Dinamo Moskova 2-0 Akhmat Grozny: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Dinamo Moskova 2–0 Akhmat Grozny (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 20–9, isabetli şut 11–1, topa sahip olma %62–%38, korner 3–3.
Maç özeti
Dinamo Moskova – Akhmat Grozny maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Daniil Fomin 2', Konstantin Tyukavin 77' (Dinamo Moskova). xG: Dinamo Moskova 1,9 – 0,6 Akhmat Grozny.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Dinamo Moskova: S. Schwarz · Akhmat Grozny: S. Cherchesov
Maç akışı
Dinamo Moskova üstte · Akhmat Grozny altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 2' gol: Daniil Fomin (Dinamo Moskova)
- 22' sarı kart: Kalidou Sidibe (Akhmat Grozny)
- 56' oyuncu değişikliği: Turpal-Ali Ibishev ↔ Kirill Shchetinin (Akhmat Grozny)
- 63' oyuncu değişikliği: Arthur Gomes ↔ Maximiliano Gutierrez (Dinamo Moskova)
- 63' oyuncu değişikliği: Yaroslav Gladyshev ↔ Josue Casimir (Dinamo Moskova)
- 65' oyuncu değişikliği: Mohamed Konate ↔ Georgiy Melkadze (Akhmat Grozny)
- 76' oyuncu değişikliği: Maksim Samorodov ↔ Erald maksuti (Akhmat Grozny)
- 77' gol: Konstantin Tyukavin (Dinamo Moskova)
- 82' sarı kart: Kirill Shchetinin (Akhmat Grozny)
- 85' oyuncu değişikliği: Konstantin Tyukavin ↔ Ivan Sergeev (Dinamo Moskova)
- 85' oyuncu değişikliği: David Ricardo Loiola da Silva ↔ Maksim Osipenko (Dinamo Moskova)
- 90' sarı kart: Lechi Sadulaev (Akhmat Grozny)
- 90+1' oyuncu değişikliği: Bitello ↔ Anton Miranchuk (Dinamo Moskova)
Maç olayları
- Dinamo MoskovaAkhmat Grozny
- Bitello ↔ Anton MiranchukOyuncu değişikliği90+1'
- 90'Lechi SadulaevSarı kart
- Konstantin Tyukavin ↔ Ivan SergeevOyuncu değişikliği85'
- David Ricardo Loiola da Silva ↔ Maksim OsipenkoOyuncu değişikliği85'
- 82'Kirill ShchetininSarı kart
- Gol Konstantin Tyukavin 2–0Asist: Daniil Fomin77'
- 76'Maksim Samorodov ↔ Erald maksutiOyuncu değişikliği
- 65'Mohamed Konate ↔ Georgiy MelkadzeOyuncu değişikliği
- Arthur Gomes ↔ Maximiliano GutierrezOyuncu değişikliği63'
- Yaroslav Gladyshev ↔ Josue CasimirOyuncu değişikliği63'
- 56'Turpal-Ali Ibishev ↔ Kirill ShchetininOyuncu değişikliği
- 22'Kalidou SidibeSarı kart
- Gol Daniil Fomin 1–02'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %71 10/14 | %86 6/7 |
| Beraberlik | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %21 3/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 3/14 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,64 (23 gol)ligde 4.–5. · lig ortalamasından 0,28 yüksek | 2,00 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,93 (13 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,42 düşük | 0,57 (4 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (16 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasından 0,22 düşük | 0,57 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (19 gol)ligde 10. · lig ortalamasında | 1,43 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14ligde 9.–11. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %64 9/14ligde 4. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14ligde 9.–11. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %36 5/14ligde 15. · lig ortalamasından 19 puan düşük | %14 1/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,2 | 6,7 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 8,5 Üst | %14 2/14 | %0 0/7 |
| 9,5 Üst | %14 2/14 | %0 0/7 |
| 10,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,0 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %36 5/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %29 4/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %21 3/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 10,3 |
| 6,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %71 5/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %57 8/14 | %71 5/7 |
| Geride | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %14 1/7 |
| Geride | %43 6/14 | %71 5/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Dinamo Moskova (14 maç)
Akhmat Grozny (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Dinamo Moskova (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 11 | 3 |
Akhmat Grozny (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 3 | 5 |
| 46-60 | 3 | 0 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
Dinamo Moskova
Sarı 21 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 1,5)
Akhmat Grozny
Sarı 31 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:30 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Dinamo Moskova: iç saha, 7 maç · Akhmat Grozny: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Dinamo Moskova – Akhmat Grozny ilk 11'ler
Dinamo Moskova · 4-2-3-1
- 1K. RasulovK
- 4J. CáceresD
- 6R. FernándezD
- 57David RicardoD85' oyundan çıktı 85. dk
- 8RubensD
- 15D. GlebovO
- 74D. FominO2' gol 2. dk77' asist 77. dk
- 91Y. GladyshevO63' oyundan çıktı 63. dk
- 10BitelloO90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 11Arthur GomesO63' oyundan çıktı 63. dk
- 70K. TyukavinF77' gol 77. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 56L. ZaydenzalD
- 77J. CasimirF63' oyuna girdi 63. dk
- 28M. GutiérrezF63' oyuna girdi 63. dk
- 31I. LeshchukK
- 60T. MarinkinO
- 21A. MiranchukO90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 88V. OkishorO
- 55M. OsipenkoD85' oyuna girdi 85. dk
- 33I. SergeevF85' oyuna girdi 85. dk
- 7D. SkopintsevD
Teknik direktör: S. Schwarz
Akhmat Grozny · 4-2-3-1
- 1V. UlyanovK
- 95A. AdamovD
- 6K. SidibéD22' sarı kart 22. dk
- 5K. CakeD
- 81M. SidorovD
- 11Ismael Silva LimaO
- 4T. IbishevO56' oyundan çıktı 56. dk
- 20M. SamorodovO76' oyundan çıktı 76. dk
- 17Egas CacinturaO
- 7L. SadulaevO90' sarı kart 90. dk
- 13M. KonatéF65' oyundan çıktı 65. dk
- 10K. ShchetininO56' oyuna girdi 56. dk82' sarı kart 82. dk
- 71R. MitsaevK
- 77G. MelkadzeF65' oyuna girdi 65. dk
- 76E. MaksutiF76' oyuna girdi 76. dk
- 54K. KistenevD
- 97A. KasadzhikovF
- 70A. GadzhievO
- 87A. R. ElberdovO
- 8M. BogosavacD
Teknik direktör: S. Cherchesov
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Rusya · Premier Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Dinamo Moskova için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 8, yenilen 7. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Akhmat Grozny için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 3, yenilen 6. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 24 maçta galibiyetler Dinamo Moskova 9 – Akhmat Grozny 7; 8 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Ekim 2026, Dinamo Moskova 1-2 Akhmat Grozny.
- Sıralama
- 2. (25 p) – 14. (11 p)
- Form (son 5)
- MMGGG – BMMMB
- H2H (G-B-M)
- 9-8-7 (24 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %17
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %50
- Korner ort. (maç)
- 8,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,43 – 4,09 – 5,14
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Dinamo Moskova iç saha 6 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,67 gol yedi; Akhmat Grozny dış saha 6 maçta 0,67 attı, 1,33 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dinamo Moskova %67, Akhmat Grozny %50. İlk yarıyı önde kapatma: Dinamo Moskova 1/6, Akhmat Grozny 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Dinamo Moskova 4,5, Akhmat Grozny 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,3. Maç başına kart: Dinamo Moskova 2,2, Akhmat Grozny 2,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,43, 0 – 4,09, 2 – 5,14. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,00, Üst 1,55. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,86.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 8,3; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 28 Ekim 2026 18:13 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Rusya · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zenit | 12 | +14 | 27 |
| 2 | Dinamo Moscow | 12 | +7 | 25 |
| 3 | CSKA Moscow | 12 | +9 | 25 |
| 4 | Krasnodar | 12 | +6 | 23 |
| 5 | Spartak Moscow | 12 | +11 | 23 |
| 6 | Orenburg | 12 | +2 | 16 |
| 7 | Rostov | 12 | -4 | 15 |
| 8 | Krylia Sovetov | 12 | 0 | 15 |
| 9 | Baltika | 12 | +2 | 14 |
| 10 | Dynamo Makhachkala | 12 | -7 | 13 |
| 11 | Rubin | 12 | -6 | 12 |
| 12 | Akron | 12 | -6 | 12 |
| 13 | Lokomotiv | 12 | 0 | 11 |
| 14 | Akhmat Grozny | 12 | -2 | 11 |
| 15 | Rodina Moskva | 12 | -14 | 9 |
| 16 | Fakel | 12 | -12 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CSKA Moscow | 8 | +8 | 18 |
| 2 | Spartak Moscow | 7 | +12 | 16 |
| 3 | Dinamo Moscow | 6 | +8 | 16 |
| 4 | Zenit | 6 | +5 | 12 |
| 5 | Krasnodar | 6 | +2 | 11 |
| 6 | Rostov | 5 | +2 | 10 |
| 7 | Orenburg | 6 | +2 | 9 |
| 8 | Akhmat Grozny | 6 | +2 | 8 |
| 9 | Dynamo Makhachkala | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Akron | 6 | -5 | 7 |
| 11 | Baltika | 6 | -2 | 5 |
| 12 | Rubin | 6 | -3 | 5 |
| 13 | Krylia Sovetov | 6 | -5 | 5 |
| 14 | Lokomotiv | 5 | -1 | 4 |
| 15 | Rodina Moskva | 5 | -5 | 3 |
| 16 | Fakel | 7 | -8 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zenit | 6 | +9 | 15 |
| 2 | Krasnodar | 6 | +4 | 12 |
| 3 | Krylia Sovetov | 6 | +5 | 10 |
| 4 | Baltika | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Dinamo Moscow | 6 | -1 | 9 |
| 6 | Lokomotiv | 7 | +1 | 7 |
| 7 | CSKA Moscow | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Orenburg | 6 | 0 | 7 |
| 9 | Spartak Moscow | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Rubin | 6 | -3 | 7 |
| 11 | Dynamo Makhachkala | 7 | -7 | 6 |
| 12 | Rodina Moskva | 7 | -9 | 6 |
| 13 | Akron | 6 | -1 | 5 |
| 14 | Rostov | 7 | -6 | 5 |
| 15 | Fakel | 5 | -4 | 3 |
| 16 | Akhmat Grozny | 6 | -4 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:13 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar
- 15:15 Rubin Kazan 1–0 Fakel
- 19:45 Rodina Moscow 2–1 Krasnodar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
