Betis C – Conil
Betis C – Conil: 8 Kasım 21:00, İspanya · Tercera División RFEF · Grup 10. Bu sezon Betis C evinde 4 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet; Conil deplasmanda 4 maçta 0 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %25; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 14 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio de La Cartuja, Sevilla
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Betis C | Conil |
|---|---|---|
| Lig sırası | 7. · 14 puan | 11. · 11 puan |
| Form (son 5) | MGBMM | GMGBB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,75 – 0,75 | 0,25 – 2,00 |
| 2,5 Üst biten | %25 | %50 |
| Karşılıklı gol | %25 | %25 |
| Gol yemediği | %50 | %25 |
| Aralarında (G-B-M) | Kayıtlı karşılaşma yok | |
Gol ve yüzdeler: Betis C iç sahada (4 maç), Conil deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Betis C iç sahada (4 maç) · Conil deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Betis C iç sahada 4 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Conil deplasmanda bu sezon kazanamadı: 4 maçta 1 beraberlik, 3 mağlubiyet.
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiBetis C
7. sıra · 14 puan · 9 maç · averaj +4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBMM
Conil
11. sıra · 11 puan · 9 maç · averaj -5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGBB
Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Betis C 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 8-10). Conil için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 4, yenilen 4. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı.
Gol istatistikleri
Betis C iç saha 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 0,75 gol yedi; Conil dış saha 4 maçta 0,25 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Betis C %25, Conil %25. İlk yarıyı önde kapatma: Betis C 1/4, Conil 0/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,57, 0 – 3,34, 2 – 3,90. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,75, Üst 1,61. Karşılıklı Gol: Var 1,58, Yok 1,77.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %25; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 14 gol yediler.
- Sıralama
- 7. (14 p) – 11. (11 p)
- Form (son 5)
- MMBGM – BBGMG
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %25
- iddaa MS 1-0-2
- 1,57 – 3,34 – 3,90
Veri: 7 Kasım 2026 00:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %75 3/4 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %0 0/4 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %44 4/9 | %75 3/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,11 (19 gol) | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,67 (15 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,67 (6 gol) | 0,25 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,22 (11 gol) | 2,00 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %56 5/9 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %56 5/9 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %22 2/9 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %33 3/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %25 1/4 |
| Berabere | %44 4/9 | %75 3/4 |
| Geride | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Geride | %44 4/9 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Betis C (9 maç)
Conil (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Betis C (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 5 | 1 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 4 | 6 |
Conil (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 0 | 6 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Kartlar
Betis C
Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Conil
Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 81 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 10 puan durumu · Group 10
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dos Hermanas | 9 | +14 | 22 |
| 2 | Portuense | 9 | +9 | 19 |
| 3 | San Roque Lepe | 9 | +5 | 17 |
| 4 | Tomares | 9 | +3 | 17 |
| 5 | Xerez Deportivo | 9 | +2 | 17 |
| 6 | Utrera | 8 | -1 | 15 |
| 7 | Betis C | 9 | +4 | 14 |
| 8 | Pozoblanco | 9 | +2 | 12 |
| 9 | Ceuta II | 9 | -1 | 12 |
| 10 | Egabrense | 9 | 0 | 11 |
| 11 | Conil | 9 | -5 | 11 |
| 12 | Linense | 9 | -2 | 9 |
| 13 | Chiclana | 9 | -4 | 9 |
| 14 | Cádiz II | 9 | -1 | 8 |
| 15 | Atlético Onubense | 10 | -10 | 8 |
| 16 | Córdoba II | 9 | -4 | 7 |
| 17 | Sevilla III | 9 | -7 | 7 |
| 18 | Bollullos | 9 | -4 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dos Hermanas | 5 | +15 | 15 |
| 2 | Conil | 5 | +2 | 10 |
| 3 | Portuense | 4 | +6 | 9 |
| 4 | Betis C | 4 | +4 | 9 |
| 5 | Utrera | 4 | +3 | 9 |
| 6 | Pozoblanco | 5 | +4 | 8 |
| 7 | Linense | 5 | +3 | 8 |
| 8 | Tomares | 5 | +2 | 8 |
| 9 | San Roque Lepe | 3 | +2 | 7 |
| 10 | Xerez Deportivo | 4 | +1 | 7 |
| 11 | Ceuta II | 4 | +3 | 6 |
| 12 | Córdoba II | 5 | +2 | 6 |
| 13 | Sevilla III | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Chiclana | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Bollullos | 4 | 0 | 4 |
| 16 | Egabrense | 4 | -1 | 4 |
| 17 | Atlético Onubense | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Cádiz II | 5 | -2 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | San Roque Lepe | 6 | +3 | 10 |
| 2 | Portuense | 5 | +3 | 10 |
| 3 | Xerez Deportivo | 5 | +1 | 10 |
| 4 | Tomares | 4 | +1 | 9 |
| 5 | Egabrense | 5 | +1 | 7 |
| 6 | Dos Hermanas | 4 | -1 | 7 |
| 7 | Utrera | 4 | -4 | 6 |
| 8 | Ceuta II | 5 | -4 | 6 |
| 9 | Cádiz II | 4 | +1 | 5 |
| 10 | Betis C | 5 | 0 | 5 |
| 11 | Chiclana | 4 | -2 | 4 |
| 12 | Pozoblanco | 4 | -2 | 4 |
| 13 | Atlético Onubense | 5 | -6 | 4 |
| 14 | Bollullos | 5 | -4 | 2 |
| 15 | Sevilla III | 4 | -6 | 2 |
| 16 | Linense | 4 | -5 | 1 |
| 17 | Córdoba II | 4 | -6 | 1 |
| 18 | Conil | 4 | -7 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu -1
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
