Moknine – EGS Gafsa
Moknine – EGS Gafsa: 8 Kasım 16:30, Tunus · Ligue 2, 7. hafta. Bu sezon Moknine evinde 3 maçta 0 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet; EGS Gafsa deplasmanda 3 maçta 0 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %33; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 15 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Moknine | EGS Gafsa |
|---|---|---|
| Lig sırası | 28. · 0 puan | 22. · 0 puan |
| Form (son 5) | BMMMM | MMGMG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 0,33 – 2,00 | 0,67 – 2,33 |
| 2,5 Üst biten | %67 | %67 |
| Karşılıklı gol | %33 | %33 |
| Gol yemediği | %0 | %0 |
| Aralarında (G-B-M) | 0-2-2 (4 maç, Moknine bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Moknine iç sahada (3 maç), EGS Gafsa deplasmanda (3 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Moknine iç sahada (3 maç) · EGS Gafsa deplasmanda (3 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Moknine iç sahada bu sezon kazanamadı: 3 maçta 0 beraberlik, 3 mağlubiyet.
- EGS Gafsa deplasmanda bu sezon kazanamadı: 3 maçta 0 beraberlik, 3 mağlubiyet.
- Moknine, iç saha maçlarında 3 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiMoknine
28. sıra · 0 puan · 1 maç · averaj -3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMMM
- 01.11 AS Kasserine 2–1 Moknine M
- 27.10 Moknine 1–2 Ksour Essef M
- 19.10 Kalaâ Sport 3–0 Moknine M
- 11.10 Moknine 0–1 Jendouba Sport M
- 04.10 Stade Gabesien 0–0 Moknine B
EGS Gafsa
22. sıra · 0 puan · 1 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGMG
- 01.11 EGS Gafsa 1–0 Ariana G
- 27.10 JS Kairouanaise 1–0 EGS Gafsa M
- 19.10 EGS Gafsa 3–0 CO Medenine G
- 11.10 Olympique du Kef 3–2 EGS Gafsa M
- 04.10 Korba 3–0 EGS Gafsa M
Puan durumu 30.09.2026 03:30 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Moknine 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 2-8). Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı. Son 5 maçta EGS Gafsa 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-7).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Moknine 0, EGS Gafsa 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 31 Ocak 2026, EGS Gafsa 3-0 Moknine.
Gol istatistikleri
Moknine bu sezon 6 maçta maç başına 0,33 gol attı, 1,83 gol yedi; EGS Gafsa bu sezon 6 maçta 1,17 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Moknine %67, EGS Gafsa %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Moknine %33, EGS Gafsa %33. İlk yarıyı önde kapatma: Moknine 0/6, EGS Gafsa 2/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,17, 0 – 2,91, 2 – 2,88.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %33; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 15 gol yediler.
- Sıralama
- 28. (1 p) – 20. (6 p)
- Form (son 5)
- MMMMB – GMGMM
- H2H (G-B-M)
- 0-2-2 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %33
- iddaa MS 1-0-2
- 2,17 – 2,91 – 2,88
Veri: 7 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/6 | %0 0/3 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %83 5/6 | %100 3/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 2/6 | %0 0/3 |
| Beraberlik | %0 0/6 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %67 4/6 | %100 3/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,33 (2 gol) | 0,33 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,83 (11 gol) | 2,00 (6 gol) |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,17 (7 gol) | 0,67 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (9 gol) | 2,33 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 2/6 | %33 1/3 |
| 1,5 Üst | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %0 0/6 | %0 0/3 |
| Gol yememe | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 2/6 | %33 1/3 |
| 1,5 Üst | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Gol yememe | %33 2/6 | %0 0/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/6 | %0 0/3 |
| Berabere | %33 2/6 | %33 1/3 |
| Geride | %67 4/6 | %67 2/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 2/6 | %0 0/3 |
| Berabere | %33 2/6 | %67 2/3 |
| Geride | %33 2/6 | %33 1/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Moknine (6 maç)
EGS Gafsa (6 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Moknine (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 1 | 2 |
EGS Gafsa (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 2 | 0 |
Kartlar
Moknine
Sarı 0 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 0,0)
EGS Gafsa
Sarı 0 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 89 maç. Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
