Sparta Prag 5-1 Slovacko: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Sparta Prag 5–1 Slovacko (25 Ekim 2026). İlk yarı 3–0. Şut 24–11, isabetli şut 12–5, topa sahip olma %63–%37, korner 4–1.
Maç özeti
Sparta Prag – Slovacko maçı 5-1 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı. Goller: Jonatan Braut Brunes 14', 31', 37', 71', Andy Irving 47' (Sparta Prag); Tihomir Kostadinov 59' (Slovacko). xG: Sparta Prag 1,9 – 1,2 Slovacko.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Sparta Prag: Brian Priske · Slovacko: J. Jelinek
Maç akışı
Sparta Prag üstte · Slovacko altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' gol: Jonatan Braut Brunes (Sparta Prag)
- 31' gol: Jonatan Braut Brunes (Sparta Prag)
- 37' gol: Jonatan Braut Brunes (Sparta Prag)
- 45' oyuncu değişikliği: Marek Havlík ↔ Pavel Juroska (Slovacko)
- 47' gol: Andy Irving (Sparta Prag)
- 58' oyuncu değişikliği: Lukas Vorlicky ↔ Jan Fiala (Slovacko)
- 58' oyuncu değişikliği: Milan Rundić ↔ Tihomir Kostadinov (Slovacko)
- 59' gol: Tihomir Kostadinov (Slovacko)
- 63' oyuncu değişikliği: Ki-Jana Hoever ↔ Pavel Kadeřábek (Sparta Prag)
- 63' oyuncu değişikliği: Josimar Alcocer ↔ Matej Jurasek (Sparta Prag)
- 63' oyuncu değişikliği: Sivert Heggheim Mannsverk ↔ Hugo Sochurek (Sparta Prag)
- 71' gol: Jonatan Braut Brunes (Sparta Prag)
- 73' oyuncu değişikliği: Gibril Sosseh ↔ Alan Marinelli (Slovacko)
- 75' oyuncu değişikliği: Loïc Mbe Soh ↔ Jakub Martinec (Sparta Prag)
- 77' oyuncu değişikliği: Michal Trávník ↔ Filip Hruška (Slovacko)
- 80' oyuncu değişikliği: Jonatan Braut Brunes ↔ Matyáš Vojta (Sparta Prag)
- 80' sarı kart: Filip Hruška (Slovacko)
- 82' sarı kart: Andrej Stojchevski (Slovacko)
- 83' sarı kart: Simon Sloncik (Slovacko)
- 87' sarı kart: Hugo Sochurek (Sparta Prag)
Maç olayları
- Sparta PragSlovacko
- Hugo SochurekSarı kart87'
- 83'Simon SloncikSarı kart
- 82'Andrej StojchevskiSarı kart
- Jonatan Braut Brunes ↔ Matyáš VojtaOyuncu değişikliği80'
- 80'Filip HruškaSarı kart
- 77'Michal Trávník ↔ Filip HruškaOyuncu değişikliği
- Loïc Mbe Soh ↔ Jakub MartinecOyuncu değişikliği75'
- 73'Gibril Sosseh ↔ Alan MarinelliOyuncu değişikliği
- Gol Jonatan Braut Brunes 5–171'
- Ki-Jana Hoever ↔ Pavel KadeřábekOyuncu değişikliği63'
- Josimar Alcocer ↔ Matej JurasekOyuncu değişikliği63'
- Sivert Heggheim Mannsverk ↔ Hugo SochurekOyuncu değişikliği63'
- 59'Gol Tihomir Kostadinov 4–1Asist: Pavel Juroska
- 58'Lukas Vorlicky ↔ Jan FialaOyuncu değişikliği
- 58'Milan Rundić ↔ Tihomir KostadinovOyuncu değişikliği
- Gol Andy Irving 4–0Asist: Ki-Jana Hoever47'
- 45'Marek Havlík ↔ Pavel JuroskaOyuncu değişikliği
- Gol Jonatan Braut Brunes 3–0Asist: Andy Irving37'
- Gol Jonatan Braut Brunes 2–0Asist: Ki-Jana Hoever31'
- Gol Jonatan Braut Brunes 1–0Asist: Patrik Vydra14'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 7/13 | %83 5/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %63 5/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,92 (25 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,54 yüksek | 2,67 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (13 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,37 düşük | 1,00 (6 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,93 (13 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,45 düşük | 0,88 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,86 (26 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,49 yüksek | 2,00 (16 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 5/13ligde 14. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %62 8/13ligde 5.–7. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14ligde 3. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %50 7/14ligde 11.–12. · lig ortalamasından 6 puan düşük | %38 3/8 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %25 2/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,2 | 11,7 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 10,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,2 | 7,8 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %13 1/8 |
| 10,5 Üst | %21 3/14 | %13 1/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %31 4/13 | %0 0/6 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %0 0/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %100 8/8 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %75 6/8 |
| 4,5 Üst | %36 5/14 | %63 5/8 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %13 1/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 12,0 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %67 4/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 8,5 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %38 3/8 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %25 2/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %54 7/13 | %83 5/6 |
| Berabere | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Geride | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/14 | %13 1/8 |
| Berabere | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Geride | %57 8/14 | %50 4/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sparta Prag (13 maç)
Slovacko (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sparta Prag (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 3 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 6 | 2 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Slovacko (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 1 | 8 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 1 | 7 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Kartlar
Sparta Prag
Sarı 27 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,1)
Slovacko
Sarı 26 · Kırmızı 6 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Sparta Prag: iç saha, 6 maç · Slovacko: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Sparta Prag – Slovacko ilk 11'ler
Sparta Prag · 4-2-3-1
- 44J. SurovčíkK
- 25K. HoeverD31' asist 31. dk47' asist 47. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 22L. Mbe SohD75' oyundan çıktı 75. dk
- 6T. GuddalD
- 15V. VitályosD
- 18A. IrvingO37' asist 37. dk47' gol 47. dk
- 20S. MannsverkO63' oyundan çıktı 63. dk
- 27E. SinghatehO
- 26P. VydraO14' asist 14. dk
- 7J. AlcócerO63' oyundan çıktı 63. dk
- 14J. Braut BrunesF14' gol 14. dk31' gol 31. dk37' gol 37. dk+2
- 5Santiago EnemeO
- 30J. ZelenýD
- 21J. GrimaldoF
- 47K. HegyiK
- 31M. JurásekO63' oyuna girdi 63. dk
- 3P. KadeřábekD63' oyuna girdi 63. dk
- 4J. MartinecD75' oyuna girdi 75. dk
- 38H. SochurekO63' oyuna girdi 63. dk87' sarı kart 87. dk
- 2M. SuchomelD
- 29M. VojtaF80' oyuna girdi 80. dk
- 54L. FrancK
Teknik direktör: Brian Priske
Slovacko · 3-4-2-1
- 29M. HečaK
- 21Š. SlončíkD83' sarı kart 83. dk
- 3M. RundićD58' oyundan çıktı 58. dk
- 19Tomáš KrálD
- 15P. BlahútO
- 16G. SossehO73' oyundan çıktı 73. dk
- 10M. TrávníkO77' oyundan çıktı 77. dk
- 6M. ŠviderskýO
- 27A. DolžnikovO
- 72L. VorlickýO58' oyundan çıktı 58. dk
- 20M. HavlíkF45' oyundan çıktı 45. dk
- 33A. UrbanK
- 4A. StojchevskiD82' sarı kart 82. dk
- 28L. PriorD
- 9A. MarinelliF73' oyuna girdi 73. dk
- 26T. KostadinovO58' oyuna girdi 58. dk59' gol 59. dk
- 77P. JuroškaO45' oyuna girdi 45. dk59' asist 59. dk
- 17F. HruskaO77' oyuna girdi 77. dk80' sarı kart 80. dk
- 34P. HalouskaK
- 18J. FialaF58' oyuna girdi 58. dk
- 14A. AlabiD
Teknik direktör: J. Jelinek
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Çekya · Czech Liga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Sparta Prag için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 6, yenilen 2. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Slovacko için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 9, yenilen 6.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 20 maçta galibiyetler Sparta Prag 11 – Slovacko 5; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Mart 2026, Sparta Prag 5-2 Slovacko.
- Sıralama
- 6. (19 p) – 15. (7 p)
- Form (son 5)
- MBBGG – MGBGM
- H2H (G-B-M)
- 11-4-5 (20 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %50
- Korner ort. (maç)
- 10,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,16 – 5,03 – 7,66
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Sparta Prag iç saha 5 maçta maç başına 2,20 gol attı, 1,00 gol yedi; Slovacko dış saha 6 maçta 0,83 attı, 1,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Sparta Prag %60, Slovacko %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sparta Prag %40, Slovacko %50. İlk yarıyı önde kapatma: Sparta Prag 4/5, Slovacko 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Sparta Prag 8,6, Slovacko 2,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,8. Maç başına kart: Sparta Prag 1,4, Slovacko 3,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,16, 0 – 5,03, 2 – 7,66. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,25, Üst 1,35. Karşılıklı Gol: Var 1,68, Yok 1,70.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %47; KG var ortalaması %45; maç başına toplam korner ortalaması 10,8; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Çekya · Czech Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 13 | +25 | 31 |
| 2 | Slovan Liberec | 13 | +8 | 26 |
| 3 | Mlada Boleslav | 13 | +7 | 24 |
| 4 | Sigma Olomouc | 14 | +2 | 24 |
| 5 | Sparta Praha | 13 | +12 | 23 |
| 6 | Teplice | 13 | +3 | 21 |
| 7 | FK Jablonec | 13 | -2 | 20 |
| 8 | Bohemians 1905 | 14 | 0 | 20 |
| 9 | Zbrojovka Brno | 14 | -5 | 20 |
| 10 | Plzen | 13 | +7 | 19 |
| 11 | Hradec Králové | 14 | -1 | 18 |
| 12 | Pardubice | 13 | -4 | 14 |
| 13 | Baník Ostrava | 13 | -13 | 14 |
| 14 | Artis | 13 | -10 | 10 |
| 15 | Slovácko | 14 | -13 | 10 |
| 16 | Zlin | 14 | -16 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mlada Boleslav | 6 | +12 | 18 |
| 2 | Slavia Praha | 7 | +10 | 15 |
| 3 | Sparta Praha | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Sigma Olomouc | 6 | +6 | 13 |
| 5 | Hradec Králové | 8 | +3 | 13 |
| 6 | Zbrojovka Brno | 8 | +1 | 13 |
| 7 | Bohemians 1905 | 6 | +4 | 12 |
| 8 | Slovan Liberec | 6 | +3 | 10 |
| 9 | FK Jablonec | 7 | -2 | 10 |
| 10 | Teplice | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Plzen | 7 | 0 | 8 |
| 12 | Pardubice | 6 | 0 | 7 |
| 13 | Baník Ostrava | 6 | -7 | 7 |
| 14 | Slovácko | 6 | -4 | 3 |
| 15 | Artis | 7 | -11 | 2 |
| 16 | Zlin | 8 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 6 | +15 | 16 |
| 2 | Slovan Liberec | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Teplice | 6 | +3 | 12 |
| 4 | Plzen | 6 | +7 | 11 |
| 5 | Sigma Olomouc | 8 | -4 | 11 |
| 6 | FK Jablonec | 6 | 0 | 10 |
| 7 | Sparta Praha | 7 | +2 | 8 |
| 8 | Artis | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Bohemians 1905 | 8 | -4 | 8 |
| 10 | Pardubice | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Baník Ostrava | 7 | -6 | 7 |
| 12 | Zbrojovka Brno | 6 | -6 | 7 |
| 13 | Slovácko | 8 | -9 | 7 |
| 14 | Mlada Boleslav | 7 | -5 | 6 |
| 15 | Hradec Králové | 6 | -4 | 5 |
| 16 | Zlin | 6 | -7 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Czech Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
