Sha Tin 1-1 BC Rangers: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Sha Tin 1–1 BC Rangers (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Sha Tin – BC Rangers maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: D. Silva 56' (pen.) (Sha Tin); I. Yakubu Nassam 65' (BC Rangers).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Sha Tin üstte · BC Rangers altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 12' sarı kart: W. F. Leung (BC Rangers)
- 14' sarı kart: C. Cheung (BC Rangers)
- 32' sarı kart: L. Leung (Sha Tin)
- 46' oyuncu değişikliği: C. Cheung ↔ W. H. Li (BC Rangers)
- 56' gol: D. Silva (Sha Tin)
- 60' sarı kart: S. Takatori (Sha Tin)
- 61' oyuncu değişikliği: A. Aldalur ↔ H. Kametani (Sha Tin)
- 65' gol: I. Yakubu Nassam (BC Rangers)
- 68' sarı kart: M. Ansah (Sha Tin)
- 69' oyuncu değişikliği: W. F. Leung ↔ H. Chen (BC Rangers)
- 71' oyuncu değişikliği: C. Chiu ↔ K. Lam (Sha Tin)
- 78' oyuncu değişikliği: C. J. Ho ↔ H. Yung (BC Rangers)
- 79' sarı kart: Paulinho Souza (BC Rangers)
- 79' sarı kart: D. Silva (Sha Tin)
- 80' sarı kart: W. H. Li (BC Rangers)
- 81' sarı kart: M. Ansah (Sha Tin)
- 84' oyuncu değişikliği: D. Silva ↔ H. Lai (Sha Tin)
- 84' oyuncu değişikliği: Lam Hok-Hei ↔ R. Cheng Chun-Wang (Sha Tin)
- 84' sarı kart: M. Ansah (Sha Tin)
- 84' kırmızı kart: M. Ansah (Sha Tin)
- 90+4' oyuncu değişikliği: C. Ma ↔ Y. Ma (BC Rangers)
Maç olayları
- Sha TinBC Rangers
- 90+4'C. Ma ↔ Y. MaOyuncu değişikliği
- D. Silva ↔ H. LaiOyuncu değişikliği84'
- Lam Hok-Hei ↔ R. Cheng Chun-WangOyuncu değişikliği84'
- M. AnsahSarı kart84'
- M. AnsahKırmızı kart84'
- M. AnsahSarı kart81'
- 80'W. H. LiSarı kart
- 79'Paulinho SouzaSarı kart
- D. SilvaSarı kart79'
- 78'C. J. Ho ↔ H. YungOyuncu değişikliği
- C. Chiu ↔ K. LamOyuncu değişikliği71'
- 69'W. F. Leung ↔ H. ChenOyuncu değişikliği
- M. AnsahSarı kart68'
- 65'Gol I. Yakubu Nassam 1–1
- A. Aldalur ↔ H. KametaniOyuncu değişikliği61'
- S. TakatoriSarı kart60'
- Penaltı golü D. Silva 1–0Penaltı56'
- 46'C. Cheung ↔ W. H. LiOyuncu değişikliği
- L. LeungSarı kart32'
- 14'C. CheungSarı kart
- 12'W. F. LeungSarı kart
Sha Tin iç sahada (4 maç) · BC Rangers deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Shatin iç sahada bu sezon kazanamadı: 4 maçta 2 beraberlik, 2 mağlubiyet.
- BC Rangers deplasmanda bu sezon kazanamadı: 4 maçta 2 beraberlik, 2 mağlubiyet.
- Shatin, iç saha maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Beraberlik | %29 2/7 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %57 4/7 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %67 6/9 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (9 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,43 (17 gol) | 2,75 (11 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (9 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,22 (20 gol) | 2,75 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 5/7 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %100 7/7 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %86 6/7 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %57 4/7 | %75 3/4 |
| Gol yememe | %0 0/7 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %56 5/9 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %56 5/9 | %75 3/4 |
| Gol yememe | %11 1/9 | %0 0/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/7 | %0 0/4 |
| Berabere | %57 4/7 | %50 2/4 |
| Geride | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Berabere | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Geride | %33 3/9 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sha Tin (7 maç)
BC Rangers (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sha Tin (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 5 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 1 | 5 |
BC Rangers (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 2 | 7 |
Kartlar
Sha Tin
Sarı 16 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 2,3)
BC Rangers
Sarı 19 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:00 TSİ itibarıyla · ligde 35 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiSha Tin
11. sıra · 0 puan · 0 maç · averaj 0
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMBBM
- 31.10 Eastern District 2–1 Sha Tin M
- 18.10 Sha Tin 2–2 Hong Kong FC B
- 01.10 Sha Tin 2–2 Hong Kong FC B
- 19.09 Sha Tin 0–1 Warriors M
- 13.09 Sha Tin 2–3 Kowloon City M
BC Rangers
9. sıra · 0 puan · 0 maç · averaj 0
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMMB
- 30.10 Kowloon City 2–2 BC Rangers B
- 25.10 BC Rangers 2–4 Warriors M
- 18.10 BC Rangers 0–1 North District M
- 11.10 BC Rangers 0–2 Warriors M
- 04.10 BC Rangers 1–3 Wofoo Tai Po M
Puan durumu 28.10.2026 19:14 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 10:00: Premier Lig (Hong-Kong) 8. haftasında ev sahibi Sha Tin, konuk ekip BC Rangers. Puan tablosunda ev sahibi 11. sırada (0 puan), konuk ekip 9. sırada (0 puan).
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Sha Tin 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 7-10). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. BC Rangers için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 5, yenilen 12.
- Sıralama
- 11. (0 p) – 9. (0 p)
- Form (son 5)
- MBBMM – BMMMM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %62
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,81 – 3,45 – 2,84
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Sha Tin bu sezon 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 2,67 gol yedi; BC Rangers bu sezon 8 maçta 1,00 attı, 2,38 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Sha Tin %100, BC Rangers %62. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sha Tin %67, BC Rangers %50. İlk yarıyı önde kapatma: Sha Tin 0/6, BC Rangers 1/8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,81, 0 – 3,45, 2 – 2,84. Karşılıklı Gol: Var 1,29, Yok 2,37.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %81; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 22 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 09:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Hong Kong · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kitchee | 0 | 0 | 0 |
| 2 | Warriors | 0 | 0 | 0 |
| 3 | North District | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Wofoo Tai Po | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Eastern | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Kowloon City | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Eastern District | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Southern District | 0 | 0 | 0 |
| 9 | BC Rangers | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Hong Kong FC | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Shatin | 0 | 0 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BC Rangers | 0 | 0 | 0 |
| 2 | Eastern | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Eastern District | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Hong Kong FC | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Kitchee | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Kowloon City | 0 | 0 | 0 |
| 7 | North District | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Shatin | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Southern District | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Warriors | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Wofoo Tai Po | 0 | 0 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BC Rangers | 0 | 0 | 0 |
| 2 | Eastern | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Eastern District | 0 | 0 | 0 |
| 4 | Hong Kong FC | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Kitchee | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Kowloon City | 0 | 0 | 0 |
| 7 | North District | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Shatin | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Southern District | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Warriors | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Wofoo Tai Po | 0 | 0 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:14 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 19:14 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 07:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Tüm marketler (13)
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 3.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
