← Maçlar
Türkiye · 2. Lig1 Kasım 2026 · 15:00 TSİ

Kırklarelispor 0-3 Serik Spor: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Kırklarelispor
0–3İY 0–1
Serik Spor
Maç sonu

Kırklarelispor 0–3 Serik Spor (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Kırklarelispor – Serik Spor maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Kırklarelispor
Toplam (8)İç saha (4)
Galibiyet%13 1/8%0 0/4
Beraberlik%25 2/8%0 0/4
Mağlubiyet%63 5/8%100 4/4
Serik Spor
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%20 2/10%20 1/5
Beraberlik%30 3/10%40 2/5
Mağlubiyet%50 5/10%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Kırklarelispor
Toplam (8)İç saha (4)
Attığı gol / maç0,75 (6 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç1,75 (14 gol)3,00 (12 gol)
Serik Spor
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,00 (10 gol)1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç1,60 (16 gol)2,00 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Kırklarelispor
Toplam (8)İç saha (4)
KG Var%50 4/8%75 3/4
1,5 Üst%63 5/8%100 4/4
2,5 Üst%63 5/8%100 4/4
3,5 Üst%25 2/8%50 2/4
Gol yememe%38 3/8%0 0/4
Serik Spor
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%60 6/10%80 4/5
1,5 Üst%80 8/10%100 5/5
2,5 Üst%40 4/10%60 3/5
3,5 Üst%20 2/10%40 2/5
Gol yememe%10 1/10%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Kırklarelispor
Toplam (8)İç saha (4)
Önde%0 0/8%0 0/4
Berabere%38 3/8%0 0/4
Geride%63 5/8%100 4/4
Serik Spor
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%20 2/10%40 2/5
Berabere%40 4/10%20 1/5
Geride%40 4/10%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Kırklarelispor (8 maç)

1/101/X01/20X/11X/X2X/202/102/X02/25

Serik Spor (10 maç)

1/111/X11/20X/11X/X2X/212/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Kırklarelispor (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 0 2
31-45 0 3
46-60 0 2
61-75 2 3
76-90 3 3

Serik Spor (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 2 0
31-45 2 3
46-60 1 1
61-75 3 2
76-90 1 4

Kartlar

Kırklarelispor

Sarı 1 · Kırmızı 2 (7 maç · maç başı sarı 0,1)

Serik Spor

Sarı 0 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Kırklarelispor son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 9 gol yedi. Serik Spor son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 3 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2020 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Kırklarelispor 2, Serik Spor 0 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Nisan 2024, Kırklarelispor 3-0 Serik Spor.

Sıralama
13. (5 p) – 16. (2 p)
Form (son 5)
MBMMG – BMMMG
H2H (G-B-M)
2-4-0 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %100
Devamını oku · Gol istatistikleri, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Kırklarelispor bu sezon 7 maçta maç başına 0,86 gol attı, 1,57 gol yedi; Serik Spor dış saha 4 maçta 1,00 attı, 2,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kırklarelispor %57, Serik Spor %100. İlk yarıyı önde kapatma: Kırklarelispor 0/7, Serik Spor 1/4.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %78; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 19:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Türkiye · 2. Lig puan durumu · Lig B: Red Group

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Sakaryaspor 8611 1810 +819 GGBGM
2Yeni Orduspor 8602 199 +1018 MGGGG
3Adana 01 FK 8521 1711 +617 GGGGB
4Ankara Demirspor 8512 2511 +1416 MMGGG
524 Erzincanspor 7430 159 +615 GBGGG
61461 Trabzon FK 8332 1613 +312 GGBGB
7 Kahramanmaraş İstiklal Spor 8323 1111 011 GGMGM
8Karacabey Belediyespor 7322 912 -311 MGBMG
9Beyoğlu Yeni Çarşı 7313 1512 +310 GGMMM
1012 Bingölspor 8242 99 010 MMGBB
11Kütahyaspor 8215 1017 -77 MMMBG
12Ankaragücü 7232 139 +46 BGGBB
13Kırklarelispor 7124 611 -55 BMMMB
14Fethiyespor 7124 612 -65 BGMMB
15İnegölspor 7124 813 -52 MMGMB
16Serik Spor 8125 615 -92 MMMMM
17İskenderunspor 7016 524 -19— MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Adana 01 FK 4310 115 +610
2Ankara Demirspor 4301 186 +129
3Yeni Orduspor 4301 86 +29
41461 Trabzon FK 4211 107 +37
5Sakaryaspor 4211 75 +27
6 Kahramanmaraş İstiklal Spor 4211 64 +27
712 Bingölspor 4211 43 +17
8Beyoğlu Yeni Çarşı 3201 83 +56
9Ankaragücü 4121 75 +25
1024 Erzincanspor 3120 53 +25
11İnegölspor 4121 55 05
12Karacabey Belediyespor 4121 78 -15
13Kütahyaspor 4112 68 -24
14Serik Spor 4103 25 -33
15Fethiyespor 4022 37 -42
16İskenderunspor 3003 26 -40
17Kırklarelispor 3003 49 -50
#TakımOGBMAYAVP
1Sakaryaspor 4400 115 +612
224 Erzincanspor 4310 106 +410
3Yeni Orduspor 4301 113 +89
4Ankara Demirspor 4211 75 +27
5Adana 01 FK 4211 66 07
6Karacabey Belediyespor 3201 24 -26
71461 Trabzon FK 4121 66 05
8Kırklarelispor 4121 22 05
9Ankaragücü 3111 64 +24
10Beyoğlu Yeni Çarşı 4112 79 -24
11 Kahramanmaraş İstiklal Spor 4112 57 -24
1212 Bingölspor 4031 56 -13
13Fethiyespor 3102 35 -23
14Kütahyaspor 4103 49 -53
15Serik Spor 4022 410 -62
16İskenderunspor 4013 318 -151
17İnegölspor 3003 38 -50

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:05 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:05 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Aynı gün 2. Lig'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.