Mynavi Sendai (K) 3-4 INAC Kobe Leonessa (K): Maç Sonucu ve İstatistikleri
Mynavi Sendai (K) 3–4 INAC Kobe Leonessa (K) (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.
Maç özeti
Mynavi Sendai (K) – INAC Kobe Leonessa (K) maçı 3-4 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Yume Endo 51', Miyu Yakata 84', Seira Esaki 88' (Mynavi Sendai (K)); Ai Kuwahara 4', Mao Kubota 44', Yui Narumiya 52', Tamaki Okuma 90+3' (pen.) (INAC Kobe Leonessa (K)).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Mynavi Sendai (K): J. Sunaga · INAC Kobe Leonessa (K): Tomomi Miyamoto
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik — · xG —
Maç akışı
Mynavi Sendai (K) üstte · INAC Kobe Leonessa (K) altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 4' gol: Ai Kuwahara (INAC Kobe Leonessa (K))
- 44' gol: Mao Kubota (INAC Kobe Leonessa (K))
- 45' oyuncu değişikliği: Mao Kubota ↔ Yui Narumiya (INAC Kobe Leonessa (K))
- 51' gol: Yume Endo (Mynavi Sendai (K))
- 52' gol: Yui Narumiya (INAC Kobe Leonessa (K))
- 62' oyuncu değişikliği: Ai Tsujisawa ↔ Ayaka Michigami (INAC Kobe Leonessa (K))
- 62' oyuncu değişikliği: Rei Kitamura ↔ Natsume Kingetsu (INAC Kobe Leonessa (K))
- 64' oyuncu değişikliği: Anon Tsuda ↔ Honoka Shinoda (Mynavi Sendai (K))
- 77' oyuncu değişikliği: Mitsuki Ota ↔ Kana Matsuura (INAC Kobe Leonessa (K))
- 79' oyuncu değişikliği: Hina Inoue ↔ Moe Ota (Mynavi Sendai (K))
- 84' oyuncu değişikliği: Maya Yamamoto ↔ Megumi Takase (INAC Kobe Leonessa (K))
- 84' gol: Miyu Yakata (Mynavi Sendai (K))
- 88' gol: Seira Esaki (Mynavi Sendai (K))
- 90+3' gol: Tamaki Okuma (INAC Kobe Leonessa (K))
- 90+4' oyuncu değişikliği: Yume Endo ↔ Miyu Matsui (Mynavi Sendai (K))
Maç olayları
- Mynavi Sendai (K)INAC Kobe Leonessa (K)
- Yume Endo ↔ Miyu MatsuiOyuncu değişikliği90+4'
- 90+3'Penaltı golü Tamaki Okuma 3–4Penaltı
- Gol Seira Esaki 3–3Asist: Yume Endo88'
- 84'Maya Yamamoto ↔ Megumi TakaseOyuncu değişikliği
- Gol Miyu Yakata 2–3Asist: Moe Ota84'
- Hina Inoue ↔ Moe OtaOyuncu değişikliği79'
- 77'Mitsuki Ota ↔ Kana MatsuuraOyuncu değişikliği
- Anon Tsuda ↔ Honoka ShinodaOyuncu değişikliği64'
- 62'Ai Tsujisawa ↔ Ayaka MichigamiOyuncu değişikliği
- 62'Rei Kitamura ↔ Natsume KingetsuOyuncu değişikliği
- 52'Gol Yui Narumiya 1–3Asist: Fukina Mizuno
- Gol Yume Endo 1–251'
- 45'Mao Kubota ↔ Yui NarumiyaOyuncu değişikliği
- 44'Gol Mao Kubota 0–2
- 4'Gol Ai Kuwahara 0–1Asist: Rei Kitamura
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 4/8 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %43 3/7 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (12 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (12 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (14 gol) | 2,25 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,86 (13 gol) | 2,00 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 5/8 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %75 6/8 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %63 5/8 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %25 2/8 | %50 2/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %86 6/7 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %100 7/7 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %86 6/7 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %0 0/7 | %0 0/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 2/8 | %0 0/4 |
| Berabere | %50 4/8 | %75 3/4 |
| Geride | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 1/7 | %25 1/4 |
| Berabere | %0 0/7 | %0 0/4 |
| Geride | %86 6/7 | %75 3/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Mynavi Sendai (K) (8 maç)
INAC Kobe Leonessa (K) (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Mynavi Sendai (K) (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 3 | 5 |
INAC Kobe Leonessa (K) (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 5 | 1 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Kartlar
Mynavi Sendai (K)
Sarı 1 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,1)
INAC Kobe Leonessa (K)
Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 08:00 TSİ itibarıyla · ligde 45 maç. Lig istatistikleri →
Mynavi Sendai (K) – INAC Kobe Leonessa (K) ilk 11'ler
Mynavi Sendai (K) · 4-3-3
- 15S. ShimizuK
- 19Nonoha AbeD
- 4Satsuki MiuraD
- 2A. NishinoD
- 27K. NakanoD
- 18S. NiinaO
- 6Hina InoueO
- 8S. EsakiO88' gol 88. dk
- 13Miyu YakataF
- 9A. TsudaF64' oyundan çıktı 64. dk
- 10Y. EndoF51' gol 51. dk88' asist 88. dk90+4' oyundan çıktı 90+4. dk
- 7Honoka ShinodaO
- 1M. InoK
- 21K. IwakiD
- 3N. KashimuraD
- 20H. KikuchiO
- 50Miyu MatsuiF
- 25M. OtaO79' oyuna girdi 79. dk84' asist 84. dk
Teknik direktör: J. Sunaga
INAC Kobe Leonessa (K) · 4-3-3
- 1M. TanakaK
- 22Azumi ManrikiD
- 3M. OtaD77' oyundan çıktı 77. dk
- 5S. MiyakeD
- 44R. KitamuraD4' asist 4. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 8M. YamamotoO84' oyundan çıktı 84. dk
- 25T. OkumaO90+3' gol 90+3. dk
- 13Ai KuwaharaO
- 14F. MizunoF52' asist 52. dk
- 29A. TsujisawaF62' oyundan çıktı 62. dk
- 19M. KubotaF44' gol 44. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 30Kana MatsuuraD
- 18N. KingetsuD62' oyuna girdi 62. dk
- 99M. FunadaK
- 16Ayaka MichigamiF
- 10Y. NarumiyaO45' oyuna girdi 45. dk52' gol 52. dk
- 28Mio TakaokaF
- 11M. TakaseF84' oyuna girdi 84. dk
Teknik direktör: Tomomi Miyamoto
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Mynavi Sendai (K) son 3 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 6 gol yedi. Son 4 maçta INAC Kobe Leonessa (K) 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 9-6). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2021 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Mynavi Sendai (K) 0, INAC Kobe Leonessa (K) 9 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Nisan 2026, Mynavi Sendai (K) 1-2 INAC Kobe Leonessa (K).
- Form (son 5)
- MMG – GBMG
- H2H (G-B-M)
- 0-1-9 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %100
- iddaa MS 1-0-2
- 4,19 – 3,22 – 1,57
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Mynavi Sendai (K) bu sezon 3 maçta maç başına 1,33 gol attı, 2,00 gol yedi; INAC Kobe Leonessa (K) bu sezon 4 maçta 2,25 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Mynavi Sendai (K) %67, INAC Kobe Leonessa (K) %100. İlk yarıyı önde kapatma: Mynavi Sendai (K) 0/3, INAC Kobe Leonessa (K) 0/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,19, 0 – 3,22, 2 – 1,57. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 1,87. Karşılıklı Gol: Var 1,81, Yok 1,59.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %83; KG var ortalaması %83; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 07:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Japonya · WE League puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Urawa Reds W | 6 | +10 | 15 |
| 2 | Tokyo Verdy Beleza W | 6 | +5 | 12 |
| 3 | JEF United W | 6 | +2 | 12 |
| 4 | Cerezo Osaka W | 6 | +3 | 11 |
| 5 | INAC Kobe Leonessa W | 7 | +1 | 10 |
| 6 | Sanfrecce Hiroshima W | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Nojima Stella W | 6 | -5 | 8 |
| 8 | Vegalta Sendai W | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Elfen Saitama W | 6 | -2 | 7 |
| 10 | Omiya Ardija Ventus W | 6 | -4 | 6 |
| 11 | Albirex Niigata W | 6 | -2 | 5 |
| 12 | Parceiro Nagano W | 7 | -6 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Urawa Reds W | 4 | +10 | 12 |
| 2 | Tokyo Verdy Beleza W | 3 | +3 | 6 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima W | 3 | +2 | 6 |
| 4 | JEF United W | 3 | +1 | 6 |
| 5 | Nojima Stella W | 3 | -1 | 6 |
| 6 | INAC Kobe Leonessa W | 3 | 0 | 4 |
| 7 | Vegalta Sendai W | 3 | 0 | 4 |
| 8 | Albirex Niigata W | 3 | 0 | 4 |
| 9 | Elfen Saitama W | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Omiya Ardija Ventus W | 4 | -3 | 3 |
| 11 | Cerezo Osaka W | 3 | -1 | 2 |
| 12 | Parceiro Nagano W | 2 | -4 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cerezo Osaka W | 3 | +4 | 9 |
| 2 | Tokyo Verdy Beleza W | 3 | +2 | 6 |
| 3 | INAC Kobe Leonessa W | 4 | +1 | 6 |
| 4 | JEF United W | 3 | +1 | 6 |
| 5 | Urawa Reds W | 2 | 0 | 3 |
| 6 | Omiya Ardija Ventus W | 2 | -1 | 3 |
| 7 | Vegalta Sendai W | 3 | -2 | 3 |
| 8 | Elfen Saitama W | 3 | -2 | 3 |
| 9 | Parceiro Nagano W | 5 | -2 | 3 |
| 10 | Sanfrecce Hiroshima W | 3 | -2 | 3 |
| 11 | Nojima Stella W | 3 | -4 | 2 |
| 12 | Albirex Niigata W | 3 | -2 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 22:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 22:14 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
Aynı gün WE League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
