Barracas 2-1 Estudiantes Río Cuarto: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Barracas 2–1 Estudiantes Río Cuarto (26 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 21–9, isabetli şut 12–3, topa sahip olma %66–%34, korner 12–2.
Maç özeti
Barracas – Estudiantes Río Cuarto maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Enzo Taborda 66', Rafael Barrios 74' (Barracas); Ibrahim Hesar 44' (Estudiantes Río Cuarto). xG: Barracas 1,3 – 0,7 Estudiantes Río Cuarto.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Barracas: D. Ayude · Estudiantes Río Cuarto: R. Forestello
Maç akışı
Barracas üstte · Estudiantes Río Cuarto altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 17' oyuncu değişikliği: Matias Valenti ↔ Agustín Quiroga (Estudiantes Río Cuarto)
- 18' sarı kart: Agustín Quiroga (Estudiantes Río Cuarto)
- 27' oyuncu değişikliği: Mauro Valiente ↔ Martín Garnerone (Estudiantes Río Cuarto)
- 44' gol: Ibrahim Hesar (Estudiantes Río Cuarto)
- 45' oyuncu değişikliği: Rodrigo Bogarin ↔ Tomás Porra (Barracas)
- 64' oyuncu değişikliği: Esteban Rolón ↔ Gonzalo Maroni (Barracas)
- 64' oyuncu değişikliği: Elías Pereyra ↔ Rodrigo Insua (Barracas)
- 66' gol: Enzo Taborda (Barracas)
- 67' kırmızı kart: Gonzalo Maffini (Estudiantes Río Cuarto)
- 73' oyuncu değişikliği: Yonatthan Rak ↔ Nicolás Capraro (Barracas)
- 74' gol: Rafael Barrios (Barracas)
- 82' oyuncu değişikliği: Tomás González ↔ Juan Garro (Estudiantes Río Cuarto)
- 82' oyuncu değişikliği: Facundo Cobos ↔ Siro Rosané (Estudiantes Río Cuarto)
- 86' oyuncu değişikliği: Enzo Taborda ↔ Dardo Miloc (Barracas)
Maç olayları
- BarracasEstudiantes Río Cuarto
- Enzo Taborda ↔ Dardo MilocOyuncu değişikliği86'
- 82'Tomás González ↔ Juan GarroOyuncu değişikliği
- 82'Facundo Cobos ↔ Siro RosanéOyuncu değişikliği
- Gol Rafael Barrios 2–1Asist: Gastón Campi74'
- Yonatthan Rak ↔ Nicolás CapraroOyuncu değişikliği73'
- 67'Gonzalo MaffiniKırmızı kart
- Gol Enzo Taborda 1–1Asist: Tomás Porra66'
- Esteban Rolón ↔ Gonzalo MaroniOyuncu değişikliği64'
- Elías Pereyra ↔ Rodrigo InsuaOyuncu değişikliği64'
- Rodrigo Bogarin ↔ Tomás PorraOyuncu değişikliği45'
- 44'Gol Ibrahim Hesar 0–1
- 27'Mauro Valiente ↔ Martín GarneroneOyuncu değişikliği
- 18'Agustín QuirogaSarı kart
- 17'Matias Valenti ↔ Agustín QuirogaOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 12/32 | %44 7/16 |
| Beraberlik | %34 11/32 | %19 3/16 |
| Mağlubiyet | %28 9/32 | %38 6/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %9 3/32 | %0 0/16 |
| Beraberlik | %16 5/32 | %13 2/16 |
| Mağlubiyet | %75 24/32 | %88 14/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (32 gol) | 1,06 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,88 (28 gol) | 0,81 (13 gol) |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,47 (15 gol) | 0,38 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,47 (47 gol) | 1,81 (29 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 15/32 | %44 7/16 |
| 1,5 Üst | %63 20/32 | %63 10/16 |
| 2,5 Üst | %31 10/32 | %38 6/16 |
| 3,5 Üst | %6 2/32 | %0 0/16 |
| Gol yememe | %34 11/32 | %38 6/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %34 11/32 | %38 6/16 |
| 1,5 Üst | %66 21/32 | %75 12/16 |
| 2,5 Üst | %38 12/32 | %44 7/16 |
| 3,5 Üst | %3 1/32 | %6 1/16 |
| Gol yememe | %19 6/32 | %6 1/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,5 | 7,9 |
| 7,5 Üst | %53 17/32 | %63 10/16 |
| 8,5 Üst | %28 9/32 | %44 7/16 |
| 9,5 Üst | %19 6/32 | %25 4/16 |
| 10,5 Üst | %19 6/32 | %25 4/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 9,9 |
| 7,5 Üst | %68 21/31 | %67 10/15 |
| 8,5 Üst | %65 20/31 | %67 10/15 |
| 9,5 Üst | %52 16/31 | %53 8/15 |
| 10,5 Üst | %39 12/31 | %40 6/15 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %84 27/32 | %75 12/16 |
| 3,5 Üst | %59 19/32 | %50 8/16 |
| 4,5 Üst | %38 12/32 | %38 6/16 |
| 5,5 Üst | %22 7/32 | %25 4/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %81 25/31 | %80 12/15 |
| 3,5 Üst | %74 23/31 | %80 12/15 |
| 4,5 Üst | %39 12/31 | %47 7/15 |
| 5,5 Üst | %23 7/31 | %20 3/15 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 7,9 |
| 6,5 Üst | %59 19/32 | %50 8/16 |
| 7,5 Üst | %56 18/32 | %50 8/16 |
| 8,5 Üst | %38 12/32 | %31 5/16 |
| 9,5 Üst | %31 10/32 | %25 4/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,9 | 7,9 |
| 6,5 Üst | %52 16/31 | %67 10/15 |
| 7,5 Üst | %42 13/31 | %53 8/15 |
| 8,5 Üst | %32 10/31 | %40 6/15 |
| 9,5 Üst | %13 4/31 | %27 4/15 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 10/32 | %38 6/16 |
| Berabere | %34 11/32 | %25 4/16 |
| Geride | %34 11/32 | %38 6/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %9 3/32 | %13 2/16 |
| Berabere | %50 16/32 | %44 7/16 |
| Geride | %41 13/32 | %44 7/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Barracas (32 maç)
Estudiantes Río Cuarto (32 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Barracas (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 3 | 5 |
| 31-45 | 6 | 6 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 7 | 0 |
| 76-90 | 8 | 7 |
Estudiantes Río Cuarto (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 6 |
| 16-30 | 1 | 5 |
| 31-45 | 3 | 6 |
| 46-60 | 2 | 5 |
| 61-75 | 2 | 8 |
| 76-90 | 5 | 12 |
Kartlar
Barracas
Sarı 70 · Kırmızı 0 (32 maç · maç başı sarı 2,2)
Estudiantes Río Cuarto
Sarı 73 · Kırmızı 5 (32 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Barracas: iç saha, 16 maç · Estudiantes Río Cuarto: dış saha, 15 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Barracas – Estudiantes Río Cuarto ilk 11'ler
Barracas · 4-4-2
- 30M. MiñoK
- 13R. BarriosD74' gol 74. dk
- 15Y. RakD73' oyundan çıktı 73. dk
- 37G. CampiD74' asist 74. dk
- 17E. PereyraD64' oyundan çıktı 64. dk
- 28R. BogarínO45' oyundan çıktı 45. dk
- 35E. RolónO64' oyundan çıktı 64. dk
- 10I. TapiaO
- 24Enzo TabordaO66' gol 66. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 34N. OrsiniF
- 11N. BriascoF
- 36Tomas LavezziF
- 33G. MaroniO64' oyuna girdi 64. dk
- 4D. MartínezD
- 5D. MilocO86' oyuna girdi 86. dk
- 8T. PorraO45' oyuna girdi 45. dk66' asist 66. dk
- 23W. RiveraF
- 77F. BrueraF
- 20J. CandiaF
- 2N. CapraroD73' oyuna girdi 73. dk
- 1J. EspínolaK
- 16Ivan GuarazO
- 6R. InsúaD64' oyuna girdi 64. dk
Teknik direktör: D. Ayude
Estudiantes Río Cuarto · 3-5-2
- 38Lautaro HerreraK
- 2G. MaffiniD67' kırmızı kart 67. dk
- 30S. OjedaD
- 31M. ValentiD17' oyundan çıktı 17. dk
- 6J. AntoniniO
- 10T. GonzálezO82' oyundan çıktı 82. dk
- 5A. CabreraO
- 17G. AlanísO
- 28F. CobosO82' oyundan çıktı 82. dk
- 77I. HesarF44' gol 44. dk
- 22M. ValienteF27' oyundan çıktı 27. dk
- 24Tomas Escobar CarranzaO
- 3Lucas BañosD
- 8S. RosanéO82' oyuna girdi 82. dk
- 99J. ChalaF
- 11M. GarneroneF27' oyuna girdi 27. dk
- 27J. GarroF82' oyuna girdi 82. dk
- 14G. GonzalezD
- 12Francisco Agustín GualtieriK
- 20Benjamín MoyanoF
- 29A. QuirogaD17' oyuna girdi 17. dk18' sarı kart 18. dk
- 18J. RiveroF
- 4V. FenoglioF
Teknik direktör: R. Forestello
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Barracas son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Estudiantes Río Cuarto için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 5, yenilen 8. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Barracas 1, Estudiantes Río Cuarto 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 12 Nisan 2026, Estudiantes Río Cuarto 1-2 Barracas.
- Sıralama
- 9. (21 p) – 15. (5 p)
- Form (son 5)
- BGGMB – GMMMM
- H2H (G-B-M)
- 1-1-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %36 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %36
- Korner ort. (maç)
- 8,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,47 – 3,27 – 6,34
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Barracas iç saha 14 maçta maç başına 0,93 gol attı, 0,86 gol yedi; Estudiantes Río Cuarto dış saha 14 maçta 0,36 attı, 1,79 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Barracas %36, Estudiantes Río Cuarto %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Barracas %43, Estudiantes Río Cuarto %36. İlk yarıyı önde kapatma: Barracas 5/14, Estudiantes Río Cuarto 1/14.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Barracas 3,3, Estudiantes Río Cuarto 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,3. Maç başına kart: Barracas 2,4, Estudiantes Río Cuarto 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,47, 0 – 3,27, 2 – 6,34. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,32, Üst 2,61. Karşılıklı Gol: Var 2,64, Yok 1,32.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %39; KG var ortalaması %39; maç başına toplam korner ortalaması 8,3; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 26 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu · Apertura - Group B
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independ. Rivadavia | 16 | +14 | 34 |
| 2 | River Plate | 16 | +10 | 29 |
| 3 | Argentinos JRS | 16 | +4 | 29 |
| 4 | Rosario Central | 16 | +4 | 28 |
| 5 | Belgrano Cordoba | 16 | +4 | 26 |
| 6 | Gimnasia L.P. | 16 | 0 | 26 |
| 7 | Huracan | 16 | +4 | 22 |
| 8 | Racing Club | 16 | +2 | 21 |
| 9 | Barracas Central | 16 | 0 | 21 |
| 10 | Tigre | 16 | +3 | 20 |
| 11 | Sarmiento Junin | 16 | -7 | 19 |
| 12 | Banfield | 16 | -2 | 18 |
| 13 | Atletico Tucuman | 16 | -5 | 14 |
| 14 | Aldosivi | 16 | -13 | 8 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 16 | -19 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Argentinos JRS | 9 | +6 | 21 |
| 2 | Independ. Rivadavia | 9 | +9 | 19 |
| 3 | Sarmiento Junin | 8 | +3 | 16 |
| 4 | River Plate | 8 | +6 | 15 |
| 5 | Belgrano Cordoba | 8 | +6 | 14 |
| 6 | Banfield | 8 | +4 | 14 |
| 7 | Rosario Central | 8 | +3 | 14 |
| 8 | Huracan | 8 | +3 | 13 |
| 9 | Tigre | 8 | +3 | 13 |
| 10 | Gimnasia L.P. | 8 | +1 | 13 |
| 11 | Atletico Tucuman | 8 | +2 | 11 |
| 12 | Barracas Central | 8 | +1 | 11 |
| 13 | Racing Club | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Aldosivi | 8 | -2 | 7 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 8 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independ. Rivadavia | 7 | +5 | 15 |
| 2 | River Plate | 8 | +4 | 14 |
| 3 | Rosario Central | 8 | +1 | 14 |
| 4 | Gimnasia L.P. | 8 | -1 | 13 |
| 5 | Racing Club | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Belgrano Cordoba | 8 | -2 | 12 |
| 7 | Barracas Central | 8 | -1 | 10 |
| 8 | Huracan | 8 | +1 | 9 |
| 9 | Argentinos JRS | 7 | -2 | 8 |
| 10 | Tigre | 8 | 0 | 7 |
| 11 | Banfield | 8 | -6 | 4 |
| 12 | Atletico Tucuman | 8 | -7 | 3 |
| 13 | Sarmiento Junin | 8 | -10 | 3 |
| 14 | Aldosivi | 8 | -11 | 1 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 8 | -13 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga Profesional Argentina'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
