← Maçlar
Norveç · 1. Division · 27. hafta18 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

Ranheim 4-2 Bryne: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Ranheim
4–2İY 3–1
Bryne
Maç sonu

Ranheim 4–2 Bryne (18 Ekim 2026). İlk yarı 3–1.

Maç özeti

Ranheim – Bryne maçı 4-2 sona erdi; ilk yarı 3-1 tamamlandı. Goller: M. Sylva 31', M. Johnsen 34', 55', O. Holden 45+1' (Ranheim); T. Engebakken 13', K. Haland 85' (Bryne).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Ranheim üstte · Bryne altta

01530İY607590 13' gol: T. Engebakken (Bryne)31' gol: M. Sylva (Ranheim)34' gol: M. Johnsen (Ranheim)45+1' gol: O. Holden (Ranheim)55' gol: M. Johnsen (Ranheim)58' oyuncu değişikliği: S. T. Jonassen ↔ K. Haland (Bryne)↔58' oyuncu değişikliği: L. Qvigstad ↔ P. Pichkah (Bryne)↔58' oyuncu değişikliği: L. Sodal ↔ J. Ostrem (Bryne)↔60' sarı kart: K. Hay (Bryne)62' oyuncu değişikliği: G. Mogensen ↔ S. Haugland (Ranheim)↔62' oyuncu değişikliği: F. Nyenetue ↔ A. Fossli (Ranheim)↔76' oyuncu değişikliği: O. Holden ↔ L. Skammelsrud (Ranheim)↔79' oyuncu değişikliği: D. Gaye ↔ A. Molund (Bryne)↔83' oyuncu değişikliği: K. Hay ↔ A. Hermansen (Bryne)↔84' oyuncu değişikliği: T. Kongerud ↔ E. Solberg (Ranheim)↔85' gol: K. Haland (Bryne)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 13' gol: T. Engebakken (Bryne)
  • 31' gol: M. Sylva (Ranheim)
  • 34' gol: M. Johnsen (Ranheim)
  • 45+1' gol: O. Holden (Ranheim)
  • 55' gol: M. Johnsen (Ranheim)
  • 58' oyuncu değişikliği: S. T. Jonassen ↔ K. Haland (Bryne)
  • 58' oyuncu değişikliği: L. Qvigstad ↔ P. Pichkah (Bryne)
  • 58' oyuncu değişikliği: L. Sodal ↔ J. Ostrem (Bryne)
  • 60' sarı kart: K. Hay (Bryne)
  • 62' oyuncu değişikliği: G. Mogensen ↔ S. Haugland (Ranheim)
  • 62' oyuncu değişikliği: F. Nyenetue ↔ A. Fossli (Ranheim)
  • 76' oyuncu değişikliği: O. Holden ↔ L. Skammelsrud (Ranheim)
  • 79' oyuncu değişikliği: D. Gaye ↔ A. Molund (Bryne)
  • 83' oyuncu değişikliği: K. Hay ↔ A. Hermansen (Bryne)
  • 84' oyuncu değişikliği: T. Kongerud ↔ E. Solberg (Ranheim)
  • 85' gol: K. Haland (Bryne)

Maç olayları

  1. RanheimBryne
  2. 85'Gol K. Haland 4–2
  3. T. Kongerud ↔ E. SolbergOyuncu değişikliği84'
  4. 83'K. Hay ↔ A. HermansenOyuncu değişikliği
  5. 79'D. Gaye ↔ A. MolundOyuncu değişikliği
  6. O. Holden ↔ L. SkammelsrudOyuncu değişikliği76'
  7. G. Mogensen ↔ S. HauglandOyuncu değişikliği62'
  8. F. Nyenetue ↔ A. FossliOyuncu değişikliği62'
  9. 60'K. HaySarı kart
  10. 58'S. T. Jonassen ↔ K. HalandOyuncu değişikliği
  11. 58'L. Qvigstad ↔ P. PichkahOyuncu değişikliği
  12. 58'L. Sodal ↔ J. OstremOyuncu değişikliği
  13. Gol M. Johnsen 4–1Asist: O. Holden55'
  14. Gol O. Holden 3–145+1'
  15. Gol M. Johnsen 2–1Asist: K. Rolstad34'
  16. Gol M. Sylva 1–131'
  17. 28'A. SvindlandKaçan penaltı
  18. 13'Gol T. Engebakken 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Ranheim
Toplam (29)İç saha (15)
Galibiyet%41 12/29%53 8/15
Beraberlik%17 5/29%20 3/15
Mağlubiyet%41 12/29%27 4/15
Bryne
Toplam (29)Dış saha (15)
Galibiyet%45 13/29%47 7/15
Beraberlik%14 4/29%0 0/15
Mağlubiyet%41 12/29%53 8/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Ranheim
Toplam (29)İç saha (15)
Attığı gol / maç2,52 (73 gol)3,00 (45 gol)
Yediği gol / maç2,38 (69 gol)2,07 (31 gol)
Bryne
Toplam (29)Dış saha (15)
Attığı gol / maç1,48 (43 gol)1,40 (21 gol)
Yediği gol / maç1,41 (41 gol)1,40 (21 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Ranheim
Toplam (29)İç saha (15)
KG Var%86 25/29%87 13/15
1,5 Üst%100 29/29%100 15/15
2,5 Üst%90 26/29%93 14/15
3,5 Üst%79 23/29%87 13/15
Gol yememe%7 2/29%13 2/15
Bryne
Toplam (29)Dış saha (15)
KG Var%41 12/29%27 4/15
1,5 Üst%79 23/29%80 12/15
2,5 Üst%52 15/29%60 9/15
3,5 Üst%24 7/29%20 3/15
Gol yememe%31 9/29%33 5/15

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Ranheim
Toplam (29)İç saha (15)
Önde%31 9/29%33 5/15
Berabere%28 8/29%27 4/15
Geride%41 12/29%40 6/15
Bryne
Toplam (29)Dış saha (15)
Önde%41 12/29%27 4/15
Berabere%34 10/29%33 5/15
Geride%24 7/29%40 6/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Ranheim (29 maç)

1/181/X01/21X/13X/X2X/232/112/X32/28

Bryne (29 maç)

1/181/X31/21X/14X/X1X/252/112/X02/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Ranheim (25 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 9 5
16-30 7 9
31-45 15 11
46-60 13 7
61-75 7 9
76-90 12 13

Bryne (26 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 2
16-30 4 2
31-45 11 8
46-60 6 7
61-75 6 5
76-90 7 12

Kartlar

Ranheim

Sarı 31 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 1,1)

Bryne

Sarı 56 · Kırmızı 1 (29 maç · maç başı sarı 1,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 233 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Ranheim için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 14, yenilen 8. Son 5 maçta Bryne 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 11-4).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2021 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: Ranheim 3, Bryne 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Nisan 2026, Bryne 2-3 Ranheim.

Sıralama
9. (32 p) – 6. (39 p)
Form (son 5)
BMGGG – BMGGG
H2H (G-B-M)
3-1-5 (9 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%92 – %54
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%85 – %23
iddaa MS 1-0-2
2,31 – 3,39 – 2,18
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Ranheim iç saha 13 maçta maç başına 3,00 gol attı, 2,15 gol yedi; Bryne dış saha 13 maçta 1,23 attı, 1,31 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %92, konukta %54. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ranheim %85, Bryne %23. İlk yarıyı önde kapatma: Ranheim 4/13, Bryne 3/13.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,31, 0 – 3,39, 2 – 2,18. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,32, Üst 1,33. Karşılıklı Gol: Var 1,29, Yok 2,44.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %73; KG var ortalaması %54; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 14 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Norveç · 1. Division puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Haugesund 292126 8448 +3665 BGMGG
2Stromsgodset 291964 7934 +4563 GGGMG
3Kongsvinger 291856 8347 +3659 GMGMM
4Stabaek 291847 6835 +3358 BGGGG
5Odd Ballklubb 291379 5746 +1146 GGMMB
6Bryne 2913412 4341 +243 MBMBG
7Ranheim 2912512 7369 +441 MBGGG
8Egersund 2910811 4857 -938 GBBBG
9hodd 2911513 4959 -1038 MBGMM
10Strommen 2910613 5062 -1236 BGGGM
11Lyn 2910415 4659 -1334 MMGMG
12Sogndal 298615 4863 -1530 MBGGM
13Sandnes ULF 298615 4258 -1630 BMMGB
14Moss 298516 4162 -2129 GBMMM
15Asane 297517 4165 -2426 GMMGM
16Raufoss 296221 3178 -4720 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Stromsgodset 151221 4414 +3038
2Haugesund 141211 4315 +2837
3Kongsvinger 151122 5625 +3135
4Stabaek 141112 4117 +2434
5Egersund 15843 2821 +728
6Ranheim 15834 4531 +1427
7hodd 15825 2926 +326
8Odd Ballklubb 15744 3219 +1325
9Sogndal 14725 2823 +523
10Bryne 14644 2220 +222
11Strommen 14635 2528 -321
12Lyn 15618 2635 -919
13Sandnes ULF 14536 2223 -118
14Asane 15528 2630 -417
15Raufoss 14419 1725 -813
16Moss 14257 1829 -1111
#TakımOGBMAYAVP
1Haugesund 15915 4133 +828
2Stromsgodset 14743 3520 +1525
3Stabaek 15735 2718 +924
4Kongsvinger 14734 2722 +524
5Bryne 15708 2121 021
6Odd Ballklubb 14635 2527 -221
7Moss 15609 2333 -1018
8Lyn 14437 2024 -415
9Strommen 15438 2534 -915
10Ranheim 14428 2838 -1014
11hodd 14338 2033 -1312
12Sandnes ULF 15339 2035 -1512
13Egersund 14248 2036 -1610
14Asane 14239 1535 -209
15Sogndal 151410 2040 -207
16Raufoss 152112 1453 -397

Güncel değil Puan durumu 03.11.2026 00:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 03.11.2026 00:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,31X3,3922,18

Çifte şans

1X1,36121,14X21,32

Karşılıklı gol

Var1,29Yok2,44

2,5 Alt / Üst

Alt2,32Üst1,33

3,5 Alt / Üst

Alt1,50Üst1,93

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1. Division'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.