Çekya · 3. liga - CFL A

Benešov 2-1 Dukla Praha II: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 2–1 Bitti

Benešov 2–1 Dukla Praha II (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Benešov – Dukla Praha II maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Özet

Maç bilgileri

Stadyum
Football Pitch Benesov
Maç özeti

Ev sahibi

Benešov

MMGGM

Deplasman

Dukla Praha II

MMGBM

Benešov iç sahada (8 maç) · Dukla Praha II deplasmanda (8 maç), bu sezon

1,38 Gol atma maç başı 0,62
1,75 Gol yeme maç başı 1,50
%13 Gol yememe maçların %25
%75 KG Var maçların %50
%63 2.5 Üst maçların %63

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Benešov iç sahada 8 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Dukla Praha II deplasmanda bu sezon kazanamadı: 8 maçta 3 beraberlik, 5 mağlubiyet.
  • Benešov, iç saha maçlarında 8 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%13).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Benešov
Toplam (14)İç saha (8)
Galibiyet%29 4/14%38 3/8
Beraberlik%29 4/14%25 2/8
Mağlubiyet%43 6/14%38 3/8
Dukla Praha II
Toplam (14)Dış saha (8)
Galibiyet%14 2/14%0 0/8
Beraberlik%36 5/14%38 3/8
Mağlubiyet%50 7/14%63 5/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Benešov
Toplam (14)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,21 (17 gol)1,38 (11 gol)
Yediği gol / maç1,86 (26 gol)1,75 (14 gol)
Dukla Praha II
Toplam (14)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,21 (17 gol)0,62 (5 gol)
Yediği gol / maç1,57 (22 gol)1,50 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Benešov
Toplam (14)İç saha (8)
KG Var%64 9/14%75 6/8
1,5 Üst%86 12/14%88 7/8
2,5 Üst%64 9/14%63 5/8
3,5 Üst%36 5/14%38 3/8
Gol yememe%7 1/14%13 1/8
Dukla Praha II
Toplam (14)Dış saha (8)
KG Var%64 9/14%50 4/8
1,5 Üst%79 11/14%63 5/8
2,5 Üst%71 10/14%63 5/8
3,5 Üst%36 5/14%13 1/8
Gol yememe%21 3/14%25 2/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Benešov
Toplam (14)İç saha (8)
Önde%21 3/14%25 2/8
Berabere%29 4/14%25 2/8
Geride%50 7/14%50 4/8
Dukla Praha II
Toplam (14)Dış saha (8)
Önde%36 5/14%13 1/8
Berabere%36 5/14%50 4/8
Geride%29 4/14%38 3/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Benešov (14 maç)

1/131/X01/20X/10X/X3X/212/112/X12/25

Dukla Praha II (14 maç)

1/121/X11/22X/10X/X3X/222/102/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Benešov (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 4
16-30 5 5
31-45 3 5
46-60 2 5
61-75 1 2
76-90 0 4

Dukla Praha II (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 1 4
31-45 4 2
46-60 3 5
61-75 2 5
76-90 2 2

Kartlar

Benešov

Sarı 24 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,7)

Dukla Praha II

Sarı 14 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 109 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Benešov

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGGM

  1. 01.11 Viktoria Plzeň II 3–0 Benešov M
  2. 28.10 Příbram II 2–3 Benešov G
  3. 24.10 Benešov 2–1 Bohemians 1905 II G
  4. 10.10 Benešov 1–4 Admira Praha M
  5. 03.10 České Budějovice 3–0 Benešov M
Deplasman

Dukla Praha II

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGBM

  1. 31.10 Dukla Praha II 2–3 Jiskra Domažlice M
  2. 24.10 Aritma Praha 0–0 Dukla Praha II B
  3. 18.10 Dukla Praha II 4–0 Písek G
  4. 11.10 Sparta Praha II 2–1 Dukla Praha II M
  5. 04.10 Viktoria Plzeň II 3–0 Dukla Praha II M

Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Benešov ile Dukla Praha II, 3. liga - CFL A (Çekya) karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 12:15 karşı karşıya geliyor.

Form (son 5 maç)

Benešov için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 6, yenilen 13. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Dukla Praha II son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 7 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Form (son 5)
MGGMM – MBGMM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %57
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %43
Devamını oku · Gol istatistikleri, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Benešov iç saha 7 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,86 gol yedi; Dukla Praha II dış saha 7 maçta 0,57 attı, 1,43 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Benešov %71, Dukla Praha II %43. İlk yarıyı önde kapatma: Benešov 2/7, Dukla Praha II 0/7.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %57; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 21 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 11:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Bu maç için gösterilebilecek iddaa oranı yok.

Oranlar yalnız iddaa'dan ve maç başlamadan önce alınmış olarak gösterilir. Kaynak: İddaa · bilgi amaçlıdır.