CA Tigre 1-2 Banfield: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CA Tigre 1–2 Banfield (11 Ekim 2026). İlk yarı 1–2.
Maç özeti
CA Tigre – Banfield maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %28 9/32 | %38 6/16 |
| Beraberlik | %38 12/32 | %38 6/16 |
| Mağlubiyet | %34 11/32 | %25 4/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 8/32 | %19 3/16 |
| Beraberlik | %28 9/32 | %19 3/16 |
| Mağlubiyet | %47 15/32 | %63 10/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,06 (34 gol) | 1,00 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,97 (31 gol) | 0,81 (13 gol) |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,09 (35 gol) | 0,94 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (44 gol) | 1,56 (25 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 16/32 | %44 7/16 |
| 1,5 Üst | %59 19/32 | %56 9/16 |
| 2,5 Üst | %34 11/32 | %25 4/16 |
| 3,5 Üst | %19 6/32 | %13 2/16 |
| Gol yememe | %31 10/32 | %38 6/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %59 19/32 | %63 10/16 |
| 1,5 Üst | %72 23/32 | %63 10/16 |
| 2,5 Üst | %47 15/32 | %56 9/16 |
| 3,5 Üst | %25 8/32 | %31 5/16 |
| Gol yememe | %19 6/32 | %13 2/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,7 | 8,5 |
| 7,5 Üst | %71 22/31 | %67 10/15 |
| 8,5 Üst | %52 16/31 | %40 6/15 |
| 9,5 Üst | %32 10/31 | %33 5/15 |
| 10,5 Üst | %26 8/31 | %33 5/15 |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %61 19/31 | %60 9/15 |
| 8,5 Üst | %55 17/31 | %53 8/15 |
| 9,5 Üst | %39 12/31 | %40 6/15 |
| 10,5 Üst | %26 8/31 | %33 5/15 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 5,5 |
| 2,5 Üst | %94 29/31 | %100 15/15 |
| 3,5 Üst | %87 27/31 | %93 14/15 |
| 4,5 Üst | %65 20/31 | %73 11/15 |
| 5,5 Üst | %45 14/31 | %47 7/15 |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %81 25/31 | %80 12/15 |
| 3,5 Üst | %65 20/31 | %60 9/15 |
| 4,5 Üst | %39 12/31 | %33 5/15 |
| 5,5 Üst | %35 11/31 | %33 5/15 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,6 | 7,1 |
| 6,5 Üst | %52 16/31 | %53 8/15 |
| 7,5 Üst | %52 16/31 | %53 8/15 |
| 8,5 Üst | %42 13/31 | %33 5/15 |
| 9,5 Üst | %26 8/31 | %27 4/15 |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %77 24/31 | %80 12/15 |
| 7,5 Üst | %65 20/31 | %73 11/15 |
| 8,5 Üst | %55 17/31 | %67 10/15 |
| 9,5 Üst | %45 14/31 | %60 9/15 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 7/32 | %25 4/16 |
| Berabere | %50 16/32 | %56 9/16 |
| Geride | %28 9/32 | %19 3/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 8/32 | %19 3/16 |
| Berabere | %47 15/32 | %56 9/16 |
| Geride | %28 9/32 | %25 4/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CA Tigre (32 maç)
Banfield (32 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CA Tigre (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 7 | 4 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 9 | 6 |
| 61-75 | 5 | 7 |
| 76-90 | 7 | 5 |
Banfield (28 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 5 |
| 16-30 | 4 | 5 |
| 31-45 | 6 | 5 |
| 46-60 | 7 | 6 |
| 61-75 | 4 | 8 |
| 76-90 | 8 | 6 |
Kartlar
CA Tigre
Sarı 68 · Kırmızı 2 (32 maç · maç başı sarı 2,1)
Banfield
Sarı 73 · Kırmızı 4 (32 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
CA Tigre: iç saha, 15 maç · Banfield: dış saha, 15 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu ve istatistikleri →
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu · Apertura - Group B
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independ. Rivadavia | 16 | +14 | 34 |
| 2 | River Plate | 16 | +10 | 29 |
| 3 | Argentinos JRS | 16 | +4 | 29 |
| 4 | Rosario Central | 16 | +4 | 28 |
| 5 | Belgrano Cordoba | 16 | +4 | 26 |
| 6 | Gimnasia L.P. | 16 | 0 | 26 |
| 7 | Huracan | 16 | +4 | 22 |
| 8 | Racing Club | 16 | +2 | 21 |
| 9 | Barracas Central | 16 | 0 | 21 |
| 10 | Tigre | 16 | +3 | 20 |
| 11 | Sarmiento Junin | 16 | -7 | 19 |
| 12 | Banfield | 16 | -2 | 18 |
| 13 | Atletico Tucuman | 16 | -5 | 14 |
| 14 | Aldosivi | 16 | -13 | 8 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 16 | -19 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Argentinos JRS | 9 | +6 | 21 |
| 2 | Independ. Rivadavia | 9 | +9 | 19 |
| 3 | Sarmiento Junin | 8 | +3 | 16 |
| 4 | River Plate | 8 | +6 | 15 |
| 5 | Belgrano Cordoba | 8 | +6 | 14 |
| 6 | Banfield | 8 | +4 | 14 |
| 7 | Rosario Central | 8 | +3 | 14 |
| 8 | Huracan | 8 | +3 | 13 |
| 9 | Tigre | 8 | +3 | 13 |
| 10 | Gimnasia L.P. | 8 | +1 | 13 |
| 11 | Atletico Tucuman | 8 | +2 | 11 |
| 12 | Barracas Central | 8 | +1 | 11 |
| 13 | Racing Club | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Aldosivi | 8 | -2 | 7 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 8 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independ. Rivadavia | 7 | +5 | 15 |
| 2 | River Plate | 8 | +4 | 14 |
| 3 | Rosario Central | 8 | +1 | 14 |
| 4 | Gimnasia L.P. | 8 | -1 | 13 |
| 5 | Racing Club | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Belgrano Cordoba | 8 | -2 | 12 |
| 7 | Barracas Central | 8 | -1 | 10 |
| 8 | Huracan | 8 | +1 | 9 |
| 9 | Argentinos JRS | 7 | -2 | 8 |
| 10 | Tigre | 8 | 0 | 7 |
| 11 | Banfield | 8 | -6 | 4 |
| 12 | Atletico Tucuman | 8 | -7 | 3 |
| 13 | Sarmiento Junin | 8 | -10 | 3 |
| 14 | Aldosivi | 8 | -11 | 1 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 8 | -13 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga Profesional Argentina'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
