RS Gimnastica de Torrelavega 1-5 Alaves II: Maç Sonucu ve İstatistikleri
RS Gimnastica de Torrelavega 1–5 Alaves II (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–4.
Maç özeti
RS Gimnastica de Torrelavega – Alaves II maçı 1-5 sona erdi; ilk yarı 1-4 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
RS Gimnastica de Torrelavega üstte · Alaves II altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 7' gol: I. Alberca (Alaves II)
- 17' gol: I. Hernandez (Alaves II)
- 19' gol: M. Sazatronil (RS Gimnastica de Torrelavega)
- 33' gol: I. Hernandez (Alaves II)
- 41' gol (Alaves II)
- 52' kırmızı kart: A. Gomez (RS Gimnastica de Torrelavega)
- 55' gol: I. Alberca (Alaves II)
Maç olayları
- RS Gimnastica de TorrelavegaAlaves II
- 55'Gol I. Alberca 1–5
- A. GomezKırmızı kart52'
- 41'Gol 1–4
- 33'Gol I. Hernandez 1–3
- Gol M. Sazatronil 1–219'
- 17'Gol I. Hernandez 0–2
- 7'Gol I. Alberca 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %67 6/9 | %75 3/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 6/9 | %100 4/4 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %11 1/9 | %0 0/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,78 (7 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,11 (19 gol) | 2,75 (11 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,56 (23 gol) | 3,50 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (12 gol) | 1,00 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %100 9/9 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %11 1/9 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Berabere | %33 3/9 | %0 0/4 |
| Geride | %44 4/9 | %75 3/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Berabere | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Geride | %22 2/9 | %0 0/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
RS Gimnastica de Torrelavega (9 maç)
Alaves II (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
RS Gimnastica de Torrelavega (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 0 | 3 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 2 | 6 |
Alaves II (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 5 | 4 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 6 | 2 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Kartlar
RS Gimnastica de Torrelavega
Sarı 0 · Kırmızı 3 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Alaves II
Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Gimnástica Torrelavega 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-9). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Deportivo Alavés II son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 13 gol attı, 5 gol yedi.
Gol istatistikleri
Gimnástica Torrelavega bu sezon 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,67 gol yedi; Deportivo Alavés II bu sezon 6 maçta 2,17 attı, 1,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Gimnástica Torrelavega %67, Deportivo Alavés II %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gimnástica Torrelavega %50, Deportivo Alavés II %67. İlk yarıyı önde kapatma: Gimnástica Torrelavega 2/6, Deportivo Alavés II 2/6.
- Sıralama
- 16. (5 p) – 3. (13 p)
- Form (son 5)
- BMBMM – BGGGG
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %67
- iddaa MS 1-0-2
- 3,13 – 2,88 – 1,93
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,13, 0 – 2,88, 2 – 1,93. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,51, Üst 1,92. Karşılıklı Gol: Var 1,71, Yok 1,67.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 22:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Segunda División RFEF · Grup 1 puan durumu · Segunda Rfef: Group 1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sestao River | 9 | +8 | 22 |
| 2 | Deportivo Alavés II | 9 | +11 | 20 |
| 3 | Eibar II | 10 | +10 | 20 |
| 4 | Bergantiños | 9 | +9 | 18 |
| 5 | Amorebieta | 10 | +2 | 16 |
| 6 | Compostela | 9 | +3 | 14 |
| 7 | Basconia | 10 | 0 | 14 |
| 8 | Ourense CF | 9 | 0 | 14 |
| 9 | Real Oviedo II | 9 | -3 | 14 |
| 10 | Portugalete | 9 | 0 | 13 |
| 11 | Gernika | 9 | +6 | 11 |
| 12 | Coruxo | 9 | -4 | 8 |
| 13 | Arosa | 9 | -5 | 8 |
| 14 | Racing Santander II | 9 | -5 | 8 |
| 15 | Marino de Luanco | 9 | -5 | 8 |
| 16 | Atlético Astorga | 10 | -6 | 7 |
| 17 | Llanera | 9 | -9 | 7 |
| 18 | Gimnástica Torrelavega | 9 | -12 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bergantiños | 5 | +7 | 13 |
| 2 | Eibar II | 5 | +6 | 13 |
| 3 | Sestao River | 4 | +5 | 10 |
| 4 | Real Oviedo II | 4 | +3 | 10 |
| 5 | Basconia | 5 | +2 | 9 |
| 6 | Deportivo Alavés II | 5 | +1 | 8 |
| 7 | Atlético Astorga | 5 | +5 | 7 |
| 8 | Compostela | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Ourense CF | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Amorebieta | 5 | 0 | 7 |
| 11 | Llanera | 4 | 0 | 6 |
| 12 | Portugalete | 5 | -1 | 6 |
| 13 | Racing Santander II | 5 | -3 | 6 |
| 14 | Gernika | 5 | +2 | 5 |
| 15 | Arosa | 4 | -4 | 4 |
| 16 | Gimnástica Torrelavega | 4 | -7 | 3 |
| 17 | Coruxo | 4 | -3 | 2 |
| 18 | Marino de Luanco | 4 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Alavés II | 4 | +10 | 12 |
| 2 | Sestao River | 5 | +3 | 12 |
| 3 | Amorebieta | 5 | +2 | 9 |
| 4 | Eibar II | 5 | +4 | 7 |
| 5 | Compostela | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Portugalete | 4 | +1 | 7 |
| 7 | Marino de Luanco | 5 | -1 | 7 |
| 8 | Ourense CF | 4 | -1 | 7 |
| 9 | Gernika | 4 | +4 | 6 |
| 10 | Coruxo | 5 | -1 | 6 |
| 11 | Bergantiños | 4 | +2 | 5 |
| 12 | Basconia | 5 | -2 | 5 |
| 13 | Arosa | 5 | -1 | 4 |
| 14 | Real Oviedo II | 5 | -6 | 4 |
| 15 | Racing Santander II | 4 | -2 | 2 |
| 16 | Gimnástica Torrelavega | 5 | -5 | 2 |
| 17 | Llanera | 5 | -9 | 1 |
| 18 | Atlético Astorga | 5 | -11 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda División RFEF · Grup 1'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
