İspanya · Segunda División RFEF · Grup 2

SD Logroñés – Calamocha

Başlamasına 13 sa 26 dk Başlamadı

SD Logroñés – Calamocha: 8 Kasım 19:30, İspanya · Segunda División RFEF · Grup 2. Bu sezon SD Logroñés evinde 5 maçta 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet; Calamocha deplasmanda 4 maçta 0 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %32; KG var ortalaması %42; son 5 maçta toplam 5 gol attılar, 16 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Estadio Las Gaunas

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiSD LogroñésCalamocha
Lig sırası16. · 5 puan17. · 5 puan
Form (son 5)MMBBBMBBMM
Gol (attığı – yediği, ort.)0,80 – 1,400,25 – 2,50
2,5 Üst biten%40%25
Karşılıklı gol%60%25
Gol yemediği%20%0
Aralarında (G-B-M)Kayıtlı karşılaşma yok

Gol ve yüzdeler: SD Logroñés iç sahada (5 maç), Calamocha deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

SD Logroñés iç sahada (5 maç) · Calamocha deplasmanda (4 maç), bu sezon

0,80 Gol atma maç başı 0,25
1,40 Gol yeme maç başı 2,50
%20 Gol yememe maçların %0
%60 KG Var maçların %25
%40 2.5 Üst maçların %25

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • SD Logroñés iç sahada bu sezon kazanamadı: 5 maçta 3 beraberlik, 2 mağlubiyet.
  • Calamocha deplasmanda bu sezon kazanamadı: 4 maçta 1 beraberlik, 3 mağlubiyet.
  • Calamocha, deplasman maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

SD Logroñés

16. sıra · 5 puan · 9 maç · averaj -8

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMBBB

  1. 31.10 Ebro 2–2 SD Logroñés B
  2. 25.10 SD Logroñés 0–0 Terrassa B
  3. 18.10 SD Logroñés 1–1 Náxara B
  4. 10.10 Barcelona B 1–0 SD Logroñés M
  5. 03.10 Peña Sport 4–0 SD Logroñés M
Deplasman

Calamocha

17. sıra · 5 puan · 9 maç · averaj -13

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBBMM

  1. 31.10 Calamocha 0–1 Girona II M
  2. 27.10 Calamocha 0–3 Europa Fc M
  3. 24.10 Arnedo 1–1 Calamocha B
  4. 18.10 Calamocha 1–1 Peña Sport B
  5. 10.10 Ebro 2–0 Calamocha M

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

SD Logroñés son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 3 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Calamocha için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 2, yenilen 8. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

SD Logroñés iç saha 5 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,40 gol yedi; Calamocha dış saha 4 maçta 0,25 attı, 2,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: SD Logroñés %60, Calamocha %25. İlk yarıyı önde kapatma: SD Logroñés 1/5, Calamocha 0/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,49, 0 – 3,11, 2 – 4,97. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,48, Üst 1,93. Karşılıklı Gol: Var 1,90, Yok 1,49.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %32; KG var ortalaması %42; son 5 maçta toplam 5 gol attılar, 16 gol yediler.

Sıralama
16. (5 p) – 17. (5 p)
Form (son 5)
BBBMM – MMBBM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %25
iddaa MS 1-0-2
1,49 – 3,11 – 4,97

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

SD Logroñés
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%0 0/9%0 0/5
Beraberlik%56 5/9%60 3/5
Mağlubiyet%44 4/9%40 2/5
Calamocha
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%11 1/9%0 0/4
Beraberlik%22 2/9%25 1/4
Mağlubiyet%67 6/9%75 3/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

SD Logroñés
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç0,78 (7 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç1,67 (15 gol)1,40 (7 gol)
Calamocha
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç0,56 (5 gol)0,25 (1 gol)
Yediği gol / maç2,00 (18 gol)2,50 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

SD Logroñés
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%56 5/9%60 3/5
1,5 Üst%78 7/9%80 4/5
2,5 Üst%44 4/9%40 2/5
3,5 Üst%33 3/9%20 1/5
Gol yememe%11 1/9%20 1/5
Calamocha
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%33 3/9%25 1/4
1,5 Üst%78 7/9%100 4/4
2,5 Üst%33 3/9%25 1/4
3,5 Üst%22 2/9%25 1/4
Gol yememe%0 0/9%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

SD Logroñés
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%11 1/9%20 1/5
Berabere%56 5/9%60 3/5
Geride%33 3/9%20 1/5
Calamocha
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%0 0/9%0 0/4
Berabere%33 3/9%25 1/4
Geride%67 6/9%75 3/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

SD Logroñés (9 maç)

1/101/X11/20X/10X/X3X/222/102/X12/22

Calamocha (9 maç)

1/101/X01/20X/11X/X0X/222/102/X22/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

SD Logroñés (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 4
16-30 0 0
31-45 3 1
46-60 0 1
61-75 0 4
76-90 4 5

Calamocha (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 0 1
31-45 1 5
46-60 3 1
61-75 0 3
76-90 0 5

Kartlar

SD Logroñés

Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Calamocha

Sarı 1 · Kırmızı 3 (8 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 81 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División RFEF · Grup 2 puan durumu · Segunda Rfef: Group 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Barcelona B 9711 175 +1222 GGGMG
2Terrassa 10631 125 +721 GGBGG
3Espanyol II 8611 206 +1419 GGBGG
4Olot 9531 158 +718 GBBGG
5Osasuna II 9522 125 +717 GBBMG
6Girona II 9513 1712 +516 MGMGG
7Manresa 9423 148 +614 GBBGM
8Ebro 9423 1310 +314 GGMMB
9Peña Sport 10334 1315 -212 MBBGM
10Reddis 9324 912 -311 MGBBM
11Utebo 9162 89 -19 BBMBB
12Tudelano 9234 1114 -39 MMBBM
13UD Logroñés II 9234 915 -69 MGMBM
14Barbastro 9153 810 -28 BMBBM
15Náxara 8134 413 -96 BGBMB
16SD Logroñés 9054 715 -85 MMBBB
17Calamocha 9126 518 -135 MMBBM
18Arnedo 9036 721 -143 MBBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Barcelona B 5500 142 +1215
2Osasuna II 5410 91 +813
3Terrassa 4310 61 +510
4Ebro 5311 73 +410
5Espanyol II 3300 110 +119
6Girona II 4301 105 +59
7Peña Sport 5221 106 +48
8Olot 5221 75 +28
9Manresa 4211 53 +27
10Náxara 4121 33 05
11Barbastro 5122 67 -15
12Tudelano 5122 57 -25
13UD Logroñés II 4112 58 -34
14Reddis 4112 36 -34
15Calamocha 5113 48 -44
16Utebo 4031 23 -13
17SD Logroñés 5032 47 -33
18Arnedo 5023 510 -52
#TakımOGBMAYAVP
1Terrassa 6321 64 +211
2Olot 4310 83 +510
3Espanyol II 5311 96 +310
4Manresa 5212 95 +47
5Girona II 5212 77 07
6Reddis 5212 66 07
7Barcelona B 4211 33 07
8Utebo 5131 66 06
9UD Logroñés II 5122 47 -35
10Ebro 4112 67 -14
11Tudelano 4112 67 -14
12Osasuna II 4112 34 -14
13Peña Sport 5113 39 -64
14Barbastro 4031 23 -13
15SD Logroñés 4022 38 -52
16Arnedo 4013 211 -91
17Calamocha 4013 110 -91
18Náxara 4013 110 -91

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · SD Logroñés1,49
X · Beraberlik3,11
2 · Calamocha4,97

2,5 Alt / Üst

Alt1,48
Üst1,93

Karşılıklı gol

Var1,90
Yok1,49
Tüm marketler (12)

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,150 ve 21,83

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,5003,1021,90

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,74Yok–

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt1,78Üst1,58

1. Yarı Sonucu

12,0001,9625,43

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,19Üst2,80

2. Yarı Sonucu

11,8802,2224,67

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,76Üst1,59

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,420 ve 21,41

Tek / Çift

Tek1,74Çift1,61

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,63Üst1,72

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,39Üst1,29