← Maçlar
Türkiye · 2. Lig1 Kasım 2026 · 15:00 TSİ

Somaspor 0-2 Çorlu Spor 1947: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Somaspor
0–2İY 0–0
Çorlu Spor 1947
Maç sonu

Somaspor 0–2 Çorlu Spor 1947 (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Somaspor – Çorlu Spor 1947 maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Somaspor
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%22 2/9%0 0/5
Beraberlik%22 2/9%40 2/5
Mağlubiyet%56 5/9%60 3/5
Çorlu Spor 1947
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%56 5/9%100 5/5
Beraberlik%22 2/9%0 0/5
Mağlubiyet%22 2/9%0 0/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Somaspor
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,11 (10 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç2,00 (18 gol)2,00 (10 gol)
Çorlu Spor 1947
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,89 (17 gol)2,60 (13 gol)
Yediği gol / maç1,00 (9 gol)0,40 (2 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Somaspor
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%56 5/9%60 3/5
1,5 Üst%78 7/9%80 4/5
2,5 Üst%67 6/9%60 3/5
3,5 Üst%44 4/9%40 2/5
Gol yememe%22 2/9%20 1/5
Çorlu Spor 1947
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%44 4/9%20 1/5
1,5 Üst%78 7/9%80 4/5
2,5 Üst%44 4/9%40 2/5
3,5 Üst%44 4/9%40 2/5
Gol yememe%56 5/9%80 4/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Somaspor
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%11 1/9%0 0/5
Berabere%56 5/9%60 3/5
Geride%33 3/9%40 2/5
Çorlu Spor 1947
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%33 3/9%60 3/5
Berabere%44 4/9%40 2/5
Geride%22 2/9%0 0/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Somaspor (9 maç)

1/111/X01/20X/11X/X1X/232/102/X12/22

Çorlu Spor 1947 (9 maç)

1/131/X01/20X/12X/X2X/202/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Somaspor (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 2 1
31-45 0 0
46-60 1 2
61-75 0 2
76-90 1 3

Çorlu Spor 1947 (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 2 0
31-45 2 2
46-60 3 1
61-75 4 1
76-90 4 3

Kartlar

Somaspor

Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Çorlu Spor 1947

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Somaspor 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-11). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Çorlu Spor 1947 son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 9 gol yedi.

Gol istatistikleri

Somaspor bu sezon 7 maçta maç başına 1,43 gol attı, 2,29 gol yedi; Çorlu Spor 1947 dış saha 4 maçta 2,75 attı, 0,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %86, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Somaspor %71, Çorlu Spor 1947 %25. İlk yarıyı önde kapatma: Somaspor 1/7, Çorlu Spor 1947 3/4.

Sıralama
13. (7 p) – 7. (14 p)
Form (son 5)
BMMMG – MBGMG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %25
Devamını oku · Veriler ne diyor?

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %48; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 20 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 19:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Türkiye · 2. Lig puan durumu · Lig B: White Group

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Aliağa FAŞ 8701 1711 +621 GGGGG
2Elazığspor 8611 227 +1519 BMGGG
3Muş Sport Klübü 8611 2212 +1019 GGGGM
4Güzide Gebzespor 8530 146 +818 BBGGG
5İnegöl Kafkas Gençlik 8512 149 +516 GMGGG
6Şanlıurfaspor 8431 1611 +515 MBGGG
7Çorluspor 1947 8422 159 +614 MGMGB
8Isparta 32 Spor 8323 1616 011 GGGBM
9Erbaaspor 8314 1715 +210 GMMMG
10Menemen FK 8314 810 -210 GGMMB
1168 Aksaray Belediyespor 8233 1311 +29 MMBGM
12Ankaraspor 8305 1113 -29 MGMMG
13Somaspor 7214 1016 -67 MGMMM
14Sebat Gençlikspor 7124 1115 -45 MMBMG
15Kastamonuspor 8215 721 -144 MGMBM
16Arnavutköy Belediyespor 8008 419 -15— MMMMM
17Hatayspor 8116 414 -10— GMMMM
18Adana Demirspor 8215 612 -6— MMGMM
#TakımOGBMAYAVP
1Muş Sport Klübü 4400 124 +812
2Aliağa FAŞ 4400 72 +512
3Güzide Gebzespor 4310 72 +510
4Elazığspor 4301 134 +99
5Şanlıurfaspor 4220 74 +38
668 Aksaray Belediyespor 4211 62 +47
7Kastamonuspor 4211 58 -37
8Ankaraspor 4202 85 +36
9Menemen FK 4202 64 +26
10İnegöl Kafkas Gençlik 4202 76 +16
11Sebat Gençlikspor 4121 77 05
12Isparta 32 Spor 4112 89 -14
13Erbaaspor 4112 911 -24
14Adana Demirspor 4103 36 -33
15Hatayspor 4103 28 -63
16Çorluspor 1947 4022 47 -32
17Somaspor 3012 58 -31
18Arnavutköy Belediyespor 4004 311 -80
#TakımOGBMAYAVP
1Çorluspor 1947 4400 112 +912
2Elazığspor 4310 93 +610
3İnegöl Kafkas Gençlik 4310 73 +410
4Aliağa FAŞ 4301 109 +19
5Güzide Gebzespor 4220 74 +38
6Muş Sport Klübü 4211 108 +27
7Şanlıurfaspor 4211 97 +27
8Isparta 32 Spor 4211 87 +17
9Erbaaspor 4202 84 +46
10Somaspor 4202 58 -36
11Adana Demirspor 4112 36 -34
12Menemen FK 4112 26 -44
13Ankaraspor 4103 38 -53
1468 Aksaray Belediyespor 4022 79 -22
15Hatayspor 4013 26 -41
16Sebat Gençlikspor 3003 48 -40
17Arnavutköy Belediyespor 4004 18 -70
18Kastamonuspor 4004 213 -110

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:05 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:05 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Aynı gün 2. Lig'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.