RC Warwick 5-1 Halesowen: Maç Sonucu ve İstatistikleri
RC Warwick 5–1 Halesowen (20 Ekim 2026). İlk yarı 5–0.
Maç özeti
RC Warwick – Halesowen maçı 5-1 sona erdi; ilk yarı 5-0 tamamlandı. Goller: A. Hamp 1', 6', 22', M. Pais 24' (pen.), Williams 43' (RC Warwick); J. Cowley 47' (Halesowen).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
RC Warwick üstte · Halesowen altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 1' gol: A. Hamp (RC Warwick)
- 6' gol: A. Hamp (RC Warwick)
- 22' gol: A. Hamp (RC Warwick)
- 24' gol: M. Pais (RC Warwick)
- 43' gol: Williams (RC Warwick)
- 47' gol: J. Cowley (Halesowen)
Maç olayları
- RC WarwickHalesowen
- 59'J. CowleyKaçan penaltı
- 47'Gol J. Cowley 5–1
- Gol Williams 5–043'
- Penaltı golü M. Pais 4–0Penaltı24'
- Gol A. Hamp 3–022'
- Gol A. Hamp 2–06'
- Gol A. Hamp 1–01'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 5/16 | %11 1/9 |
| Beraberlik | %31 5/16 | %56 5/9 |
| Mağlubiyet | %38 6/16 | %33 3/9 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 7/14 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (23 gol) | 1,44 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (22 gol) | 1,44 (13 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,64 (23 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (23 gol) | 1,67 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 11/16 | %78 7/9 |
| 1,5 Üst | %75 12/16 | %78 7/9 |
| 2,5 Üst | %56 9/16 | %56 5/9 |
| 3,5 Üst | %31 5/16 | %44 4/9 |
| Gol yememe | %25 4/16 | %22 2/9 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 5/16 | %11 1/9 |
| Berabere | %44 7/16 | %56 5/9 |
| Geride | %25 4/16 | %33 3/9 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 6/14 | %50 3/6 |
| Berabere | %29 4/14 | %17 1/6 |
| Geride | %29 4/14 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
RC Warwick (16 maç)
Halesowen (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
RC Warwick (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 4 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 5 | 5 |
Halesowen (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 4 |
| 16-30 | 2 | 4 |
| 31-45 | 4 | 5 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 7 | 3 |
Kartlar
RC Warwick
Sarı 0 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 0,0)
Halesowen
Sarı 0 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 170 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Racing Club Warwick 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-5). Halesowen için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 6, yenilen 6.
Gol istatistikleri
Racing Club Warwick iç saha 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,17 gol yedi; Halesowen dış saha 4 maçta 0,75 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Racing Club Warwick %33, Halesowen %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Racing Club Warwick %67, Halesowen %50. İlk yarıyı önde kapatma: Racing Club Warwick 0/6, Halesowen 2/4.
- Sıralama
- 13. (14 p) – 10. (17 p)
- Form (son 5)
- GBGBM – GBBMB
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 2,81 – 3,17 – 1,95
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,81, 0 – 3,17, 2 – 1,95. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,88, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,44, Yok 2,03.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %29; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Non League Premier - Southern Central puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Bedford | 17 | +21 | 38 |
| 2 | Bury Town | 17 | +5 | 35 |
| 3 | Bromsgrove Sporting | 15 | +15 | 34 |
| 4 | Kettering Town | 16 | +13 | 31 |
| 5 | Needham Market | 16 | +12 | 28 |
| 6 | Peterborough Sports | 16 | +6 | 27 |
| 7 | Rushall Olympic | 17 | +4 | 27 |
| 8 | Alvechurch | 14 | +14 | 26 |
| 9 | Anstey Nomads | 15 | +8 | 26 |
| 10 | Halesowen Town | 14 | 0 | 23 |
| 11 | Stourbridge | 15 | -1 | 22 |
| 12 | Racing Club Warwick | 16 | +1 | 20 |
| 13 | Stratford Town | 16 | -5 | 19 |
| 14 | Redditch United | 14 | +1 | 18 |
| 15 | Hitchin Town | 16 | -4 | 16 |
| 16 | Leiston | 14 | -4 | 15 |
| 17 | Banbury United | 16 | -11 | 14 |
| 18 | Worcester City | 13 | -2 | 13 |
| 19 | Leamington | 16 | -8 | 13 |
| 20 | Bishop's Stortford | 16 | -11 | 13 |
| 21 | Leighton Town | 15 | -19 | 6 |
| 22 | Stamford | 16 | -35 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kettering Town | 9 | +16 | 23 |
| 2 | Real Bedford | 9 | +12 | 20 |
| 3 | Rushall Olympic | 8 | +6 | 18 |
| 4 | Bromsgrove Sporting | 9 | +6 | 18 |
| 5 | Bury Town | 8 | +2 | 16 |
| 6 | Halesowen Town | 8 | +2 | 16 |
| 7 | Needham Market | 9 | +7 | 15 |
| 8 | Alvechurch | 7 | +9 | 14 |
| 9 | Anstey Nomads | 7 | +8 | 14 |
| 10 | Hitchin Town | 8 | +5 | 12 |
| 11 | Redditch United | 6 | +4 | 11 |
| 12 | Peterborough Sports | 8 | -1 | 11 |
| 13 | Stourbridge | 7 | 0 | 10 |
| 14 | Stratford Town | 9 | -1 | 10 |
| 15 | Bishop's Stortford | 9 | -2 | 10 |
| 16 | Banbury United | 9 | -5 | 10 |
| 17 | Racing Club Warwick | 9 | 0 | 8 |
| 18 | Worcester City | 5 | +1 | 7 |
| 19 | Leamington | 7 | 0 | 6 |
| 20 | Leiston | 5 | -1 | 6 |
| 21 | Leighton Town | 7 | -11 | 4 |
| 22 | Stamford | 7 | -16 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bury Town | 9 | +3 | 19 |
| 2 | Real Bedford | 8 | +9 | 18 |
| 3 | Bromsgrove Sporting | 6 | +9 | 16 |
| 4 | Peterborough Sports | 8 | +7 | 16 |
| 5 | Needham Market | 7 | +5 | 13 |
| 6 | Alvechurch | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Racing Club Warwick | 7 | +1 | 12 |
| 8 | Anstey Nomads | 8 | 0 | 12 |
| 9 | Stourbridge | 8 | -1 | 12 |
| 10 | Rushall Olympic | 9 | -2 | 9 |
| 11 | Leiston | 9 | -3 | 9 |
| 12 | Stratford Town | 7 | -4 | 9 |
| 13 | Kettering Town | 7 | -3 | 8 |
| 14 | Halesowen Town | 6 | -2 | 7 |
| 15 | Redditch United | 8 | -3 | 7 |
| 16 | Leamington | 9 | -8 | 7 |
| 17 | Worcester City | 8 | -3 | 6 |
| 18 | Banbury United | 7 | -6 | 4 |
| 19 | Hitchin Town | 8 | -9 | 4 |
| 20 | Stamford | 9 | -19 | 4 |
| 21 | Bishop's Stortford | 7 | -9 | 3 |
| 22 | Leighton Town | 8 | -8 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Non League Premier - Southern Central'da oynanan diğer maçlar
- 21:45 Banbury Utd 1–0 Leighton Town
- 21:45 Hitchin Town 3–0 Stamford
- 21:45 Kettering 4–0 Leiston
- 21:45 Needham 2–1 Bishop's Sto
- 21:45 Real Bedford 2–2 Bury Town FC
- 21:45 Rushall Olym 3–1 Leamington
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
