← Maçlar
Fransa · Ligue 2 · 11. hafta30 Ekim 2026 · 22:00 TSİ

FC Metz 1-3 Pau: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FC Metz
1–3İY 0–1
Pau
Maç sonu

FC Metz 1–3 Pau (30 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 17–9, isabetli şut 4–5, topa sahip olma %69–%31, korner 8–4.

Maç özeti

FC Metz – Pau maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Teji Savanier 75' (pen.) (FC Metz); Cheikh Fall 11', 64', Hacene Benali 68' (Pau). xG: FC Metz 1,8 – 2,1 Pau.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
FC Metz: Grégory Proment · Pau: Thierry Debes

Maç akışı

FC Metz üstte · Pau altta

01530İY607590 11' gol: Cheikh Fall (Pau)45' oyuncu değişikliği: Abdourahmane Mbodj ↔ Jahyann Pandore (FC Metz)↔45' oyuncu değişikliği: Bryan Song ↔ Ibou Sane (FC Metz)↔45+3' sarı kart: Cristian Castro (FC Metz)58' sarı kart: Axel Bamba (Pau)61' oyuncu değişikliği: Abdel Hakim Abdallah ↔ Souleymane Basse (Pau)↔61' oyuncu değişikliği: Jeremy Sebas ↔ Babacar Leye (Pau)↔62' oyuncu değişikliği: Urie-Michel Mboula ↔ Florian Miguel (FC Metz)↔64' gol: Cheikh Fall (Pau)67' oyuncu değişikliği: Idris Mohamed ↔ Abdoulaye Agne Ba (FC Metz)↔68' gol: Hacene Benali (Pau)75' gol: Teji Savanier (FC Metz)76' oyuncu değişikliği: Hacene Benali ↔ Alexis Lefebvre (Pau)↔79' oyuncu değişikliği: Nathan Mbala ↔ Hamza Kadamani (FC Metz)↔85' sarı kart: Teji Savanier (FC Metz)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 11' gol: Cheikh Fall (Pau)
  • 45' oyuncu değişikliği: Abdourahmane Mbodj ↔ Jahyann Pandore (FC Metz)
  • 45' oyuncu değişikliği: Bryan Song ↔ Ibou Sane (FC Metz)
  • 45+3' sarı kart: Cristian Castro (FC Metz)
  • 58' sarı kart: Axel Bamba (Pau)
  • 61' oyuncu değişikliği: Abdel Hakim Abdallah ↔ Souleymane Basse (Pau)
  • 61' oyuncu değişikliği: Jeremy Sebas ↔ Babacar Leye (Pau)
  • 62' oyuncu değişikliği: Urie-Michel Mboula ↔ Florian Miguel (FC Metz)
  • 64' gol: Cheikh Fall (Pau)
  • 67' oyuncu değişikliği: Idris Mohamed ↔ Abdoulaye Agne Ba (FC Metz)
  • 68' gol: Hacene Benali (Pau)
  • 75' gol: Teji Savanier (FC Metz)
  • 76' oyuncu değişikliği: Hacene Benali ↔ Alexis Lefebvre (Pau)
  • 79' oyuncu değişikliği: Nathan Mbala ↔ Hamza Kadamani (FC Metz)
  • 85' sarı kart: Teji Savanier (FC Metz)

Maç olayları

  1. FC MetzPau
  2. Teji SavanierSarı kart85'
  3. Nathan Mbala ↔ Hamza KadamaniOyuncu değişikliği79'
  4. 76'Hacene Benali ↔ Alexis LefebvreOyuncu değişikliği
  5. Penaltı golü Teji Savanier 1–3Penaltı75'
  6. 68'Gol Hacene Benali 0–3
  7. Idris Mohamed ↔ Abdoulaye Agne BaOyuncu değişikliği67'
  8. 64'Gol Cheikh Fall 0–2Asist: Babacar Leye
  9. Urie-Michel Mboula ↔ Florian MiguelOyuncu değişikliği62'
  10. 61'Abdel Hakim Abdallah ↔ Souleymane BasseOyuncu değişikliği
  11. 61'Jeremy Sebas ↔ Babacar LeyeOyuncu değişikliği
  12. 58'Axel BambaSarı kart
  13. Cristian CastroSarı kart45+3'
  14. Abdourahmane Mbodj ↔ Jahyann PandoreOyuncu değişikliği45'
  15. Bryan Song ↔ Ibou SaneOyuncu değişikliği45'
  16. 18'Jessy BenetKaçan penaltı
  17. 11'Gol Cheikh Fall 0–1Asist: Jessy Benet

Maç istatistikleri

FC MetzPau
69%Topa sahip olma31%
1,78Beklenen gol (xG)2,14
17Toplam şut9
4İsabetli şut5
6İsabetsiz şut3
7Engellenen şut1
9Ceza sahası içi şut8
6Ceza sahası dışı şut1
8Korner4
2Ofsayt2
12Faul9
2Sarı kart1
0Kırmızı kart0
2Kurtarış4
717Pas332
665İsabetli pas250

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FC Metz
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%33 4/12%50 3/6
Beraberlik%42 5/12%33 2/6
Mağlubiyet%25 3/12%17 1/6
Pau
Toplam (12)Dış saha (5)
Galibiyet%50 6/12%60 3/5
Beraberlik%17 2/12%20 1/5
Mağlubiyet%33 4/12%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FC Metz
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,67 (20 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,33 yüksek2,17 (13 gol)
Yediği gol / maç1,58 (19 gol)ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,24 yüksek1,67 (10 gol)
Pau
Toplam (12)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,33 (16 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasında1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç1,08 (13 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,26 düşük1,00 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FC Metz
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%83 10/12ligde 1.–2. · lig ortalamasından 29 puan yüksek%100 6/6
1,5 Üst%83 10/12%100 6/6
2,5 Üst%58 7/12ligde 4.–9. · lig ortalamasından 10 puan yüksek%83 5/6
3,5 Üst%50 6/12%67 4/6
Gol yememe%8 1/12%0 0/6
Pau
Toplam (12)Dış saha (5)
KG Var%50 6/12ligde 8.–13. · lig ortalamasından 5 puan düşük%60 3/5
1,5 Üst%67 8/12%60 3/5
2,5 Üst%42 5/12ligde 11.–14. · lig ortalamasından 6 puan düşük%60 3/5
3,5 Üst%25 3/12%40 2/5
Gol yememe%17 2/12%20 1/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

FC Metz
Toplam (12)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,910,7
7,5 Üst%75 9/12%100 6/6
8,5 Üst%67 8/12%83 5/6
9,5 Üst%58 7/12%67 4/6
10,5 Üst%50 6/12%50 3/6
Pau
Toplam (12)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)8,28,8
7,5 Üst%75 9/12%80 4/5
8,5 Üst%42 5/12%40 2/5
9,5 Üst%17 2/12%20 1/5
10,5 Üst%8 1/12%20 1/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

FC Metz
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı kart3,63,8
2,5 Üst%75 9/12%67 4/6
3,5 Üst%50 6/12%50 3/6
4,5 Üst%17 2/12%33 2/6
5,5 Üst%17 2/12%33 2/6
Pau
Toplam (12)Dış saha (5)
Maç başı kart5,14,0
2,5 Üst%92 11/12%80 4/5
3,5 Üst%92 11/12%80 4/5
4,5 Üst%67 8/12%40 2/5
5,5 Üst%17 2/12%0 0/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

FC Metz
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut9,610,8
6,5 Üst%92 11/12%100 6/6
7,5 Üst%75 9/12%100 6/6
8,5 Üst%67 8/12%100 6/6
9,5 Üst%50 6/12%67 4/6
Pau
Toplam (12)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut8,48,4
6,5 Üst%67 8/12%80 4/5
7,5 Üst%42 5/12%40 2/5
8,5 Üst%42 5/12%40 2/5
9,5 Üst%42 5/12%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FC Metz
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%33 4/12%33 2/6
Berabere%50 6/12%50 3/6
Geride%17 2/12%17 1/6
Pau
Toplam (12)Dış saha (5)
Önde%33 4/12%60 3/5
Berabere%42 5/12%40 2/5
Geride%25 3/12%0 0/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FC Metz (12 maç)

1/131/X11/20X/11X/X4X/212/102/X02/22

Pau (12 maç)

1/121/X21/20X/13X/X0X/222/112/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FC Metz (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 1 2
31-45 3 3
46-60 3 3
61-75 1 6
76-90 4 0

Pau (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 2 3
31-45 2 1
46-60 2 1
61-75 3 4
76-90 4 3

Kartlar

FC Metz

Sarı 22 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,8)

Pau

Sarı 32 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

FC Metz: iç saha, 6 maç · Pau: dış saha, 5 maç

FC MetzPau
%54,0Topa sahip olma%33,8
1,85Beklenen gol (xG)1,37
15,2Toplam şut9,6
5,7İsabetli şut3,0
10,0Ceza sahası içi şut7,0
5,3Korner2,8
481Pas328
%88Pas isabeti%74
3,5Kurtarış4,4
13,2Faul14,0
1,5Ofsayt1,2
1,8Sarı kart2,2
0,17Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,98Rakibin xG'si2,08
13,7Rakibin şutu15,0
5,2Rakibin isabetli şutu5,4
5,3Rakibin korneri6,0

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

FC Metz – Pau ilk 11'ler

FC Metz · 4-1-4-1

  1. 1J. FischerK
  2. 70B. SarrD
  3. 42C. DevenishD45+3' sarı kart 45+3. dk
  4. 5J. RuizD
  5. 4U. MboulaD62' oyundan çıktı 62. dk
  6. 98I. MohamedO67' oyundan çıktı 67. dk
  7. 33Abdourahmane MbodjO
  8. 8J. DeminguetO
  9. 10T. SavanierO75' gol 75. dk85' sarı kart 85. dk
  10. 39B. SongO45' oyundan çıktı 45. dk
  11. 22N. MbalaF79' oyundan çıktı 79. dk
Yedekler

Teknik direktör: Grégory Proment

Pau · 5-3-2

  1. 1B. MaubleuK
  2. 39M. TourraineD
  3. 29G. PaquiezD
  4. 23A. BriançonD
  5. 88A. BambaD58' sarı kart 58. dk
  6. 97A. AbdallahD61' oyundan çıktı 61. dk
  7. 6C. FallO11' gol 11. dk64' gol 64. dk
  8. 21J. BenetO11' asist 11. dk
  9. 5L. RajotO
  10. 7H. BenaliF68' gol 68. dk76' oyundan çıktı 76. dk
  11. 18J. SebasF61' oyundan çıktı 61. dk
Yedekler
  • 10B. BrahimiO
  • 4A. DodoteD
  • 27L. GadegbekuO
  • 11A. LefebvreF76' oyuna girdi 76. dk
  • 9B. LeyeF61' oyuna girdi 61. dk64' asist 64. dk
  • 22R. BahengD
  • 19T. SaettelF
  • 8S. BasseD61' oyuna girdi 61. dk
  • 30E. SallesK

Teknik direktör: Thierry Debes

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Metz için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 8, yenilen 10. Pau son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2022 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Metz 1, Pau 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Nisan 2025, Pau 2-1 Metz.

Sıralama
8. (14 p) – 5. (17 p)
Form (son 5)
BGMBM – GGGGM
H2H (G-B-M)
1-2-1 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %50
Korner ort. (maç)
9,2
iddaa MS 1-0-2
1,90 – 3,21 – 3,32
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Metz iç saha 5 maçta maç başına 2,40 gol attı, 1,40 gol yedi; Pau dış saha 4 maçta 1,25 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Metz %80, Pau %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Metz %100, Pau %50. İlk yarıyı önde kapatma: Metz 2/5, Pau 2/4.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Metz 4,8, Pau 2,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,2. Maç başına kart: Metz 2,0, Pau 2,2.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,90, 0 – 3,21, 2 – 3,32. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,76, Üst 1,75. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,90.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %75; maç başına toplam korner ortalaması 9,2; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 28 Ekim 2026 17:13 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Fransa · Ligue 2 puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Saint Etienne 10811 238 +1525 MBGGG
2Montpellier 10631 136 +721 GBGGG
3Nancy 10613 128 +419 MGGGG
4Reims 10460 2012 +818 GBBGB
5Pau 10523 1310 +317 MGGGG
6Red Star FC 93 10523 1312 +117 GGGMM
7Annecy 10514 1412 +216 MMGMG
8Metz 10352 1614 +214 MBMGB
9Dijon 10334 1718 -112 GGGMM
10Dunkerque 10334 1416 -212 GMMGB
11Guingamp 10325 1315 -211 GMMMG
12Sochaux 10253 812 -411 GBBMM
13Boulogne 10172 77 010 BMBGB
14Rodez 10316 1622 -610 MMMMG
15Nantes 10226 1117 -68 MGBMM
16Grenoble Foot 38 10226 917 -88 GBMMM
17Clermont 10073 914 -57 BBMBM
18Laval 10136 1321 -86 MBMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Saint Etienne 5500 132 +1115
2Metz 5320 127 +511
3Montpellier 5320 62 +411
4Pau 6312 86 +210
5Reims 5230 139 +49
6Nancy 5302 53 +29
7Dunkerque 6222 87 +18
8Guingamp 5212 89 -17
9Sochaux 5212 47 -37
10Dijon 5203 1010 06
11Laval 5122 710 -35
12Annecy 4112 55 04
13Boulogne 5041 45 -14
14Rodez 5113 811 -34
15Clermont 6042 36 -34
16Red Star FC 93 4112 25 -34
17Nantes 5113 59 -44
18Grenoble Foot 38 4022 25 -32
#TakımOGBMAYAVP
1Red Star FC 93 6411 117 +413
2Annecy 6402 97 +212
3Saint Etienne 5311 106 +410
4Montpellier 5311 74 +310
5Nancy 5311 75 +210
6Reims 5230 73 +49
7Pau 4211 54 +17
8Boulogne 5131 32 +16
9Dijon 5131 78 -16
10Rodez 5203 811 -36
11Grenoble Foot 38 6204 712 -56
12Guingamp 5113 56 -14
13Sochaux 5041 45 -14
14Nantes 5113 68 -24
15Dunkerque 4112 69 -34
16Clermont 4031 68 -23
17Metz 5032 47 -33
18Laval 5014 611 -51

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:13 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,90X3,2123,32

Çifte şans

1X1,19121,21X21,62

Karşılıklı gol

Var1,62Yok1,90

1,5 Alt / Üst

Alt3,42Üst1,18

2,5 Alt / Üst

Alt1,76Üst1,75

3,5 Alt / Üst

Alt1,24Üst2,98

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligue 2'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.