Rubin Kazan 1-0 Fakel: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Rubin Kazan 1–0 Fakel (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 9–7, isabetli şut 3–2, topa sahip olma %43–%57, korner 2–4.
Maç özeti
Rubin Kazan – Fakel maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Eddie Salcedo 38' (Rubin Kazan). xG: Rubin Kazan 1,0 – 0,5 Fakel.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Rubin Kazan: Oleg Kuzmin · Fakel: Aleksey Rebko
Maç akışı
Rubin Kazan üstte · Fakel altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 11' sarı kart: Ilnur Alshin (Fakel)
- 25' sarı kart: Aleksandr Koksharov (Fakel)
- 35' sarı kart: Ugochukwu Iwu (Rubin Kazan)
- 38' gol: Eddie Salcedo (Rubin Kazan)
- 57' sarı kart: Ilya Samoshnikov (Rubin Kazan)
- 58' oyuncu değişikliği: Ulvi Babaev ↔ Nazmi Gripshi (Rubin Kazan)
- 58' oyuncu değişikliği: Ugochukwu Iwu ↔ Bogdan Jočić (Rubin Kazan)
- 61' oyuncu değişikliği: Belajdi Pusi ↔ Maksim Turishchev (Fakel)
- 61' oyuncu değişikliği: Aleksandr Koksharov ↔ Axel Gnapi (Fakel)
- 67' oyuncu değişikliği: Eddie Salcedo ↔ Daniil Motorin (Rubin Kazan)
- 67' oyuncu değişikliği: Ilya Samoshnikov ↔ Ilya Rozhkov (Rubin Kazan)
- 69' oyuncu değişikliği: Ilnur Alshin ↔ Hodaifa El Mhassani (Fakel)
- 69' oyuncu değişikliği: Vyacheslav Yakimov ↔ Ravil Netfullin (Fakel)
- 70' sarı kart: Ignacio Saavedra (Rubin Kazan)
- 78' oyuncu değişikliği: Butta Magomedov ↔ Nikolay Giorgobiani (Fakel)
- 87' sarı kart: Ilya Rozhkov (Rubin Kazan)
- 87' sarı kart: Matvey Bardachev (Fakel)
- 90+3' oyuncu değişikliği: Ignacio Saavedra ↔ Denil Maldonado (Rubin Kazan)
Maç olayları
- Rubin KazanFakel
- Ignacio Saavedra ↔ Denil MaldonadoOyuncu değişikliği90+3'
- Ilya RozhkovSarı kart87'
- 87'Matvey BardachevSarı kart
- 78'Butta Magomedov ↔ Nikolay GiorgobianiOyuncu değişikliği
- Ignacio SaavedraSarı kart70'
- 69'Ilnur Alshin ↔ Hodaifa El MhassaniOyuncu değişikliği
- 69'Vyacheslav Yakimov ↔ Ravil NetfullinOyuncu değişikliği
- Eddie Salcedo ↔ Daniil MotorinOyuncu değişikliği67'
- Ilya Samoshnikov ↔ Ilya RozhkovOyuncu değişikliği67'
- 61'Belajdi Pusi ↔ Maksim TurishchevOyuncu değişikliği
- 61'Aleksandr Koksharov ↔ Axel GnapiOyuncu değişikliği
- Ulvi Babaev ↔ Nazmi GripshiOyuncu değişikliği58'
- Ugochukwu Iwu ↔ Bogdan JočićOyuncu değişikliği58'
- Ilya SamoshnikovSarı kart57'
- Gol Eddie Salcedo 1–038'
- Ugochukwu IwuSarı kart35'
- 25'Aleksandr KoksharovSarı kart
- 11'Ilnur AlshinSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %7 1/14 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %71 10/14 | %83 5/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (14 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,36 düşük | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,29 (18 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasında | 1,29 (9 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,64 (9 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,72 düşük | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (23 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,29 yüksek | 1,67 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14ligde 2.–3. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %29 4/14ligde 16. · lig ortalamasından 26 puan düşük | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14ligde 15. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %50 7/14 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %50 7/14ligde 12. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 7,6 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %21 3/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 8,3 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %21 3/14 | %17 1/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %79 11/14 | %100 6/6 |
| 4,5 Üst | %43 6/14 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,3 | 6,4 |
| 6,5 Üst | %64 9/14 | %43 3/7 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,6 | 6,8 |
| 6,5 Üst | %57 8/14 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %36 5/14 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %21 3/14 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %14 2/14 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Geride | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/14 | %0 0/6 |
| Berabere | %64 9/14 | %67 4/6 |
| Geride | %29 4/14 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Rubin Kazan (14 maç)
Fakel (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Rubin Kazan (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Fakel (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 1 | 5 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Kartlar
Rubin Kazan
Sarı 27 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Fakel
Sarı 29 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:30 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Rubin Kazan: iç saha, 7 maç · Fakel: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Rubin Kazan – Fakel ilk 11'ler
Rubin Kazan · 5-3-2
- 38E. StaverK
- 12A. ArroyoD
- 98N. LobovD
- 5I. VujačićD
- 2E. TeslenkoD
- 71I. SamoshnikovD57' sarı kart 57. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 22V. HodžaO
- 6U. IwuO35' sarı kart 35. dk58' oyundan çıktı 58. dk
- 14I. SaavedraO70' sarı kart 70. dk90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
- 10E. SalcedoF38' gol 38. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 7U. BabaevF58' oyundan çıktı 58. dk
- 23R. BezrukovD
- 11N. GripshiO58' oyuna girdi 58. dk
- 27A. GritsaenkoD
- 8B. JočićO58' oyuna girdi 58. dk
- 70D. KabutovD
- 3D. MaldonadoD90+3' oyuna girdi 90+3. dk
- 59D. N. MotorinF67' oyuna girdi 67. dk
- 25A. NigmatullinK
- 51I. RozhkovD67' oyuna girdi 67. dk87' sarı kart 87. dk
- 99D. ShabanhaxhajF
- 43J. SiweF
- 39Ilya EzhovK
Teknik direktör: Oleg Kuzmin
Fakel · 5-3-2
- 96I. ObukhovK
- 17A. KovalevD
- 20I. YurganovD
- 40ClaytonD
- 53M. BardachevD87' sarı kart 87. dk
- 10I. AlshinD11' sarı kart 11. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 97B. MagomedovO78' oyundan çıktı 78. dk
- 23V. YakimovO69' oyundan çıktı 69. dk
- 8A. BagamaevO
- 19B. PusiF61' oyundan çıktı 61. dk
- 90A. KoksharovF25' sarı kart 25. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 44Y. ZhuravlevD
- 7M. TurishchevF61' oyuna girdi 61. dk
- 18K. SimonovO
- 52R. NetfullinO69' oyuna girdi 69. dk
- 27S. MagkeevD
- 9A. Gnapi DableF61' oyuna girdi 61. dk
- 99N. GiorgobianiO78' oyuna girdi 78. dk
- 1D. FrolkinK
- 22H. El MahasniD69' oyuna girdi 69. dk
- 35V. DorovskikhK
- 25A. BelyaevF
Teknik direktör: Aleksey Rebko
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Rusya · Premier Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Rubin Kazan için son 5 maçın dökümü: 0G 0B 5M, atılan 1, yenilen 12. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 4 maçta gol atamadı. Fakel son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Rubin Kazan 4, Fakel 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Nisan 2025, Rubin Kazan 2-1 Fakel.
- Sıralama
- 11. (12 p) – 16. (6 p)
- Form (son 5)
- MMMMM – BMGGM
- H2H (G-B-M)
- 4-2-1 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %60
- Korner ort. (maç)
- 8,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,89 – 3,02 – 3,56
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Rubin Kazan iç saha 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,50 gol yedi; Fakel dış saha 5 maçta 1,00 attı, 1,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rubin Kazan %67, Fakel %60. İlk yarıyı önde kapatma: Rubin Kazan 1/6, Fakel 0/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Rubin Kazan 3,8, Fakel 2,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,3. Maç başına kart: Rubin Kazan 2,0, Fakel 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,89, 0 – 3,02, 2 – 3,56. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,43, Üst 2,26. Karşılıklı Gol: Var 1,99, Yok 1,57.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %47; KG var ortalaması %63; maç başına toplam korner ortalaması 8,3; son 5 maçta toplam 5 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 28 Ekim 2026 18:13 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Rusya · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zenit | 12 | +14 | 27 |
| 2 | Dinamo Moscow | 12 | +7 | 25 |
| 3 | CSKA Moscow | 12 | +9 | 25 |
| 4 | Krasnodar | 12 | +6 | 23 |
| 5 | Spartak Moscow | 12 | +11 | 23 |
| 6 | Orenburg | 12 | +2 | 16 |
| 7 | Rostov | 12 | -4 | 15 |
| 8 | Krylia Sovetov | 12 | 0 | 15 |
| 9 | Baltika | 12 | +2 | 14 |
| 10 | Dynamo Makhachkala | 12 | -7 | 13 |
| 11 | Rubin | 12 | -6 | 12 |
| 12 | Akron | 12 | -6 | 12 |
| 13 | Lokomotiv | 12 | 0 | 11 |
| 14 | Akhmat Grozny | 12 | -2 | 11 |
| 15 | Rodina Moskva | 12 | -14 | 9 |
| 16 | Fakel | 12 | -12 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CSKA Moscow | 8 | +8 | 18 |
| 2 | Spartak Moscow | 7 | +12 | 16 |
| 3 | Dinamo Moscow | 6 | +8 | 16 |
| 4 | Zenit | 6 | +5 | 12 |
| 5 | Krasnodar | 6 | +2 | 11 |
| 6 | Rostov | 5 | +2 | 10 |
| 7 | Orenburg | 6 | +2 | 9 |
| 8 | Akhmat Grozny | 6 | +2 | 8 |
| 9 | Dynamo Makhachkala | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Akron | 6 | -5 | 7 |
| 11 | Baltika | 6 | -2 | 5 |
| 12 | Rubin | 6 | -3 | 5 |
| 13 | Krylia Sovetov | 6 | -5 | 5 |
| 14 | Lokomotiv | 5 | -1 | 4 |
| 15 | Rodina Moskva | 5 | -5 | 3 |
| 16 | Fakel | 7 | -8 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zenit | 6 | +9 | 15 |
| 2 | Krasnodar | 6 | +4 | 12 |
| 3 | Krylia Sovetov | 6 | +5 | 10 |
| 4 | Baltika | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Dinamo Moscow | 6 | -1 | 9 |
| 6 | Lokomotiv | 7 | +1 | 7 |
| 7 | CSKA Moscow | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Orenburg | 6 | 0 | 7 |
| 9 | Spartak Moscow | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Rubin | 6 | -3 | 7 |
| 11 | Dynamo Makhachkala | 7 | -7 | 6 |
| 12 | Rodina Moskva | 7 | -9 | 6 |
| 13 | Akron | 6 | -1 | 5 |
| 14 | Rostov | 7 | -6 | 5 |
| 15 | Fakel | 5 | -4 | 3 |
| 16 | Akhmat Grozny | 6 | -4 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:13 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
