Jablonec 2-3 Viktoria Plzen: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Jablonec 2–3 Viktoria Plzen (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–2. Şut 23–11, isabetli şut 9–3, topa sahip olma %60–%40, korner 8–3.
Maç özeti
Jablonec – Viktoria Plzen maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Dusan Pavlovic 57', Baboucarr Faal (kendi kalesine) 84' (Jablonec); Sampson Dweh 15', Christopher Kabongo 25', Amar Memić 53' (Viktoria Plzen). xG: Jablonec 3,0 – 1,0 Viktoria Plzen.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Jablonec: L. Kozel · Viktoria Plzen: R. Kováč
Maç akışı
Jablonec üstte · Viktoria Plzen altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' sarı kart: Eduard Sobol (Jablonec)
- 15' gol: Sampson Dweh (Viktoria Plzen)
- 25' gol: Christopher Kabongo (Viktoria Plzen)
- 34' sarı kart: Merchas Doski (Viktoria Plzen)
- 35' sarı kart: Sampson Dweh (Viktoria Plzen)
- 45' oyuncu değişikliği: Eduard Sobol ↔ Saidou Alioum Moubarak (Jablonec)
- 53' gol: Amar Memić (Viktoria Plzen)
- 57' gol: Dusan Pavlovic (Jablonec)
- 62' oyuncu değişikliği: Adam Gabriel ↔ Cheick Souare (Viktoria Plzen)
- 62' oyuncu değişikliği: Merchas Doski ↔ tobias paliscak (Viktoria Plzen)
- 65' sarı kart: Saidou Alioum Moubarak (Jablonec)
- 68' oyuncu değişikliği: Christopher Kabongo ↔ Baboucarr Faal (Viktoria Plzen)
- 68' oyuncu değişikliği: Amar Memić ↔ Salim Fago Lawal (Viktoria Plzen)
- 71' oyuncu değişikliği: Vakhtang TChanturishvili ↔ Dominik Holly (Jablonec)
- 71' oyuncu değişikliği: Richard Sedláček ↔ Nelson Okeke (Jablonec)
- 71' oyuncu değişikliği: Antonín Růsek ↔ Jan Chramosta (Jablonec)
- 75' oyuncu değişikliği: Denis Višinský ↔ Stefan Pirgic (Viktoria Plzen)
- 77' sarı kart: Baboucarr Faal (Viktoria Plzen)
- 83' oyuncu değişikliği: Garang Mawien Kuol ↔ Hugo Ahl (Jablonec)
- 84' kendi kalesine gol: Baboucarr Faal (Jablonec)
Maç olayları
- JablonecViktoria Plzen
- Kendi kalesine gol Baboucarr Faal 2–3Kendi kalesine84'
- Garang Mawien Kuol ↔ Hugo AhlOyuncu değişikliği83'
- 77'Baboucarr FaalSarı kart
- 75'Denis Višinský ↔ Stefan PirgicOyuncu değişikliği
- Vakhtang TChanturishvili ↔ Dominik HollyOyuncu değişikliği71'
- Richard Sedláček ↔ Nelson OkekeOyuncu değişikliği71'
- Antonín Růsek ↔ Jan ChramostaOyuncu değişikliği71'
- 68'Christopher Kabongo ↔ Baboucarr FaalOyuncu değişikliği
- 68'Amar Memić ↔ Salim Fago LawalOyuncu değişikliği
- Saidou Alioum MoubarakSarı kart65'
- 62'Adam Gabriel ↔ Cheick SouareOyuncu değişikliği
- 62'Merchas Doski ↔ tobias paliscakOyuncu değişikliği
- Gol Dusan Pavlovic 1–3Asist: Filip Zorvan57'
- 53'Gol Amar Memić 0–3
- Eduard Sobol ↔ Saidou Alioum MoubarakOyuncu değişikliği45'
- Antonín RůsekVAR: penaltı iptal35'
- 35'Sampson DwehSarı kart
- 34'Merchas DoskiSarı kart
- 25'Gol Christopher Kabongo 0–2
- 15'Gol Sampson Dweh 0–1Asist: Patrik Hrošovský
- Eduard SobolSarı kart14'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,23 (16 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasından 0,15 düşük | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (18 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasında | 1,71 (12 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,15 (28 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,77 yüksek | 2,67 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (21 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,25 yüksek | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 9.–12. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %46 6/13ligde 13. · lig ortalamasından 10 puan düşük | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %15 2/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 9/13ligde 1.–2. · lig ortalamasından 19 puan yüksek | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %77 10/13ligde 1. · lig ortalamasından 21 puan yüksek | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %50 3/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,9 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %31 4/13 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 9,8 |
| 6,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %14 1/7 |
| Berabere | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Geride | %38 5/13 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Berabere | %31 4/13 | %50 3/6 |
| Geride | %23 3/13 | %0 0/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Jablonec (13 maç)
Viktoria Plzen (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Jablonec (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Viktoria Plzen (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 1 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Kartlar
Jablonec
Sarı 15 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 1,2)
Viktoria Plzen
Sarı 25 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Jablonec: iç saha, 7 maç · Viktoria Plzen: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Jablonec – Viktoria Plzen ilk 11'ler
Jablonec · 4-2-3-1
- 1J. HanušK
- 18M. CedidlaD
- 4N. TekijaškiD
- 15D. PavlovićD57' gol 57. dk
- 23E. SobolD14' sarı kart 14. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 25S. NebylaO
- 13R. SedláčekO71' oyundan çıktı 71. dk
- 36G. KuolO83' oyundan çıktı 83. dk
- 8F. ZorvanO57' asist 57. dk
- 7V. TchanturishviliO71' oyundan çıktı 71. dk
- 9A. RůsekF71' oyundan çıktı 71. dk
- 57F. NovákD
- 16H. AhlO83' oyuna girdi 83. dk
- 6N. OkekeO71' oyuna girdi 71. dk
- 17S. AlioumF45' oyuna girdi 45. dk65' sarı kart 65. dk
- 19J. ChramostaF71' oyuna girdi 71. dk
- 24D. HollýO71' oyuna girdi 71. dk
- 21M. PolidarO
- 20J. SlámaD
- 22Roman HorákO
- 33M. KukučkaK
- 14D. SoučekD
Teknik direktör: L. Kozel
Viktoria Plzen · 4-2-3-1
- 44F. WiegeleK
- 29A. GabrielD62' oyundan çıktı 62. dk
- 40S. DwehD15' gol 15. dk35' sarı kart 35. dk
- 98F. PrebslD
- 14Merchas DoskiD34' sarı kart 34. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 17P. HrošovskýO15' asist 15. dk
- 6L. ČervO
- 99A. MemićO53' gol 53. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 18T. LadraO
- 9D. VišinskýO75' oyundan çıktı 75. dk
- 25C. KabongoF25' gol 25. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 2T. PališčákD62' oyuna girdi 62. dk
- 20Jiří Maxim PanošO
- 36S. PirgiÄO75' oyuna girdi 75. dk
- 19C. SouaréO62' oyuna girdi 62. dk
- 5Karel SpáčilD
- 1D. ŤapajK
- 10M. ToureF
- 3D. VavroD
- 11M. VydraF
- 23B. FaalF68' oyuna girdi 68. dk77' sarı kart 77. dk84' kendi kalesine 84. dk
- 7S. LawalF68' oyuna girdi 68. dk
Teknik direktör: R. Kováč
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Çekya · Czech Liga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Jablonec 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-6). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Viktoria Plzen için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 7, yenilen 10. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 21 maçta galibiyetler Jablonec 2 – Viktoria Plzen 14; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Mayıs 2026, Viktoria Plzen 5-0 Jablonec.
- Sıralama
- 8. (17 p) – 11. (13 p)
- Form (son 5)
- MGGBM – MGMMM
- H2H (G-B-M)
- 2-5-14 (21 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %50
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 2,18 – 3,07 – 2,50
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Jablonec iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 0,80 gol yedi; Viktoria Plzen dış saha 4 maçta 2,25 attı, 1,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Jablonec %60, Viktoria Plzen %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Jablonec %60, Viktoria Plzen %50. İlk yarıyı önde kapatma: Jablonec 1/5, Viktoria Plzen 2/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Jablonec 7,6, Viktoria Plzen 2,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Jablonec 1,2, Viktoria Plzen 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,18, 0 – 3,07, 2 – 2,50. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,76, Üst 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 1,95.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %55; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Çekya · Czech Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 13 | +25 | 31 |
| 2 | Slovan Liberec | 13 | +8 | 26 |
| 3 | Mlada Boleslav | 13 | +7 | 24 |
| 4 | Sigma Olomouc | 14 | +2 | 24 |
| 5 | Sparta Praha | 13 | +12 | 23 |
| 6 | Teplice | 13 | +3 | 21 |
| 7 | FK Jablonec | 13 | -2 | 20 |
| 8 | Bohemians 1905 | 14 | 0 | 20 |
| 9 | Zbrojovka Brno | 14 | -5 | 20 |
| 10 | Plzen | 13 | +7 | 19 |
| 11 | Hradec Králové | 14 | -1 | 18 |
| 12 | Pardubice | 13 | -4 | 14 |
| 13 | Baník Ostrava | 13 | -13 | 14 |
| 14 | Artis | 13 | -10 | 10 |
| 15 | Slovácko | 14 | -13 | 10 |
| 16 | Zlin | 14 | -16 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mlada Boleslav | 6 | +12 | 18 |
| 2 | Slavia Praha | 7 | +10 | 15 |
| 3 | Sparta Praha | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Sigma Olomouc | 6 | +6 | 13 |
| 5 | Hradec Králové | 8 | +3 | 13 |
| 6 | Zbrojovka Brno | 8 | +1 | 13 |
| 7 | Bohemians 1905 | 6 | +4 | 12 |
| 8 | Slovan Liberec | 6 | +3 | 10 |
| 9 | FK Jablonec | 7 | -2 | 10 |
| 10 | Teplice | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Plzen | 7 | 0 | 8 |
| 12 | Pardubice | 6 | 0 | 7 |
| 13 | Baník Ostrava | 6 | -7 | 7 |
| 14 | Slovácko | 6 | -4 | 3 |
| 15 | Artis | 7 | -11 | 2 |
| 16 | Zlin | 8 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 6 | +15 | 16 |
| 2 | Slovan Liberec | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Teplice | 6 | +3 | 12 |
| 4 | Plzen | 6 | +7 | 11 |
| 5 | Sigma Olomouc | 8 | -4 | 11 |
| 6 | FK Jablonec | 6 | 0 | 10 |
| 7 | Sparta Praha | 7 | +2 | 8 |
| 8 | Artis | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Bohemians 1905 | 8 | -4 | 8 |
| 10 | Pardubice | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Baník Ostrava | 7 | -6 | 7 |
| 12 | Zbrojovka Brno | 6 | -6 | 7 |
| 13 | Slovácko | 8 | -9 | 7 |
| 14 | Mlada Boleslav | 7 | -5 | 6 |
| 15 | Hradec Králové | 6 | -4 | 5 |
| 16 | Zlin | 6 | -7 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Czech Liga'da oynanan diğer maçlar
- 14:00 Slovacko 1–2 Brno
- 16:00 Banik Ostrava 0–0 Sparta Prag
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
