Tayland · Thai League 1 · 8. hafta

Ratchaburi – Buriram United

Başlamasına 8 sa 43 dk Başlamadı

Ratchaburi – Buriram United: 8 Kasım 15:00, Tayland · Thai League 1, 8. hafta. Bu sezon Ratchaburi evinde 3 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet; Buriram United deplasmanda 3 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %61; KG var ortalaması %69; maç başına toplam korner ortalaması 12,5; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 13 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Dragon Solar Park, Ratchaburi

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiRatchaburiBuriram United
Lig sırası3. · 13 puan5. · 13 puan
Form (son 5)GMBGMGGMBB
Gol (attığı – yediği, ort.)2,67 – 0,671,67 – 0,33
2,5 Üst biten%67%33
Karşılıklı gol%33%33
Gol yemediği%67%67
Aralarında (G-B-M)4-3-14 (21 maç, Ratchaburi bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Ratchaburi iç sahada (3 maç), Buriram United deplasmanda (3 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Ratchaburi iç sahada (3 maç) · Buriram United deplasmanda (3 maç), bu sezon

2,67 Gol atma maç başı 1,67
0,67 Gol yeme maç başı 0,33
%67 Gol yememe maçların %67
%33 KG Var maçların %33
%67 2.5 Üst maçların %33

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Ratchaburi iç sahada 3 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Buriram United deplasmanda bu sezon yenilmedi: 3 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik.

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Ratchaburi

3. sıra · 13 puan · 7 maç · averaj +9

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBGM

  1. 03.11 Vissel Kobe 3–2 Ratchaburi M
  2. 30.10 Sisaket United 2–5 Ratchaburi G
  3. 27.10 Ratchaburi 0–0 Kashiwa Reysol B
  4. 24.10 Ratchaburi 1–2 Chonburi FC M
  5. 21.10 Ratchaburi 4–2 Pattani G
Deplasman

Buriram United

5. sıra · 13 puan · 6 maç · averaj +4

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMBB

  1. 04.11 Buriram United 0–0 Kashima B
  2. 28.10 Gamba Osaka 1–1 Buriram United B
  3. 24.10 Buriram United 2–3 Sisaket United M
  4. 21.10 Buriram United 8–0 DPU Thayang FC G
  5. 18.10 Pattani 0–1 Buriram United G

Puan durumu 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Ratchaburi 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 12-9). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Buriram United 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 12-4). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 21 maçta galibiyetler Ratchaburi 4 – Buriram United 14; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Nisan 2026, Ratchaburi 2-2 Buriram United.

Gol istatistikleri

Ratchaburi bu sezon 7 maçta maç başına 2,43 gol attı, 1,14 gol yedi; Buriram United bu sezon 6 maçta 1,83 attı, 1,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %71, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ratchaburi %71, Buriram United %67. İlk yarıyı önde kapatma: Ratchaburi 5/7, Buriram United 4/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Ratchaburi 6,2, Buriram United 11,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 12,5. Maç başına kart: Ratchaburi 1,5, Buriram United 2,0.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,21, 0 – 3,37, 2 – 1,70. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,95, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,02.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %61; KG var ortalaması %69; maç başına toplam korner ortalaması 12,5; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 13 gol yediler.

Sıralama
3. (13 p) – 5. (13 p)
Form (son 5)
MGBMG – BBMGG
H2H (G-B-M)
4-3-14 (21 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %67
Korner ort. (maç)
12,5
iddaa MS 1-0-2
3,21 – 3,37 – 1,70

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Ratchaburi
Toplam (7)İç saha (3)
Galibiyet%57 4/7%67 2/3
Beraberlik%14 1/7%0 0/3
Mağlubiyet%29 2/7%33 1/3
Buriram United
Toplam (6)Dış saha (3)
Galibiyet%67 4/6%100 3/3
Beraberlik%17 1/6%0 0/3
Mağlubiyet%17 1/6%0 0/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Ratchaburi
Toplam (7)İç saha (3)
Attığı gol / maç2,43 (17 gol)2,67 (8 gol)
Yediği gol / maç1,14 (8 gol)0,67 (2 gol)
Buriram United
Toplam (6)Dış saha (3)
Attığı gol / maç1,83 (11 gol)1,67 (5 gol)
Yediği gol / maç1,17 (7 gol)0,33 (1 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Ratchaburi
Toplam (7)İç saha (3)
KG Var%71 5/7%33 1/3
1,5 Üst%86 6/7%67 2/3
2,5 Üst%71 5/7%67 2/3
3,5 Üst%29 2/7%33 1/3
Gol yememe%29 2/7%67 2/3
Buriram United
Toplam (6)Dış saha (3)
KG Var%67 4/6%33 1/3
1,5 Üst%67 4/6%33 1/3
2,5 Üst%50 3/6%33 1/3
3,5 Üst%50 3/6%33 1/3
Gol yememe%33 2/6%67 2/3

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Ratchaburi
Toplam (4)İç saha (2)
Maçta toplam korner (ort.)11,810,0
7,5 Üst%100 4/4%100 2/2
8,5 Üst%100 4/4%100 2/2
9,5 Üst%75 3/4%50 1/2
10,5 Üst%75 3/4%50 1/2
Buriram United
Toplam (3)Dış saha (1)
Maçta toplam korner (ort.)13,317,0
7,5 Üst%100 3/3%100 1/1
8,5 Üst%100 3/3%100 1/1
9,5 Üst%100 3/3%100 1/1
10,5 Üst%100 3/3%100 1/1

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Ratchaburi
Toplam (4)İç saha (2)
Maç başı kart3,34,0
2,5 Üst%50 2/4%50 1/2
3,5 Üst%25 1/4%50 1/2
4,5 Üst%25 1/4%50 1/2
5,5 Üst%25 1/4%50 1/2
Buriram United
Toplam (3)Dış saha (1)
Maç başı kart3,75,0
2,5 Üst%67 2/3%100 1/1
3,5 Üst%67 2/3%100 1/1
4,5 Üst%33 1/3%100 1/1
5,5 Üst%0 0/3%0 0/1

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Ratchaburi
Toplam (4)İç saha (2)
Maç başı isabetli şut12,010,5
6,5 Üst%100 4/4%100 2/2
7,5 Üst%75 3/4%50 1/2
8,5 Üst%75 3/4%50 1/2
9,5 Üst%75 3/4%50 1/2
Buriram United
Toplam (3)Dış saha (1)
Maç başı isabetli şut9,37,0
6,5 Üst%100 3/3%100 1/1
7,5 Üst%67 2/3%0 0/1
8,5 Üst%67 2/3%0 0/1
9,5 Üst%33 1/3%0 0/1

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Ratchaburi
Toplam (7)İç saha (3)
Önde%71 5/7%100 3/3
Berabere%14 1/7%0 0/3
Geride%14 1/7%0 0/3
Buriram United
Toplam (6)Dış saha (3)
Önde%67 4/6%100 3/3
Berabere%17 1/6%0 0/3
Geride%17 1/6%0 0/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Ratchaburi (7 maç)

1/131/X11/21X/10X/X0X/212/112/X02/20

Buriram United (6 maç)

1/131/X11/20X/11X/X0X/202/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Ratchaburi (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 0 1
31-45 4 1
46-60 2 0
61-75 4 3
76-90 3 1

Buriram United (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 0 1
31-45 6 1
46-60 0 1
61-75 1 1
76-90 2 2

Kartlar

Ratchaburi

Sarı 10 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 1,4)

Buriram United

Sarı 11 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla · ligde 58 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Ratchaburi: tüm maçlar, 4 maç · Buriram United: tüm maçlar, 3 maç

RatchaburiBuriram United
%58,5Topa sahip olma%68,3
1,79Beklenen gol (xG)2,32
18,8Toplam şut21,0
7,5İsabetli şut6,7
13,0Ceza sahası içi şut16,0
6,3Korner11,7
461Pas465
3,3Kurtarış1,0
8,5Faul7,3
1,5Ofsayt1,3
1,3Sarı kart2,0
0,25Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,11Rakibin xG'si0,53
13,8Rakibin şutu7,0
4,5Rakibin isabetli şutu2,7
5,5Rakibin korneri1,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Tayland · Thai League 1 puan durumu · Premier League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Port FC 7511 158 +716 MGGGB
2Ayutthaya FC 8512 148 +616 BMGGG
3Ratchaburi 7412 178 +913 BGGMG
4Prachuap 6411 83 +513 GGGGB
5Buriram United 6411 117 +413 BGGGM
6Bangkok United 7412 106 +413 GGMBG
7Uthai Thani 8323 1513 +211 GBMMB
8Lamphun Warrior 8323 1210 +211 MGGGB
9Sisaket United 7313 1013 -310 GGBGM
10Sukhothai FC 8314 1016 -610 MGGMB
11BG Pathum United 7232 98 +19 MBBGM
12Rayong FC 7223 915 -68 BMBMM
13Chonburi FC 8215 811 -37 MMGGB
14Pattani 8215 814 -67 MMMGM
15Chiangrai United 7124 610 -45 MMMMB
16Rasi Salai United 7016 921 -121 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Port FC 4310 105 +510
2Bangkok United 4301 85 +39
3BG Pathum United 3210 63 +37
4Prachuap 3210 31 +27
5Ratchaburi 3201 82 +66
6Sukhothai FC 4202 88 06
7Ayutthaya FC 4202 56 -16
8Rayong FC 4121 36 -35
9Uthai Thani 4112 88 04
10Buriram United 3111 66 04
11Sisaket United 4112 58 -34
12Lamphun Warrior 4112 47 -34
13Pattani 4112 25 -34
14Chiangrai United 3102 23 -13
15Chonburi FC 4103 46 -23
16Rasi Salai United 3012 37 -41
#TakımOGBMAYAVP
1Ayutthaya FC 4310 92 +710
2Buriram United 3300 51 +49
3Lamphun Warrior 4211 83 +57
4Ratchaburi 4211 96 +37
5Uthai Thani 4211 75 +27
6Prachuap 3201 52 +36
7Port FC 3201 53 +26
8Sisaket United 3201 55 06
9Bangkok United 3111 21 +14
10Chonburi FC 4112 45 -14
11Sukhothai FC 4112 28 -64
12Pattani 4103 69 -33
13Rayong FC 3102 69 -33
14BG Pathum United 4022 35 -22
15Chiangrai United 4022 47 -32
16Rasi Salai United 4004 614 -80

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Ratchaburi3,21
X · Beraberlik3,37
2 · Buriram United1,70

2,5 Alt / Üst

Alt1,95
Üst1,46

Karşılıklı gol

Var1,43
Yok2,02
Tüm marketler (12)

Çifte Şans

1 ve 01,591 ve 21,130 ve 21,14

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,6303,5022,85

1. Yarı Sonucu

13,6702,1422,19

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,331 ve 21,360 ve 21,10

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,38Üst2,12

2. Yarı Sonucu

13,2802,5122,03

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,31Üst2,34

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,78Üst1,58

Tek / Çift

Tek1,71Çift1,64

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,36Yok1,12

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,44Üst1,99

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,83Üst1,54