Arosa SC 4-1 UD Llanera: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Arosa SC 4–1 UD Llanera (18 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.
Maç özeti
Arosa SC – UD Llanera maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: M. Arellano Jimenez 6', J. Maceira 15', D. Morante 79' (pen.), 85' (Arosa SC); D. Gonzalez 60' (UD Llanera).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Arosa SC üstte · UD Llanera altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 6' gol: M. Arellano Jimenez (Arosa SC)
- 15' gol: J. Maceira (Arosa SC)
- 60' gol: D. Gonzalez (UD Llanera)
- 79' gol: D. Morante (Arosa SC)
- 85' gol: D. Morante (Arosa SC)
Maç olayları
- Arosa SCUD Llanera
- Gol D. Morante 4–185'
- Penaltı golü D. Morante 3–1Penaltı79'
- 60'Gol D. Gonzalez 2–1
- Gol J. Maceira 2–015'
- Gol M. Arellano Jimenez 1–06'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %56 5/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 2/9 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %67 6/9 | %80 4/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (15 gol) | 2,00 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,22 (20 gol) | 3,00 (12 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (12 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,33 (21 gol) | 2,60 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %78 7/9 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %78 7/9 | %100 4/4 |
| Gol yememe | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %89 8/9 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %100 9/9 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %89 8/9 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %0 0/9 | %0 0/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Berabere | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Geride | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %0 0/5 |
| Berabere | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Geride | %44 4/9 | %60 3/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Arosa SC (9 maç)
UD Llanera (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Arosa SC (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 0 | 5 |
| 76-90 | 7 | 2 |
UD Llanera (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 5 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 4 | 8 |
Kartlar
Arosa SC
Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
UD Llanera
Sarı 0 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Arosa 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-13). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Llanera son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Arosa 0 – Llanera 1; 1 beraberlik var. Son maç: 6 Şubat 2022, Llanera 3-0 Arosa.
- Sıralama
- 17. (4 p) – 13. (7 p)
- Form (son 5)
- BBMBM – GBGMM
- H2H (G-B-M)
- 0-1-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %83
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %83
- iddaa MS 1-0-2
- 1,99 – 3,14 – 2,73
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Arosa bu sezon 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 2,50 gol yedi; Llanera bu sezon 6 maçta 1,50 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %83, konukta %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Arosa %67, Llanera %83. İlk yarıyı önde kapatma: Arosa 0/6, Llanera 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,99, 0 – 3,14, 2 – 2,73. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,81, Üst 1,57. Karşılıklı Gol: Var 1,47, Yok 1,98.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %83; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 23 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 22:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Segunda División RFEF · Grup 1 puan durumu · Segunda Rfef: Group 1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sestao River | 9 | +8 | 22 |
| 2 | Deportivo Alavés II | 9 | +11 | 20 |
| 3 | Eibar II | 10 | +10 | 20 |
| 4 | Bergantiños | 9 | +9 | 18 |
| 5 | Amorebieta | 10 | +2 | 16 |
| 6 | Compostela | 9 | +3 | 14 |
| 7 | Basconia | 10 | 0 | 14 |
| 8 | Ourense CF | 9 | 0 | 14 |
| 9 | Real Oviedo II | 9 | -3 | 14 |
| 10 | Portugalete | 9 | 0 | 13 |
| 11 | Gernika | 9 | +6 | 11 |
| 12 | Coruxo | 9 | -4 | 8 |
| 13 | Arosa | 9 | -5 | 8 |
| 14 | Racing Santander II | 9 | -5 | 8 |
| 15 | Marino de Luanco | 9 | -5 | 8 |
| 16 | Atlético Astorga | 10 | -6 | 7 |
| 17 | Llanera | 9 | -9 | 7 |
| 18 | Gimnástica Torrelavega | 9 | -12 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bergantiños | 5 | +7 | 13 |
| 2 | Eibar II | 5 | +6 | 13 |
| 3 | Sestao River | 4 | +5 | 10 |
| 4 | Real Oviedo II | 4 | +3 | 10 |
| 5 | Basconia | 5 | +2 | 9 |
| 6 | Deportivo Alavés II | 5 | +1 | 8 |
| 7 | Atlético Astorga | 5 | +5 | 7 |
| 8 | Compostela | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Ourense CF | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Amorebieta | 5 | 0 | 7 |
| 11 | Llanera | 4 | 0 | 6 |
| 12 | Portugalete | 5 | -1 | 6 |
| 13 | Racing Santander II | 5 | -3 | 6 |
| 14 | Gernika | 5 | +2 | 5 |
| 15 | Arosa | 4 | -4 | 4 |
| 16 | Gimnástica Torrelavega | 4 | -7 | 3 |
| 17 | Coruxo | 4 | -3 | 2 |
| 18 | Marino de Luanco | 4 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Alavés II | 4 | +10 | 12 |
| 2 | Sestao River | 5 | +3 | 12 |
| 3 | Amorebieta | 5 | +2 | 9 |
| 4 | Eibar II | 5 | +4 | 7 |
| 5 | Compostela | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Portugalete | 4 | +1 | 7 |
| 7 | Marino de Luanco | 5 | -1 | 7 |
| 8 | Ourense CF | 4 | -1 | 7 |
| 9 | Gernika | 4 | +4 | 6 |
| 10 | Coruxo | 5 | -1 | 6 |
| 11 | Bergantiños | 4 | +2 | 5 |
| 12 | Basconia | 5 | -2 | 5 |
| 13 | Arosa | 5 | -1 | 4 |
| 14 | Real Oviedo II | 5 | -6 | 4 |
| 15 | Racing Santander II | 4 | -2 | 2 |
| 16 | Gimnástica Torrelavega | 5 | -5 | 2 |
| 17 | Llanera | 5 | -9 | 1 |
| 18 | Atlético Astorga | 5 | -11 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda División RFEF · Grup 1'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
