Tunus · Ligue 2 · 7. hafta

Stade Gabesien – Kalaa Sport

Başlamasına 9 sa 40 dk Başlamadı

Stade Gabesien – Kalaa Sport: 8 Kasım 16:30, Tunus · Ligue 2, 7. hafta. Bu sezon Stade Gabesien evinde 3 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet; Kalaa Sport deplasmanda 3 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %33; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 8 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiStade GabesienKalaa Sport
Lig sırası15. · 1 puan6. · 3 puan
Form (son 5)BMGBBMMGMG
Gol (attığı – yediği, ort.)1,00 – 0,670,67 – 1,33
2,5 Üst biten%33%33
Karşılıklı gol%33%33
Gol yemediği%67%0
Aralarında (G-B-M)2-1-1 (4 maç, Stade Gabesien bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Stade Gabesien iç sahada (3 maç), Kalaa Sport deplasmanda (3 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Stade Gabesien iç sahada (3 maç) · Kalaa Sport deplasmanda (3 maç), bu sezon

1,00 Gol atma maç başı 0,67
0,67 Gol yeme maç başı 1,33
%67 Gol yememe maçların %0
%33 KG Var maçların %33
%33 2.5 Üst maçların %33

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Stade Gabesien iç sahada bu sezon yenilmedi: 3 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik.
  • Kalaâ Sport deplasmanda 3 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Kalaâ Sport, deplasman maçlarında 3 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Stade Gabesien

15. sıra · 1 puan · 1 maç · averaj 0

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGBB

  1. 01.11 Jendouba Sport 0–0 Stade Gabesien B
  2. 27.10 Stade Gabesien 2–2 Korba B
  3. 19.10 Stade Gabesien 1–0 Redeyef G
  4. 11.10 Bouchamma 2–1 Stade Gabesien M
  5. 04.10 Stade Gabesien 0–0 Moknine B
Deplasman

Kalaa Sport

6. sıra · 3 puan · 1 maç · averaj +1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGMG

  1. 01.11 Kalaa Sport 1–0 Redeyef G
  2. 26.10 Bouchamma 1–0 Kalaa Sport M
  3. 19.10 Kalaa Sport 3–0 Moknine G
  4. 11.10 Ariana 2–0 Kalaa Sport M
  5. 04.10 Kalaa Sport 0–1 JS Kairouanaise M

Puan durumu 30.09.2026 03:30 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Stade Gabesien son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 4 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Kalaa Sport 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-4). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2022 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Stade Gabesien 2, Kalaa Sport 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Nisan 2026, Stade Gabesien 2-0 Kalaa Sport.

Gol istatistikleri

Stade Gabesien bu sezon 6 maçta maç başına 0,83 gol attı, 0,83 gol yedi; Kalaa Sport bu sezon 6 maçta 1,00 attı, 0,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Stade Gabesien %33, Kalaa Sport %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Stade Gabesien %50, Kalaa Sport %17. İlk yarıyı önde kapatma: Stade Gabesien 0/6, Kalaa Sport 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,56, 0 – 3,24, 2 – 5,00.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %33; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 8 gol yediler.

Sıralama
16. (7 p) – 14. (9 p)
Form (son 5)
BBGMB – GMGMM
H2H (G-B-M)
2-1-1 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %17
iddaa MS 1-0-2
1,56 – 3,24 – 5,00

Veri: 7 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Stade Gabesien
Toplam (6)İç saha (3)
Galibiyet%17 1/6%33 1/3
Beraberlik%67 4/6%67 2/3
Mağlubiyet%17 1/6%0 0/3
Kalaa Sport
Toplam (6)Dış saha (3)
Galibiyet%50 3/6%33 1/3
Beraberlik%0 0/6%0 0/3
Mağlubiyet%50 3/6%67 2/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Stade Gabesien
Toplam (6)İç saha (3)
Attığı gol / maç0,83 (5 gol)1,00 (3 gol)
Yediği gol / maç0,83 (5 gol)0,67 (2 gol)
Kalaa Sport
Toplam (6)Dış saha (3)
Attığı gol / maç1,00 (6 gol)0,67 (2 gol)
Yediği gol / maç0,83 (5 gol)1,33 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Stade Gabesien
Toplam (6)İç saha (3)
KG Var%50 3/6%33 1/3
1,5 Üst%50 3/6%33 1/3
2,5 Üst%33 2/6%33 1/3
3,5 Üst%17 1/6%33 1/3
Gol yememe%50 3/6%67 2/3
Kalaa Sport
Toplam (6)Dış saha (3)
KG Var%17 1/6%33 1/3
1,5 Üst%50 3/6%67 2/3
2,5 Üst%33 2/6%33 1/3
3,5 Üst%0 0/6%0 0/3
Gol yememe%33 2/6%0 0/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Stade Gabesien
Toplam (6)İç saha (3)
Önde%0 0/6%0 0/3
Berabere%83 5/6%100 3/3
Geride%17 1/6%0 0/3
Kalaa Sport
Toplam (6)Dış saha (3)
Önde%17 1/6%0 0/3
Berabere%50 3/6%33 1/3
Geride%33 2/6%67 2/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Stade Gabesien (6 maç)

1/101/X01/20X/11X/X4X/202/102/X02/21

Kalaa Sport (6 maç)

1/111/X01/20X/12X/X0X/212/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Stade Gabesien (4 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 1 1
31-45 0 0
46-60 2 1
61-75 2 0
76-90 0 2

Kalaa Sport (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 0 0
31-45 2 0
46-60 0 1
61-75 1 0
76-90 2 2

Kartlar

Stade Gabesien

Sarı 0 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 0,0)

Kalaa Sport

Sarı 0 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 89 maç. Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Stade Gabesien1,56
X · Beraberlik3,24
2 · Kalaa Sport5,00