Rigas Skola 3-0 Grobinas SC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Rigas Skola 3–0 Grobinas SC (1 Kasım 2026). İlk yarı 2–0. Şut 17–3, isabetli şut 7–1, topa sahip olma %63–%37, korner 5–2.
Maç özeti
Rigas Skola – Grobinas SC maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Stefan Panić 22' (pen.), Darko Lemajić 27', Dmitrijs Zelenkovs 73' (Rigas Skola). xG: Rigas Skola 3,1 – 0,1 Grobinas SC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Rigas Skola: V. Morozs · Grobinas SC: Oskars Klava
Maç akışı
Rigas Skola üstteGrobinas SC altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %87 · 2 şut · 0,5
- 16–30'Ev %91 · 3 şut · 0,7
- 31–45+'Ev %88 · 4 şut · 0,6
- 46–60'Ev %91 · 2 şut · 0,6
- 61–75'Ev %79 · 3 şut · 0,6
- 76–90+'Ev %69 · 3 şut · 0,1
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Rigas Skola, Dep = Grobinas SC.
Maç olayları
- Rigas SkolaGrobinas SC
- modou saidy ↔ duje koracOyuncu değişikliği87'
- lasha odisharia ↔ Cedric kouadioOyuncu değişikliği87'
- 80'Anton BaydalSarı kart
- Darko Lemajić ↔ Roberts SavalnieksOyuncu değişikliği77'
- Dmitrijs Zelenkovs ↔ Rostand NdjikiOyuncu değişikliği77'
- 75'Janis krautmanisSarı kart
- Gol Dmitrijs Zelenkovs 3–073'
- 71'hirotaka yamada ↔ Anton BaydalOyuncu değişikliği
- Alfa balde ↔ martins kigursOyuncu değişikliği64'
- 59'Rolandas Baravykas ↔ Ivan·TyshchenkoOyuncu değişikliği
- Gol Darko Lemajić 2–0Asist: Alfa balde27'
- Penaltı golü Stefan Panić 1–0Penaltı22'
- 21'davids druzininsSarı kart
- 20'DodoSarı kart
- 17'martin jose ↔ Oladotun Olatunde-MatthewOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %80 28/35 | %72 13/18 |
| Beraberlik | %14 5/35 | %22 4/18 |
| Mağlubiyet | %6 2/35 | %6 1/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 6/35 | %11 2/18 |
| Beraberlik | %31 11/35 | %28 5/18 |
| Mağlubiyet | %51 18/35 | %61 11/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,49 (87 gol) | 3,06 (55 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,69 (24 gol) | 0,78 (14 gol) |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,77 (27 gol) | 0,56 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,83 (64 gol) | 2,11 (38 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 15/35 | %44 8/18 |
| 1,5 Üst | %77 27/35 | %89 16/18 |
| 2,5 Üst | %60 21/35 | %67 12/18 |
| 3,5 Üst | %37 13/35 | %61 11/18 |
| Gol yememe | %54 19/35 | %50 9/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 15/35 | %44 8/18 |
| 1,5 Üst | %69 24/35 | %78 14/18 |
| 2,5 Üst | %37 13/35 | %33 6/18 |
| 3,5 Üst | %29 10/35 | %22 4/18 |
| Gol yememe | %20 7/35 | %11 2/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 9,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 10,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 7,0 |
| 7,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 10,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,0 | 2,3 |
| 2,5 Üst | %25 1/4 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %25 1/4 | %33 1/3 |
| 4,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/3 |
| 5,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/3 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 3,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 4,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 5,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %100 4/4 | %100 3/3 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %100 3/3 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %33 1/3 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %33 1/3 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,7 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %100 3/3 | %100 1/1 |
| 7,5 Üst | %100 3/3 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %0 0/1 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %51 18/35 | %50 9/18 |
| Berabere | %31 11/35 | %33 6/18 |
| Geride | %17 6/35 | %17 3/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 6/35 | %17 3/18 |
| Berabere | %49 17/35 | %44 8/18 |
| Geride | %34 12/35 | %39 7/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Rigas Skola (35 maç)
Grobinas SC (35 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Rigas Skola (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 2 |
| 16-30 | 13 | 5 |
| 31-45 | 11 | 5 |
| 46-60 | 10 | 2 |
| 61-75 | 14 | 2 |
| 76-90 | 18 | 2 |
Grobinas SC (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 7 |
| 16-30 | 5 | 8 |
| 31-45 | 3 | 13 |
| 46-60 | 2 | 10 |
| 61-75 | 5 | 6 |
| 76-90 | 7 | 12 |
Kartlar
Rigas Skola
Sarı 50 · Kırmızı 1 (35 maç · maç başı sarı 1,4)
Grobinas SC
Sarı 94 · Kırmızı 3 (35 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 18:09 TSİ itibarıyla · ligde 175 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Rigas Skola: iç saha, 3 maç · Grobinas SC: tüm maçlar, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Rigas Skola – Grobinas SC ilk 11'ler
Rigas Skola · 4-2-3-1
- 16J. ŅerugalsK
- 6A. FilipovićD
- 23H. PrengaD
- 43Ž. LipuščekD
- 18D. ZelenkovsF73' gol 73. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 26S. PanićO22' gol 22. dk
- 66M. SaidyO87' oyundan çıktı 87. dk
- 19Alfa BaldéF27' asist 27. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 10J. IkaunieksO
- 8L. OdishariaO87' oyundan çıktı 87. dk
- 22D. LemajićF27' gol 27. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 5N. SliedeD
- 11R. SavaļnieksD77' oyuna girdi 77. dk
- 49M. ĶigursO64' oyuna girdi 64. dk
- 9Duje KoračF87' oyuna girdi 87. dk
- 17C. KouadioF87' oyuna girdi 87. dk
- 99S. KumaterO
- 1R. MatrevicsK
- 15R. NdjikiO77' oyuna girdi 77. dk
- 30H. NjieO
Teknik direktör: V. Morozs
Grobinas SC · 4-4-2
- 21R. OzolsK
- 7J. KrautmanisD75' sarı kart 75. dk
- 3D. DružiņinsD21' sarı kart 21. dk
- 5G. LeitansO
- 27R. BaravykasD59' oyundan çıktı 59. dk
- 77DodôF20' sarı kart 20. dk
- 87martin joseO
- 32G. KļuškinsO
- 14M. SidorovsD
- 20H. YamadaO71' oyundan çıktı 71. dk
- 99A. PuzirevskisF
- 25D. SirbuO
- 11O. RaščevskisF
- 8O. Olatunde-MatthewD17' oyuna girdi 17. dk
- 1V. KudrjavcevsK
- 80A. BaydalF71' oyuna girdi 71. dk80' sarı kart 80. dk
- 88I. TyshchenkoO59' oyuna girdi 59. dk
Teknik direktör: Oskars Klava
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Rigas Skola 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 14-3). Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi. Grobiņa için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 7, yenilen 10.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Rigas Skola 13 – Grobiņa 0; 0 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,50 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Ağustos 2026, Rigas Skola 6-1 Grobiņa.
- Sıralama
- 1. (86 p) – 8. (29 p)
- Form (son 5)
- GGGGB – MGMBB
- H2H (G-B-M)
- 13-0-0 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %65 – %29
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %47 – %47
Devamını oku · Gol istatistikleri, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Rigas Skola iç saha 17 maçta maç başına 3,06 gol attı, 0,82 gol yedi; Grobiņa dış saha 17 maçta 0,59 attı, 2,06 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Rigas Skola %65, Grobiņa %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rigas Skola %47, Grobiņa %47. İlk yarıyı önde kapatma: Rigas Skola 8/17, Grobiņa 3/17.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %47; KG var ortalaması %47; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 26 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Letonya · Virsliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rīgas FS | 35 | +63 | 89 |
| 2 | Riga | 35 | +62 | 83 |
| 3 | Auda | 35 | +23 | 70 |
| 4 | BFC Daugavpils | 35 | +5 | 51 |
| 5 | FK Liepaja | 35 | 0 | 48 |
| 6 | Super Nova | 35 | -18 | 39 |
| 7 | FS Jelgava | 35 | -24 | 32 |
| 8 | Grobiņa | 35 | -37 | 29 |
| 9 | Tukums | 35 | -23 | 25 |
| 10 | Ogre United | 35 | -51 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rīgas FS | 18 | +41 | 43 |
| 2 | Riga | 17 | +33 | 43 |
| 3 | Auda | 18 | +14 | 36 |
| 4 | FK Liepaja | 18 | +14 | 32 |
| 5 | BFC Daugavpils | 18 | +8 | 32 |
| 6 | Tukums | 17 | +2 | 20 |
| 7 | Grobiņa | 17 | -9 | 18 |
| 8 | Super Nova | 17 | -12 | 15 |
| 9 | FS Jelgava | 17 | -13 | 14 |
| 10 | Ogre United | 18 | -17 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rīgas FS | 17 | +22 | 46 |
| 2 | Riga | 18 | +29 | 40 |
| 3 | Auda | 17 | +9 | 34 |
| 4 | Super Nova | 18 | -6 | 24 |
| 5 | BFC Daugavpils | 17 | -3 | 19 |
| 6 | FS Jelgava | 18 | -11 | 18 |
| 7 | FK Liepaja | 17 | -14 | 16 |
| 8 | Grobiņa | 18 | -28 | 11 |
| 9 | Ogre United | 17 | -34 | 7 |
| 10 | Tukums | 18 | -25 | 5 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 18:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Virsliga'da oynanan diğer maçlar
- 14:00 Daugavpils 2–0 FK Tukums 2000/Tss
- 14:00 FK Auda 4–3 FS Jelgava
- 14:00 FK Liepaja 3–3 SK Super Nova
- 14:00 Ogre United 0–0 Riga FC
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
