Real Madrid 1-0 Villarreal: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Real Madrid 1–0 Villarreal (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Real Madrid – Villarreal maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %83 10/12 | %100 5/5 |
| Beraberlik | %0 0/12 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %17 2/12 | %0 0/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %45 5/11 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,58 (31 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 1,10 yüksek | 3,40 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,83 (10 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,64 düşük | 0,60 (3 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,36 (15 gol)ligde 10.–11. · lig ortalamasında | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (15 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasında | 1,33 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12ligde 10.–12. · lig ortalamasında | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %83 10/12ligde 2.–3. · lig ortalamasından 26 puan yüksek | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %80 4/5 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 7.–9. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %64 7/11ligde 6.–8. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %9 1/11 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 11,4 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %58 7/12 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %50 6/12 | %80 4/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,7 | 12,8 |
| 7,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 10,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %75 9/12 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %67 8/12 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %58 7/12 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 6,7 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %82 9/11 | %100 6/6 |
| 4,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,4 | 12,4 |
| 6,5 Üst | %100 12/12 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %92 11/12 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %75 9/12 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %67 8/12 | %60 3/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %27 3/11 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %27 3/11 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %58 7/12 | %60 3/5 |
| Berabere | %42 5/12 | %40 2/5 |
| Geride | %0 0/12 | %0 0/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %9 1/11 | %17 1/6 |
| Berabere | %64 7/11 | %50 3/6 |
| Geride | %27 3/11 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Real Madrid (12 maç)
Villarreal (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Real Madrid (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 6 | 1 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 6 | 2 |
Villarreal (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 5 | 6 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 4 | 1 |
Kartlar
Real Madrid
Sarı 26 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,2)
Villarreal
Sarı 22 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 114 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Real Madrid: iç saha, 5 maç · Villarreal: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
İki takımı karşılaştır → · İspanya · La Liga puan durumu ve istatistikleri →
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · La Liga puan durumu · Primera División
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 11 | +34 | 30 |
| 2 | Real Madrid | 12 | +21 | 30 |
| 3 | Atletico Madrid | 11 | +14 | 28 |
| 4 | Real Betis | 11 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 12 | -2 | 18 |
| 7 | Athletic Club | 11 | +4 | 16 |
| 8 | Deportivo La Coruna | 12 | +1 | 15 |
| 9 | Racing Santander | 12 | -13 | 14 |
| 10 | Alaves | 12 | -2 | 13 |
| 11 | Villarreal | 11 | 0 | 12 |
| 12 | Celta Vigo | 11 | 0 | 12 |
| 13 | Espanyol | 12 | -1 | 12 |
| 14 | Rayo Vallecano | 10 | -5 | 12 |
| 15 | Getafe | 11 | -8 | 12 |
| 16 | Osasuna | 12 | -11 | 12 |
| 17 | Elche | 11 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 12 | -12 | 9 |
| 20 | Malaga | 12 | -14 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 6 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 5 | +14 | 15 |
| 3 | Real Betis | 6 | +4 | 15 |
| 4 | Atletico Madrid | 5 | +8 | 13 |
| 5 | Getafe | 6 | +4 | 12 |
| 6 | Athletic Club | 6 | +6 | 11 |
| 7 | Racing Santander | 6 | 0 | 11 |
| 8 | Alaves | 6 | +5 | 10 |
| 9 | Rayo Vallecano | 5 | +2 | 10 |
| 10 | Real Sociedad | 5 | 0 | 10 |
| 11 | Sevilla | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Deportivo La Coruna | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Osasuna | 6 | +1 | 9 |
| 14 | Celta Vigo | 6 | +3 | 8 |
| 15 | Levante | 5 | +1 | 7 |
| 16 | Espanyol | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Villarreal | 5 | -1 | 4 |
| 18 | Malaga | 6 | -6 | 3 |
| 19 | Valencia | 7 | -11 | 2 |
| 20 | Elche | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 5 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Atletico Madrid | 6 | +6 | 15 |
| 4 | Elche | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Real Sociedad | 6 | 0 | 9 |
| 6 | Villarreal | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Real Betis | 5 | -1 | 8 |
| 8 | Sevilla | 6 | -2 | 8 |
| 9 | Espanyol | 6 | 0 | 7 |
| 10 | Valencia | 5 | -1 | 7 |
| 11 | Deportivo La Coruna | 6 | -1 | 6 |
| 12 | Athletic Club | 5 | -2 | 5 |
| 13 | Celta Vigo | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Levante | 6 | -6 | 3 |
| 15 | Alaves | 6 | -7 | 3 |
| 16 | Osasuna | 6 | -12 | 3 |
| 17 | Racing Santander | 6 | -13 | 3 |
| 18 | Rayo Vallecano | 5 | -7 | 2 |
| 19 | Malaga | 6 | -8 | 2 |
| 20 | Getafe | 5 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün La Liga'da oynanan diğer maçlar
- 17:15 Alaves 1–2 Atletico Madrid
- 19:30 Barcelona 3–0 Getafe
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
