River Plate 1-0 Racing Club: Maç Sonucu ve İstatistikleri
River Plate 1–0 Racing Club (26 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 12–9, isabetli şut 5–3, topa sahip olma %45–%55, korner 5–5.
Maç özeti
River Plate – Racing Club maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Lautaro Rivero 33' (River Plate). xG: River Plate 1,6 – 0,5 Racing Club.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- River Plate: Leonardo Ponzio · Racing Club: S. Romero
Maç akışı
River Plate üstte · Racing Club altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 17' oyuncu değişikliği: Anibal Ismael Moreno ↔ Lucas Silva (River Plate)
- 33' gol: Lautaro Rivero (River Plate)
- 40' sarı kart: Matías Zaracho (Racing Club)
- 42' sarı kart: Ezequiel Cannavo (Racing Club)
- 58' oyuncu değişikliği: Tomás Ezequiel Galván ↔ Lautaro Pereyra (River Plate)
- 58' oyuncu değişikliği: Lucas Beltran ↔ Juan Cruz Meza (River Plate)
- 59' sarı kart: Alejandro Joaquín Tello (Racing Club)
- 66' sarı kart: Tomás Conechny (Racing Club)
- 68' oyuncu değişikliği: Alejandro Joaquín Tello ↔ Lautaro Diaz (Racing Club)
- 68' oyuncu değişikliği: Matías Kranevitter ↔ Leonel Pérez (Racing Club)
- 83' oyuncu değişikliği: Matías Zaracho ↔ Adrián Fernández (Racing Club)
- 83' oyuncu değişikliği: Tomás Conechny ↔ Duván Vergara (Racing Club)
- 87' oyuncu değişikliği: Gastón Lódico ↔ Francisco Fraga (Racing Club)
- 88' sarı kart: Lucas Silva (River Plate)
- 90+3' oyuncu değişikliği: Thiago Almada ↔ Rafael Borré (River Plate)
Maç olayları
- River PlateRacing Club
- Thiago Almada ↔ Rafael BorréOyuncu değişikliği90+3'
- Lucas SilvaSarı kart88'
- 87'Gastón Lódico ↔ Francisco FragaOyuncu değişikliği
- 83'Matías Zaracho ↔ Adrián FernándezOyuncu değişikliği
- 83'Tomás Conechny ↔ Duván VergaraOyuncu değişikliği
- 68'Alejandro Joaquín Tello ↔ Lautaro DiazOyuncu değişikliği
- 68'Matías Kranevitter ↔ Leonel PérezOyuncu değişikliği
- 66'Tomás ConechnySarı kart
- 59'Alejandro Joaquín TelloSarı kart
- Tomás Ezequiel Galván ↔ Lautaro PereyraOyuncu değişikliği58'
- Lucas Beltran ↔ Juan Cruz MezaOyuncu değişikliği58'
- Ángel CorreaVAR: gol iptal45+4'
- 42'Ezequiel CannavoSarı kart
- 40'Matías ZarachoSarı kart
- Gol Lautaro Rivero 1–0Asist: Ángel Correa33'
- Anibal Ismael Moreno ↔ Lucas SilvaOyuncu değişikliği17'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (36) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 19/36 | %55 11/20 |
| Beraberlik | %14 5/36 | %10 2/20 |
| Mağlubiyet | %33 12/36 | %35 7/20 |
| Toplam (34) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 10/34 | %28 5/18 |
| Beraberlik | %29 10/34 | %28 5/18 |
| Mağlubiyet | %41 14/34 | %44 8/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (36) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,36 (49 gol) | 1,50 (30 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,83 (30 gol) | 0,95 (19 gol) |
| Toplam (34) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,03 (35 gol) | 0,94 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (40 gol) | 1,11 (20 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 13/36 | %40 8/20 |
| 1,5 Üst | %61 22/36 | %65 13/20 |
| 2,5 Üst | %33 12/36 | %40 8/20 |
| 3,5 Üst | %19 7/36 | %30 6/20 |
| Gol yememe | %39 14/36 | %40 8/20 |
| Toplam (34) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %59 20/34 | %50 9/18 |
| 1,5 Üst | %76 26/34 | %67 12/18 |
| 2,5 Üst | %44 15/34 | %44 8/18 |
| 3,5 Üst | %12 4/34 | %11 2/18 |
| Gol yememe | %24 8/34 | %33 6/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 8,6 |
| 7,5 Üst | %67 24/36 | %65 13/20 |
| 8,5 Üst | %58 21/36 | %55 11/20 |
| 9,5 Üst | %39 14/36 | %30 6/20 |
| 10,5 Üst | %31 11/36 | %20 4/20 |
| Toplam (34) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,4 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %56 19/34 | %78 14/18 |
| 8,5 Üst | %47 16/34 | %61 11/18 |
| 9,5 Üst | %35 12/34 | %50 9/18 |
| 10,5 Üst | %24 8/34 | %33 6/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 5,6 |
| 2,5 Üst | %94 34/36 | %95 19/20 |
| 3,5 Üst | %81 29/36 | %85 17/20 |
| 4,5 Üst | %58 21/36 | %60 12/20 |
| 5,5 Üst | %36 13/36 | %40 8/20 |
| Toplam (34) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 5,9 |
| 2,5 Üst | %100 34/34 | %100 18/18 |
| 3,5 Üst | %91 31/34 | %94 17/18 |
| 4,5 Üst | %74 25/34 | %83 15/18 |
| 5,5 Üst | %41 14/34 | %50 9/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %72 26/36 | %80 16/20 |
| 7,5 Üst | %64 23/36 | %70 14/20 |
| 8,5 Üst | %44 16/36 | %45 9/20 |
| 9,5 Üst | %31 11/36 | %35 7/20 |
| Toplam (34) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %68 23/34 | %72 13/18 |
| 7,5 Üst | %56 19/34 | %61 11/18 |
| 8,5 Üst | %35 12/34 | %39 7/18 |
| 9,5 Üst | %32 11/34 | %33 6/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Önde | %39 14/36 | %50 10/20 |
| Berabere | %31 11/36 | %15 3/20 |
| Geride | %31 11/36 | %35 7/20 |
| Toplam (34) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 8/34 | %28 5/18 |
| Berabere | %44 15/34 | %44 8/18 |
| Geride | %32 11/34 | %28 5/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
River Plate (36 maç)
Racing Club (34 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
River Plate (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 5 | 6 |
| 31-45 | 11 | 4 |
| 46-60 | 8 | 1 |
| 61-75 | 8 | 4 |
| 76-90 | 12 | 7 |
Racing Club (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 9 | 8 |
| 31-45 | 5 | 9 |
| 46-60 | 4 | 6 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 9 | 12 |
Kartlar
River Plate
Sarı 78 · Kırmızı 5 (36 maç · maç başı sarı 2,2)
Racing Club
Sarı 105 · Kırmızı 8 (34 maç · maç başı sarı 3,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
River Plate: iç saha, 20 maç · Racing Club: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
River Plate – Racing Club ilk 11'ler
River Plate · 4-3-1-2
- 41S. BeltránK
- 29G. MontielD
- 30N. OtamendiD
- 13L. RiveroD33' gol 33. dk
- 3F. OrtegaD
- 50T. AndradaO
- 6A. MorenoO17' oyundan çıktı 17. dk
- 26T. GalvánO58' oyundan çıktı 58. dk
- 23T. AlmadaO90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
- 10Á. CorreaF33' asist 33. dk
- 18L. BeltránF58' oyundan çıktı 58. dk
- 19R. BorréF90+3' oyuna girdi 90+3. dk
- 8M. ArambarriO
- 33E. CenturiónK
- 9S. DriussiF
- 27Santiago Joaquín EspíndolaO
- 20G. GonzálezD
- 31F. GonzálezD
- 43V. LuceroO
- 24J. MezaO58' oyuna girdi 58. dk
- 25L. PereyraF58' oyuna girdi 58. dk
- 2T. PalacioD
- 44L. SilvaO17' oyuna girdi 17. dk88' sarı kart 88. dk
Teknik direktör: Leonardo Ponzio
Racing Club · 4-3-1-2
- 25F. CambesesK
- 4E. CannavoD42' sarı kart 42. dk
- 38M. MartinezD
- 43G. EscuderoD
- 19I. RodríguezD
- 46A. TelloO59' sarı kart 59. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 5M. KranevitterO68' oyundan çıktı 68. dk
- 20G. LodicoO87' oyundan çıktı 87. dk
- 11M. ZarachoO40' sarı kart 40. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 9A. MartínezF
- 17T. ConechnyF66' sarı kart 66. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 32L. DíazF68' oyuna girdi 68. dk
- 23N. ColomboD
- 24A. FernándezO83' oyuna girdi 83. dk
- 40F. FragaF87' oyuna girdi 87. dk
- 16D. OrtegozaO
- 2M. PérezD
- 33L. PérezO68' oyuna girdi 68. dk
- 30M. TagliamonteK
- 22E. TorresF
- 7D. VergaraF83' oyuna girdi 83. dk
- 42Galo VolpeF
- 14J. BarinagaD
Teknik direktör: S. Romero
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
River Plate son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 4 gol yedi. Racing Club son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 8 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 14 kez karşılaştı: River Plate 9, Racing Club 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Nisan 2026, Racing Club 0-2 River Plate.
- Sıralama
- 2. (29 p) – 8. (21 p)
- Form (son 5)
- GBGMG – BMGMG
- H2H (G-B-M)
- 9-2-3 (14 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %42 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %42 – %56
- Korner ort. (maç)
- 9,0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,39 – 3,91 – 6,11
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
River Plate iç saha 19 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,00 gol yedi; Racing Club dış saha 16 maçta 1,06 attı, 1,06 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: River Plate %42, Racing Club %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: River Plate %42, Racing Club %56. İlk yarıyı önde kapatma: River Plate 9/19, Racing Club 5/16.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): River Plate 6,3, Racing Club 4,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,0. Maç başına kart: River Plate 2,1, Racing Club 4,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,39, 0 – 3,91, 2 – 6,11. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,71, Üst 1,80. Karşılıklı Gol: Var 1,95, Yok 1,59.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %46; KG var ortalaması %49; maç başına toplam korner ortalaması 9,0; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 26 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu · Apertura - Group B
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independ. Rivadavia | 16 | +14 | 34 |
| 2 | River Plate | 16 | +10 | 29 |
| 3 | Argentinos JRS | 16 | +4 | 29 |
| 4 | Rosario Central | 16 | +4 | 28 |
| 5 | Belgrano Cordoba | 16 | +4 | 26 |
| 6 | Gimnasia L.P. | 16 | 0 | 26 |
| 7 | Huracan | 16 | +4 | 22 |
| 8 | Racing Club | 16 | +2 | 21 |
| 9 | Barracas Central | 16 | 0 | 21 |
| 10 | Tigre | 16 | +3 | 20 |
| 11 | Sarmiento Junin | 16 | -7 | 19 |
| 12 | Banfield | 16 | -2 | 18 |
| 13 | Atletico Tucuman | 16 | -5 | 14 |
| 14 | Aldosivi | 16 | -13 | 8 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 16 | -19 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Argentinos JRS | 9 | +6 | 21 |
| 2 | Independ. Rivadavia | 9 | +9 | 19 |
| 3 | Sarmiento Junin | 8 | +3 | 16 |
| 4 | River Plate | 8 | +6 | 15 |
| 5 | Belgrano Cordoba | 8 | +6 | 14 |
| 6 | Banfield | 8 | +4 | 14 |
| 7 | Rosario Central | 8 | +3 | 14 |
| 8 | Huracan | 8 | +3 | 13 |
| 9 | Tigre | 8 | +3 | 13 |
| 10 | Gimnasia L.P. | 8 | +1 | 13 |
| 11 | Atletico Tucuman | 8 | +2 | 11 |
| 12 | Barracas Central | 8 | +1 | 11 |
| 13 | Racing Club | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Aldosivi | 8 | -2 | 7 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 8 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independ. Rivadavia | 7 | +5 | 15 |
| 2 | River Plate | 8 | +4 | 14 |
| 3 | Rosario Central | 8 | +1 | 14 |
| 4 | Gimnasia L.P. | 8 | -1 | 13 |
| 5 | Racing Club | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Belgrano Cordoba | 8 | -2 | 12 |
| 7 | Barracas Central | 8 | -1 | 10 |
| 8 | Huracan | 8 | +1 | 9 |
| 9 | Argentinos JRS | 7 | -2 | 8 |
| 10 | Tigre | 8 | 0 | 7 |
| 11 | Banfield | 8 | -6 | 4 |
| 12 | Atletico Tucuman | 8 | -7 | 3 |
| 13 | Sarmiento Junin | 8 | -10 | 3 |
| 14 | Aldosivi | 8 | -11 | 1 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 8 | -13 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga Profesional Argentina'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
