← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 818 Ekim 2026 · 13:00 TSİ

SD Almazan 1-0 Burgos CF Promesas: Maç Sonucu ve İstatistikleri

SD Almazan
1–0İY 1–0
Burgos CF Promesas
Maç sonu

SD Almazan 1–0 Burgos CF Promesas (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

SD Almazan – Burgos CF Promesas maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: A. Neves 13' (SD Almazan).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

SD Almazan üstte · Burgos CF Promesas altta

01530İY607590 13' gol: A. Neves (SD Almazan)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 13' gol: A. Neves (SD Almazan)

Maç olayları

  1. SD AlmazanBurgos CF Promesas
  2. Gol A. Neves 1–013'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

SD Almazan
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%33 3/9%50 2/4
Beraberlik%44 4/9%50 2/4
Mağlubiyet%22 2/9%0 0/4
Burgos CF Promesas
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%67 6/9%60 3/5
Beraberlik%22 2/9%20 1/5
Mağlubiyet%11 1/9%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

SD Almazan
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,56 (14 gol)1,75 (7 gol)
Yediği gol / maç1,56 (14 gol)1,25 (5 gol)
Burgos CF Promesas
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,67 (15 gol)1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç0,33 (3 gol)0,40 (2 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

SD Almazan
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%78 7/9%75 3/4
1,5 Üst%89 8/9%75 3/4
2,5 Üst%56 5/9%75 3/4
3,5 Üst%33 3/9%50 2/4
Gol yememe%22 2/9%25 1/4
Burgos CF Promesas
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%22 2/9%20 1/5
1,5 Üst%67 6/9%60 3/5
2,5 Üst%44 4/9%40 2/5
3,5 Üst%0 0/9%0 0/5
Gol yememe%67 6/9%60 3/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

SD Almazan
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%56 5/9%50 2/4
Berabere%11 1/9%0 0/4
Geride%33 3/9%50 2/4
Burgos CF Promesas
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%56 5/9%40 2/5
Berabere%33 3/9%40 2/5
Geride%11 1/9%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

SD Almazan (9 maç)

1/121/X31/20X/10X/X0X/212/112/X12/21

Burgos CF Promesas (9 maç)

1/151/X01/20X/11X/X2X/202/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

SD Almazan (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 0
16-30 3 2
31-45 0 2
46-60 2 2
61-75 2 5
76-90 4 3

Burgos CF Promesas (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 1 1
31-45 3 1
46-60 1 0
61-75 2 0
76-90 3 0

Kartlar

SD Almazan

Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Burgos CF Promesas

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Almazán son 5 maçında 0 galibiyet, 4 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 11 gol yedi. Son 5 maçta Burgos Promesas 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 9-2). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Almazán 1, Burgos Promesas 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Nisan 2025, Almazán 0-1 Burgos Promesas.

Form (son 5)
MBBBB – BGBGG
H2H (G-B-M)
1-2-4 (7 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %33
iddaa MS 1-0-2
2,62 – 2,87 – 2,20
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Almazán bu sezon 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 2,00 gol yedi; Burgos Promesas bu sezon 6 maçta 1,67 attı, 0,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Almazán %67, Burgos Promesas %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Almazán %100, Burgos Promesas %33. İlk yarıyı önde kapatma: Almazán 3/6, Burgos Promesas 3/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,62, 0 – 2,87, 2 – 2,20. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,44, Üst 2,03. Karşılıklı Gol: Var 1,77, Yok 1,62.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 18:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 8 puan durumu · Tercera: Group 8

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Cristo Atlético 8611 134 +919 GGGGG
2Cultural Leonesa II 8611 135 +819 BMGGG
3Burgos Promesas 8521 133 +1017 BGBMG
4UD Santa Marta 8521 116 +517 MGBBG
5Palencia CF 8422 148 +614 GBGGB
6Bembibre 8422 108 +214 GGGBM
7La Virgen del Camino 8413 910 -113 MMGMB
8Guijuelo 7403 126 +612 MMGGG
9Atlético Mansillés 7322 97 +211 GGMMB
10Arandina 8242 1112 -110 GBMBB
11Almazán 8242 1214 -210 BBMGM
12Villaralbo 8233 1311 +29 GBBMG
13Turégano 8143 912 -37 BBBGB
14Calasanz de Soria 8215 814 -67 MBMMM
15Unionistas II 8125 713 -65 BMMGM
16Colegios Diocesanos 8116 515 -104 BMGMM
17Salamanca II 8116 721 -144 MGMMM
18Mirandés II 8035 29 -73 MMMBB
#TakımOGBMAYAVP
1UD Santa Marta 4400 81 +712
2Burgos Promesas 4310 81 +710
3Cultural Leonesa II 4310 93 +610
4Cristo Atlético 4301 62 +49
5Almazán 4220 75 +28
6Palencia CF 4211 93 +67
7Villaralbo 4211 94 +57
8La Virgen del Camino 4211 52 +37
9Calasanz de Soria 4211 65 +17
10Bembibre 4121 44 05
11Arandina 4121 56 -15
12Atlético Mansillés 3111 33 04
13Turégano 5113 69 -34
14Colegios Diocesanos 4112 36 -34
15Guijuelo 2101 63 +33
16Salamanca II 4103 58 -33
17Unionistas II 4022 24 -22
18Mirandés II 5014 17 -61
#TakımOGBMAYAVP
1Cristo Atlético 4310 72 +510
2Guijuelo 5302 63 +39
3Bembibre 4301 64 +29
4Cultural Leonesa II 4301 42 +29
5Burgos Promesas 4211 52 +37
6Atlético Mansillés 4211 64 +27
7Palencia CF 4211 55 07
8La Virgen del Camino 4202 48 -46
9Arandina 4121 66 05
10UD Santa Marta 4121 35 -25
11Turégano 3030 33 03
12Unionistas II 4103 59 -43
13Mirandés II 3021 12 -12
14Villaralbo 4022 47 -32
15Almazán 4022 59 -42
16Salamanca II 4013 213 -111
17Calasanz de Soria 4004 29 -70
18Colegios Diocesanos 4004 29 -70

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:33 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,62X2,8722,20

Çifte şans

1X1,35121,21X21,25

Karşılıklı gol

Var1,77Yok1,62

2,5 Alt / Üst

Alt1,44Üst2,03

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 8'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.