← Maçlar
Norveç · 3. Division · Grup 6 · 26. hafta1 Kasım 2026 · 14:00 TSİ

Drobak-Frogn 0-0 Orn Horten: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Drobak-Frogn
0–0İY 0–0
Orn Horten
Maç sonu

Drobak-Frogn 0–0 Orn Horten (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Drobak-Frogn – Orn Horten maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Drobak-Frogn
Toplam (26)İç saha (13)
Galibiyet%46 12/26%54 7/13
Beraberlik%23 6/26%15 2/13
Mağlubiyet%31 8/26%31 4/13
Orn Horten
Toplam (26)Dış saha (13)
Galibiyet%42 11/26%31 4/13
Beraberlik%23 6/26%38 5/13
Mağlubiyet%35 9/26%31 4/13

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Drobak-Frogn
Toplam (26)İç saha (13)
Attığı gol / maç2,15 (56 gol)2,54 (33 gol)
Yediği gol / maç1,38 (36 gol)1,54 (20 gol)
Orn Horten
Toplam (26)Dış saha (13)
Attığı gol / maç1,77 (46 gol)1,54 (20 gol)
Yediği gol / maç1,50 (39 gol)1,31 (17 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Drobak-Frogn
Toplam (26)İç saha (13)
KG Var%69 18/26%69 9/13
1,5 Üst%77 20/26%77 10/13
2,5 Üst%69 18/26%77 10/13
3,5 Üst%50 13/26%62 8/13
Gol yememe%23 6/26%31 4/13
Orn Horten
Toplam (26)Dış saha (13)
KG Var%54 14/26%54 7/13
1,5 Üst%77 20/26%77 10/13
2,5 Üst%50 13/26%46 6/13
3,5 Üst%38 10/26%38 5/13
Gol yememe%23 6/26%31 4/13

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Drobak-Frogn
Toplam (26)İç saha (13)
Önde%46 12/26%46 6/13
Berabere%50 13/26%46 6/13
Geride%4 1/26%8 1/13
Orn Horten
Toplam (26)Dış saha (13)
Önde%35 9/26%38 5/13
Berabere%46 12/26%46 6/13
Geride%19 5/26%15 2/13

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Drobak-Frogn (26 maç)

1/181/X01/24X/14X/X6X/232/102/X02/21

Orn Horten (26 maç)

1/171/X11/21X/13X/X3X/262/112/X22/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Drobak-Frogn (24 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 0
16-30 7 3
31-45 8 4
46-60 15 11
61-75 9 9
76-90 10 9

Orn Horten (22 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 2
16-30 6 8
31-45 9 5
46-60 6 7
61-75 8 6
76-90 8 7

Kartlar

Drobak-Frogn

Sarı 0 · Kırmızı 1 (24 maç · maç başı sarı 0,0)

Orn Horten

Sarı 0 · Kırmızı 2 (24 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 18:09 TSİ itibarıyla · ligde 182 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Drobak-Frogn 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 16-6). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Orn Horten son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 10 gol attı, 6 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 3 kez karşılaştı: Drobak-Frogn 1, Orn Horten 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 3 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Nisan 2026, Orn Horten 1-1 Drobak-Frogn.

Sıralama
5. (41 p) – 7. (38 p)
Form (son 5)
GMGGG – GMMGG
H2H (G-B-M)
1-1-1 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %58
iddaa MS 1-0-2
1,76 – 3,64 – 2,93
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Drobak-Frogn iç saha 12 maçta maç başına 2,75 gol attı, 1,67 gol yedi; Orn Horten dış saha 12 maçta 1,67 attı, 1,42 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Drobak-Frogn %83, Orn Horten %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Drobak-Frogn %75, Orn Horten %58. İlk yarıyı önde kapatma: Drobak-Frogn 6/12, Orn Horten 5/12.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,76, 0 – 3,64, 2 – 2,93. Karşılıklı Gol: Var 1,23, Yok 2,72.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 26 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Norveç · 3. Division · Grup 6 puan durumu · Group F

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Lillehammer 262024 9637 +5962 GGGMG
2Elverum 261826 7640 +3656 GGGGG
3Råde 261448 8642 +4446 BGGMM
4Gjøvik-Lyn 261439 4424 +2045 GGGMB
5Drøbak / Frogn 261268 5636 +2042 GGMGB
6Raelingen 261259 5660 -441 MBGGG
7Ørn Horten 261169 4639 +739 GMMGB
8Oppsal 2612311 4438 +639 MMMGG
9Lyn II 2611411 6155 +637 BMGMG
10Sandefjord II 2611312 6262 036 BMMGM
11Sarpsborg 08 II 269512 6062 -232 MBGMM
12Fram 268612 4655 -930 BGMGB
13Brumunddal 263320 28114 -8612 MMMMM
14Bjørkelangen 261025 17114 -973 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Lillehammer 131210 5614 +4237
2Elverum 131201 4221 +2136
3Gjøvik-Lyn 13922 225 +1729
4Råde 13913 5721 +3628
5Raelingen 13841 3219 +1328
6Sandefjord II 13823 3523 +1226
7Sarpsborg 08 II 13814 4123 +1825
8Lyn II 13742 3521 +1425
9Drøbak / Frogn 13724 3320 +1323
10Oppsal 13715 2622 +422
11Ørn Horten 13715 2622 +422
12Fram 13553 2615 +1120
13Brumunddal 13229 1545 -308
14Bjørkelangen 131012 1051 -413
#TakımOGBMAYAVP
1Lillehammer 13814 4023 +1725
2Elverum 13625 3419 +1520
3Drøbak / Frogn 13544 2316 +719
4Råde 13535 2921 +818
5Ørn Horten 13454 2017 +317
6Oppsal 13526 1816 +217
7Gjøvik-Lyn 13517 2219 +316
8Raelingen 13418 2441 -1713
9Lyn II 13409 2634 -812
10Sandefjord II 13319 2739 -1210
11Fram 13319 2040 -2010
12Sarpsborg 08 II 13148 1939 -207
13Brumunddal 131111 1369 -564
14Bjørkelangen 130013 763 -560

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 18:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,76X3,6422,93

Çifte şans

1X1,19121,12X21,58

Karşılıklı gol

Var1,23Yok2,72

3,5 Alt / Üst

Alt1,71Üst1,66

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 3. Division · Grup 6'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.