← Maçlar
İspanya · Segunda División RFEF · Grup 325 Ekim 2026 · 13:00 TSİ

Real Murcia B 3-2 Lorca Deportiva CF: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Real Murcia B
3–2İY 0–1
Lorca Deportiva CF
Maç sonu

Real Murcia B 3–2 Lorca Deportiva CF (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Real Murcia B – Lorca Deportiva CF maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: D. Yeboah 51', P. R. Ruiz 70', A. Armenteros 87' (Real Murcia B); D. Talaveron 28', J. Naranjo 54' (Lorca Deportiva CF).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Real Murcia B üstte · Lorca Deportiva CF altta

01530İY607590 28' gol: D. Talaveron (Lorca Deportiva CF)51' gol: D. Yeboah (Real Murcia B)54' gol: J. Naranjo (Lorca Deportiva CF)70' gol: P. R. Ruiz (Real Murcia B)87' gol: A. Armenteros (Real Murcia B)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 28' gol: D. Talaveron (Lorca Deportiva CF)
  • 51' gol: D. Yeboah (Real Murcia B)
  • 54' gol: J. Naranjo (Lorca Deportiva CF)
  • 70' gol: P. R. Ruiz (Real Murcia B)
  • 87' gol: A. Armenteros (Real Murcia B)

Maç olayları

  1. Real Murcia BLorca Deportiva CF
  2. Gol A. Armenteros 3–287'
  3. Gol P. R. Ruiz 2–270'
  4. 54'Gol J. Naranjo 1–2
  5. Gol D. Yeboah 1–151'
  6. 28'Gol D. Talaveron 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Real Murcia B
Toplam (8)İç saha (4)
Galibiyet%25 2/8%25 1/4
Beraberlik%25 2/8%25 1/4
Mağlubiyet%50 4/8%50 2/4
Lorca Deportiva CF
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%33 3/9%25 1/4
Beraberlik%33 3/9%0 0/4
Mağlubiyet%33 3/9%75 3/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Real Murcia B
Toplam (8)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,12 (9 gol)1,25 (5 gol)
Yediği gol / maç1,88 (15 gol)1,50 (6 gol)
Lorca Deportiva CF
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,33 (12 gol)1,50 (6 gol)
Yediği gol / maç1,11 (10 gol)1,75 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Real Murcia B
Toplam (8)İç saha (4)
KG Var%63 5/8%75 3/4
1,5 Üst%88 7/8%75 3/4
2,5 Üst%50 4/8%50 2/4
3,5 Üst%25 2/8%25 1/4
Gol yememe%13 1/8%0 0/4
Lorca Deportiva CF
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%56 5/9%75 3/4
1,5 Üst%67 6/9%75 3/4
2,5 Üst%44 4/9%75 3/4
3,5 Üst%33 3/9%50 2/4
Gol yememe%33 3/9%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Real Murcia B
Toplam (8)İç saha (4)
Önde%13 1/8%0 0/4
Berabere%13 1/8%25 1/4
Geride%75 6/8%75 3/4
Lorca Deportiva CF
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%33 3/9%25 1/4
Berabere%33 3/9%25 1/4
Geride%33 3/9%50 2/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Real Murcia B (8 maç)

1/111/X01/20X/10X/X0X/212/112/X22/23

Lorca Deportiva CF (9 maç)

1/111/X11/21X/11X/X1X/212/112/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Real Murcia B (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 0 4
31-45 1 2
46-60 2 3
61-75 2 3
76-90 3 0

Lorca Deportiva CF (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 1 0
31-45 2 1
46-60 4 2
61-75 1 1
76-90 3 4

Kartlar

Real Murcia B

Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Lorca Deportiva CF

Sarı 0 · Kırmızı 2 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 77 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Real Murcia II 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-10). Lorca Deportiva son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 5 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Real Murcia II 4, Lorca Deportiva 6 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Şubat 2025, Lorca Deportiva 2-1 Real Murcia II.

Sıralama
18. (4 p) – 10. (9 p)
Form (son 5)
BMGMM – BGMGB
H2H (G-B-M)
4-2-6 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %43
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %57
iddaa MS 1-0-2
2,92 – 2,91 – 2,00
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Real Murcia II bu sezon 6 maçta maç başına 0,83 gol attı, 2,00 gol yedi; Lorca Deportiva bu sezon 7 maçta 1,14 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Real Murcia II %50, Lorca Deportiva %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Real Murcia II %50, Lorca Deportiva %57. İlk yarıyı önde kapatma: Real Murcia II 1/6, Lorca Deportiva 1/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,92, 0 – 2,91, 2 – 2,00. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 1,88. Karşılıklı Gol: Var 1,67, Yok 1,70.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %46; KG var ortalaması %54; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División RFEF · Grup 3 puan durumu · Group 3

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Ucam Murcia 9603 2211 +1118 GGGMG
2Castellón II 8602 209 +1118 GGMGG
3Deportiva Minera 8521 116 +517 MGGGG
4Castellonense 8512 137 +616 MGMGB
5Cieza 8422 147 +714 BGGGM
6Atlético Baleares 9342 1514 +113 GBBGG
7Intercity 9342 1413 +113 BMMGB
8Lorca Deportiva 9333 1210 +212 MGBMG
9La Nucía 8404 1212 012 GMMMM
10Orihuela 9333 1015 -512 MMGBB
11Yeclano 9252 78 -111 BBBMB
12Alcoyano 8323 79 -211 GGMMB
13Poblense 9315 812 -410 MGBGM
14Mallorca II 9234 913 -49 MBMGM
15Real Murcia II 8224 915 -68 GMBGB
16Elche II 9225 1020 -108 MGMMB
17Valencia II 8134 813 -56 MGMBB
18Peña Deportiva 9117 714 -74 MGMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Deportiva Minera 5410 104 +613
2Castellonense 3300 61 +59
3Ucam Murcia 5302 117 +49
4Castellón II 4301 84 +49
5Lorca Deportiva 5230 63 +39
6La Nucía 5302 108 +29
7Poblense 4301 53 +29
8Alcoyano 4220 62 +48
9Yeclano 5221 43 +18
10Cieza 4211 53 +27
11Atlético Baleares 4211 77 07
12Elche II 4202 711 -46
13Valencia II 4121 66 05
14Mallorca II 4112 43 +14
15Real Murcia II 4112 56 -14
16Peña Deportiva 5113 58 -34
17Orihuela 4112 39 -64
18Intercity 4031 57 -23
#TakımOGBMAYAVP
1Intercity 5311 96 +310
2Castellón II 4301 125 +79
3Ucam Murcia 4301 114 +79
4Orihuela 5221 76 +18
5Cieza 4211 94 +57
6Castellonense 5212 76 +17
7Atlético Baleares 5131 87 +16
8Mallorca II 5122 510 -55
9Deportiva Minera 3111 12 -14
10Real Murcia II 4112 49 -54
11Lorca Deportiva 4103 67 -13
12Yeclano 4031 35 -23
13La Nucía 3102 24 -23
14Alcoyano 4103 17 -63
15Elche II 5023 39 -62
16Valencia II 4013 27 -51
17Poblense 5014 39 -61
18Peña Deportiva 4004 26 -40

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,92X2,9122,00

Çifte şans

1X1,43121,20X21,19

Karşılıklı gol

Var1,67Yok1,70

2,5 Alt / Üst

Alt1,53Üst1,88

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Segunda División RFEF · Grup 3'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.