San Lorenzo 1-0 Deportivo Riestra: Maç Sonucu ve İstatistikleri
San Lorenzo 1–0 Deportivo Riestra (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
San Lorenzo – Deportivo Riestra maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 10/33 | %44 7/16 |
| Beraberlik | %36 12/33 | %19 3/16 |
| Mağlubiyet | %33 11/33 | %38 6/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %9 3/32 | %0 0/16 |
| Beraberlik | %44 14/32 | %38 6/16 |
| Mağlubiyet | %47 15/32 | %63 10/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,73 (24 gol) | 0,88 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,94 (31 gol) | 1,06 (17 gol) |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,50 (16 gol) | 0,25 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,97 (31 gol) | 1,06 (17 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %30 10/33 | %25 4/16 |
| 1,5 Üst | %45 15/33 | %50 8/16 |
| 2,5 Üst | %18 6/33 | %19 3/16 |
| 3,5 Üst | %9 3/33 | %13 2/16 |
| Gol yememe | %45 15/33 | %56 9/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %28 9/32 | %25 4/16 |
| 1,5 Üst | %53 17/32 | %44 7/16 |
| 2,5 Üst | %16 5/32 | %13 2/16 |
| 3,5 Üst | %0 0/32 | %0 0/16 |
| Gol yememe | %31 10/32 | %25 4/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,5 | 8,5 |
| 7,5 Üst | %61 20/33 | %56 9/16 |
| 8,5 Üst | %52 17/33 | %56 9/16 |
| 9,5 Üst | %48 16/33 | %50 8/16 |
| 10,5 Üst | %33 11/33 | %31 5/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,2 | 8,3 |
| 7,5 Üst | %59 19/32 | %56 9/16 |
| 8,5 Üst | %44 14/32 | %50 8/16 |
| 9,5 Üst | %31 10/32 | %31 5/16 |
| 10,5 Üst | %25 8/32 | %31 5/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,5 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %100 33/33 | %100 16/16 |
| 3,5 Üst | %85 28/33 | %88 14/16 |
| 4,5 Üst | %64 21/33 | %63 10/16 |
| 5,5 Üst | %45 15/33 | %44 7/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %97 31/32 | %100 16/16 |
| 3,5 Üst | %78 25/32 | %88 14/16 |
| 4,5 Üst | %63 20/32 | %69 11/16 |
| 5,5 Üst | %47 15/32 | %50 8/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %76 25/33 | %94 15/16 |
| 7,5 Üst | %70 23/33 | %88 14/16 |
| 8,5 Üst | %52 17/33 | %56 9/16 |
| 9,5 Üst | %30 10/33 | %38 6/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,5 | 7,4 |
| 6,5 Üst | %63 20/32 | %56 9/16 |
| 7,5 Üst | %41 13/32 | %31 5/16 |
| 8,5 Üst | %31 10/32 | %31 5/16 |
| 9,5 Üst | %16 5/32 | %13 2/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %12 4/33 | %13 2/16 |
| Berabere | %55 18/33 | %50 8/16 |
| Geride | %33 11/33 | %38 6/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 6/32 | %6 1/16 |
| Berabere | %53 17/32 | %56 9/16 |
| Geride | %28 9/32 | %38 6/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
San Lorenzo (33 maç)
Deportivo Riestra (32 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
San Lorenzo (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 1 | 6 |
| 31-45 | 2 | 7 |
| 46-60 | 3 | 7 |
| 61-75 | 7 | 5 |
| 76-90 | 8 | 1 |
Deportivo Riestra (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 2 | 6 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 3 | 8 |
| 76-90 | 2 | 8 |
Kartlar
San Lorenzo
Sarı 83 · Kırmızı 6 (33 maç · maç başı sarı 2,5)
Deportivo Riestra
Sarı 99 · Kırmızı 1 (32 maç · maç başı sarı 3,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
San Lorenzo: iç saha, 16 maç · Deportivo Riestra: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu ve istatistikleri →
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu · Apertura - Group A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Estudiantes L.P. | 16 | +12 | 31 |
| 2 | Boca Juniors | 16 | +13 | 30 |
| 3 | Velez Sarsfield | 16 | +6 | 28 |
| 4 | Talleres Cordoba | 16 | +4 | 26 |
| 5 | Independiente | 16 | +4 | 24 |
| 6 | Lanus | 16 | +3 | 24 |
| 7 | San Lorenzo | 16 | 0 | 22 |
| 8 | Union Santa Fe | 16 | +4 | 21 |
| 9 | Instituto Cordoba | 16 | 0 | 21 |
| 10 | Defensa Y Justicia | 16 | -3 | 19 |
| 11 | Gimnasia M. | 16 | -8 | 19 |
| 12 | Platense | 16 | -5 | 16 |
| 13 | Central Cordoba de Santiago | 16 | -10 | 16 |
| 14 | Newells Old Boys | 16 | -12 | 15 |
| 15 | Deportivo Riestra | 16 | -7 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Estudiantes L.P. | 8 | +7 | 16 |
| 2 | Independiente | 8 | +6 | 15 |
| 3 | Velez Sarsfield | 8 | +3 | 15 |
| 4 | Boca Juniors | 8 | +5 | 14 |
| 5 | Union Santa Fe | 8 | +6 | 13 |
| 6 | Lanus | 8 | +4 | 13 |
| 7 | Talleres Cordoba | 7 | +4 | 13 |
| 8 | Instituto Cordoba | 8 | +3 | 13 |
| 9 | Central Cordoba de Santiago | 8 | +1 | 13 |
| 10 | Gimnasia M. | 8 | +1 | 13 |
| 11 | San Lorenzo | 8 | -1 | 11 |
| 12 | Deportivo Riestra | 8 | 0 | 8 |
| 13 | Defensa Y Justicia | 8 | -3 | 8 |
| 14 | Platense | 8 | -4 | 8 |
| 15 | Newells Old Boys | 8 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Boca Juniors | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Estudiantes L.P. | 8 | +5 | 15 |
| 3 | Velez Sarsfield | 8 | +3 | 13 |
| 4 | Talleres Cordoba | 9 | 0 | 13 |
| 5 | San Lorenzo | 8 | +1 | 11 |
| 6 | Defensa Y Justicia | 8 | 0 | 11 |
| 7 | Lanus | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Independiente | 8 | -2 | 9 |
| 9 | Platense | 8 | -1 | 8 |
| 10 | Union Santa Fe | 8 | -2 | 8 |
| 11 | Instituto Cordoba | 8 | -3 | 8 |
| 12 | Newells Old Boys | 8 | -8 | 8 |
| 13 | Gimnasia M. | 8 | -9 | 6 |
| 14 | Deportivo Riestra | 8 | -7 | 3 |
| 15 | Central Cordoba de Santiago | 8 | -11 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga Profesional Argentina'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
