Alaves 1-2 Atletico Madrid: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Alaves 1–2 Atletico Madrid (10 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.
Maç özeti
Alaves – Atletico Madrid maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %82 9/11 | %83 5/6 |
| Beraberlik | %9 1/11 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %9 1/11 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (15 gol)ligde 13.–14. · lig ortalamasından 0,23 düşük | 1,83 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (17 gol)ligde 10. · lig ortalamasında | 1,00 (6 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (22 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,52 yüksek | 1,83 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,73 (8 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,74 düşük | 0,83 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12ligde 10.–12. · lig ortalamasında | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %50 6/12ligde 11.–13. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 4/11ligde 17.–19. · lig ortalamasından 21 puan düşük | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %64 7/11ligde 6.–8. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %55 6/11 | %50 3/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %36 4/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %27 3/11 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,2 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %45 5/11 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %27 3/11 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %67 8/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %67 8/12 | %50 3/6 |
| Geride | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Berabere | %73 8/11 | %67 4/6 |
| Geride | %0 0/11 | %0 0/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Alaves (12 maç)
Atletico Madrid (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Alaves (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 3 | 5 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 7 | 3 |
Atletico Madrid (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 8 | 3 |
Kartlar
Alaves
Sarı 23 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,9)
Atletico Madrid
Sarı 24 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 114 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Alaves: iç saha, 6 maç · Atletico Madrid: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
İki takımı karşılaştır → · İspanya · La Liga puan durumu ve istatistikleri →
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · La Liga puan durumu · Primera División
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 11 | +34 | 30 |
| 2 | Real Madrid | 12 | +21 | 30 |
| 3 | Atletico Madrid | 11 | +14 | 28 |
| 4 | Real Betis | 11 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 12 | -2 | 18 |
| 7 | Athletic Club | 11 | +4 | 16 |
| 8 | Deportivo La Coruna | 12 | +1 | 15 |
| 9 | Racing Santander | 12 | -13 | 14 |
| 10 | Alaves | 12 | -2 | 13 |
| 11 | Villarreal | 11 | 0 | 12 |
| 12 | Celta Vigo | 11 | 0 | 12 |
| 13 | Espanyol | 12 | -1 | 12 |
| 14 | Rayo Vallecano | 10 | -5 | 12 |
| 15 | Getafe | 11 | -8 | 12 |
| 16 | Osasuna | 12 | -11 | 12 |
| 17 | Elche | 11 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 12 | -12 | 9 |
| 20 | Malaga | 12 | -14 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 6 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 5 | +14 | 15 |
| 3 | Real Betis | 6 | +4 | 15 |
| 4 | Atletico Madrid | 5 | +8 | 13 |
| 5 | Getafe | 6 | +4 | 12 |
| 6 | Athletic Club | 6 | +6 | 11 |
| 7 | Racing Santander | 6 | 0 | 11 |
| 8 | Alaves | 6 | +5 | 10 |
| 9 | Rayo Vallecano | 5 | +2 | 10 |
| 10 | Real Sociedad | 5 | 0 | 10 |
| 11 | Sevilla | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Deportivo La Coruna | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Osasuna | 6 | +1 | 9 |
| 14 | Celta Vigo | 6 | +3 | 8 |
| 15 | Levante | 5 | +1 | 7 |
| 16 | Espanyol | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Villarreal | 5 | -1 | 4 |
| 18 | Malaga | 6 | -6 | 3 |
| 19 | Valencia | 7 | -11 | 2 |
| 20 | Elche | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 5 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Atletico Madrid | 6 | +6 | 15 |
| 4 | Elche | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Real Sociedad | 6 | 0 | 9 |
| 6 | Villarreal | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Real Betis | 5 | -1 | 8 |
| 8 | Sevilla | 6 | -2 | 8 |
| 9 | Espanyol | 6 | 0 | 7 |
| 10 | Valencia | 5 | -1 | 7 |
| 11 | Deportivo La Coruna | 6 | -1 | 6 |
| 12 | Athletic Club | 5 | -2 | 5 |
| 13 | Celta Vigo | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Levante | 6 | -6 | 3 |
| 15 | Alaves | 6 | -7 | 3 |
| 16 | Osasuna | 6 | -12 | 3 |
| 17 | Racing Santander | 6 | -13 | 3 |
| 18 | Rayo Vallecano | 5 | -7 | 2 |
| 19 | Malaga | 6 | -8 | 2 |
| 20 | Getafe | 5 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün La Liga'da oynanan diğer maçlar
- 19:30 Barcelona 3–0 Getafe
- 22:00 Real Madrid 1–0 Villarreal
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
