Needham 2-1 Bishop's Sto: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Needham 2–1 Bishop's Sto (20 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.
Maç özeti
Needham – Bishop's Sto maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: K. Hammond 37', R. Miles 38' (Needham); T. Baker 78' (Bishop's Sto).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Needham üstte · Bishop's Sto altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 37' gol: K. Hammond (Needham)
- 38' gol: R. Miles (Needham)
- 78' gol: T. Baker (Bishop's Sto)
Maç olayları
- NeedhamBishop's Sto
- 78'Gol T. Baker 2–1
- Gol R. Miles 2–038'
- Gol K. Hammond 1–037'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 8/16 | %44 4/9 |
| Beraberlik | %25 4/16 | %33 3/9 |
| Mağlubiyet | %25 4/16 | %22 2/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 4/16 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %6 1/16 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %69 11/16 | %86 6/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,25 (36 gol) | 2,00 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (24 gol) | 1,22 (11 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,12 (18 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,81 (29 gol) | 2,29 (16 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 11/16 | %67 6/9 |
| 1,5 Üst | %94 15/16 | %89 8/9 |
| 2,5 Üst | %69 11/16 | %56 5/9 |
| 3,5 Üst | %50 8/16 | %44 4/9 |
| Gol yememe | %19 3/16 | %22 2/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 8/16 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %75 12/16 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %69 11/16 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %38 6/16 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %19 3/16 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 8/16 | %44 4/9 |
| Berabere | %6 1/16 | %11 1/9 |
| Geride | %44 7/16 | %44 4/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 2/16 | %0 0/7 |
| Berabere | %50 8/16 | %57 4/7 |
| Geride | %38 6/16 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Needham (16 maç)
Bishop's Sto (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Needham (16 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 3 |
| 16-30 | 5 | 8 |
| 31-45 | 7 | 3 |
| 46-60 | 6 | 1 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 7 | 6 |
Bishop's Sto (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 3 | 7 |
| 46-60 | 3 | 6 |
| 61-75 | 6 | 2 |
| 76-90 | 3 | 7 |
Kartlar
Needham
Sarı 0 · Kırmızı 2 (16 maç · maç başı sarı 0,0)
Bishop's Sto
Sarı 0 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 170 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Needham son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 15 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Bishop's Stortford son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 9 gol attı, 12 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Needham 1 – Bishop's Stortford 1; 0 beraberlik var. Son maç: 25 Kasım 2025, Bishop's Stortford 1-2 Needham.
- Sıralama
- 7. (20 p) – 17. (10 p)
- Form (son 5)
- GGBMG – MMMMG
- H2H (G-B-M)
- 1-0-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %40
- iddaa MS 1-0-2
- 1,36 – 3,94 – 5,04
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Needham iç saha 6 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,33 gol yedi; Bishop's Stortford dış saha 5 maçta 1,00 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Needham %50, Bishop's Stortford %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Needham %50, Bishop's Stortford %40. İlk yarıyı önde kapatma: Needham 2/6, Bishop's Stortford 0/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,36, 0 – 3,94, 2 – 5,04. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,10, Üst 1,41. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 1,90.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %45; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Non League Premier - Southern Central puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Bedford | 17 | +21 | 38 |
| 2 | Bury Town | 17 | +5 | 35 |
| 3 | Bromsgrove Sporting | 15 | +15 | 34 |
| 4 | Kettering Town | 16 | +13 | 31 |
| 5 | Needham Market | 16 | +12 | 28 |
| 6 | Peterborough Sports | 16 | +6 | 27 |
| 7 | Rushall Olympic | 17 | +4 | 27 |
| 8 | Alvechurch | 14 | +14 | 26 |
| 9 | Anstey Nomads | 15 | +8 | 26 |
| 10 | Halesowen Town | 14 | 0 | 23 |
| 11 | Stourbridge | 15 | -1 | 22 |
| 12 | Racing Club Warwick | 16 | +1 | 20 |
| 13 | Stratford Town | 16 | -5 | 19 |
| 14 | Redditch United | 14 | +1 | 18 |
| 15 | Hitchin Town | 16 | -4 | 16 |
| 16 | Leiston | 14 | -4 | 15 |
| 17 | Banbury United | 16 | -11 | 14 |
| 18 | Worcester City | 13 | -2 | 13 |
| 19 | Leamington | 16 | -8 | 13 |
| 20 | Bishop's Stortford | 16 | -11 | 13 |
| 21 | Leighton Town | 15 | -19 | 6 |
| 22 | Stamford | 16 | -35 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kettering Town | 9 | +16 | 23 |
| 2 | Real Bedford | 9 | +12 | 20 |
| 3 | Rushall Olympic | 8 | +6 | 18 |
| 4 | Bromsgrove Sporting | 9 | +6 | 18 |
| 5 | Bury Town | 8 | +2 | 16 |
| 6 | Halesowen Town | 8 | +2 | 16 |
| 7 | Needham Market | 9 | +7 | 15 |
| 8 | Alvechurch | 7 | +9 | 14 |
| 9 | Anstey Nomads | 7 | +8 | 14 |
| 10 | Hitchin Town | 8 | +5 | 12 |
| 11 | Redditch United | 6 | +4 | 11 |
| 12 | Peterborough Sports | 8 | -1 | 11 |
| 13 | Stourbridge | 7 | 0 | 10 |
| 14 | Stratford Town | 9 | -1 | 10 |
| 15 | Bishop's Stortford | 9 | -2 | 10 |
| 16 | Banbury United | 9 | -5 | 10 |
| 17 | Racing Club Warwick | 9 | 0 | 8 |
| 18 | Worcester City | 5 | +1 | 7 |
| 19 | Leamington | 7 | 0 | 6 |
| 20 | Leiston | 5 | -1 | 6 |
| 21 | Leighton Town | 7 | -11 | 4 |
| 22 | Stamford | 7 | -16 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bury Town | 9 | +3 | 19 |
| 2 | Real Bedford | 8 | +9 | 18 |
| 3 | Bromsgrove Sporting | 6 | +9 | 16 |
| 4 | Peterborough Sports | 8 | +7 | 16 |
| 5 | Needham Market | 7 | +5 | 13 |
| 6 | Alvechurch | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Racing Club Warwick | 7 | +1 | 12 |
| 8 | Anstey Nomads | 8 | 0 | 12 |
| 9 | Stourbridge | 8 | -1 | 12 |
| 10 | Rushall Olympic | 9 | -2 | 9 |
| 11 | Leiston | 9 | -3 | 9 |
| 12 | Stratford Town | 7 | -4 | 9 |
| 13 | Kettering Town | 7 | -3 | 8 |
| 14 | Halesowen Town | 6 | -2 | 7 |
| 15 | Redditch United | 8 | -3 | 7 |
| 16 | Leamington | 9 | -8 | 7 |
| 17 | Worcester City | 8 | -3 | 6 |
| 18 | Banbury United | 7 | -6 | 4 |
| 19 | Hitchin Town | 8 | -9 | 4 |
| 20 | Stamford | 9 | -19 | 4 |
| 21 | Bishop's Stortford | 7 | -9 | 3 |
| 22 | Leighton Town | 8 | -8 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Non League Premier - Southern Central'da oynanan diğer maçlar
- 21:45 Banbury Utd 1–0 Leighton Town
- 21:45 Hitchin Town 3–0 Stamford
- 21:45 Kettering 4–0 Leiston
- 21:45 RC Warwick 5–1 Halesowen
- 21:45 Real Bedford 2–2 Bury Town FC
- 21:45 Rushall Olym 3–1 Leamington
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
