Ogre United 0-0 Riga FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Ogre United 0–0 Riga FC (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 10–24, isabetli şut 2–6, topa sahip olma %27–%73, korner 3–10.
Maç özeti
Ogre United – Riga FC maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: Ogre United 0,4 – 2,0 Riga FC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktör
- Riga FC: A. Guľa
Maç akışı
Ogre United üstteRiga FC altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %78 · 1 şut · 0,1
- 16–30'Dep %71 · 3 şut · 0,3
- 31–45+'Ev %56 · 4 şut · 0,1
- 46–60'Dep %94 · 7 şut · 0,7
- 61–75'Dep %88 · 6 şut · 0,5
- 76–90+'Dep %63 · 5 şut · 0,4
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Ogre United, Dep = Riga FC.
Maç olayları
- Ogre UnitedRiga FC
- markuss kalninsSarı kart90+2'
- Arsentiy Doroshenko ↔ Roberts AditajsOyuncu değişikliği90+2'
- markuss ivulans ↔ artem marchukOyuncu değişikliği90+1'
- 88'Muhammed BadammosiKaçan penaltı
- aleksejs kudelkinsKırmızı kart86'
- 80'Ahmed Ankrah ↔ ramires reginaldoOyuncu değişikliği
- 76'Antonijs ČernomordijsSarı kart
- 73'Abdulrahman TaiwoSarı kart
- 69'Ahmed AnkrahSarı kart
- emils evelons ↔ markuss kalninsOyuncu değişikliği68'
- 67'Nor Nor Emmanuel Maviram ↔ Samuel PedroOyuncu değişikliği
- 67'meissa diop ↔ Raivis JurkovskisOyuncu değişikliği
- 67'Raki Aouani ↔ Ferreira caioOyuncu değişikliği
- aleksejs kudelkinsSarı kart66'
- Marks pechepko ↔ Ingars PulisOyuncu değişikliği63'
- 46'Iago Siqueira ↔ Abdulrahman TaiwoOyuncu değişikliği
- 42'Coli SacoSarı kart
- Arsentiy DoroshenkoSarı kart17'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %11 4/35 | %11 2/18 |
| Beraberlik | %20 7/35 | %33 6/18 |
| Mağlubiyet | %69 24/35 | %56 10/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %71 25/35 | %67 12/18 |
| Beraberlik | %23 8/35 | %22 4/18 |
| Mağlubiyet | %6 2/35 | %11 2/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,97 (34 gol) | 1,06 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,43 (85 gol) | 2,00 (36 gol) |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,71 (95 gol) | 2,61 (47 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,94 (33 gol) | 1,00 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 22/35 | %67 12/18 |
| 1,5 Üst | %86 30/35 | %78 14/18 |
| 2,5 Üst | %66 23/35 | %56 10/18 |
| 3,5 Üst | %49 17/35 | %39 7/18 |
| Gol yememe | %9 3/35 | %11 2/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 20/35 | %56 10/18 |
| 1,5 Üst | %86 30/35 | %78 14/18 |
| 2,5 Üst | %74 26/35 | %67 12/18 |
| 3,5 Üst | %54 19/35 | %50 9/18 |
| Gol yememe | %43 15/35 | %44 8/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,0 | 7,0 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,3 | 6,5 |
| 2,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 5,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,0 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,3 | 9,5 |
| 6,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 7/35 | %22 4/18 |
| Berabere | %23 8/35 | %33 6/18 |
| Geride | %57 20/35 | %44 8/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %63 22/35 | %61 11/18 |
| Berabere | %20 7/35 | %22 4/18 |
| Geride | %17 6/35 | %17 3/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Ogre United (35 maç)
Riga FC (35 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Ogre United (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 8 |
| 16-30 | 3 | 13 |
| 31-45 | 8 | 18 |
| 46-60 | 5 | 9 |
| 61-75 | 3 | 8 |
| 76-90 | 4 | 23 |
Riga FC (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 5 |
| 16-30 | 14 | 6 |
| 31-45 | 17 | 2 |
| 46-60 | 6 | 6 |
| 61-75 | 12 | 2 |
| 76-90 | 13 | 6 |
Kartlar
Ogre United
Sarı 79 · Kırmızı 3 (35 maç · maç başı sarı 2,3)
Riga FC
Sarı 71 · Kırmızı 1 (35 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 18:09 TSİ itibarıyla · ligde 175 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Ogre United: tüm maçlar, 3 maç · Riga FC: tüm maçlar, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Ogre United – Riga FC ilk 11'ler
Ogre United · 4-4-2
- 20K. BiscuhisK
- 91J. GrīnbergsD
- 37Martins LormanisD
- 55A. KudeļkinsD66' sarı kart 66. dk86' kırmızı kart 86. dk
- 27A. MolotkovsD
- 21M. IvulānsF90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 19K. ČudarsO
- 30A. DoroshenkoO17' sarı kart 17. dk90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 2R. ZiemelisD
- 11Marks pechepkoF
- 18E. EvelonsF68' oyundan çıktı 68. dk
- 14R. AdītājsF90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 32L. DalbinsK
- 47K. JohnsonF
- 10M. KalninsO68' oyuna girdi 68. dk90+2' sarı kart 90+2. dk
- 71A. MarchukO90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 17V. MashchenkoF
- 1Ņ. ParfjonovsK
- 7I. PūlisF63' oyuna girdi 63. dk
- 6Davis VejkrigersD
Riga FC · 4-2-3-1
- 12K. PirićK
- 23M. ToņiševsD
- 34A. ČernomordijsD76' sarı kart 76. dk
- 21B. MusahD
- 60E. MaviramD67' oyundan çıktı 67. dk
- 6C. SacoO42' sarı kart 42. dk
- 40A. AnkrahO69' sarı kart 69. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 22M. DiopF67' oyundan çıktı 67. dk
- 8Iago Siqueira AugustoO46' oyundan çıktı 46. dk
- 7R. AouaniF67' oyundan çıktı 67. dk
- 19M. BadamosiF
- 25A. TaiwoF46' oyuna girdi 46. dk73' sarı kart 73. dk
- 15Samuel PedroF67' oyuna girdi 67. dk
- 10Reginaldo RamiresF80' oyuna girdi 80. dk
- 91F. OrolsK
- 28E. Maurs-BoksO
- 13R. JurkovskisD67' oyuna girdi 67. dk
- 9A. ContrerasF
- 11CaioF67' oyuna girdi 67. dk
- 3AbnerD
Teknik direktör: A. Guľa
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Ogre United 0 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 5 kez kaybetti (gol: 7-16). Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Riga son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 11 gol attı, 5 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2026 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Ogre United 0, Riga 6 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,67 gol atıldı; 6 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Ağustos 2026, Riga 4-1 Ogre United.
- Sıralama
- 10. (18 p) – 2. (82 p)
- Form (son 5)
- MMMMM – GBGBG
- H2H (G-B-M)
- 0-0-6 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %59 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %59
Devamını oku · Gol istatistikleri, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Ogre United iç saha 17 maçta maç başına 1,12 gol attı, 2,12 gol yedi; Riga dış saha 17 maçta 2,76 attı, 1,06 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %59, konukta %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ogre United %71, Riga %59. İlk yarıyı önde kapatma: Ogre United 4/17, Riga 11/17.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %65; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 21 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 13:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Letonya · Virsliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rīgas FS | 35 | +63 | 89 |
| 2 | Riga | 35 | +62 | 83 |
| 3 | Auda | 35 | +23 | 70 |
| 4 | BFC Daugavpils | 35 | +5 | 51 |
| 5 | FK Liepaja | 35 | 0 | 48 |
| 6 | Super Nova | 35 | -18 | 39 |
| 7 | FS Jelgava | 35 | -24 | 32 |
| 8 | Grobiņa | 35 | -37 | 29 |
| 9 | Tukums | 35 | -23 | 25 |
| 10 | Ogre United | 35 | -51 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rīgas FS | 18 | +41 | 43 |
| 2 | Riga | 17 | +33 | 43 |
| 3 | Auda | 18 | +14 | 36 |
| 4 | FK Liepaja | 18 | +14 | 32 |
| 5 | BFC Daugavpils | 18 | +8 | 32 |
| 6 | Tukums | 17 | +2 | 20 |
| 7 | Grobiņa | 17 | -9 | 18 |
| 8 | Super Nova | 17 | -12 | 15 |
| 9 | FS Jelgava | 17 | -13 | 14 |
| 10 | Ogre United | 18 | -17 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rīgas FS | 17 | +22 | 46 |
| 2 | Riga | 18 | +29 | 40 |
| 3 | Auda | 17 | +9 | 34 |
| 4 | Super Nova | 18 | -6 | 24 |
| 5 | BFC Daugavpils | 17 | -3 | 19 |
| 6 | FS Jelgava | 18 | -11 | 18 |
| 7 | FK Liepaja | 17 | -14 | 16 |
| 8 | Grobiņa | 18 | -28 | 11 |
| 9 | Ogre United | 17 | -34 | 7 |
| 10 | Tukums | 18 | -25 | 5 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 18:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Virsliga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
