Girona 2-0 FC Andorra: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Girona 2–0 FC Andorra (18 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 11–6, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %33–%67, korner 2–6.
Maç özeti
Girona – FC Andorra maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Bryan Gil 5', Vladyslav Vanat 31' (Girona). xG: Girona 1,3 – 0,4 FC Andorra.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Girona: Quique Álvarez · FC Andorra: Carles Manso
Maç akışı
Girona üstte · FC Andorra altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 5' gol: Bryan Gil (Girona)
- 29' sarı kart: Marc Doménech Costa (FC Andorra)
- 31' gol: Vladyslav Vanat (Girona)
- 45' oyuncu değişikliği: Diego Díaz ↔ Julian Rijkhoff (FC Andorra)
- 45' oyuncu değişikliği: Sergio Molina ↔ Hugo López (FC Andorra)
- 45' oyuncu değişikliği: Jordi Cano ↔ Lautaro De León (FC Andorra)
- 49' sarı kart: Diego Alende (FC Andorra)
- 63' oyuncu değişikliği: Bryan Gil ↔ Yaser Asprilla (Girona)
- 65' sarı kart: Alejandro Francés (Girona)
- 67' sarı kart: Oleksandr Pyshchur (Girona)
- 71' oyuncu değişikliği: Mateu Morey ↔ Javier Boñar (Girona)
- 71' oyuncu değişikliği: Vladyslav Vanat ↔ Unai Hernández (Girona)
- 83' oyuncu değişikliği: Lautaro Marco Spatz ↔ Randy Schneider (FC Andorra)
- 84' oyuncu değişikliği: Oleksandr Pyshchur ↔ Abel Ruíz (Girona)
- 84' oyuncu değişikliği: Carles Pérez ↔ Portu (Girona)
- 90' oyuncu değişikliği: Efe Akman ↔ Nacho Quintana (FC Andorra)
Maç olayları
- GironaFC Andorra
- 90'Efe Akman ↔ Nacho QuintanaOyuncu değişikliği
- Oleksandr Pyshchur ↔ Abel RuízOyuncu değişikliği84'
- Carles Pérez ↔ PortuOyuncu değişikliği84'
- 83'Lautaro Marco Spatz ↔ Randy SchneiderOyuncu değişikliği
- Mateu Morey ↔ Javier BoñarOyuncu değişikliği71'
- Vladyslav Vanat ↔ Unai HernándezOyuncu değişikliği71'
- Oleksandr PyshchurSarı kart67'
- Alejandro FrancésSarı kart65'
- Bryan Gil ↔ Yaser AsprillaOyuncu değişikliği63'
- 49'Diego AlendeSarı kart
- 45'Diego Díaz ↔ Julian RijkhoffOyuncu değişikliği
- 45'Sergio Molina ↔ Hugo LópezOyuncu değişikliği
- 45'Jordi Cano ↔ Lautaro De LeónOyuncu değişikliği
- Gol Vladyslav Vanat 2–031'
- 29'Marc Doménech CostaSarı kart
- Gol Bryan Gil 1–05'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 6/12 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %14 1/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %58 7/12 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,83 (22 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,45 yüksek | 2,29 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,92 (11 gol)ligde 4.–5. · lig ortalamasından 0,45 düşük | 0,86 (6 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,42 (17 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasında | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,83 (22 gol)ligde 18.–19. · lig ortalamasından 0,46 yüksek | 1,83 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12ligde 9.–13. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %42 5/12ligde 16.–17. · lig ortalamasından 10 puan düşük | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %17 2/12 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12ligde 9.–13. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12ligde 7.–10. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,8 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %17 2/12 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,3 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %100 12/12 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %100 12/12 | %100 7/7 |
| 4,5 Üst | %83 10/12 | %86 6/7 |
| 5,5 Üst | %50 6/12 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,8 | 7,5 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 4,5 Üst | %58 7/12 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %58 7/12 | %83 5/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 9,9 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %57 4/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 7,5 |
| 6,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %58 7/12 | %71 5/7 |
| Berabere | %33 4/12 | %29 2/7 |
| Geride | %8 1/12 | %0 0/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Geride | %50 6/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Girona (12 maç)
FC Andorra (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Girona (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 5 | 1 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 4 | 4 |
FC Andorra (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 4 | 6 |
Kartlar
Girona
Sarı 30 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,5)
FC Andorra
Sarı 40 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 3,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Girona: iç saha, 7 maç · FC Andorra: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Girona – FC Andorra ilk 11'ler
Girona · 4-4-2
- 13P. GazzanigaK
- 3Mateu MoreyD71' oyundan çıktı 71. dk
- 5David LópezD
- 16Alejandro FrancésD65' sarı kart 65. dk
- 11Álex MorenoD
- 23Carles PérezO84' oyundan çıktı 84. dk
- 24I. GonzalezO
- 8Fran BeltránO
- 17Bryan GilO5' gol 5. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 19V. VanatF31' gol 31. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 15Oleksandr PishchurF67' sarı kart 67. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 30Unai HernándezO71' oyuna girdi 71. dk
- 29L. KouroumaO
- 25V. KrapyvtsovK
- 33M. FurtadoD
- 14Iván MoranteO
- 2A. MuminD
- 10PortuF84' oyuna girdi 84. dk
- 9Abel RuizF84' oyuna girdi 84. dk
- 38Holmes ZamoranoD
- 6D. van de BeekO
- 4Javier BoñarD71' oyuna girdi 71. dk
- 22Y. AsprillaO63' oyuna girdi 63. dk
Teknik direktör: Quique Álvarez
FC Andorra · 4-3-3
- 25Jesús OwonoK
- 17T. CarriqueD
- 3L. SpatzD83' oyundan çıktı 83. dk
- 23Diego AlendeD49' sarı kart 49. dk
- 20Martí VilàD
- 10Marc DomènechO29' sarı kart 29. dk
- 14Sergio MolinaO45' oyundan çıktı 45. dk
- 8E. AkmanO90' oyundan çıktı 90. dk
- 22D. DiazF45' oyundan çıktı 45. dk
- 15Jordi CanoF45' oyundan çıktı 45. dk
- 21Moró SidibeF
- 12E. SaliF
- 9Julian Dean RijkhoffF45' oyuna girdi 45. dk
- 1N. RattiK
- 19Nacho QuintanaO90' oyuna girdi 90. dk
- 28T. OlmedoO
- 29Hugo LópezF45' oyuna girdi 45. dk
- 27S. GolubovicF
- 16R. SchneiderO83' oyuna girdi 83. dk
- 2Juan SerranoD
- 6Hugo SolozábalO
- 11L. de LeónF45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: Carles Manso
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İspanya · Segunda División puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Girona 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-4). FC Andorra son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 8 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Girona 1, FC Andorra 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 22 Temmuz 2023, Girona 2-2 FC Andorra.
- Sıralama
- 7. (15 p) – 18. (10 p)
- Form (son 5)
- BBGGM – GBGMM
- H2H (G-B-M)
- 1-1-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %50
- Korner ort. (maç)
- 10,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,62 – 3,54 – 4,12
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Girona iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,00 gol yedi; FC Andorra dış saha 4 maçta 1,25 attı, 1,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Girona %40, FC Andorra %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Girona %60, FC Andorra %50. İlk yarıyı önde kapatma: Girona 3/5, FC Andorra 1/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Girona 5,0, FC Andorra 3,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,3. Maç başına kart: Girona 2,2, FC Andorra 5,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,62, 0 – 3,54, 2 – 4,12. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,95, Üst 1,59. Karşılıklı Gol: Var 1,57, Yok 1,98.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %55; maç başına toplam korner ortalaması 10,3; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 12 | +18 | 27 |
| 2 | Almeria | 12 | +13 | 26 |
| 3 | Burgos | 13 | +5 | 24 |
| 4 | Eibar | 12 | +7 | 23 |
| 5 | Granada CF | 12 | +6 | 23 |
| 6 | Mallorca | 12 | +8 | 22 |
| 7 | Sporting Gijon | 12 | 0 | 22 |
| 8 | Girona | 12 | +11 | 21 |
| 9 | Oviedo | 13 | +3 | 21 |
| 10 | Cordoba | 13 | 0 | 19 |
| 11 | Sabadell | 12 | +1 | 17 |
| 12 | Las Palmas | 12 | -4 | 17 |
| 13 | Valladolid | 12 | +1 | 15 |
| 14 | Tenerife | 12 | -2 | 15 |
| 15 | Eldense | 12 | -4 | 14 |
| 16 | Celta de Vigo II | 13 | -6 | 13 |
| 17 | Leganes | 13 | -12 | 12 |
| 18 | FC Andorra | 12 | -5 | 11 |
| 19 | Real Sociedad II | 12 | -7 | 11 |
| 20 | Cadiz | 13 | -2 | 10 |
| 21 | Albacete | 13 | -11 | 10 |
| 22 | AD Ceuta FC | 13 | -20 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Burgos | 8 | +5 | 17 |
| 2 | Almeria | 6 | +10 | 16 |
| 3 | Mallorca | 6 | +9 | 15 |
| 4 | Girona | 7 | +10 | 14 |
| 5 | Valladolid | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Cordoba | 6 | +3 | 12 |
| 7 | Castellón | 5 | +11 | 11 |
| 8 | Sabadell | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Eibar | 6 | +3 | 11 |
| 10 | Granada CF | 5 | +4 | 10 |
| 11 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Tenerife | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Celta de Vigo II | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Cadiz | 8 | +2 | 8 |
| 15 | Oviedo | 6 | +2 | 8 |
| 16 | Eldense | 6 | +1 | 8 |
| 17 | Las Palmas | 6 | -2 | 8 |
| 18 | Leganes | 6 | -3 | 7 |
| 19 | FC Andorra | 6 | -1 | 6 |
| 20 | Albacete | 6 | -2 | 6 |
| 21 | Real Sociedad II | 6 | -4 | 4 |
| 22 | AD Ceuta FC | 7 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Granada CF | 7 | +2 | 13 |
| 3 | Oviedo | 7 | +1 | 13 |
| 4 | Eibar | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 12 |
| 6 | Almeria | 6 | +3 | 10 |
| 7 | Las Palmas | 6 | -2 | 9 |
| 8 | Girona | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Burgos | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Mallorca | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Cordoba | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Real Sociedad II | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sabadell | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Tenerife | 6 | -4 | 6 |
| 15 | Eldense | 6 | -5 | 6 |
| 16 | FC Andorra | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Leganes | 7 | -9 | 5 |
| 18 | Celta de Vigo II | 6 | -6 | 4 |
| 19 | Albacete | 7 | -9 | 4 |
| 20 | Valladolid | 6 | -4 | 3 |
| 21 | Cadiz | 5 | -4 | 2 |
| 22 | AD Ceuta FC | 6 | -14 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda División'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
