 MGGGG
6Red Star FC 93 10523 1312 +117 GGGMM
7Annecy 10514 1412 +216 MMGMG
8Metz 10352 1614 +214 MBMGB
9Dijon 10334 1718 -112 GGGMM
10Dunkerque 10334 1416 -212 GMMGB
11Guingamp 10325 1315 -211 GMMMG
12Sochaux 10253 812 -411 GBBMM
13Boulogne 10172 77 010 BMBGB
14Rodez 10316 1622 -610 MMMMG
15Nantes 10226 1117 -68 MGBMM
16Grenoble Foot 38 10226 917 -88 GBMMM
17Clermont 10073 914 -57 BBMBM
18Laval 10136 1321 -86 MBMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Saint Etienne 5500 132 +1115
2Metz 5320 127 +511
3Montpellier 5320 62 +411
4Pau 6312 86 +210
5Reims 5230 139 +49
6Nancy 5302 53 +29
7Dunkerque 6222 87 +18
8Guingamp 5212 89 -17
9Sochaux 5212 47 -37
10Dijon 5203 1010 06
11Laval 5122 710 -35
12Annecy 4112 55 04
13Boulogne 5041 45 -14
14Rodez 5113 811 -34
15Clermont 6042 36 -34
16Red Star FC 93 4112 25 -34
17Nantes 5113 59 -44
18Grenoble Foot 38 4022 25 -32
#TakımOGBMAYAVP
1Red Star FC 93 6411 117 +413
2Annecy 6402 97 +212
3Saint Etienne 5311 106 +410
4Montpellier 5311 74 +310
5Nancy 5311 75 +210
6Reims 5230 73 +49
7Pau 4211 54 +17
8Boulogne 5131 32 +16
9Dijon 5131 78 -16
10Rodez 5203 811 -36
11Grenoble Foot 38 6204 712 -56
12Guingamp 5113 56 -14
13Sochaux 5041 45 -14
14Nantes 5113 68 -24
15Dunkerque 4112 69 -34
16Clermont 4031 68 -23
17Metz 5032 47 -33
18Laval 5014 611 -51

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:13 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,42X2,8522,64

Çifte şans

1X1,31121,27X21,37

Karşılıklı gol

Var1,83Yok1,68

1,5 Alt / Üst

Alt2,64Üst1,32

2,5 Alt / Üst

Alt1,47Üst2,17

3,5 Alt / Üst

Alt1,11Üst4,11

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligue 2'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.