Rusya · 1. Lig · 17. hafta

Rotor – Leningradets

Başlamasına 9 sa 56 dk Başlamadı

Rotor – Leningradets: 8 Kasım 16:00, Rusya · 1. Lig, 17. hafta. Bu sezon Rotor evinde 8 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet; Leningradets deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 5 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %33; maç başına toplam korner ortalaması 10,0; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 8 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Volgograd Arena, Volgograd

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiRotorLeningradets
Lig sırası11. · 20 puan13. · 17 puan
Form (son 5)GBMBBGMBGB
Gol (attığı – yediği, ort.)1,50 – 0,750,43 – 2,29
2,5 Üst biten%38%43
Karşılıklı gol%38%29
Gol yemediği%38%14
Aralarında (G-B-M)0-1-0 (1 maç, Rotor bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Rotor iç sahada (8 maç), Leningradets deplasmanda (7 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Rotor iç sahada (8 maç) · Leningradets deplasmanda (7 maç), bu sezon

1,50 Gol atma maç başı 0,43
0,75 Gol yeme maç başı 2,29
%38 Gol yememe maçların %14
%38 KG Var maçların %29
%38 2.5 Üst maçların %43

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Rotor Volgograd iç sahada 8 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Leningradets deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
  • Leningradets, deplasman maçlarında 7 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%14).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Rotor

11. sıra · 20 puan · 16 maç · averaj +5

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMBB

  1. 01.11 Rotor 0–0 FC UFA B
  2. 23.10 Torpedo Moskva 1–1 Rotor B
  3. 16.10 Rotor 0–1 FC Sochi M
  4. 10.10 Rotor 2–2 Volga Ulyanovsk B
  5. 17.09 Tekstilshchik 0–2 Rotor G
Deplasman

Leningradets

13. sıra · 17 puan · 16 maç · averaj -11

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBGB

  1. 04.11 Leningradets 1–1 Ska-khabarovsk B
  2. 31.10 Leningradets 3–0 Enisey G
  3. 25.10 FK Neftekhimik 1–1 Leningradets B
  4. 17.10 Spartak Kostroma 2–0 Leningradets M
  5. 14.10 Leningradets 2–0 Luki-Energiya G

Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Rotor 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-4). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Leningradets son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Rotor 0, Leningradets 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 28 Ocak 2024, Leningradets 2-2 Rotor.

Gol istatistikleri

Rotor iç saha 8 maçta maç başına 1,50 gol attı, 0,75 gol yedi; Leningradets dış saha 7 maçta 0,43 attı, 2,29 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Rotor %38, Leningradets %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rotor %38, Leningradets %29. İlk yarıyı önde kapatma: Rotor 3/8, Leningradets 0/7.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Rotor 5,0, Leningradets 2,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,0. Maç başına kart: Rotor 2,2, Leningradets 1,8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,33, 0 – 3,77, 2 – 5,54. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,66, Üst 1,68. Karşılıklı Gol: Var 1,83, Yok 1,55.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %33; maç başına toplam korner ortalaması 10,0; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 8 gol yediler.

Sıralama
11. (20 p) – 13. (17 p)
Form (son 5)
BBMBG – BGBMG
H2H (G-B-M)
0-1-0 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%38 – %43
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%38 – %29
Korner ort. (maç)
10,0
iddaa MS 1-0-2
1,33 – 3,77 – 5,54

Veri: 8 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Rotor
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%31 5/16%38 3/8
Beraberlik%31 5/16%38 3/8
Mağlubiyet%38 6/16%25 2/8
Leningradets
Toplam (16)Dış saha (7)
Galibiyet%25 4/16%14 1/7
Beraberlik%31 5/16%14 1/7
Mağlubiyet%44 7/16%71 5/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Rotor
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,44 (23 gol)1,50 (12 gol)
Yediği gol / maç1,12 (18 gol)0,75 (6 gol)
Leningradets
Toplam (16)Dış saha (7)
Attığı gol / maç0,94 (15 gol)0,43 (3 gol)
Yediği gol / maç1,62 (26 gol)2,29 (16 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Rotor
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%50 8/16%38 3/8
1,5 Üst%69 11/16%50 4/8
2,5 Üst%44 7/16%38 3/8
3,5 Üst%31 5/16%38 3/8
Gol yememe%31 5/16%38 3/8
Leningradets
Toplam (16)Dış saha (7)
KG Var%44 7/16%29 2/7
1,5 Üst%75 12/16%86 6/7
2,5 Üst%50 8/16%43 3/7
3,5 Üst%25 4/16%14 1/7
Gol yememe%25 4/16%14 1/7

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Rotor
Toplam (7)İç saha (4)
Maçta toplam korner (ort.)8,39,0
7,5 Üst%71 5/7%75 3/4
8,5 Üst%29 2/7%50 2/4
9,5 Üst%29 2/7%50 2/4
10,5 Üst%14 1/7%25 1/4
Leningradets
Toplam (10)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)10,611,0
7,5 Üst%80 8/10%80 4/5
8,5 Üst%80 8/10%80 4/5
9,5 Üst%60 6/10%40 2/5
10,5 Üst%40 4/10%40 2/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Rotor
Toplam (7)İç saha (4)
Maç başı kart4,94,3
2,5 Üst%71 5/7%75 3/4
3,5 Üst%57 4/7%50 2/4
4,5 Üst%57 4/7%50 2/4
5,5 Üst%29 2/7%25 1/4
Leningradets
Toplam (10)Dış saha (5)
Maç başı kart3,53,2
2,5 Üst%80 8/10%60 3/5
3,5 Üst%50 5/10%40 2/5
4,5 Üst%30 3/10%40 2/5
5,5 Üst%10 1/10%20 1/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Rotor
Toplam (7)İç saha (4)
Maç başı isabetli şut6,76,3
6,5 Üst%71 5/7%75 3/4
7,5 Üst%57 4/7%50 2/4
8,5 Üst%14 1/7%0 0/4
9,5 Üst%14 1/7%0 0/4
Leningradets
Toplam (10)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut5,55,2
6,5 Üst%30 3/10%20 1/5
7,5 Üst%20 2/10%20 1/5
8,5 Üst%10 1/10%0 0/5
9,5 Üst%0 0/10%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Rotor
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%38 6/16%38 3/8
Berabere%31 5/16%38 3/8
Geride%31 5/16%25 2/8
Leningradets
Toplam (16)Dış saha (7)
Önde%19 3/16%0 0/7
Berabere%50 8/16%57 4/7
Geride%31 5/16%43 3/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Rotor (16 maç)

1/141/X11/21X/11X/X2X/222/102/X22/23

Leningradets (16 maç)

1/121/X11/20X/12X/X4X/222/102/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Rotor (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 2 0
31-45 6 6
46-60 3 3
61-75 2 1
76-90 5 4

Leningradets (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 2 3
31-45 1 1
46-60 4 7
61-75 2 4
76-90 3 5

Kartlar

Rotor

Sarı 39 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 2,4)

Leningradets

Sarı 28 · Kırmızı 3 (16 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 148 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Rotor: iç saha, 4 maç · Leningradets: dış saha, 5 maç

RotorLeningradets
%57,8Topa sahip olma%44,6
9,3Toplam şut4,3
4,0İsabetli şut1,6
0,0Ceza sahası içi şut0,0
5,0Korner2,8
0,0Kurtarış0,0
0,0Ofsayt0,0
2,3Sarı kart1,8
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

5,5Rakibin şutu7,8
2,3Rakibin isabetli şutu3,6
4,0Rakibin korneri8,2

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Rusya · 1. Lig puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Nizhny Novgorod 161411 4815 +3343 GGGGG
2Torpedo Moskva 17953 2913 +1632 GGBBG
3FC Sochi 161024 2617 +932 BGGGM
4Ural 16943 2711 +1631 GMMGG
5Spartak Kostroma 16844 2216 +628 MMGMB
6Veles 17845 2120 +128 MGBMB
7Shinnik Yaroslavl 17683 2218 +426 GBGMG
8FC UFA 17575 1917 +222 MGMBM
9Volga Ulyanovsk 17647 2223 -122 GBGGB
10Chelyabinsk 17638 2327 -421 GMMGG
11Rotor Volgograd 16556 2318 +520 GBMBB
12Arsenal Tula 17548 2035 -1519 GMGMM
13Leningradets 16457 1526 -1117 GMMBG
14KAMAZ 16358 2028 -814 GBGMB
15Enisey 16358 1633 -1714 BMMMM
16Ska-khabarovsk 16349 2028 -813 BBMGG
17FK Neftekhimik 174112 1125 -1413 MMBMM
18Tekstilshchik 16259 1226 -1411 MMGMB
#TakımOGBMAYAVP
1Nizhny Novgorod 8710 337 +2622
2Shinnik Yaroslavl 10451 1510 +517
3Veles 9522 1410 +417
4Arsenal Tula 9522 1714 +317
5FC UFA 9441 136 +716
6Spartak Kostroma 7421 116 +514
7FC Sochi 8413 107 +313
8Leningradets 9342 1210 +213
9Ural 7403 125 +712
10Rotor Volgograd 8332 126 +612
11Torpedo Moskva 8332 128 +412
12Volga Ulyanovsk 9315 910 -110
13Chelyabinsk 8314 1013 -310
14Enisey 7232 108 +29
15Ska-khabarovsk 7214 1013 -37
16KAMAZ 8125 813 -55
17Tekstilshchik 8125 716 -95
18FK Neftekhimik 9117 514 -94
#TakımOGBMAYAVP
1Nizhny Novgorod 8701 158 +721
2Torpedo Moskva 9621 175 +1220
3Ural 9540 156 +919
4FC Sochi 8611 1610 +619
5Spartak Kostroma 9423 1110 +114
6Volga Ulyanovsk 8332 1313 012
7Chelyabinsk 9324 1314 -111
8Veles 8323 710 -311
9Shinnik Yaroslavl 7232 78 -19
10KAMAZ 8233 1215 -39
11FK Neftekhimik 8305 611 -59
12Rotor Volgograd 8224 1112 -18
13Ska-khabarovsk 9135 1015 -56
14FC UFA 8134 611 -56
15Tekstilshchik 8134 510 -56
16Enisey 9126 625 -195
17Leningradets 7115 316 -134
18Arsenal Tula 8026 321 -182

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Rotor1,33
X · Beraberlik3,77
2 · Leningradets5,54

2,5 Alt / Üst

Alt1,66
Üst1,68

Karşılıklı gol

Var1,83
Yok1,55
Tüm marketler (12)

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt1,79Üst1,57

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,29Üst2,40

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,0903,1022,22

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,39Yok–

1. Yarı Sonucu

11,8102,1225,84

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,20Üst2,77

2. Yarı Sonucu

11,6802,4525,14

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,96Üst1,46

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,080 ve 22,09

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,350 ve 21,51

Tek / Çift

Tek1,68Çift1,66

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,91Üst1,49