← Maçlar
İran · Persian Gulf Pro League · 9. hafta18 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Shams Azar Qazvin 0-0 Mobarake Sep: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Shams Azar Qazvin
0–0İY 0–0
Mobarake Sep
Maç sonu

Shams Azar Qazvin 0–0 Mobarake Sep (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Shams Azar Qazvin – Mobarake Sep maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Shams Azar Qazvin
Toplam (11)İç saha (6)
Galibiyet%9 1/11%0 0/6
Beraberlik%36 4/11%33 2/6
Mağlubiyet%55 6/11%67 4/6
Mobarake Sep
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%67 8/12%50 3/6
Beraberlik%17 2/12%33 2/6
Mağlubiyet%17 2/12%17 1/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Shams Azar Qazvin
Toplam (11)İç saha (6)
Attığı gol / maç0,64 (7 gol)0,50 (3 gol)
Yediği gol / maç1,18 (13 gol)1,33 (8 gol)
Mobarake Sep
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,92 (23 gol)1,00 (6 gol)
Yediği gol / maç0,58 (7 gol)0,67 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Shams Azar Qazvin
Toplam (11)İç saha (6)
KG Var%36 4/11%33 2/6
1,5 Üst%64 7/11%50 3/6
2,5 Üst%18 2/11%33 2/6
3,5 Üst%9 1/11%17 1/6
Gol yememe%27 3/11%33 2/6
Mobarake Sep
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%25 3/12%33 2/6
1,5 Üst%75 9/12%67 4/6
2,5 Üst%42 5/12%33 2/6
3,5 Üst%25 3/12%0 0/6
Gol yememe%58 7/12%50 3/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Shams Azar Qazvin
Toplam (11)İç saha (6)
Önde%18 2/11%0 0/6
Berabere%55 6/11%50 3/6
Geride%27 3/11%50 3/6
Mobarake Sep
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%50 6/12%33 2/6
Berabere%42 5/12%50 3/6
Geride%8 1/12%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Shams Azar Qazvin (11 maç)

1/111/X11/20X/10X/X3X/232/102/X02/23

Mobarake Sep (12 maç)

1/161/X01/20X/12X/X2X/212/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Shams Azar Qazvin (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 1 0
31-45 1 1
46-60 1 1
61-75 0 1
76-90 1 3

Mobarake Sep (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 2
16-30 1 0
31-45 5 1
46-60 5 0
61-75 2 0
76-90 1 4

Kartlar

Shams Azar Qazvin

Sarı 11 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,1)

Mobarake Sep

Sarı 16 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,5)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Shams Azar Qazvin 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-5). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Mobarake Sep 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 11-2). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Shams Azar Qazvin 1 – Mobarake Sep 4; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 31 Ekim 2025, Shams Azar Qazvin 0-1 Mobarake Sep.

Form (son 5)
BMMBG – GGGBG
H2H (G-B-M)
1-1-4 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %25
iddaa MS 1-0-2
6,51 – 3,26 – 1,38
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Shams Azar Qazvin iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 1,75 gol yedi; Mobarake Sep dış saha 4 maçta 1,00 attı, 0,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Shams Azar Qazvin %50, Mobarake Sep %25. İlk yarıyı önde kapatma: Shams Azar Qazvin 0/4, Mobarake Sep 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 6,51, 0 – 3,26, 2 – 1,38.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 7 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 18:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İran · Persian Gulf Pro League puan durumu · Premier League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Persepolis 10622 185 +1320 GGBGM
2Sepahan 10622 176 +1120 GGGBG
3Tractor 9621 122 +1020 BGMBG
4Esteghlal FC 10550 123 +920 BGBGB
5Foolad FC 10541 105 +519 GGGBG
6Aluminium Arak 10352 118 +314 BBMMB
7Kheybar Khorramabad 10352 1311 +214 MBBGG
8Fajr Sepasi 10352 1012 -214 MMGGB
9Gol Gohar 10415 109 +113 MGGMM
10Chadormalu SC 10343 913 -413 GGBGB
11Nassaji Mazandaran 10253 79 -211 GBBBB
12Paykan 10244 710 -310 GMBMB
13Malavan 9234 812 -49 MGBMB
14Esteghlal Khuzestan 10235 714 -79 MGMMG
15Zob Ahan 10154 610 -48 MBMMB
16Shams Azar Qazvin 10145 712 -57 MMBBM
17Sanat Naft 10145 515 -107 MMMGM
18Mes Shahr-e Babak 10055 619 -135 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Esteghlal FC 5410 91 +813
2Tractor 5410 81 +713
3Sepahan 5401 133 +1012
4Persepolis 5401 123 +912
5Gol Gohar 5302 73 +49
6Fajr Sepasi 5230 52 +39
7Foolad FC 5230 42 +29
8Kheybar Khorramabad 5221 75 +28
9Esteghlal Khuzestan 5221 54 +18
10Paykan 5140 42 +27
11Aluminium Arak 5050 33 05
12Zob Ahan 5122 45 -15
13Nassaji Mazandaran 5122 46 -25
14Chadormalu SC 5122 47 -35
15Sanat Naft 5122 47 -35
16Malavan 4103 35 -23
17Mes Shahr-e Babak 5032 37 -43
18Shams Azar Qazvin 5023 37 -42
#TakımOGBMAYAVP
1Foolad FC 5311 63 +310
2Aluminium Arak 5302 85 +39
3Persepolis 5221 62 +48
4Sepahan 5221 43 +18
5Chadormalu SC 5221 56 -18
6Tractor 4211 41 +37
7Esteghlal FC 5140 32 +17
8Kheybar Khorramabad 5131 66 06
9Nassaji Mazandaran 5131 33 06
10Malavan 5131 57 -26
11Shams Azar Qazvin 5122 45 -15
12Fajr Sepasi 5122 510 -55
13Gol Gohar 5113 36 -34
14Zob Ahan 5032 25 -33
15Paykan 5104 38 -53
16Sanat Naft 5023 18 -72
17Mes Shahr-e Babak 5023 312 -92
18Esteghlal Khuzestan 5014 210 -81

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:25 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

16,51X3,2621,38

Çifte şans

1X2,04121,14

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Persian Gulf Pro League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.