Sanfrecce Hiroshima (K) 2-3 Tokyo Verdy Beleza (K): Maç Sonucu ve İstatistikleri
Sanfrecce Hiroshima (K) 2–3 Tokyo Verdy Beleza (K) (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.
Maç özeti
Sanfrecce Hiroshima (K) – Tokyo Verdy Beleza (K) maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Chise Takizawa 45', 55' (Sanfrecce Hiroshima (K)); Rikako Kobayashi 14', Moka Hiwatari 75', Yuna Aoki 89' (Tokyo Verdy Beleza (K)).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Sanfrecce Hiroshima (K): Shuichi Akai · Tokyo Verdy Beleza (K): N. Kusunose
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik — · xG —
Maç akışı
Sanfrecce Hiroshima (K) üstte · Tokyo Verdy Beleza (K) altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' gol: Rikako Kobayashi (Tokyo Verdy Beleza (K))
- 45' oyuncu değişikliği: Tamami Aso ↔ Niko Shikida (Tokyo Verdy Beleza (K))
- 45' oyuncu değişikliği: Rikako Kobayashi ↔ Hikaru Naomoto (Tokyo Verdy Beleza (K))
- 45' gol: Chise Takizawa (Sanfrecce Hiroshima (K))
- 55' gol: Chise Takizawa (Sanfrecce Hiroshima (K))
- 60' oyuncu değişikliği: Rihona Ujihara ↔ Nanami Kitamura (Tokyo Verdy Beleza (K))
- 60' oyuncu değişikliği: Miyu Matsunaga ↔ Moka Hiwatari (Tokyo Verdy Beleza (K))
- 61' oyuncu değişikliği: Mami Ueno ↔ Hanano Koga (Sanfrecce Hiroshima (K))
- 70' oyuncu değişikliği: Ri Song A ↔ Eriko Goya (Sanfrecce Hiroshima (K))
- 70' oyuncu değişikliği: Chise Takizawa ↔ Manaka Matsumoto (Sanfrecce Hiroshima (K))
- 75' gol: Moka Hiwatari (Tokyo Verdy Beleza (K))
- 88' oyuncu değişikliği: Miku Hayama ↔ Momoko Sayama (Sanfrecce Hiroshima (K))
- 89' gol: Yuna Aoki (Tokyo Verdy Beleza (K))
- 89' oyuncu değişikliği: Rin Sumida ↔ Danelle Tan Li Ern (Tokyo Verdy Beleza (K))
Maç olayları
- Sanfrecce Hiroshima (K)Tokyo Verdy Beleza (K)
- 89'Gol Yuna Aoki 2–3Asist: Mayo Doko
- 89'Rin Sumida ↔ Danelle Tan Li ErnOyuncu değişikliği
- Miku Hayama ↔ Momoko SayamaOyuncu değişikliği88'
- 75'Gol Moka Hiwatari 2–2Asist: Miharu Shinjo
- Ri Song A ↔ Eriko GoyaOyuncu değişikliği70'
- Chise Takizawa ↔ Manaka MatsumotoOyuncu değişikliği70'
- Mami Ueno ↔ Hanano KogaOyuncu değişikliği61'
- 60'Rihona Ujihara ↔ Nanami KitamuraOyuncu değişikliği
- 60'Miyu Matsunaga ↔ Moka HiwatariOyuncu değişikliği
- Gol Chise Takizawa 2–155'
- 45'Tamami Aso ↔ Niko ShikidaOyuncu değişikliği
- 45'Rikako Kobayashi ↔ Hikaru NaomotoOyuncu değişikliği
- Gol Chise Takizawa 1–1Asist: Yoshino Nakashima45'
- 14'Gol Rikako Kobayashi 0–1Asist: Miyu Matsunaga
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %0 0/7 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %57 4/7 | %50 2/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %63 5/8 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %0 0/8 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %38 3/8 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (8 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,29 (9 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,12 (17 gol) | 2,00 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (12 gol) | 1,75 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %71 5/7 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %14 1/7 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %88 7/8 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %88 7/8 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %88 7/8 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %50 4/8 | %75 3/4 |
| Gol yememe | %0 0/8 | %0 0/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Berabere | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Geride | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 2/8 | %0 0/4 |
| Berabere | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Geride | %38 3/8 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sanfrecce Hiroshima (K) (7 maç)
Tokyo Verdy Beleza (K) (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sanfrecce Hiroshima (K) (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Tokyo Verdy Beleza (K) (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 6 | 0 |
Kartlar
Sanfrecce Hiroshima (K)
Sarı 1 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,1)
Tokyo Verdy Beleza (K)
Sarı 2 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 08:00 TSİ itibarıyla · ligde 45 maç. Lig istatistikleri →
Sanfrecce Hiroshima (K) – Tokyo Verdy Beleza (K) ilk 11'ler
Sanfrecce Hiroshima (K) · 4-3-3
- 1R. KonomiK
- 18M. WatanabeD
- 4Kanako AsakuraD
- 38H. ShimadaD
- 16M. HayamaD88' oyundan çıktı 88. dk
- 23F. YanaseO
- 9M. UenoO61' oyundan çıktı 61. dk
- 8A. OgawaO
- 10C. TakizawaF45' gol 45. dk55' gol 55. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 30R. SongF70' oyundan çıktı 70. dk
- 11Y. NakashimaF45' asist 45. dk
- 6M. SayamaD88' oyuna girdi 88. dk
- 3E. GoyaD70' oyuna girdi 70. dk
- 32I. HinahaK
- 7M. ItoO
- 29A. KasaharaO
- 28H. KogaF61' oyuna girdi 61. dk
- 14M. MatsumotoO70' oyuna girdi 70. dk
Teknik direktör: Shuichi Akai
Tokyo Verdy Beleza (K) · 3-4-3
- 21Mayu MizuguchiK
- 2Y. AokiD89' gol 89. dk
- 4M. DokoD89' asist 89. dk
- 17T. AsoD45' oyundan çıktı 45. dk
- 32Ema MatsuokaO
- 19Y. ShiokoshiO
- 6R. SumidaO89' oyundan çıktı 89. dk
- 13R. UjiharaO60' oyundan çıktı 60. dk
- 18M. MatsunagaF14' asist 14. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 20Rikako KobayashiF
- 14M. ShinjoF75' asist 75. dk
- 11M. HiwatariF60' oyuna girdi 60. dk75' gol 75. dk
- 31Arisa EndoK
- 40K. AndoF
- 7N. KitamuraO60' oyuna girdi 60. dk
- 8H. NaomotoO45' oyuna girdi 45. dk
- 38N. ShikidaF45' oyuna girdi 45. dk
- 25Danelle Tan Li ErnF
Teknik direktör: N. Kusunose
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 3 maçta Sanfrecce Hiroshima (K) 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 4-2). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 3 maçta Tokyo Verdy Beleza (K) 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-5).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Sanfrecce Hiroshima (K) 2 – Tokyo Verdy Beleza (K) 6; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Mayıs 2026, Sanfrecce Hiroshima (K) 2-0 Tokyo Verdy Beleza (K).
- Form (son 5)
- GGM – MGG
- H2H (G-B-M)
- 2-2-6 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %100
- iddaa MS 1-0-2
- 2,69 – 2,81 – 2,19
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Sanfrecce Hiroshima (K) bu sezon 3 maçta maç başına 1,33 gol attı, 0,67 gol yedi; Tokyo Verdy Beleza (K) bu sezon 3 maçta 2,33 attı, 1,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Sanfrecce Hiroshima (K) %33, Tokyo Verdy Beleza (K) %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sanfrecce Hiroshima (K) %33, Tokyo Verdy Beleza (K) %100. İlk yarıyı önde kapatma: Sanfrecce Hiroshima (K) 2/3, Tokyo Verdy Beleza (K) 0/3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,69, 0 – 2,81, 2 – 2,19. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,43, Üst 2,05. Karşılıklı Gol: Var 1,77, Yok 1,62.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 7 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 07:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Japonya · WE League puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Urawa Reds W | 6 | +10 | 15 |
| 2 | Tokyo Verdy Beleza W | 6 | +5 | 12 |
| 3 | JEF United W | 6 | +2 | 12 |
| 4 | Cerezo Osaka W | 6 | +3 | 11 |
| 5 | INAC Kobe Leonessa W | 7 | +1 | 10 |
| 6 | Sanfrecce Hiroshima W | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Nojima Stella W | 6 | -5 | 8 |
| 8 | Vegalta Sendai W | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Elfen Saitama W | 6 | -2 | 7 |
| 10 | Omiya Ardija Ventus W | 6 | -4 | 6 |
| 11 | Albirex Niigata W | 6 | -2 | 5 |
| 12 | Parceiro Nagano W | 7 | -6 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Urawa Reds W | 4 | +10 | 12 |
| 2 | Tokyo Verdy Beleza W | 3 | +3 | 6 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima W | 3 | +2 | 6 |
| 4 | JEF United W | 3 | +1 | 6 |
| 5 | Nojima Stella W | 3 | -1 | 6 |
| 6 | INAC Kobe Leonessa W | 3 | 0 | 4 |
| 7 | Vegalta Sendai W | 3 | 0 | 4 |
| 8 | Albirex Niigata W | 3 | 0 | 4 |
| 9 | Elfen Saitama W | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Omiya Ardija Ventus W | 4 | -3 | 3 |
| 11 | Cerezo Osaka W | 3 | -1 | 2 |
| 12 | Parceiro Nagano W | 2 | -4 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cerezo Osaka W | 3 | +4 | 9 |
| 2 | Tokyo Verdy Beleza W | 3 | +2 | 6 |
| 3 | INAC Kobe Leonessa W | 4 | +1 | 6 |
| 4 | JEF United W | 3 | +1 | 6 |
| 5 | Urawa Reds W | 2 | 0 | 3 |
| 6 | Omiya Ardija Ventus W | 2 | -1 | 3 |
| 7 | Vegalta Sendai W | 3 | -2 | 3 |
| 8 | Elfen Saitama W | 3 | -2 | 3 |
| 9 | Parceiro Nagano W | 5 | -2 | 3 |
| 10 | Sanfrecce Hiroshima W | 3 | -2 | 3 |
| 11 | Nojima Stella W | 3 | -4 | 2 |
| 12 | Albirex Niigata W | 3 | -2 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 22:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 22:14 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün WE League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
