← Maçlar
Norveç · 3. Division · Grup 6 · 26. hafta1 Kasım 2026 · 14:00 TSİ

Sarpsborg 08 2 0-5 Elverum: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Sarpsborg 08 2
0–5İY 0–1
Elverum
Maç sonu

Sarpsborg 08 2 0–5 Elverum (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Sarpsborg 08 2 – Elverum maçı 0-5 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: J. Enkerud 42', 79', 81', O. Boldvik 62', J. J. Nysaeter 63' (Elverum).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Sarpsborg 08 2 üstte · Elverum altta

01530İY607590 42' gol: J. Enkerud (Elverum)62' gol: O. Boldvik (Elverum)63' gol: J. J. Nysaeter (Elverum)79' gol: J. Enkerud (Elverum)81' gol: J. Enkerud (Elverum)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 42' gol: J. Enkerud (Elverum)
  • 62' gol: O. Boldvik (Elverum)
  • 63' gol: J. J. Nysaeter (Elverum)
  • 79' gol: J. Enkerud (Elverum)
  • 81' gol: J. Enkerud (Elverum)

Maç olayları

  1. Sarpsborg 08 2Elverum
  2. 81'Gol J. Enkerud 0–5
  3. 79'Gol J. Enkerud 0–4
  4. 63'Gol J. J. Nysaeter 0–3
  5. 62'Gol O. Boldvik 0–2
  6. 42'Gol J. Enkerud 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Sarpsborg 08 2
Toplam (26)İç saha (13)
Galibiyet%35 9/26%62 8/13
Beraberlik%19 5/26%8 1/13
Mağlubiyet%46 12/26%31 4/13
Elverum
Toplam (26)Dış saha (13)
Galibiyet%69 18/26%46 6/13
Beraberlik%8 2/26%15 2/13
Mağlubiyet%23 6/26%38 5/13

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Sarpsborg 08 2
Toplam (26)İç saha (13)
Attığı gol / maç2,31 (60 gol)3,15 (41 gol)
Yediği gol / maç2,38 (62 gol)1,77 (23 gol)
Elverum
Toplam (26)Dış saha (13)
Attığı gol / maç2,92 (76 gol)2,62 (34 gol)
Yediği gol / maç1,54 (40 gol)1,46 (19 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Sarpsborg 08 2
Toplam (26)İç saha (13)
KG Var%69 18/26%62 8/13
1,5 Üst%92 24/26%92 12/13
2,5 Üst%81 21/26%77 10/13
3,5 Üst%73 19/26%69 9/13
Gol yememe%12 3/26%23 3/13
Elverum
Toplam (26)Dış saha (13)
KG Var%62 16/26%62 8/13
1,5 Üst%88 23/26%92 12/13
2,5 Üst%85 22/26%85 11/13
3,5 Üst%69 18/26%69 9/13
Gol yememe%35 9/26%31 4/13

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Sarpsborg 08 2
Toplam (26)İç saha (13)
Önde%23 6/26%38 5/13
Berabere%50 13/26%46 6/13
Geride%27 7/26%15 2/13
Elverum
Toplam (26)Dış saha (13)
Önde%62 16/26%62 8/13
Berabere%27 7/26%15 2/13
Geride%12 3/26%23 3/13

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Sarpsborg 08 2 (26 maç)

1/151/X11/20X/13X/X3X/272/112/X12/25

Elverum (26 maç)

1/1121/X21/22X/16X/X0X/212/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Sarpsborg 08 2 (24 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 9 5
16-30 10 10
31-45 10 13
46-60 11 9
61-75 9 11
76-90 7 11

Elverum (26 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 4
16-30 14 9
31-45 17 6
46-60 13 7
61-75 14 4
76-90 11 10

Kartlar

Sarpsborg 08 2

Sarı 0 · Kırmızı 2 (26 maç · maç başı sarı 0,0)

Elverum

Sarı 1 · Kırmızı 3 (26 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 18:09 TSİ itibarıyla · ligde 182 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Sarpsborg 08 II son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 14 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Elverum son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 18 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Sarpsborg 08 II 0 – Elverum 1; 0 beraberlik var. Son maç: 7 Nisan 2026, Elverum 3-1 Sarpsborg 08 II.

Sıralama
11. (32 p) – 2. (53 p)
Form (son 5)
MGBMG – GGGGM
H2H (G-B-M)
0-0-1 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %83
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %67
iddaa MS 1-0-2
4,31 – 4,27 – 1,39
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Sarpsborg 08 II iç saha 12 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,50 gol yedi; Elverum dış saha 12 maçta 2,42 attı, 1,58 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sarpsborg 08 II %67, Elverum %67. İlk yarıyı önde kapatma: Sarpsborg 08 II 5/12, Elverum 7/12.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,31, 0 – 4,27, 2 – 1,39. Karşılıklı Gol: Var 1,14, Yok 3,24.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %79; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 32 gol attılar, 18 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Norveç · 3. Division · Grup 6 puan durumu · Group F

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Lillehammer 262024 9637 +5962 GGGMG
2Elverum 261826 7640 +3656 GGGGG
3Råde 261448 8642 +4446 BGGMM
4Gjøvik-Lyn 261439 4424 +2045 GGGMB
5Drøbak / Frogn 261268 5636 +2042 GGMGB
6Raelingen 261259 5660 -441 MBGGG
7Ørn Horten 261169 4639 +739 GMMGB
8Oppsal 2612311 4438 +639 MMMGG
9Lyn II 2611411 6155 +637 BMGMG
10Sandefjord II 2611312 6262 036 BMMGM
11Sarpsborg 08 II 269512 6062 -232 MBGMM
12Fram 268612 4655 -930 BGMGB
13Brumunddal 263320 28114 -8612 MMMMM
14Bjørkelangen 261025 17114 -973 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Lillehammer 131210 5614 +4237
2Elverum 131201 4221 +2136
3Gjøvik-Lyn 13922 225 +1729
4Råde 13913 5721 +3628
5Raelingen 13841 3219 +1328
6Sandefjord II 13823 3523 +1226
7Sarpsborg 08 II 13814 4123 +1825
8Lyn II 13742 3521 +1425
9Drøbak / Frogn 13724 3320 +1323
10Oppsal 13715 2622 +422
11Ørn Horten 13715 2622 +422
12Fram 13553 2615 +1120
13Brumunddal 13229 1545 -308
14Bjørkelangen 131012 1051 -413
#TakımOGBMAYAVP
1Lillehammer 13814 4023 +1725
2Elverum 13625 3419 +1520
3Drøbak / Frogn 13544 2316 +719
4Råde 13535 2921 +818
5Ørn Horten 13454 2017 +317
6Oppsal 13526 1816 +217
7Gjøvik-Lyn 13517 2219 +316
8Raelingen 13418 2441 -1713
9Lyn II 13409 2634 -812
10Sandefjord II 13319 2739 -1210
11Fram 13319 2040 -2010
12Sarpsborg 08 II 13148 1939 -207
13Brumunddal 131111 1369 -564
14Bjørkelangen 130013 763 -560

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 18:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

14,31X4,2721,39

Çifte şans

1X2,02121,06X21,06

Karşılıklı gol

Var1,14Yok3,24

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 3. Division · Grup 6'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.